Jump to content

Ogłoszenie Transmisji Charytatywnej 15. maja: Główna Misja Covenant House!


Recommended Posts

Posted (edited)

Hej Tenno!

Dołączcie do nas 15. maja podczas specjalnej, dwugodzinnej transmisji we współpracy z kampanią głównej misji Covenant House w Toronto. Będziemy zbierać fundusze oraz postaramy się zwiększyć świadomość o młodzieży bezdomnej, ofiarach handlu ludźmi i tym podobnych zagrożeniach.

Menedżer programu społeczności DE, Taylor King, będzie nadawać wraz ze specjalnym gościem, Sharlazardem, od 20: 00 do 22: 00 czasu polskiego, 15. maja. Tenno mogą wesprzeć akcje w dniu wydarzenia lub już za wczasu przekazać darowiznę; będziemy śledzić przekazane sumy, aby odblokować cyfrowe oraz fizyczne nagrody za każdy osiągnięty kamień milowy. Po osiągnięciu ostatniego kamienia milowego, odblokowany zostanie 2-dniowy Wzmacniacz Biegłości podczas czerwcowego weekendu!

COTT_CovenantHouse.jpg.65a814f182cc39b01

Z Waszym wsparciem możemy pomóc Covenant House w zapewnieniu dalszej, niezbędnej pomocy około 300 młodym ludziom dziennie. Trwająca izolacja i niepewność związana z kryzysem COVID-19 pozostawiła wiele osób w stanie niepokoju, przygnębienia i destabilizacji. Covenant House jest zaangażowany w zapewnianie bezpieczeństwa, zdrowia i opieki dla bezradnej młodzieży.

Darowizna na rzecz Covenant House Toronto pomaga zapewnić żywność, schronienie i opiekę medyczną niektórym z najbardziej potrzebujących w mieście, a także pomoże pokazać młodym ludziom, że nie zostaną zapomniani podczas obecnego kryzysu. Tutaj dowiecie się jak pomóc i przekazać darowiznę. Do zobaczenia 15. maja!

Główna Misja Covenant House

 

Sharlazard

Zrzut_ekranu_66.png

 

 

Edited by (PSN)NAJNIR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...