Jump to content

PRZEGLĄD DEVSTREAM 155


Recommended Posts

Umiejętności Yareli i Siostry Parvosa!

8d60c3a4ca42925f6cab77af18b6561f_845x230

Powracamy w 155. Devstreamie wraz z pierwszym zwiastunem nadchodzącej zawartości w aktualizacji „Siostry Parvosa”! Od Yareli po same Siostry Parvosa, 10. Rangę Dowództwa i nie tylko – zobaczcie, czego można się spodziewać w następnej dużej aktualizacji. Jest to nasz ostatni Devstream przed TennoConem, więc mamy nadzieję, że zobaczymy się ponownie 17. lipca 2021 roku!

Jeżeli chcecie poznać wszystkie szczegóły, to zachęcamy do obejrzenia całej transmisji lub po prostu przeczytajcie o najważniejszych sprawach w przeglądzie poniżej:

INFORMACJE PORZĄDKOWE

 • Nasza polityka dotycząca fanowskich gadżetów jest już dostępna dla tych, którzy chcieliby sprzedawać swoje unikatowe kreacje inspirowane Warframe.
 • Alarmy Darów od Lotus będą dostępne przez 72 godziny po zakończeniu transmisji. Nie przegapcie szansy na Glif Sevagotha w Akcji i Schemat Katalizatora Orokin!
 • Gratulacje dla /r/Warframe za osiągniecie 500 tys. członków!
 • TennoCon 2021 odbędzie się 17. lipca! Oto zwiastun niektórych wkrótce dostępnych gadżetów:

Możecie zobaczyć więcej zdjęć nadchodzących gadżetów tutaj: https://imgur.com/a/ft86QzT

AKTUALIZACJA: SIOSTRY PARVOSADevstream155_UpdateLayered.png
Ta aktualizacja zostanie wydana jednocześnie na wszystkich platformach! Stan aktualizacji konsolowi Tenno mogą sprawdzić tutaj: https://forums.warframe.com/topic/1266029-console-update-sisters-of-parvos-status-in-dev/

 

YARELI

Patronka Nawiewniaków! Ta Warframe przybędzie z własnym mini-zadaniem i komiksem. Stworzenie okładki komiksu zleciliśmy niesamowitemu ChickenDrawsDogs:

a56fbf278cb2f7c2410fc921e5293944.jpg

Pasywna: Podczas ruchu zwiększa szansę obr. krytycznych broni bocznej.

Pierwsza Umiejętność - Morskie Sidła: Tworzy wodne kule, które usidlają wrogów i zadają obrażenia w czasie.


Druga Umiejętność - Merulina: Yareli przywołuje żywego K-Drive'a, którego może używać podczas misji. Część otrzymanych obrażeń podczas jazdy zostaje przekierowana do Meruliny!


Trzecia Umiejętność - Wodne Ostrza: Tworzy wir ostrzy wokół Yareli, który zadaje obrażenia każdemu na tyle nierozważnemu wrogowi, aby się do niego zbliżyć.


Czwarta Umiejętność - Uderzenie Cyklonu: W mgnieniu oka przyciąga pobliskich wrogów w jedno miejsce i następnie wyrzuca ich w powietrze.


Yareli otrzyma również swoją charakterystyczną broń, potocznie nazywaną „pistoletem na bańki mydlane”:

320c8317e744e729c820be2aef671833.png

Jeśli chcecie poznać etapy rozwoju tej broni, możecie zobaczyć obrazy zza kulis prac tutaj: https://imgur.com/a/X9XY5sY

I na koniec, oto zwiastun kilku jej niesamowitych animacji!


SIOSTRY PARVOSA
Wcześniej znane jako „Licze Corpus”, Siostry Parvosa są następnymi wrogami bazującymi na systemie protoplastów!

Będziecie mogli stworzyć swoją unikatową Siostrę Parvosa poprzez przekazanie Zenitowej Korony na rzecz Pustki Granuma. Po ukończeniu mini-misji, pojawi się kandydatka na Siostrę, w podobny sposób jak pojawiają się Czerwie Kuvy. Po jej pokonaniu i powrocie na Orbiter odezwie się do Was nowy wróg!


Podczas gdy Słudzy Kuvy przyczyniają się do Waszych postępów w walce z Liczami Kuvy, w przypadku Sióstr będą na Was czyhali czteronożni wrogowie: Ogary Sióstr we własnej osobie. Ci wrogowie są trudniejsi, ale pozwalają na ogólnie szybsze zdobycie Szeptów.


Kiedy Siostra będzie już miała dość i będzie gotowa do ostatecznego starcia, wycofa się do określonego węzła na Mapie Gwiezdnej Railjacka (Neptun dla Sióstr, Saturn dla Liczy), gdzie możecie rozpocząć walkę. Inni Tenno, którzy chcą walczyć z własną Siostrą Parvosa, zostaną dobrani do tego samego węzła, gdzie możecie walczyć ramię w ramię, aby pokonać swoich unikatowych wrogów jeden po drugim!


Nowe Warianty Broni Sióstr:

Wspomnieliśmy o nowym typie broni „teczka”, który nadejdzie wraz z Siostrami, ale pojawią się również nowe warianty istniejących już broni:

 • Arca Plasmor
 • Karabin Strumieniowy
 • Tetra
 • Cykron

 

Nowe Efemery:
Podobnie jak w przypadku Liczy, każda stworzona przez Was Siostra może posiadać Efemerę. W przeszłości już pokazaliśmy niektóre z nich, ale oto prezentujemy dwie nowe wersje:

Oto przykład Efemery na Siostrze:


10. RANGA INHERENCJI DOWÓDZTWA


Dzięki 10. Randze Inherencji Dowództwa będziecie mogli zatrudnić Elitarnych Członków Załogi u Ticker. Ci członkowie Załogi mają niepowtarzalne cechy oparte na ich najwyższych statystykach (kompetencjach).

Na przykład utalentowany Strzelec może zaoferować 50% dodatkowych obrażeń dla broni z cechu Lavan; członek Załogi z wysoką statystyką Wytrzymałości może mieć umiejętność uleczenia 500 punktów życia dla wszystkich pobliskich sojuszników przy zabiciu wroga!

WSTĘPNY PROJEKT: PRZEGLĄD BRONI PALNEJ I BRONI BIAŁEJDevstream155_ArsenalDivide.png

Wspominaliśmy już o tym w przeszłości, ale dla tych, którzy to przegapili: przepaść sił między bronią białą a bronią główną lub boczną jest dużym problemem, który planujemy rozwiązać. Nasza filozofia polegała na rozwiązaniu tego problemu przez zwiększenie mocy broni palnych za pomocą modów i nowych ulepszeń – ale po drodze może pojawić się również garstka osłabień.

Spodziewajcie się kompletnych szczegółów w nadchodzącym Warsztacie Deweloperskim i filmiku zaplanowanym na 16. czerwca.

WIĘCEJ NOWEJ ZAWARTOŚCI

 • Przetrwanie i Infiltracja na Railjacku Corpus
 • Nowe Mody Parazonu
 • Alternatywny Hełm Harrowa

Hek Kuvy

dc6e74cd6f1c6369448c4c11dba89e0f.png

 

Broń Biała w stylu Teczki
Będziecie mogli zdobyć nowe „Teczki” u Ergo Glasta na przekaźnikach! Oto zwiastun nowej oferty:


Syandana Ember Deluxe

e74404eb1a5b39709087943a5b3333e7.png

 

INNA ZAWARTOŚĆ


ULEPSZENIA REKRUTACJI DO KLANU
Maroo ma w głowie nowe przedsięwzięcie dla naszych przyjaznych Tenno. W zamian za część Waszych zasobów, rozniesie wieści o naborze do Waszych klanów na cały Układ Słoneczny. Ten nowy system ma oferować alternatywną przestrzeń przeznaczoną do rekrutacji do klanów.

Będziecie mogli stworzyć niestandardową „reklamę”, która podkreśli mocne strony Waszego klanu, a także sprecyzuje jakiego rodzaju graczy poszukujecie. Tenno, którzy zechcą dołączyć do klanu, będą mogli swobodnie przejrzeć istniejące oferty, aby znaleźć Klan, w którym poczują się jak w domu. Liczba tych wpisów będzie ograniczona ze względu na rozmiar w bazie danych, ale wszystkie liczby i wartości na poniższych zrzutach ekranu nie są ostateczne!

Poszukiwanie Rekrutów!

8f2b264f1e37e32c57e356d4f40cab97.png

feb6b807ca923d7d61bbbc8b546de30b.png

 

Przeglądanie Ofert

51721f69e7d75ed894e26ab5bcda5535.png

 

POWRÓT KANIKUŁY5ccc2e3d742471ac13b3c5e54af2b383.jpg

Kanikuła powraca od 7. do 21. czerwca na wszystkich platformach! Dodajemy bardzo wyczekiwaną Skórkę Soaktron, abyście mogli oblewać wrogów przez cały rok!

 

INNE CIEKAWOSTKI

 • Nadal trwają prace na modułowym Archwingiem, nie będzie on jednak gotowy wraz z aktualizacją „Siostry Parvosa”. Obecnie naszym priorytetem jest zbalansowanie Broni Palnej i Broni Białej.
 • Rebecca użyła swojego alternatywnego konta, aby zadać kilka pytań dotyczących Warframe!
 • Dodanie innych rodzajów statków frakcji do Railjacka brzmi wspaniale, ale może zwiększenie znaczenia przejmowania załogowców Corpus lub Grineer byłoby lepszym urozmaiceniem tego aspektu rozgrywki Railjacka. Zanim dokładniej się temu przyjrzymy, musimy zająć się innymi „niespłaconymi długami”.
 • Przymierzamy się do lekkiego odświeżenia formuły Gwiezdnego Szlaku, ale na chwile obecną mamy inne priorytety. Pojawiły się głosy proszące o ponowny przegląd Gwiezdnego Szlaku i zwiększenie jego znaczenia w zadaniach lub innych elementach gry.
Link to comment
Share on other sites

On 2021-06-02 at 4:13 PM, (PSN)ramonesco said:

Mogliby coś zrobić z nagrodami za punkty z szlaku. Teraz to tylko sie kupuje reaktory, katalizatory i nitain... Nonstop to samo do kupna...

Hejo. Moim zdaniem od tego jest właśnie Gwiezdny Szlak. Oferty to tylko dodatek, gdzie prawdziwymi nagrodami są przedmioty, które dostajemy za poziomy.

Poza tym, kto nie pogardzi dodatkowym Katalizatorem/Reaktorem lub nawet Kuvą  🐉

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
 • Create New...