Jump to content

KOMUNIKAT XBOX: Nieprawidłowa Dystrybucja Platyn / Przedmiotów Prime po 30. Aktualizacji


Recommended Posts

Witajcie Tenno z Xboxa!

Kilku graczy zdążyło zauważyć, że po zalogowaniu się po 30. aktualizacji otrzymali pewną sumę Platyn i poszczególnych przedmiotów Prime. 

Co spowodowało problem:

Wczoraj uruchomiliśmy nowy system należności na Xbox, który wymagał od nas „ponownego przetworzenia” danych dla niektórych starszych pakietów. To wszystko powinno się odbyć za kulisami i być pozornie proste. Trochę namieszaliśmy. Spowodowało to przypadki, w których gracze, którzy w przeszłości kupili Hydroida Prime otrzymali po zalogowaniu na przykład Mirage Prime (Hydroid i Mirage zamienili się miejscami).

Następujące pakiety zostały nieprawidłowo przekazane graczom:

 • Pakiet Skarbca Frosta Prime
 • Pakiet Hydroid Prime Access na XB1
 • Pakiet Akcesoriów Hydroida Prime na XB1
 • Skarbiec Mag Prime na XB1
 • Pakiet Mirage Prime Access na XB1
 • Pakiet Akcesoriów Mirage Prime na XB1
 • Xbox Game Pass - Zestaw Startowy Warframe

 

Nie obawiajcie się! Jest to całkowicie „nasza wina” i żadne konto nie będzie miało ujemnego bilansu platyny ani nie zostanie ukarane. Dalsze działania w tej sprawie są niezbędne, aby utrzymać równowagę ekonomiczną, ale zapewniamy, że żadne konto nie zostanie ukarane, ponieważ była to całkowicie nasza wina. Zaktualizujemy ten wątek wraz z planem działania w najbliższych dniach.

 

 

Aktualizacja na dzień 16.04.2021:

 

Witamy ponownie!

Jak wspomniano powyżej, wracamy z planem działania, aby nie zniszczyć ekonomii gry. Uruchomiliśmy skrypt, który przekształcił błędnie rozdaną Platynę na niewymienialną Platynę, inaczej znaną jako „Podarowaną” Platynę (wygrana z rozdań podczas transmisji, kody promocyjne itp.). Oto kilka rzeczy, na które należy zwrócić uwagę:

 1. Jeśli wydano już Platynę, konto pozostaje nienaruszone
 2. Platyna posiadana przed całym zamieszaniem pozostanie nienaruszona.
 3. Żadne konta nie otrzymają negatywnego bilansu Platyn.

Wszystkie inne przedmioty rozdane przez pomyłkę należą do Was. Zdecydowaliśmy zamienić Platynę na niewymienialną ze względu na potrzebę zachowania równowagi ekonomicznej.

 

Dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
 • Create New...