Jump to content

DEVSTREAM 154


Recommended Posts

DEVSTREAM 154
Yareli, Siostry Parvosa i nie tylko! Rzut oka na wszystko w Aktualizacji 30.5!

d36b94660044bfdbf94602dd49a72a71.png


Devstream 154 przyszedł i poszedł, ale jesteśmy tutaj, jeśli przegapiliście rozmowę o Siostrach Parvosa, Yareli i wiele więcej! Aby się dowiedzieć, co nadchodzi w Aktualizacji 30.5, możecie zobaczyć całą akcję w naszym nagraniu Devstreama lub poczytać o najważniejszych momentach w naszym podsumowaniu poniżej.

 

INFORMACJE PORZĄDKOWE:
- Tak jak zawsze alarmy Darów od Lotus będą dostępne na wszystkich platformach przez 24 godziny po zakończeniu transmisji. Nie przegapcie szansy na Mod Riven Strzelby oraz Schemat na Katalizator Orokin!
- Świętujemy 8 lat Warframe! Dołączcie do świętowania, aby otrzymać nową Skórkę Rhino Dex oraz wziąć udział w ograniczonych czasowo Alarmach oraz Bonusach Weekendowych aż do 17. maja.
- Sprawdź niektóre z niesamowitych przeróbek społeczności „Sleeping in the Cold Below” od innych Tenno!
- TennoCon 2021 odbędzie się 17. lipca! Więcej szczegółów na temat tego cyfrowego wydarzenia pojawi się bliżej tej daty. Ale Rebecca już potwierdziła, że dodajemy prawdziwe Pluszaki jako Fanty TennoCon!


AKTUALIZACJA 30.5: SIOSTRY PARVOSA6f573680ff898ba67413776a1b3b9a54.png

 

Jak możecie zauważyć w liście powyżej, nasza następna duża aktualizacja ma wiele do zaoferowania! Omówimy każdy element punkt po punkcie i pokażemy, co zostało ujawnione podczas transmisji.

 

YARELI, NOWA WARFRAME!
Estetyka naszej następnej Warframe może być Wam znajoma, jeśli jesteście koneserami Fanartów Warframe. Kochana Yareli została zaprojektowana przez Matiasa Tapię, znanego z serii Warframe - Magical Girl.

0d3ae5e3f1bdc84e7275be8b983b65b3.jpg

9351d13cbcc5ec5464b3d83e17713e97.jpg

 

W majowym Devstreamie przedstawimy jej pełen zestaw umiejętności, ale Pablo ma coś jeszcze do powiedzenia o projekcie i przyszłych planach:


SIOSTRY PARVOSA
Możecie je znać jako Queenpins lub Licze Corpus - ale ich ostateczna nazwa w lore została ujawniona! Ci nowi przeciwnicy Corpus podnoszą zagrożenie oraz przynoszą 9 nowych broni, w tym warianty broni Arca Plasmor i Karabinu Strumieniowego.

Jeśli jesteście zaznajomieni z systemem Liczów Kuvy, Siostry wprowadzą swoją własną, unikalną metodę walki w stylu Liczy z pomocą swoich losowych ogarów. Podobnie jak w przypadku Liczów Kuvy, wygląd tych Ogarów będzie inny z każdą losowo wygenerowaną Siostrą Parvosa. Hełm Warframe'a, który je stworzył, będzie przez nie noszony jak na tacy!

1a77a48437b5f304544a37e7b486a302.png

a2b42c8b26ade4bc6a878da3443b2896.png

Geoff również zaprezentował animacje zabójstw dla tych nowych wrogów, a także kilka niestandardowych animacji ich ataków:


NOWE NAGRODY BURZ PUSTKI
Wraz z nowymi broniami, które pojawią się z Siostrami Parvosa, Burze Pustki również otrzymają kilka nowych nagród. Dokładne szczególny dotyczące ich zdobywania pojawią się wraz z następnym Devstreamem, ale w międzyczasie nacieszcie się czystą estetyką anime tej broni białej:

 

ULEPSZENIA LICZY KUVY ORAZ NOWE BRONIE


Trwają prace nad redukcją ogólnego grindu związanego z Liczami i systemem wieloznaczników, o czym powiemy więcej w naszym następnym Devstreamie! Przykro nam, że nie mamy więcej do podzielenia się, ale z przyjemnością potwierdzamy, że nadchodzą usprawnienia!

Nasze Licze nie zostaną zapomniane również w obliczu naszych nowych Sióstr - wraz z Aktualizacją 30.5 możecie spodziewać się 3 nowych broni Kuvy: Hek Kuvy, Grattler Kuvy oraz Zarr Kuvy.

EMBER DELUXE #2
Zaprojektowana przez Debby Sheen, wreszcie jest gotowa do wydania i nie możemy się już doczekać:


DODATKI ŚCIEŻKI STALI


Teshin, Papa Dax we własnej osobie, otrzyma aktualizacje swojego sklepu! Wkrótce będziecie mogli wymienić swoją Stalową Esencję na:

- Figurka Noggle - Teshin
- Mod na Odrzut Strzelby
- Kostur Cadus
- Liczne Glify Warframe "W Akcji"
- Szyfr Riven (jeden tygodniowo) - pozwala na ominięcie wyzwania! Jeśli nie możecie sobie poradzić ze strzałami w głowę podczas szybowania lub z przywarciem do ściany, choćby zależało od tego wasze życie, to będzie w sam raz dla Was!

d5c02ca73e2273e214d92107086614f9.png

 

SYNDYKATOWE GESTY ORAZ PANCERZE
Powiększamy oferty naszych Syndykatów - trochę minęło, odkąd dodaliśmy cokolwiek nowego do tych sklepików, prócz Modyfikacji, więc zachowajcie swoje medaliony, jeśli ta przyszła zawartość Was interesuje.

Syndykatowe Gesty
Będziecie mogli naśladować swoich ulubionych członków załogi Railjacka dzięki tym nowym wymiennym gestom. Te ceny nie są ostateczne, więc nie martwcie się!


Syndykatowe Elementy Pancerza
Dodatkowo, każdy Syndykat wyda swój własny zestaw tematycznych pancerzy. Oto ich drobny podgląd, ale jeśli chcecie zobaczyć prezentacje ich wszystkich, możecie to zrobić na YouTube po sygnaturze czasowej tego filmu.


INNA WSPOMNIANA ZAWARTOŚĆ


NOWE MODYFIKACJE
Cztery nowe Modyfikacje są w trakcje przygotowań! Możliwe, że pojawią się wraz Siostrami Parvosa, jeśli nie wcześniej - nie jesteśmy jeszcze gotowi, aby ogłosić datę. Jak zawsze, wartości mogą się zmienić.

Wisp: Dzbanki
Exilus. Dodaje czwarty dzbanek, który przyznaje wzmocnienia trzech pozostałych, ale większym kosztem.


Grendel: Żywienie
Oczyszcza efekty statusu i zyskuje niewrażliwość na status przez 2 sekundy na każdą ofiarę w swoim żołądku.

Protea: Posiłki
Exlius: Naciśnij i przytrzymaj aby stworzyć posiłki, które mogą wskrzesić strażników z 60 sekundowym czasem odnowienia.

Zephyr: Wybuch Powietrzny
Zyskaj dodatkowe obrażenia broni bocznej (do 500%) za każdego trafionego przeciwnika.

 

JAKOŚĆ ROZGRYWKI SZCZĄTKÓW
Obecny limit Szczątków może negatywnie wpływać na rozgrywkę misji Railjacka - jeśli zaliczacie się do tych, którzy rozgrywają długie sesje Railjacka, mogliście tego doświadczyć na własnej skórze. Szczątki czekają fundamentalne zmiany, aby zapobiec przerwom związanym z pozbywaniem się niepotrzebnych rzeczy co kilka misji:

Wszystkie Szczątki tego samego typu (np. Silniki Zekti MK III) będą istnieć w jednej puli, bez zajmowania dodatkowej ilości gniazd Szczątków. Jeśli chcecie użyć Szczątków do Naprawy, Fuzji itp., będziecie mogli je „zidentyfikować”, aby przenieść je z tej puli, zajmując gniazdo Szczątków. Unikalne cechy tych Szczątków zostaną ujawnione po Identyfikacji.

W ten sposób możecie nadal gromadzić te zasoby w tle podczas gry i wybrać sposób ich wykorzystania po powrocie do Suchego Doku.

Jeśli to wyjaśnienie nie jest jasne, poniżej znajduje się klip, który pokazuje ten proces w akcji. Jak widać, znaczna część tego procesu jest nadal nieukończona, więc możecie spodziewać się bardziej szczegółowego opisu tego systemu po wydaniu. Ogólnie rzecz biorąc, mamy nadzieję, że nasz zamiar usprawnienia tego systemu jest jasny!


SKÓRKA DELUXE DLA REVENANTA
Podczas gdy premiera skórki Ember jest zaplanowana wraz z Siostrami Parvosa, zespół pracuje nad Revenantem Deluxe - Geoff zaprezentował nam kilka urywków!

30dfc74f0667293ea7b8affdcef55573.png

37d9d4a57644dde2a5ca165215ead828.png

 

REFKELSJA ZEWU TEMPESTARII
Głupio pomyśleć, że iteracja Zewu Tempestarii odbyła się dopiero na początku tego miesiąca, ale zespół zbiera opinie od tamtej pory. Steve wyraźnie przyznał, że Burze Pustki trochę minęły się z celem, ale mamy nadzieję, że nasze (wyżej wspomniane) rozszerzenia nagród i zmiany w ogólnych efektach Burz Pustki w tym pomogą!

Wspomniał on również o kilku nadal obecnych problemach ze złożonością - jeśli Wasze doświadczenia z Railjackiem nie są zbyt przyjemne, wiedzcie, że pracujemy nad tym także od strony technicznej.

 

NOWY ALTERNATYWNY HEŁM DLA HARROWAa7dca9794e7d899f1593b7c4b33de5d5.jpg

 

INNE CIEKAWOSTKI
- Steve wspomniał o pewnych głębokich przemyśleniach w kwestii Leveriana. W tej chwili nasza narracja koncentruje się na pracy związanej z Zadaniami.
- Zadania w trybie współpracy to marzenie, ale coś, co znacznie zwiększa trudność stworzenia zadania od strony technicznej. Wiele z tego, nad czym pracujemy, dotyczy obecnie również osobistego tonu, który jest trudny do nawigacji w grze kooperacyjnej. Mając to na uwadze, istnieje zamiar dodania większej ilości narracji dla doświadczenia w trybie wieloosobowym, podobnie jak w przypadku Szkarłatnej Włóczni. Tylko czas pokaże!
- Plaga z Gwiazd i Piła Ghula zostaną wydane, gdy Sheldon i Rebecca w końcu nauczą się dogadywać. Z całą powagą jest to pytanie i prośba, o której wiemy, ale nie mamy obecnie konkretnych szczegółów.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...