Jump to content

Drugi Dom Notatnika Aktualizacji!


Recommended Posts

Tenno, wraz z rozwojem naszej strony internetowej, dodajemy do niej nową sekcję: Notatnik Aktualizacji! 

Od 8 lat nasze Notki Aktualizacji były zamieszczane wyłącznie na oficjalnych forach, które wymagają pewnego obeznania w zasadach funkcjonowania społeczności internetowych, aby w pełni z nich korzystać. Dlatego uruchamiamy nową sekcję na naszej stronie internetowej, mając nadzieję, że ułatwi to zapoznanie się ze wszystkimi zmianami i poprawkami wprowadzanymi do gry.

Wszystkie notki aktualizacji możecie teraz znaleźć na https://www.warframe.com/pl/updates. Podjęliśmy tą decyzję z kilku powodów:

  1. Nasze fora korzystają z serwerów firm trzecich, przez co istnieje mała szanse na utracenie wszystkich notatek aktualizacji, więc umieszczenie ich na naszej stronie internetowej zapewni bezpieczeństwo dla historii aktualizacji Warframe.
  2. Usprawni to dostęp do innych wiadomości, ogłoszeń i zmian, dzięki bezpośredniemu przekierowaniu na stronę Warframe.

Czy oznacza to porzucenie forum?

Nie! W rzeczywistości nie zamierzamy tym zastąpić sekcji Notek Aktualizacji na forum. Nadal możecie korzystać z forum, aby dyskutować o aktualizacjach, zmianach, które chcielibyście zobaczyć lub po prostu nawiązać kontakt z innymi Tenno. Na końcu każdej poprawki lub aktualizacji na stronie, znajdziecie poręczny link umożliwiający przejście do dyskusji na forum.

Mamy nadzieję, że spodoba Wam się ta zmiana i jak zawsze zachęcamy do podzielenia się z nami Waszymi opiniami na ten temat.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...