Jump to content

Nowa data publikacji Dev Workshop: 18. czerwca


Recommended Posts

Witajcie Tenno!

Dopracowujemy ostatnie elementy Dev Workshop, który będzie zawierał wszystkie zmiany B. Białych, B. Głównych i B. Bocznych. Przeprowadzamy ostatnie testy, zanim podzielimy się z Wami nadchodzącymi nowościami (w formie pisemnej, jak i w formie filmiku).

Pierwotnie Dev Workshop miał zostać opublikowany 16. czerwca, ale czekamy na ostateczne dane / testy, zanim przedstawimy Wam nadchodzące zmiany. Trwa przekaz oraz analiza wyników testów i zajęło to trochę więcej czasu, niż się spodziewaliśmy!

Mówiąc o dłuższym czasie oczekiwania… w tym wydaniu Dev Workshop znajdzie się więcej, niż się spodziewaliście. Będzie również zawierać odświeżenie zabójstw Miłosierdzia oraz rozszerzenie systemu Helminth!

Mamy wiele rzeczy do omówienia, a o wszystkim będziecie mogli przeczytać w nadchodzącym wydaniu Dev Workshop lub obejrzeć filmik już w piątek 18. czerwca!

Przepraszamy za [DE]lay (tzw. opóźnienie) - po prostu potrzebujemy dwóch dodatkowych dni, aby przekazać Wam kompletne informacje o nadchodzących nowościach!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...