Jump to content

KOMUNIKAT NINTENDO SWITCH: Problemy logowania kont Amazon Prime (Usterka usunięta!)


Recommended Posts

Hej Nintenno,

Jesteśmy świadomi, że gracze na Nintendo Switch nie mogą się zalogować podczas łączenia się z kontem Amazon Prime. Ten problem jest podobny do tego, który widzieliśmy na Xboksie kilka tygodni temu. Dzięki temu zespół był w stanie szybko rozgryźć, co jest nie tak i przygotował już poprawkę.

Poprawka wymaga zmiany kodu gry, co oznacza, że nie może być dodana w szybkiej poprawce. Nowa wersja gry musi najpierw przejść przez certyfikację i współpracujemy z Nintendo, aby rozwiązać ten problem tak szybko jak tylko się da! Przywrócimy/uruchomimy wtedy Wasze łupy Amazon Prime Gaming.

Poinformujemy Was w tym wątku, gdy tylko będziemy mieć ostateczną datę wydania poprawki. Dziękujemy za cierpliwość, Nintenno.

07.06.2021 23:21: W aktualizacji Kanikuła zintegrowaliśmy certyfikowaną poprawkę! Powiadomimy Was tutaj, kiedy Prime Gaming wróci do akcji po kilku testach i upewnieniu się o skuteczności poprawki.

07.06.2021 23:40: Nagrody Prime Gaming powracają na Nintendo Switch! Członkowie Amazon Prime mogą odebrać Syandanę Stezia Sumbha i Kolekcję Prime Gaming Verv.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...