Jump to content

Aktualizacja 30.5: Siostry Parvosa


 Share

Recommended Posts

Aktualizacja 30.5: Siostry Parvosa

42e9bfb4e8cd602a244780dd7cbbfaac.png

AKTUALIZACJA 30.5 SIOSTRY PARVOSA, PUBLICZNA TABLICA TRELLO: https://wrfr.me/2UserTy

SIOSTRY PARVOSA
Dni zbierania zboża przez Parvosa Granuma są już daleko za nim. Jego najnowsze osiągnięcie, stworzone z technologii i pragnienia rodziny, doczekało się realizacji. Wykorzystujące najnowsze osiągnięcia Corpus, Siostry Parvosa są gotowe odebrać wasze Sektory i wasze życie.

System Liczy Kuvy, oryginalnie wprowadzony w Aktualizacji Stara Krew podczas Halloween 2019, został rozszerzony o nową frakcję! Aktualizacja Siostry Parvosa sprowadza nowych osobistych wrogów z Corpus dla was i Systemu Origin. Ci, którzy zaznajomieni są z systemem Liczy Kuvy odnajdą się wśród Sióstr Parvosa, ale w całkowicie nowym doświadczeniu Corpus!

Nowy zwiastun czeka na tych, którzy ukończyli Zew Tempestarii i Wewnętrzną wojnę…

cc6dafaff45ef37b939a596ec7801197.jpg

Poniżej opisano, jak od początku do końca zdobyć Siostrę:

Po pierwsze, gracz nie może posiadać Licza Kuvy, to znaczy, że Licz Kuvy i Siostra nie mogą ścigać go jednocześnie - albo jedno, albo drugie! Po uwolnieniu się spod wpływu Licza Kuvy (proces jest teraz sprawniejszy jak możecie przeczytać poniżej), nadszedł czas, by wejść do Pustki Granuma!  

By zasłużyć na Siostrę, konieczne jest wejście do Pustki Granuma znajdującej się w pomieszczeniach Statku Corpus. Wykorzystując Benitowe Korony Granuma jako ofiarę dla Złotej Ręki, wejdziecie do Pustki Parvosa Granuma, w której stawicie czoła Błędnym Widmom. Osiągając przynajmniej 1 Rangę w Pustce Granuma, przyzwiecie Siostrę.

Po powrocie na Statek Corpus, odrodzi się w nim Kandydatka! Gracz, który powali Kandydatkę, będzie miał możliwość wykonania dobicia. Po pokonaniu Kandydatki, broń Siostry zostanie wyświetlona nad nią, a one staje się podatna na dobicie Parazonem. Decydując na dobicie się Kandydatki, stworzy to Siostrę w Systemie Origin. Warframe użyty do zabicia Kandydatki określa typ Obrażeń i jest wyświetlany na Ogarze Siostry - tak, mają własne zwierzaki!  

Po powrocie do Orbitera, ujawnione zostaje imię Siostry i przejmuje ona istniejący ekran Licza Kuvy, na którym wyświetlane są jej cechy, umiejętności ORAZ jej Ogar. Nowością w systemie Liczy są Ogary, osobiści zabójcy Sióstr, których zadaniem jest utrudnianie Wam życia w Sektorach kontrolowanych przez Siostry.  

Wasza Siostra rozpoczyna wtedy swoje rządy nad Systemem Origin, przejmując węzły, i wejście do jej Sektora nie będzie łatwe. Aby ułatwić tworzenie rozgrywek, sprawiliśmy, że wszystkie węzły pod wpływem Licza lub Siostry są stałe w zależności od poziomu. Siostry Parvosa na Poziomie 1 zaczynają na Wenus! Po wejściu na węzeł pod wpływem Siostry, wysyłany jest jej Ogar! Te Ogary są znacznie większym zagrożeniem niż Sługi Licza Kuvy, tempo zdobywania Szeptów jest znacznie większe. Dodatkowo, dobicie Ogara może przyznać Relikty Requiem! Typowo w stylu Corpus, Siostra zabierze wszelkie Kredyty zdobyte w danej misji.

Kontynuując walkę z Ogarem Siostry na węzłach pod jej wpływem, zwiększa się szansa na odrodzenie się Siostry w misji. Proces testowania kolejności Requiem na waszej Siostrze jest podobny do Liczy Kuvy, ponieważ porażka podnosi ją, ale zamiast zapewniać Kuvę, każda próba Requiem przyzna wam i członkom waszej drużyny 5-10k Kredytów.

Gdy użyjecie prawidłowej sekwencji modów Requiem na Waszej Siostrze, ucieknie ona po raz ostatni, a Wasze następne spotkanie jest zagwarantowane na jej Okręcie flagowym podczas misji Railjacka w Proximie Neptuna (minimum 5 poziom Inherencji Pilotażu)! Zajmijcie się nią, kiedy będziecie gotowi. Inni Tenno, którzy chcą walczyć z własną Siostrą Parvosa, zostaną dobrani do tego samego węzła, gdzie możecie walczyć ramię w ramię, aby pokonać swoich unikatowych wrogów jeden po drugim!

Ukończcie cele Railjacka, aby zdobyć dostęp do Okrętu Flagowego. Przemierzając korytarze Okrętu Flagowego w poszukiwaniu waszej Siostry, musicie pokonać Widma Warframe, które ją chronią.

Po dokonaniu Miłosierdzia Parazonem sekwencją Requiem, staniecie przed znajomym wyborem Konwertowania lub Pokonania Siostry. Konwertowanie Siostry zapewnia zwrot wszystkich skradzionych Kredytów, pozwala jej losowo dołączyć do misji jako sojusznik i kwalifikuje ją do członkostwa w Załodze Railjacka (włączając w to Dyżur)! Pokonanie Siostry zapewnia zwrot wszystkich skradzionych Kredytów, charakterystyczną Broń Siostry oraz Efemerę (jeśli dotyczy).

a555e4fa0338dbf37d3abfd295654710.jpg

BROŃ SIÓSTR PARVOSA
Wypatrujcie upragnionej broni, używanej przez waszą Siostrę Parvosa! W sumie jest do zdobycia 8 nowych broni, podarowanych przez samego Parvosa Granuma!

ENVOY DOGMATU
Ta dyskretna wyrzutnia rakiet sprawdzi się zarówno na spotkaniu zarządu jak i nieformalnym wyjeździe. Rakiety naprowadzane są przewodowo dla zwiększonej celności, ale przemieszczają się wolniej. Opatentowany System Dyplomatki Granuma przeładowuje broń, kiedy jest ona schowana.

DIPLOS DOGMATU
Kataloguj i kasuj za pomocą tej pary samonamierzających pistoletów z samonaprowadzającym się pociskiem. Strzelaj z biodra, aby uzyskać bardziej konwencjonalne wrażenia. Opatentowany system Dyplomatki Granuma przeładowuje pistolety w kaburze.

7dab510893b981a7e97c119be0ac651c.jpg

 

SPIREX DOGMATU
Zdominuj rywali dzięki błyskawicznie szybkim pociskom tego pistoletu. Strzały w głowę przyśpieszają przeładowanie.

Warianty Główne:
TETRA DOGMATU
Parvosowe ulepszenie klasycznej Tetry. Wolniejsza prędkość strzelania w zamian za większy magazynek. Ogień alternatywny pozwala teraz wystrzelić cały magazynek jako granatnik wystrzeliwujący pociski o dużym polu rażenia.

KARABIN STRUMIENIOWY DOGMATU
Zmodyfikowany dla Sióstr Karabin Strumieniowy o zwiększonej szybkostrzelności i zasięgu. Ładowanie zostało zastąpione magazynkami z amunicją, aby zaspokoić większe zapotrzebowanie na energię.

ARCA PLASMOR DOGMATU
Niestandardowy wariant klasyka Corpus. Oszałamiające ładunki teraz odbijają się i mają większy zasięg kosztem wolniejszej szybkostrzelności i przeładowania. Wrogowie, którzy przeżyją zostają pochłonięci przez radiację.

Warianty Broni Bocznej:
CYKRON DOGMATU
Ten przeprojektowany Cykron jest wyposażony w załamujący się dysk energetyczny, który może rozdzielić się od głównego celu trafiając do 2 dodatkowych pobliskich celów.

7f8c70b620ffa326db0377bea00b2e7f.jpg

 

DETRON DOGMATU
Inżynierowie Parvosa Granuma sprawili, że to okrutny już pistolet, stał się jeszcze bardziej śmiercionośny z dodatkowym alternatywnym trybem ognia, który opróżnia cały magazynek w jednej niszczycielskiej serii.

 

EFEMERY SIÓSTR PARVOSA
Siedem nowych Efemer w stylu Corpus!

EFEMERA SYBILLINA
Informacja płynie niczym prąd w tej Efemerze, skonfiskowana skonwertowanej lub pokonanej Siostrze Parvosa.

EFEMERA ZARINA
Piekielnie królewska Efemera, skonfiskowana skonwertowanej lub pokonanej Siostrze Parvosa.

EFEMERA GLORIANA
Lodowato władcza Efemera, skonfiskowana skonwertowanej lub pokonanej Siostrze Parvosa.

EFEMERA LUCRETIA
Knuj przepełnione jadem intrygi wraz z tą Efemerą, skonfiskowaną skonwertowanej lub pokonanej Siostrze Parvosa.

EFEMERA HYPATIA
Promienna Efemera, skonfiskowana skonwertowanej lub pokonanej Siostrze Parvosa.

EFEMERA KYRUNA
Rażąca Efemera, skonfiskowana skonwertowanej lub pokonanej Siostrze Parvosa.

EFEMERA SOLENA
Przyciągająca jak magnes Efemera, skonfiskowana skonwertowanej lub pokonanej Siostrze Parvosa.

885e4e3aa0611a21fcb587145a7c6c4b.jpg

OGARY
Każda Siostra Parvosa posiada swojego Ogara. Dodatkową nagrodą za Pokonanie Siostry jest zyskanie jej Ogara jako Towarzysza! To nie wszystko! Ogary to modułowi Towarzysze i w dodatku do otrzymania Ogara Siostry, macie także szansę na osobny Komponent Ogara, aby rozpocząć proces tworzenia swojego własnego, w pełni spersonalizowanego Ogara jako Towarzysza! Każdy napotkany Ogar może mieć element różnych komponentów (porównywalnie z tworzeniem Towarzyszy MOA).

Schematy Komponentów Ogara można wymieniać w handlu. Odwiedźcie Golenia na Fortunie, by poskładać Ogara - Towarzysza, używając swoich części! Tutaj możecie także Oddać swojego Ogara Goleni, za 4000 Reputacji Zjednoczonego Solaris. Przyznawana jest wyższa ilość względem Towarzyszy MOA, ze względu na mechaniki pozyskiwania Ogara.

*Zbudowany Ogar zawiera broń, dlatego wymaga 2 Gniazd Strażnika.

INSTRUKCJE OGARA

Instrukcje Ogarów przyznawane są na podstawie Modelu, Wspornika i Stabilizatora wybranego u Golenia na Fortunie.

*Statystyki Instrukcji na maks. randze.

Instrukcje Modelu:

 • Model Hec - Instrukcja: Audyt Równowagi
  • Tworzy serię fal uderzeniowych, które powalają wrogów w zasięgu 15m i zadają 300 obrażeń.
 • Model Dorma - Instrukcja: Audyt Windykacji
  • Emituje impuls magnetyczny, który rozbraja wrogów w zasięgu 30m.
 • Model Bhaira - Instrukcja: Pusty Audyt
  • Neguje Aury i Umiejętności przeciwników Eximus, Ogar przejmuje Aurę na 60s.

Instrukcje Wspornika:

 • Wspornik Urga - Instrukcja: Zróżnicowana Odmowa
  • Tworzy 3 Widma, które walczą przez 30s i zadają 85% obrażeń Ogara.
 • Wspornik Zubb - Instrukcja: Wymijająca Odmowa
  • Teleportuje się na bezpieczną odległość i aktywuje pole przemieszczenia, zyskując 75% szansy na uniknięcie wrogiego ognia przez 8s.
 • Wspornik Cela - Instrukcja: Refleks Odmowy
  • Tworzy tarczę, która odbija 90% otrzymanych obrażeń (w tym obrażenia sojuszników) jako fale zadające Obr. Magnetyczne przez 10s, w zasięgu 12m.

Instrukcje Stabilizatora:

 • Stabilizator Hinta - Instrukcja: Synergiczny Prospekt
  • Wystrzeliwuję iskrę, która wyszukuje najbliższego wroga w zasięgu 30m, zadając 300 Obr. Elektrycznych w zasięgu 10m. Iskra odbija się do 7 razy, wyszukując najbliższego wroga w zasięgu 30m.
 • Stabilizator Wanz - Instrukcja: Powietrzny Prospekt
  • Oznacza wrogie cele w zasięgu 27m, w które spada Uderzenie Orbitalne, zadając 1200 Obr. Wybuchowych w promieniu 7m.
 • Stabilizator Frak - Instrukcja: Skupiony Prospekt
  • Wystrzeliwuje promień energii, który zadaje 900 Obr. od Ognia w ciągu 4.5s.

BROŃ OGARA

Broń Ogara jest przyznawana po odebraniu zbudowanego Ogara z Warsztatu (po pokonaniu Siostry Parvosa) lub podczas budowy Ogara u Goleni na Fortunie. Typ broni białej zależy od modelu Ogara.

Akaten (Model Ogara Hec)
Obdzierające Ataki w Walce Wręcz w postaci obrażeń Przebijających oraz Tnących.

Batoten (Model Ogara Dorma)
Przebijające ataki w Walce Wręcz Ogara zadają obrażenia Miażdżące oraz Przebijające.

Lacerten (Model Ogara Bhaira)
Dewastujące Ataki w Walce Wręcz Ogara w postaci obrażeń Miażdżących oraz Tnących.

 

NOWY ZASÓB: SZCZĄTKI WIDMA
Obojętny pył powstały z cząstek wyładowanych przez Widmo, może zostać zebrany i użyty w projektach robotyki po ponownym naładowaniu.

Błędne Widma w Pustce Granuma mają teraz szansę upuścić Szczątki Widma. Ten Zasób może zostać wykorzystany podczas tworzenia Komponentów Ogara.

 

NOWA WARFRAME: YARELI
Nieustannie w ruchu, pełna życia Yareli włada gniewem oceanu. Oryginalna surferka.

 

PASYWNA Yareli zyskuje +100% szansy na Obrażenia Krytyczne broni bocznej, kiedy jest w ruchu przez przynajmniej 1.5s.

 

MORSKIE SIDŁA
Stwórz trzy kule wody, które podążają za przeciwnikami i rosną przy kontakcie, jednocześnie unieruchamiając ofiarę i zadając obrażenia.

MERULINA
Przyzwij Merulinę, stworzenie morskich fal i inspirację dla K-Drive. Merulina ochrania Yareli przejmując znaczną część otrzymywanych przez nią obrażeń.

*Asymilowane Umiejętności przez Helminth nie mogą być używane, kiedy Merulina jest aktywna.

WODNE OSTRZA
Przedzieraj się przez wrogów używając trzech wirujących, wodnych ostrzy.

*Wodne Ostrza są umiejętnością Yareli dla Helmintha!

PRZYPŁYW
Wciągnij wrogów w miażdżący wir, a następnie rozrzuć ich solidnym tryśnięciem wody. Każdy przeciwnik złapany przez wir zwiększa obrażenia wybuchu.

Yareli może zostać zakupiona na Rynku w grze, jej Schemat można zdobyć przez Zadanie Surfera, a jej części dostępne są w nowym pomieszczeniu WARSZTATU NAWIEWNIAKÓW w Dojo!

 

3f2ae7aca12195fff37b3527ac18efb8.jpg

ZADANIE YARELI - SURFERKA
Tenno, którzy ukończyli Zadanie Vox Solaris Quest, otrzymają wiadomość od Roky po zalogowaniu się, by rozpocząć zadanie Surfera. Nawiewniaki mają historię do opowiedzenia – posłuchacie, Tenno?

Jeśli kupicie Yareli za Platynę, po ukończeniu Zadania otrzymacie Mod Riven w dodatku do schematu Yareli oraz jej karty Prex!  

*Dla tych, którzy przypadkiem sprzedadzą Schemat Yareli - dodatkowy schemat można znaleźć wśród Darów Simarisa po ukończeniu Zadania Surferka.
** Możliwość przełączenia się do i z Operatora, kiedy Yareli znajduje się na Merulinie zostanie dodana w przyszłej Poprawce.
*** Znany problem: Kamery ignorują Yareli, kiedy jeździ na Merulinie. Zostanie to naprawione.

KOMPRESSA
Wystrzel salwę zjadliwych, hiperciśnieniowych bąbelków wodnych, które otaczają cele i eksplodują z potężną siłą. Charakterystyczny pistolet Yareli.

Zakupcie pistolet Kompressa na Rynku w grze lub jako Dar Nawiewniaków za Reputację.

SYANDANA MERULINA
Tańcz pośród fal wraz z charakterystyczną Syandaną Yareli.

Zakupcie Syandanę Merulinę na Rynku w grze!

YARELI: HEŁM PHYSALIA
Alternatywny hełm dla Yareli!

Zakupcie Hełm Physalia Yareli na Rynku w grze, lub wśród przyszłych rotacjach Darów Gwiezdnego Szlaku.

f611ca8c992f258a9f9170aac15ede1f.jpg

 

YARELI: ZESTAW DUMNYCH I ZWINNYCH ANIMACJI
Zakup te Animacje na Rynku w grze i wyposaż je w dowolnie wybranym Warframe'ie!

Zakup Zestaw Zwinnych i Dumnych Animacji Yareli na Rynku w grze!

 

KOLEKCJA SURFERKI

Młoda władczyni wynurza się z falistego morza, ozdobiona do bitwy. Zawiera Warframe Yareli, Hełm Yareli Physalia, Pistolet Kompressa, Syandanę Merulina, Dekorację Serca Surferki oraz 3-Dniowe Wzmacniacze Kredytów i Biegłości.

Zakupcie Kolekcję Surferki na Rynku w grze! Kiedy ta Kolekcja zostanie podarowania przyjacielowi, otrzymacie dodatkowo kopię Dekoracji Serca Surferki!

NOWA BROŃ LICZY KUVY
Hej ho, przekąsko, zgadnij, kto wrócił z nową bronią? Licze Kuvy!

Zwróćcie uwagę na Czerwie Kuvy z następującą bronią:

ecba478b2e15fc3b309710052c7880d1.jpg

HEK KUVY
Ta już potężna strzelba, wykonana na polecenie samej Robaczywej Królowej, posiada teraz dodatkową możliwość strzelania ze wszystkich czterech luf jednocześnie.

 

91899ad5f8810ccb493b00405ffcbda9.jpg

GRATTLER KUVY
Zmieniony dla maksymalnej śmiertelność, Grattler Kuvy wciąż rozbija cele wybuchowymi pociskami, ale teraz natychmiast osiąga maksymalną szybkostrzelność.

 

026292788d661b14906ef1f3d506eb2f.jpg

ZARR KUVY
Jeszcze silniejsze działo Zarr, aby sprostać wymaganiom Liczy Kuvy. Z silniejszym wybuchowym ostrzałem i dalekosiężnymi strzałami odłamkowymi.

 

394e7b246022e862ce541ed910bdb630.jpg

 

ZMIANY, POPRAWKI I DODATKI LICZY

Redukcja Szeptów
Wraz z wprowadzeniem Sióstr Parvosa do systemu Liczy, ponownie przyjrzeliśmy się ogólnemu wymogowi Szeptów z innej strony; jak Szepty działają w kontekście Sióstr, oraz jak to działało z istniejącymi Liczami Kuvy.

W rezultacie tego zmniejszyliśmy wymagania Szeptów za samo zabijanie Sług, by wystarczało średnio 12-13 misji zamiast 18-19.

 

Poprawki tworzenia rozgrywek oraz spójność regionów

Zmieniliśmy sposób, w jaki robicie postępy w walce z waszym Liczem, określając stałe regiony wpływu w zależności od poziomu Licza!.

Problem, który chcemy w ten sposób, to rozproszone tworzenia rozgrywek dla graczy poszukujących Szeptów. Gracze często mieli ten sam cel, ale nigdy na siebie nie trafiali, ze względu na położenie ich Liczy w Systemie Origin.

Szczegóły tych zmian to:

1) Licz Kuvy rangi 1. pojawi się na Ziemi
2) Licz Kuvy rangi 2. pojawi się na Marsie
3) Licz Kuvy rangi 3. pojawi się na Ceres
4) Licz Kuvy rangi 4. pojawi się na Sednie
5) Licz Kuvy rangi 5. pojawi się w Fortecy Kuvy

*Uwaga: jeśli mieliście aktywnego Licza przed aktualizacją, przejdzie on przez lokacje obecnych wpływów, zanim dostosuje się do nowej dynamiki Regionu.

 

Nowy Mod Requiem - OULL
Przez nieskończone twarze, niezliczone formy, rozwija się mnogość.

(Zastępuje dowolny Mod Requiem wymagany do ukończenia sekwencji)

Nowy Mod Requiem - Oull liczy się jako prawidłowa sekwencja Requiem niezależnie od umiejscowienia w Parazonie, w momencie miłosierdzia na Liczu lub Siostrze Parvosa! Tak jak Mody Requiem, Oull może być użyty trzy razy.

Masz 25% szansy zdobycia tego nowego moda Requiem, gdy wasz Licz Kuvy lub Siostra Parvosa uciekają po użyciu poprawnej sekwencji Requiem. *Ten Mod Requiem wypadnie tylko dla gracza, do którego przypisany/a jest pokonany/a Licz/Siostra.

 

Nowe ULTIMATUM REQUIEM
Przejmijcie kontrolę nad swoją Nemezis dzięki ULTIMATUM REQUIEM - wezwaniu, któremu nie mogą się oprzeć! Nowy Sprzęt, który pozwala na przyzwanie aktywnego Licza Kuvy lub Siostry Parvosa na pojedynek w węźle pod ich wpływem! Naszym zamiarem tutaj jest dodanie opcji wymuszenia starcia na Waszych warunkach.

Każda Konwersja lub Pokonanie Licza lub Siostry Parvosa daje wam 25% szansy na zdobycie Ultimatum Requiem. *Ten Mod Requiem wypadnie tylko dla gracza, do którego przypisany/a jest pokonany/a Licz/Siostra.

 

Nowa dynamika konfrontacji Licza Kuvy

Czy jesteście gotowi stawić czoła Liczom Kuvy?

Licze Kuvy również otrzymały nową dynamikę ostatecznych pojedynków w Railjacku! Wasz Licz Kuvy ucieknie teraz na Galeon, kiedy zostanie osłabiony poprawną sekwencją Modów Requiem. Po odblokowaniu Requiem, wyświetlony zostanie nowy węzeł pojedynku w Proximie Saturna (min. Inherencji 5). Każdy Tenno, który osłabił swojego Licza, może go teraz znaleźć i zniszczyć!

Naszym zamiarem było odtworzenie prezentacji starcia z Liczem podczas TennoCon 2019. W ten sposób pozbyliśmy się losowości w ostatnim starciu. Są to gwarantowane walki, do których możecie się wcześniej przygotować! Zabierzcie odpowiedni sprzęt do tego zadania.

Skróciliśmy cykl Liczy Kuvy i przyznaliśmy większą kontrolę Tenno poprzez redukcję wymaganych Szeptów, dodanie Modu Requiem OULL, dodanie Ultimatum Requiem oraz zmianę przebiegu rozgrywki! Ostateczna walka ma teraz miejsce na waszych warunkach i mamy nadzieję, że docenicie wysiłki włożone w poprawienie i uproszczenie tego systemu!

 

Poprawa jakości życia Fuzji Valencyjnej broni Kuvy i Sióstr:

Fuzja Walencyjna stała się bardziej intuicyjna dzięki tej Aktualizacji! Wykorzystywać będzie ona teraz zachowanie dodane do Railjacka, które było znacznie łatwiejsze do zrozumienia!

 • Przed tą Aktualizacją, połączenie dwóch broni Kuvy w Arsenale poprzez Fuzję Walencyjną było zależne od kolejności wyboru broni, co wpływało na ostateczny typ obrażeń.
 • W tej Aktualizacji, połączenie dwóch broni Licza Kuvy (lub Dogmatu Siostry) pozwoli wybrać, który typ obrażeń chcecie zachować.  Wartość obrażeń dalej korzysta z tej samej logiki.
  • Ma to na celu zmniejszenie zamieszania związanego z rezultatem Fuzji i ułatwić zachowanie pożądanego typu obrażeń. Podwójna Fuzja nie będzie już konieczna, by zachować typ obrażeń, jeśli wykorzystano broń o różnych typach obrażeń.

 

Zmiany adaptacyjnego skalowania obrażeń dla Liczy:

W naszej historii projektowania bossów, dodaliśmy takie mechaniki jak osłabienie nakładających się wzmocnień i zmniejszenia obrażeń w postaci mechanik jak chociażby pancerz. W czasie od premiery Liczy Kuvy dokonaliśmy zmian tego, jak zachowują się obrażenia graczy przeciwko Liczom. Dokonaliśmy takich zmian, jak pozwalanie na efekty Statusu oraz redukcja obrażeń, aby doprowadzić do bardziej wyrównanej walki. Jak wielu bossów w Warframe, Licze także posiadają mnożnik obrażeń.

Znaleźliśmy błąd w kodzie redukcji obrażeń, naprawiliśmy go i poprawiliśmy redukcję obrażeń Liczy Kuvy.

Ten system zwykle obejmuje przypadki bardzo wysokich obrażeń, jak Arquebex Voidriga vs. Licz Kuvy, sytuacja która jest teraz możliwa, ponieważ ostateczna bitwa znajduje się w Railjacku. Podczas testowania Voidriga przeciwko Liczom, one ledwo przeżywały przez sekundę i doszliśmy do wniosku, że trzeba przejrzeć kod redukcji obrażeń! Odkryliśmy błędy, wymagające naprawy oraz funkcje wymagające poprawek, aby uwzględnić te nowe sytuacje. Naszym jedynym zamiarem jest utworzenie walki, która trwa dłużej niż kilka chwil - udanych łowów i niech wasza współpraca i siła ognia prowadzą was do zwycięstwa! Będziemy się uważnie przyglądać tym zmianom, aby zapewnić odpowiedni balans walki, która wymaga pracy zespołowej i konsekwentnej, agresywnej rozgrywki, ale nie wydaje się też niemożliwa. Czekamy na wasze opinie!

Ogólne zmiany i poprawki Liczy:

 • Zaktualizowano ekran Poradnik Liczy, aby uwzględniał nowy przebieg rozgrywki Liczy oraz Siostry.
 • Zmieniono kategorię „Schwytane Licze” na „Konwertowani przeciwnicy” w oknie Handlu.
 • Jeśli nie posiadacie żadnych Liczy Kuvy lub Sióstr Parvosa w historii Kodeksu, wyświetlone zostanie powiadomienie, że nie napotkaliście żadnych.
 • Dodano nowe transmisje Liczy Kuvy w następujących przypadkach:
  • Drwina Licza po pokonaniu gracza
  • Drwina Licza po powaleniu gracza
  • Drwina Licza po zabiciu gracza
 • Naprawiono zmianę wyglądu Licza Kuvy innych graczy po niepowodzeniu próby Modów Requiem.
 • Naprawiono wyciąganie Parazonu jako broń boczną, jeśli migracja hosta wystąpiła w momencie odtwarzania animacji dźgnięcia Licza Kuvy.
 • Naprawiono przypadki, w których Parazon stawał się niewidzialny lub nie wykonywał animacji podczas prób Licza Kuvy.
 • Naprawiono utykanie w animacjach dźgnięcia Licza Kuvy przez innych graczy.

 

ODNOWIENIE PARAZONU

Ataki Parazonem zostały wprowadzone wraz z Aktualizacją Stara Krew, jako sposób dokonania zabójstwa Miłosierdzia. To stylowe i uniwersalne ostrze posiadało ważną rolę we wszystkim, co związane z Liczami Kuvy, ale ich rola w ogóle gry była mniej pewna. Istnieją problemy, które trzeba rozwiązać, a poniżej opisaliśmy, jak tego dokonaliśmy!

Problemem z zabójstwami Miłosierdzia jest to, że trudno je wykonać, przez co interakcje z systemem są zbyt rzadkie! Miłosierdzie można aktywować tylko wtedy, gdy życie przeciwnika osiąga 20% lub mniej. W praktyce znaczy to, że nigdy nie wiecie, kiedy będzie to miało miejsce. A gdy już się wydarzy, zwykle jest za późno! Przeciwnik tonie w efektach Statusu, członek drużyny rzuca Umiejętnościami, albo wasz Kavat odczuwa większą niż zwykle żądzę mordu, a Wy nie jesteście w stanie dokonać Miłosierdzia.

Zmieniamy ich zachowanie, dodajemy nowe Mody (dziękujemy Radzie Projektanckiej!) oraz odświeżamy system.

Ta zmiana opiera się na podstawowej zasadzie: chcemy, aby można było na nich bardziej polegać i wykorzystywać bardziej strategicznie, by gracz mógł zdecydować, czy chce korzystać z Miłosierdzia czy nie.

Nasza zmiana opiera się o następującą zasadę:

Zabójstwo Miłosierdzia jest gwarantowane na OKREŚLONYCH przeciwnikach, kiedy ich życie spadnie poniżej 40% (60% dla Corpus, ale wymaga braku Tarcz).

Są to następujące jednostki:

 • Wszyscy przeciwnicy typu Eximus
 • Grineer
  • Ciężkozbrojne
  • Kanonierzy
 • Corpus
  • Scrambus
  • Załogant Niwelujący
 • Plaga
  • Starożytni

Ta logika opiera o się o następujący, pospolity scenariusz:

Wyobraźcie sobie, że widzicie w oddali Ciężkozbrojną. Na Waszym Parazonie założony jest mod "Krew za Energię". Wiecie, że potrzebujecie Energii, więc zaczynacie strzelać do Ciężkozbrojnej mając pewność, że kiedy spadnie do 40% życia, możliwe będzie zabójstwo Miłosierdzia, a Wy otrzymacie Energię!

Możecie planować i podejmować decyzje!

Oznacza to także, że zmienia się efekt Status Obr. Miażdżących:

Przed: Efekt Status Obr. Miażdżących zwiększał szansę wystąpienia możliwości dokonania zabójstwa Miłosierdzia.

Po: Efekt Status Obr. Miażdżących zwiększa okno zabójstwa Miłosierdzia na podatnych przeciwnikach. Znaczy to, że zamiast aktywować się przy 40% jak opisano powyżej, efekt Status Obr. Miażdżących pozwala na wykonanie go wcześniej, nawet przy 80% życia (4% za efekt Status). Nałożenie efektów Statusu Obr. Miażdżących czyni wartościowe cele bardziej podatnymi na zabójstwa Miłosierdzia. Obr. Miażdżące można wtedy wykorzystać do strategicznego pozbywania się VIP-ów z walki!

Zapytacie pewnie: Ale co w przypadku bardzo wysokich poziomów?

Dokonaliśmy zmian od czasu oryginalnego Dev Workshopu.

Do poziomu 150, Dobicie Parazonu aktywuje się przy 40% pozostałego życia.
Po przekroczeniu tego poziomu, próg obniża się o 1% co każde 5 poziomów, do minimum 10%! Paski życia podatnych przeciwników będą posiadały znacznik, wskazujący ten próg.

Ta zmiana ma na celu uczynienie systemu bardziej przejrzystym dla graczy, a także nadal gwarantować możliwość dobicia na wysokich poziomach.

Dodatkowo, jako że Parazon doczekał się odnowy, Bomba Powietrza Zephyr nie wpływa już na dobicie odkrytych wrogów.

 

AKTUALIZACJA NAGRÓD BURZ PUSTKI ORAZ NOWA BROŃ BIAŁA DOGMATU

W szalejących Burzach Pustki odkryto dawno zagubione SKAŻONE HOLOKLUCZE! Miliony takich Holokluczy zaginęły w Pustce, kiedy okręt flagowy Parvosa Granuma został zniszczony. Sam Ergo Glast z Sekwencji Perrin wysoce pożąda tych artefaktów i oferuje w zamian za nie nową technologię broni Granuma (nie wymaga dobrych relacji z Syndykatem)!

Każda Burza Pustki w Proximie może przyznać Skażone Holoklucze jako Pospolitą nagrodę misji. Zastępują one Łzy Pustki w Nagrodach Misji Burz Pustki.

BURZA PUSTKI - ZIEMIA
2x Skażony Holoklucz: Pospolity 37.50%

BURZA PUSTKI - WENUS
2x Skażony Holoklucz: Pospolity 37.50%

BURZA PUSTKI - SATURN
4x Skażony Holoklucz: Pospolity 37.50%

BURZA PUSTKI - NEPTUN
3x Skażony Holoklucz: Pospolity 37.50%

BURZA PUSTKI - PLUTON
5x Skażony Holoklucz: Pospolity 37.50%

BURZA PUSTKI - PROXIMA WOALU
6x Skażony Holoklucz: Pospolity 37.50%

Odwiedźcie Ergo Glasta w Przekaźniku i poznajcie jego nowe, cotygodniowe Oferty. Co tydzień Ergo będzie mieć 1x wersję każdej nowej Broni Dogmatu do walki wręcz z dodatkowymi Obrażeniami / Żywiołami za 40 Skażonych Holokluczy.

Odwiedzając Ergo co tydzień ze Skażonymi Holokluczami w garści, możecie zebrać je wszystkie na Transfer Walencyjny tydzień po tygodniu, aż zdobędziecie najlepszy możliwy wariant każdej broni. Jeśli kolekcjonowanie jest bardziej waszym stylem, Ergo zawsze będzie coś oferował!

Towary Ergo Glasta:

41c412be1b73d1836b38b3da95ee23b5.jpg

 

AGENDUS DOGMATU
Realizuj program działań przy użyciu tego masywnego młota. Ciężkie ataki wystrzeliwują dewastujące dyski energetyczne.

EXEC DOGMATU
Wykorzystaj najnowocześniejszą technologię Granuma dzięki temu masywnemu ciężkiemu ostrzu. Uderzenie w ziemię wysyła kaskadową grupę trzech fal uderzeniowych, podczas gdy Ciężkie Uderzenie w ziemię uwalnia serię fal uderzeniowych.

LIVIA DOGMATU
Eleganckie linie Dyplomatki Granuma ukrywają nieskończenie ostre oburęczne ostrze. Zablokowane ataki mają szansę na powiększenie kąta blokowania. Notka: System Dyplomatki Granuma zatrzymuje licznik kombinacji, gdy jest schowany. Podobnie do Xorisa, jeśli posiadacie broń o nieskończonym czasie kombo, Umiejętności pseudo-wręcz wykorzystają licznik kombinacji przy użyciu.

50b4509fafb03aa03af03780f06807df.jpg

GRIGORI DOGMATU
Podczas Ciężkiego Ataku w Ślizgu ta kosa Corpus wystrzeliwuje wirujący energetyczny dysk, który rykoszetuje po polu bitwy. Jego żywotność zależy od wielkości licznika Kombinacji Broni Białej. Notka: System Dyplomatki Granuma zatrzymuje licznik kombinacji, gdy jest schowany. Podobnie do Xorisa, jeśli posiadacie broń o nieskończonym czasie kombo, Umiejętności pseudo-wręcz wykorzystają licznik kombinacji przy użyciu.

 

DODATKI, ZMIANY I POPRAWKI RAILJACKA

 • 10. RANGA DOWÓDZTWA RAILJACKA: Przedstawiamy Elitarnych Członków Załogi! Umożliwia rekrutację silniejszych członków załogi u Ticker.
  • Ci Elitarni Członkowie Załogi posiadają dwa dodatkowe Punkty Kompetencji i posiadają losową cechę opartą o to, w której Kompetencji posiadają najwięcej punktów.
   • Na przykład, jeśli posiadają najwięcej Punktów Kompetencji w Artylerii, ten Członek Załogi może posiadać bonus "50% more obrażeń podczas korzystania z broni Zetki". Jeśli ich Kompetencja Pilotażu posiada najwięcej punktów, mogą posiadać bonus "Zwiększa efektywność silników Lavan o 25%". I tak dalej!
 • Misje Infiltracji i Przetrwania Corpus zostały dodane do rejonów Proximy Corpus! Wraz z tymi dodatkowymi trybami gry nadchodzą całkowicie nowe tabele nagród zawierające broń AMBASSADOR (patrzcie niżej), komponenty Asha, Mody Railjacka, Parazonu i nie tylko! Udaj się na warframe.com/droptables, aby poznać wszystkie szczegóły! Możecie zauważyć, że misje Railjack Corpusu zostały zmienione i dodano nowy węzeł Corpusu w danym rejonie, aby je pomieścić:
  • Proxima Wenus:
   • Nowa Węzeł Przetrwania, Nieszczęsny Rozłóg
   • Węzeł Orvin-Haarc jest teraz misją Infiltracji (wcześniej Eksterminacja)
  • Proxima Neptuna:
   • Nowy Węzeł Infiltracji, Gromada Brom
   • Kry Enkidu są teraz misją Przetrwania (wcześniej Volatile)
  • Proxima Plutona:
   • Nowa Węzeł Przetrwania, Pole Fentona
   • Wędrowna Oś jest teraz misją Infiltracji (wcześniej Orfiks)
 • Członkowie Załogi Railjacka są teraz bardziej wyluzowani poza misją.
 • Naprawiono utykanie członków załogi w wieżyczkach, jeśli otrzymali nowy rozkaz, kiedy byli w trakcie wchodzenia do nich.
 • Naprawiono pozostającego w bezruchu pilotującego członka załogi, kiedy cele znajdowały się za daleko.
 • Naprawiono niemożność korzystania z Mapy Taktycznej podczas pilotowania przejętego Załogowca.
 • Naprawiono błąd skryptu przy wezwaniu "Dyżurującego" członka załogi.
 • Naprawiono nieskończone ładowanie z Suchego Doku po drugiej misji Railjacka, jeśli poprzednia misja zakończyła się sukcesem i miała miejsce migracja hosta.
 • Naprawiono powtarzanie transmisji przedstawiających cel pierwszej misji, jeśli wykonano wiele misji Railjacka pod rząd.
 • Naprawiono utratę funkcjonalności po rozpoczęciu misji Railjacka, kiedy otwarty był ekran Gwiezdnego Szlaku.
 • Naprawiono nieaktualizowanie pozycji wejścia do Frachtowca po odrzuceniu każdego z członów w misjach Railjacka Corpus.
 • Naprawiono nakładanie się broni Liczy Kuvy w interfejsie zarządzania Załogą.
 • Naprawiono brakujący ruch ust członków załogi podczas mowy.
 • Naprawiono wyświetlanie powiadomienia "Naciśnij (Przycisk), aby otworzyć Menu Taktyczne" u graczy, którzy nie posiadali Inherencji Taktyki.
 • Naprawiono nieaktualizowanie wskaźnika Kadłuba Railjacka w HUD, kiedy przebywano w ekranie Kuźni.
 • Naprawiono pozostający po ukończeniu misji Obrony znacznik Statku Flagowego.
 • Naprawiono nieoznaczanie Zadania Wzbierający Przypływ jako ukończone, kiedy zakupiono Railjacka na Rynku w grze i nie zalogowano się ponownie.
 • Naprawiono odłączanie się kamery, w przypadku gdy klient próbował przejść do Operatora podczas opuszczania Szczególnego Miejsca w Railjacku.
 • Naprawiono brak powiadomienia przy podniesieniu Moda w misji Railjacka.
 • Naprawiono naprawiono nieskończony tunel ładowania misji Railjacka, jeśli wystąpiła podczas niego migracja hosta.
 • Naprawiono wyświetlanie żółtego prostopadłościanu przed oknem Railjacka w tunelu ładowania, kiedy rozpoczynano misję.
 • Naprawiono przypadki niezdolności Klientów do wystrzelenia z Artylerii Dziobowej.
 • Naprawiono błąd skryptu mogący wystąpić podczas opuszczania misji Przetrwania w Railjacku.
 • Naprawiono tymczasowe wyświetlanie członków innej załogi na Railjacku w Suchym Doku Przekaźnika.
 • Naprawiono zacinające się czasem uzbrojenie Railjacka.
 • Naprawiono wyświetlanie Dyżurujących członków załogi jako Pana Ziemniaka, z pomieszanymi częściami ciała i głowy.
 • Naprawiono nieznikające Zjawy, kiedy powrócono do Dojo po ukończeniu misji Railjacka.  

 

NOWA BROŃ: AMBASSADOR
Natychmiast doprowadź negocjacje do końca dzięki temu karabinowi szturmowemu Corpus. Dowolnie przełączaj się między wybuchowymi strzałami snajperskimi, a szybkostrzelnym, elektrycznym trybem szturmowym.  Schemat i komponenty mogą zostać znalezione w węzłach Przetrwania w Railjacku Corpusu.

NOWE MODY PARAZON

Dodaliśmy 5 nowych modów Parazonu! Znajdźcie je już dziś i dodajcie nowe funkcje do swoich Parazonów!

 • Drenaż Mocy (Miłosierdzie) - 100% szansy na uzyskanie +50% Siły Umiejętności dla następnej użytej umiejętności.
 • Złośliwe Oprogramowanie (Miłosierdzie) - 50% szansy, że wrogowie w promieniu 15m skulą się ze strachu na 8 sekund.
 • Ustawienia Fabryczne - Wykonaj 3 zabójstwa Miłosierdziem w ciągu 40 sekund, aby ożywić poległego Strażnika lub Towarzysza.

Wkład Rady Projektanckiej:

 • Szybkie Miłosierdzie - Zwiększa szybkość zabójstw miłosierdzia o 50%.
 • Zapora Sieciowa - Zmniejsza otrzymywane obrażenia o 75% podczas hakowania.

Te nowe mody Parazonu można zdobyć wykonując misje Infiltracji Railjacka Corpus.

 

NOWA SKÓRKA EMBER: PYRAXIS
Ember osiągnęła swoją najbardziej palącą formę, pierwotny płomień. Koncept stworzony przez Debbysheen!

SYANDANA VOLCA
Czwarta Zasada Termodynamiki Ember: dobrze wyglądać w akcji.

483d42e1fe71a1761f4606b89c304f37.jpg

 

MIOTACZ OGNIA: SKÓRKA PLAZM
Skórka miotacza ognia, która jest gorętsza niż żar, którym pluje.

Skórkę Ember Pyraxis, Syandanę Volca oraz skórkę Miotacza Ognia Plazm możecie znaleźć na Rynku w grze.

eefe9b6b7348c49b69052d02fba9deab.jpg

  

 

NOWE DARY SYNDYKATÓW
Syndykaty, które znacie i kochacie, rozszerzyły swoje oferty!

Każdy Syndykat otrzymał swój własny Zestaw Pancerza, byście mogli pokazać komu jesteście lojalni! Włącznie z Zestawem Pancerza Ostron u Hoka na Cetus oraz Zestawem Pancerza Solaris u Wrednej Zuud na Fortunie! To w sumie 8 zastawów Pancerza do zebrania! Jest to rekordowa ilość wydanych zestawów w jednej aktualizacji!

DODATKOWO każdy Syndykat (oprócz Ostron i Solaris) posiada teraz nowe Gesty oparte o animacje Członków Załogi Railjacka!

Wszystkimi tymi nowymi Darami można się wymieniać!

caf04d0bb26db7d14fa4f02f4d2e22e1.jpg

 

NOWE ZASZCZYTY ŚCIEŻKI STALI

Teshin poszerzył ofertę Zaszczytów Ścieżki Stali!

 • Szyfr Ukrytego Modu Riven (raz na tydzień)
  • Ten szyfr może zostać wykorzystany, by ominąć Wyzwanie wybranego Modu Riven.
   • Zastępuję opcje Transmutacji/Cyklu w stacji Modów, gdy wybrano Ukryty Mod Riven

2fca02cd78e4434023f286a7172ad37e.jpg

 

 • Nowy Mod Strzelby - Przeciwwaga
  • -60% Odrzutu Broni
 • Figurka Noggle - Teshin
 • Zestaw do Herbaty Orokin (Dekoracja)
  • Ten Antyk Orokin należał kiedyś do potężnego Daksa.
 • Glify "W Akcji"
  • Gauss w Akcji
  • Grendel w Akcji
  • Xaku w Akcji
  • Protea w Akcji
 • Adapter Arkanum Broni Bocznej (patrz zmiany BRONI BIAŁYCH/GŁÓWNYCH poniżej)
  • Łączy się z Bronią Główną, aby odblokować gniazdo Arkan.
  • Aby zobaczyć to Gniazdo Arkanum, konieczne jest uzyskanie dostępu do Ścieżki Stali, aby nie mylić nowych graczy.
 • Adapter Arkanum Broni Bocznej (patrz zmiany BRONI BIAŁYCH/GŁÓWNYCH poniżej)
  • Łączy się z Bronią Boczną, aby odblokować gniazdo Arkan.
  • Aby zobaczyć to Gniazdo Arkanum, konieczne jest uzyskanie dostępu do Ścieżki Stali, aby nie mylić nowych graczy.

   
f4807c673c02f02208a68c45b48c9dee.jpg

ZMIANY W STALOWEJ ŚCIEŻCE I ŁUPACH

W aktualizacji Arkana Deimos wprowadziliśmy kilka zmian Ścieżki Stali i sposobu pozyskiwania Esencji Stali. Naszym celem było zwiększenie liczby miejsc, w których wydajnie można zdobywać Esencję Stali i jednocześnie ograniczyć związaną z tym losowość. Po obserwacji zwyczajów graczy ponownie pojawiła się tendencja do rozgrywania długich misji oraz poleganie na losowości rozgrywki, przez co zwykła, niezoptymalizowana strategia stosowana na Ścieżce Stali wydaje się mniej opłacalna.

Ponieważ w tej aktualizacji wprowadziliśmy nowe nagrody Ścieżki Stali, chcemy wpłynąć na dane strategie, jednocześnie podnosząc średnią ilość zdobywanej Esencji Stali. Mamy nadzieję, że te zmiany pozytywnie wpłyną na doświadczenia związane z zawartością tej aktualizacji – powinniście być w stanie grać w grę tak, jak chcecie, bez poczucia przymusu do stosowania dominujących strategii.

 • Akolici będą od teraz pojawiać się częściej podczas misji Ścieżki Stali, co spowoduje zwiększenie ilości zdobywanej Esencji Stali!
 • Najazdy Ścieżki Stali będą od teraz nagradzały pięcioma Esencjami Stali zamiast trzech.
 • Esencja Stali zniknie, jeżeli nie zostanie podniesiona w ciągu 5 minut. Jeśli znacznik interfejsu zacznie migotać, pamiętajcie, aby zebrać łup, zanim zniknie!
 • W ramach spójności, Esencja Vitus podlega tym samym zasadom i pozostanie na ziemi przez 5 minut, zanim zniknie.
 • Akolici będą teraz teleportowani w bezpieczne miejsce, jeśli zostaną wciągnięci do wody. Naprawia to ich natychmiastową śmierć, w przypadku wciągnięcia ich do wody przez Kosmiczne Zmiażdżenie Itzala.

Akolici będą teraz upuszczać 1 z 6 nowych Arkanów po śmierci!

BEZWZGLĘDNOŚĆ BRONI GŁÓWNEJ
Po zabiciu:
+30% Obrażeń przez 4s. Kumuluje się do 12 razy.
+30% Prędkości przeładowania
+100% Maks. Amunicji

OGŁAWIANIE BRONI GŁÓWNEJ
Po Zabójstwie Strzałem W Głowę:
120% Obrażeń przez 24s. Kumuluje się do 3 razy.
30% do Mnożnika trafienia w Głowę.
-50% Odrzutu Broni

ZWINNOŚĆ BRONI GŁÓWNEJ
Po zabójstwie Bronią Białą:
+60% Obrażeń przez 20s. Kumuluje się do 6 razy.
+%60 Tempo Przełączania Broni.
+7.5s Czas Trwania Kombinacji.

BEZWZGLĘDNOŚĆ BRONI BOCZNEJ
Po zabiciu:
+30% Obrażeń przez 4s. Kumuluje się do 12 razy.
+30% Prędkości przeładowania
+100% Maks. Amunicji

OGŁAWIANIE BRONI BOCZNEJ
Po Zabójstwie Strzałem W Głowę:
120% Obrażeń przez 24s. Kumuluje się do 3 razy.
30% do Mnożnika trafienia w Głowę.
-50% Odrzutu Broni

ZWINNOŚĆ BRONI BOCZNEJ
Po zabójstwie Bronią Białą:
+60% Obrażeń przez 20s.
Kumuluje się do 6 razy.
+%60 Tempo Przełączania Broni.
+7.5s Czas Trwania Kombinacji.

 

ZMIANY BALANSU BRONI BIAŁEJ I GŁÓWNEJ

Podzielony Arsenał

Tenno,

Tenno musza uwzględnić wiele czynników przed wybraniem odpowiedniej broni do danej misji...

 • Która broń jest odpowiednio silna, by podołać na tym poziomie?
 • Która broń jest najlepsza przeciwko tej frakcji?
 • Która broń jest najłatwiejsza w obsłudze i najwydajniejsza?
 • Która broń sprawia najwięcej frajdy w użyciu?
 • Które Mody sprawiają, że broń sprawuje się najlepiej?

Typowy gracz zada sobie przynajmniej jedno z tych pytań, zanim wybierze broń. Nie wszystkie bronie są sobie równe, ale w najlepszym wypadku, każde pytanie miałoby kilka odpowiedzi, by umożliwić Tenno podjęcie samodzielnego wyboru spośród wielu opcji, zachowując różnorodność. Jeśli jedna kategoria broni przyćmiewa wszystkie inne, my, jako twórcy, musimy wkroczyć i zapewnić możliwość wyboru, by gra pozostała interesująca.

Przedstawiamy broń białą, oraz Mody, z których można na niej korzystać. Tenno spędzili lata na opanowywaniu swoich ostrzy, ale w wyniku tego, broń Główna i Boczna zbierała tylko kurz. Im dłużej zwlekaliśmy z poruszeniem tego problemu, tym większy się on stawał.

Zmieniamy broń białą i główną w jednym celu: aby doświadczenie walki było bardziej zbalansowane, szczególnie na wyższym poziomie gry (Ścieżka Stali itp.).

Ogółem rzecz ujmując, mamy wrażenie, że statystyki broni są w odpowiednim miejscu, ale to Mody nie wystarczają. Oraz analogicznie, niektóre Mody broni białej były zbyt potężne. Zamierzamy poruszyć ten problem na dwa sposoby: po pierwsze, ostrożnie osłabiając niektóre z Modów broni białej; po drugie, oferując większy potencjał reszcie waszego Arsenału poprzez Arkana Broni Głównej i Bocznej, oraz Galwanizowane Mody.  

Naszym celem jest zachęcenie was do wykorzystania całości Arsenału podczas misji. Przełączanie się między Bronią Główną, Boczną i Białą powinno być poprawną strategią, w przeciwieństwie do niepodważalnej dominacji Broni Białej w obecnej mecie. Chcemy, aby Broń Biała pozostała przyjemna i potężna podczas przedzierania się przez System Origin, ale chcemy także by gracze mogli doświadczyć podobnej potęgi Broni Głównej i Bocznej, jeśli tego sobie zażyczą.

Kluczowa jest tutaj możliwość wyboru - możliwość, która jest ograniczana przez przepaść między Bronią Białą i całą resztą. Nasze podejście do zmniejszenia tej przepaści obejmuje zmiany istniejących Modów, dodanie nowych, oraz wprowadzenie kolejnych ulepszeń Broni Głównej i Bocznej.

 

SPIS TREŚCI

 • Osłabienie Modów Broni Białej
 • Zmiany Broni
 • Arkana Broni Głównej i Bocznej
 • Galwanizowane Mody
 • Nagrody Logowania

Jeśli wolicie obejrzeć podsumowanie tego Warsztatu oraz Aktualizacji "Siostry Parvosa", dostępne jest poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=G4wt-4Bx3Cg

Osłabienie Modów Broni Białej

Przygotowaliśmy 5 kategorii zmian:

Berserker
Napływ Krwi
Stan Przeciążenia
Glaivy
Nukor Kuvy

 

Berserker:

Bonusy Prędkości Ataku Broni Białej są częścią tego, co przyczynia się do ich dominacji. Jest to w szczególności prawdziwe, kiedy osiąga się wartości Prędkości Ataku tak wysokie, że psują animacje - jak obecny Berserker. "przy Trafieniu Krytycznym". Wiecznie aktywny bonus Prędkości Ataku jest udostępniany przez pojedynczy Mod i sprawia, że niemożliwe jest wyróżnienie pojedynczych ciosów oraz drastycznie zwiększa zadawane obrażenia.

Nadal chcemy wspierać możliwość zwiększenia Prędkości Ataku i Obrażeń Broni Białej, ale nie w takim stopniu, jak obecnie.

Berserker zmienia się z:
+30% Szybkości Ataku (Maks: 75%) na 24s przy Trafieniu Krytycznym

Na:
Furia Berserkera, wyklucza się z Furią.
Po zabójstwie Bronią Białą:
+35% Szybkości Ataku (Maks: 70%) na 10s. Kumuluje się do 2 razy.

Jest to ważne, ponieważ:

- Nie polega już na Trafieniach Krytycznych.
- Dodaje lepiej określony wzrost oparty o "Zabójstwa" zamiast "Trafienia krytyczne" (co zwykle oznaczało od zera do maksimum, kiedy jeden atak trafiał trzech przeciwników).
- Zmieniono nazwę na "Furia Berserkera", by lepiej dać graczom znać, że Mod wyklucza się z Furią / Furią Prime.

 

Napływ Krwi:

Maksymalna wartość Napływu Krwi zostaje zmniejszona. Zmienia to możliwość osiągnięcia Czerwonych Trafień Krytycznych przy pomocy pojedynczego Moda (na większości broni, istnieją wyjątki), konieczne będzie teraz wsparcie go dodatkowymi Modami, Arkanami lub umiejętnościami Warframe.

Jeden mod, który mógł przyznać najlepszy poziom Trafień Krytycznych był zbyt potężny.

Napływ Krwi zmienia się z:
+60% Szansy Obr. Krytycznych wzrasta wraz z Mnożnikiem Kombo

Na:
+40% Szansy Obr. Krytycznych wzrasta wraz z Mnożnikiem Kombo

 

Stan Przeciążenia

Maksymalna wartość Stanu Przeciążenia zostaje zmniejszona. Minęło trochę czasu, od kiedy zmieniliśmy tego Moda po raz pierwszy, tym razem także doszliśmy do wniosku, że nie jesteśmy zadowoleni z tego, jak wypada on w porównaniu z innymi Modami Obrażeń (jak Punkt Nacisku Prime). Zmniejszyliśmy bonus do 80%, by był porównywalny z Punktem Nacisku Prime przy 3 nałożonych efektach Status, tak jak pierwotnie. Pozostaje faktem, że maksymalne możliwe obrażenia są teraz niższe, uważamy, że aktualny mod jest nadal bardzo potężny po najnowszej zmianie.

Możliwy powinien być teraz rzeczywisty wybór: czy chcę mieć dostęp do większych obrażeń od razu, czy rozwijać je wraz ze Statusem?

Stan Przeciążenia zmienia się z:
+120%% Obrażeń broni białej za każdy typ zmian statusowych nałożonych na cel.

Na:
+80%% Obrażeń broni białej za każdy typ zmian statusowych nałożonych na cel.

Zmiany Broni

Glaive

W późnym 2020 dokonaliśmy odnowy klasy broni Glaive, by była potężniejsza i przyjemniejsza w użyciu. Ogółem uważamy, że zmiany te przyniosły zamierzony efekt, ponieważ broń taka jak Glaive Prime wzniosła się z zapomnienia na szczyty popularności, dzięki nowej zdolności zadania ogromnych obrażeń za pomocą ciężkiego ataku.

Jednakże, zmiany te doprowadziły do powszechnego problemu: gracze, którzy korzystali z wysokiej prędkości ataku często przypadkowo wyrzucali Glaive, kiedy próbowali wykonać podstawowy atak wręcz, a mechanika "złap i wyrzuć" często doprowadzała do niezamierzonego rzutu. Przegląd naszego systemu walki wręcz wydawał się dobrą okazją, by poruszyć ten problem, oraz pozwolić na ogólną poprawę balansu, mającą odzwierciedlić moc tej niedawno odnowionej klasy broni.

Mając to na uwadze, następujące zmiany Glaive współgrają ze sobą:

Po pierwsze, czas ładowania ciężkiego ataku został zwiększony z 0.6 sekundy do 1.2 sekundy. Zwiększony czas ładowania sprawia, że znacznie trudniej jest wyrzucić Glaive.

Wraz ze zwiększonym czasem ładowania, gracze są w stanie łatwiej wykonać szybki rzut. W tej chwili, obrażenia szybkiego rzutu są zbliżone do ciężkiego ataku, więc w ramach zachęty do podejmowania decyzji, naszą drugą zmianą jest zmniejszenie obrażeń szybkiego rzutu do około 50% wartości maksymalnej. Dokładne wartości są następujące:

 • Cerata
  • Zmniejszono obrażenia bezpośredniego trafienia z 366 do 201
  • Zmniejszono obrażenia ataku radialnego z 549 do 333
 • Falcor
  • Zmniejszono obrażenia bezpośredniego trafienia z 460 do 250
  • Zmniejszono obrażenia ataku radialnego z 690 do 345
 • Glaive
  • Zmniejszono obrażenia bezpośredniego trafienia z 210 do 116
  • Zmniejszono obrażenia ataku radialnego z 315 do 190
 • Glaive Prime
  • Zmniejszono obrażenia bezpośredniego trafienia z 328 do 180
  • Zmniejszono obrażenia ataku radialnego z 490 do 296
 • Halikar
  • Zmniejszono obrażenia bezpośredniego trafienia z 298 do 163
  • Zmniejszono obrażenia ataku radialnego z 447 do 225
 • Halikar Wraith
  • Zmniejszono obrażenia bezpośredniego trafienia z 503 do 263
  • Zmniejszono obrażenia ataku radialnego z 621 do 329
 • Kestrel
  • Zmniejszono obrażenia bezpośredniego trafienia z 168 do 92
  • Zmniejszono obrażenia ataku radialnego z 252 do 126
 • Orvius
  • Zmniejszono obrażenia bezpośredniego trafienia z 390 do 215
  • Zmniejszono obrażenia ataku radialnego z 520 do 293
 • Pathocyst
  • Zmniejszono obrażenia bezpośredniego trafienia z 524 do 288
  • Zmniejszono obrażenia ataku radialnego z 786 do 393
 • Xoris
  • Zmniejszono obrażenia bezpośredniego trafienia z 240 do 120
  • Zmniejszono obrażenia ataku radialnego z 480 do 250

 

Nukor Kuvy

W tej serii zmian zostanie również osłabiona broń palna którą jest - co nie powinno nikogo zaskoczyć - Nukor Kuvy. Jest to dominująca Broń Boczna o niesamowitej mocy, która była uzasadniona, biorąc pod uwagę metodę jej zdobycia. Zachowa swoje charakterystyczne zachowanie, ale ogólna siła ognia zostaje nieznacznie zmniejszona następującą zmianą:
- Zmniejszono ilość celów, na które przeskakują promienie, z 4 do 2

 

Vermisplicer

Zmniejszono ilość połączonych przez macki Vermisplicera przeciwników z 5 do 3.

Po pierwszej publikacji Dev Workshopu zauważyliśmy, że zachowanie Vermisplicera jest bardzo podobne do Nukora Kuvy. W tym celu chcieliśmy zapewnić, że w tej aktualizacji spójnie podejdziemy do każdej broni, której promienie przeskakują między przeciwnikami.

 

Ku Broni Głównej i Bocznej…

Mając za sobą wszystkie informacje o tym, jak zmniejszamy moc niektórych broni, przejdźmy teraz do tego, jak zwiększamy moc dostępnej Broni Głównej i Bocznej.

 

Arkana Broni Głównej i Bocznej

Zaczniemy od największej zmiany: Do Broni Głównej i Bocznej możecie dodać teraz Gniazda Arkanum (nie jest to finalna nazwa), oraz wyposażyć w nie nowe Arkana, które zwiększają moc broni i nagradzają zróżnicowaną rozgrywkę.

Całe nasze podejście do wzmocnienia broni palnej w Arsenale opiera się o zamysł, że strzelanie jest fundamentalnie bardziej zróżnicowane niż walka wręcz: istnieje broń oparta na celności, broń obszarowa, broń szybkostrzelna (i cała reszta). Należy uwzględnić czasy przeładowania, pojemności magazynków i nie tylko. Chcemy ulepszyć te opcje poprzez nagradzanie poprawnego ich użycia - stąd Arkana!

Ponieważ wydajność broni palnej jest problemem w późnej fazie gry, te Ulepszenia także można zdobyć w późno dostępnej zawartości - mianowicie Ścieżce Stali. Będziecie mogli zdobyć Adaptery Gniazd Arkan jako Zaszczyty Ścieżki Stali, a same Arkana będą nagrodą za pokonanie Akolitów! Zwiększamy również częstotliwość występowania Akolitów, co znaczy także, że będziecie otrzymywać więcej Esencji Stali, oraz częściej będziecie mieli więcej szans na zdobycie poszukiwanych Arkan. Wypadać będą one ze wszystkich Akolitów!  

Istnieje 6 Arkan (3 dla Broni Głównej i 3 dla Bocznej), które możecie ulepszyć i zainstalować w nowe Gniazda:

 

BROŃ GŁÓWNA

Pierwsze Arkanum Broni Głównej jest zaprojektowane z myślą o broni, która skupia się na atakach obszarowych lub szybkostrzelności. To Arkanum nagradza zabicia następującymi bonusami, na maks. randze:

 • BEZWZGLĘDNOŚĆ BRONI GŁÓWNEJ
  • Po zabiciu:
   +30% Obrażeń przez 4s. Kumuluje się do 12 razy.
   +30% Prędkości przeładowania
   +100% Maks. Amunicji
  • Im więcej zabijacie, tym większe zyskujecie obrażenia. Świetnie!
  • Drugie Arkanum Broni Głównej jest zaprojektowane z myślą o precyzyjnej broni. Sprawcie, by wasze trafienia w głowę równały się poprawionej wydajności (z wyjątkiem ataków obszarowych)!
 • OGŁAWIANIE BRONI GŁÓWNEJ
  • Po Zabójstwie Strzałem W Głowę:
   120% Obrażeń przez 24s. Kumuluje się do 3 razy.
   30% do Mnożnika trafienia w Głowę.
   -50% Odrzutu Broni
  • Ostatnie Arkanum Broni Głównej jest zaprojektowane z myślą wykorzystania całego wyposażenia, przedstawiamy synergię z Bronią Białą:
 • ZWINNOŚĆ BRONI GŁÓWNEJ
  • Po zabiciu bronią białą:
   Zwiększa obrażenia karabinu o +60% przez 20 sekund. Kumuluje się do 6 razy.
   +60% Tempo Przełączania Broni.
   +7.5s Czas Trwania Kombinacji.

 

BROŃ BOCZNA
Broń Boczna otrzyma taki sam wybór Arkanów, co Broń Główna, ale we własnej wersji. Znaczy to, że wyposażyć będziecie mogli Precyzyjną Broń Boczną jak Knell, szybkostrzelną Broń Główną jak Grakata oraz Arkana, które będą najlepiej do nich pasować!

Statystyki będą takie same dla wariantów Broni Bocznych nowych Arkanów:

 • BEZWZGLĘDNOŚĆ BRONI BOCZNEJ
  • Po zabiciu:
   +30% Obrażeń przez 4s. Kumuluje się do 12 razy.
   +30% Prędkości przeładowania
   +100% Maks. Amunicji
 • OGŁAWIANIE BRONI BOCZNEJ
  • Po Zabójstwie Strzałem W Głowę:
   120% Obrażeń przez 24s. Kumuluje się do 3 razy.
   30% do Mnożnika trafienia w Głowę.
   -50% Odrzutu Broni
 • ZWINNOŚĆ BRONI BOCZNEJ
  • Po zabiciu bronią białą:
   Zwiększa obrażenia karabinu o +60% przez 20 sekund. Kumuluje się do 6 razy.
   +60% Tempo Przełączania Broni.
   +7.5s Czas Trwania Kombinacji.

Ostatecznie wszystkie Arkana kumulują się do takiej samej sumy obrażeń, więc znaczenie ma to, jak chcecie do niej dotrzeć. Precyzja? Ściana pocisków? Synergia z walką wręcz? To wasza decyzja!

Adaptery Arkanów są przedmiotem, który musicie zainstalować na broni, którą chcecie jeszcze bardziej ulepszyć. Adaptery Arkanów Broni Głównej i Bocznej dostępne są wśród Zaszczytów Ścieżki Stali. Arkana zdobyć można pokonując Akolitów na Ścieżce Stali.

Galwanizowane Mody

Nasze obserwacje braku balansu w Arsenale stają się oczywiste, na wyższym poziomie rozgrywki. Znaczy to, że chcemy by wasz postęp w tej zawartości miał wpływ na wasz poziom mocy. Wprowadzając nową serię Modów, chcemy dać wam narzędzia umożliwiające osiągnięcie optymalnej rozgrywki, oto Galwanizowane Mody!

Ogólne podejście do Galwanizowanych Modów jest takie, że podstawowe ulepszenie jest słabsze niż standardowego wariantu Moda, ale warunkowe bonusy pozwalają osiągnąć im wartości znacznie większe, niż "konwencjonalne" Mody w Arsenale. Będą one dostępne wśród Zaszczytów Arbitrażu.

Nowe Galwanizowane Mody:

 • Galwanizowany Celownik
 • Galwanizowana Dyfuzja
 • Galwanizowany Strzał
 • Galwanizowana Luneta
 • Galwanizowana Komora
 • Galwanizowany Instynkt
 • Galwanizowane Piekło
 • Galwanizowane Przyspieszenie
 • Galwanizowane Zrozumienie

 

Ogólne zmiany Zasięgu Broni Strumieniowej:

Niszczące Przedłużenie oraz Złowrogi Zasięg można teraz wyposażyć w modzie Exilus, a ich opis został zmieniony z "+x Zasięgu" na "+x Długości Promienia"

Dlaczego: Mimo, że wciąż jesteśmy w trakcie sprawdzania wszystkich Modów, pewne dobrze uzasadnione sugestie trafiły do gry już teraz!

 

Nagrody Logowania

Podobnie jak w przypadku wieli z dużych odnów i zmian w przeszłości, chcemy uszanować inwestycję czasu i zasobów włożonych w Arsenały naszych graczy! Jako że są to zarówno rozległe i szczegółowe zmiany, przygotowaliśmy ogólne nagrody dla wszystkich graczy, z kilkoma bonusami za spełnienie pewnych warunków.

Wraz z premierą Aktualizacji 30.5: Siostry Parvosa, gracze otrzymają następujące nagrody przy logowaniu:

 1. Wszyscy gracze, którzy osiągnęli 5. Mistrzowską Rangę otrzymają 5 zbudowanych Form.
 2. Wszyscy gracze, którzy osiągnęli 5. Mistrzowską Rangę otrzymają 3-dniowy Wzmacniacz Biegłości.
 3. Wszyscy gracze, którzy posiadają Nukora Kuvy otrzymają dwie dodatkowe Formy.
 4. Wszyscy gracze, którzy posiadali kiedykolwiek DOWOLNĄ broń Kuvy LUB Skonwertowanego Licza LUB posiadają aktywnego Licza otrzymają 1 Requiem Ultimatum (nowy przedmiot pozwalający przyzwać Licza lub Siostrę do walki)!
 5. Gracze, którzy posiadają Skonwertowanego LUB Pokonanego Licza Kuvy otrzymają OULL, który jest Uniwersalnym Modem Requiem!

Podsumowując…

Siostry Parvosa wprowadzą te zmiany na wszystkich platformach. Wprowadzanie tych zmian jest zakorzenione w naszych celach, a jeśli ich nie osiągniemy, będziemy bacznie obserwować, co wymaga poprawy. Miejcie nasze cele i wizję na uwadze, kiedy będziecie dzielić się opiniami!  

 

OGÓLNE ZMIANY MODÓW

• Krytyczne Opóźnienie - Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 187% do 200% i zmniejszono -36% szybkostrzelności do -20%
• Pełzające Trafienie - Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 187% do 200% i zmniejszono -36% szybkostrzelności do -20%
• Krytyczne Spowolnienie - Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 48% do 200% i zmniejszono -30% szybkostrzelności do -20%, nie działa z Blunderbuss/Blunderbuss Prime
• Zwiększono szansę Ostrożnego Strzału z 90% do 100%

 

ZMIANY W MODOWANIU BRONI BIAŁEJ DEKONSTRUKTORA:

Aktualizacja Siostry Parvosa przyniesie 3 nowych Towarzyszy w postaci Ogarów, każdy z własną unikalną Bronią Białą. Podczas przeglądania Broni Towarzyszy zauważyliśmy stary problem z Heliosem oraz wieloma modami, w które możemy go wyposażyć, ale nie do końca chciały one działać na Broniach Białych Towarzyszy. Istnieje również „niewidzialne przenoszenie sprzętu”, w którym, jeśli umieścić Mody na swoim Dekonstruktorze (lub wersji Prime), wpłyną one one na Broń do Walki Wręcz, co jest wieloletnim niedopatrzeniem, z którym do tej pory żyliśmy, niemniej zbliżamy się do szczegółowych zmian w tej Aktualizacji, w rezultacie których poprawiamy to zachowanie.

W większości są to Mody wpływające na kombinacje oraz ciężkie ataki, ponieważ Towarzysze nie mają takiej funkcji oraz innych odstających mechanik. W rezultacie następujące Mody będą niekompatybilne z nadchodzącymi trzema broniami Ogarów i nie będą już działać z Dekonstruktorem i Dekonstruktorem Prime:

 • Uszkodzenia Wewnętrzne Amalgam
 • Skażony Cios
 • Trwający Cios
 • Lista Ofiar
 • Napływ Krwi
 • Wyższy Bieg
 • Dryfujący Kontakt
 • Przewód Energii
 • Ostatnie Pociągnięcie
 • Skupienie Energii
 • Skupiona Obrona
 • Drwina Obrońcy
 • Śmiertelny Cios
 • Uderzenie Życia
 • Okaleczający Cios
 • Zasłona
 • Ożywienie
 • Spirala Reakcji
 • Bezwzględna Kombinacja
 • Fala Sejsmiczna
 • Prawdziwa Kara
 • Krwawiące Rany
 • Gladiatorska Potęga
 • Gladiatorski Pośpiech
 • Gladiatorski Nawyk
 • Żuwaczki Carnis
 • Kolce Jugulus
 • Klatka Saxum
 • Drapieżny Zasięg
 • Protonowe Przywarcie
 • Techniczna Grawitacja
 • Szczep Infekcji

 

AKTUALIZACJE HEMINTHA:
Osiągnąć można teraz Rangę 15. i nie tylko! W kwestii zwiększenia maksymalnego poziomu Helmintha (z 10 do 15), wprowadziliśmy także Wzmocnienia, które przyznają trzykrotną wartość doświadczenia, co Asymilacja. Powinny pomóc wam awansować, wraz ze Wzmacnianiem Arsenału.

Podobnie jak w innych MMO, wysiłki włożone w Helmintha przed zwiększeniem poziomu nie zostaną teraz naliczone.

 

NOWY SYSTEM HELMINTHA: WZMOCNIENIA HELMINTHA

Syn był zajęty opracowywaniem nowych biotechnologii dla Helmintha. Odwiedźcie SYNA w Nekralisku na DEIMOSIE, aby zdobyć Schemat Nowego Segmentu Wzmocnień Helmintha, wymaganego do ulepszenia swojego Helmintha, by mógł wykonać nowych operacji: Wzmocnień!

Wzmocnienia Helmintha już dostępne! Usiądźcie, Tenno. Helminth ma dla was coś nowego!
Każdego tygodnia, Wasz Helminth będzie miał smaka na 3 różne Warframe'y. Możecie wejść w interakcję z Helminthem używając tych Warframe'ów i wybrać tygodniowe wzmocnienia (Ofensywne oraz Funkcjonalne/Obronne)! Na przykład:

 • Zephyr: 200% Siły Umiejętności i Niewrażliwość na Status
 • Atlas: 200% Szansy Obr. Krytycznych Broni Głównej i +1000 Pancerza
 • Excalibur: 250% Obr. Broni Białej i 75% Wydajności Umiejętności

Po wstrzyknięciu Wzmocnienia, będzie trwało ono przez tydzień, zanim wpływ Helmintha zaniknie. Sprawdzajcie ofertę Helmintha każdego tygodnia!

Helminth zapamiętuje teraz Twoje interakcje - co każde 10 wykonanych Wzmocnień, dane będzie Ci wybrać, który Warframe zostanie Wzmocniony następnym razem!

 

NOWE UMIEJĘTNOŚCI HELMINTHA

Dzięki pomocy naszej wiernej Rady Projektanckiej, Helminth posiadł nowe Umiejętności! Każda z nich zostaje odblokowana wraz z jedną nowych Rang Helmintha (11, 12, 13, 14, 15)!

 • PASOŻYTNICZY PANCERZ (Ranga 11)
  • Poświęć Tarcze, aby wzmocnić Pancerz przez krótki czas.
 • OBRZYDLIWA ODPORNOŚĆ (Ranga 12)
  • Zyskaj odporność na Efekty Statusowe.
 • ŻARŁOCZNA METASTAZA (Ranga 13)
  • Zużyj Energię, aby się uleczyć i oddać Energię każdemu sojusznikowi.
 • OBRZYDLIWY PULS (Ranga 14)
  • Roześlij falę, która zwiększa już nałożone na przeciwników Efekty Statusu. Efekty Obr. Tnących, Obr. Ognia i Obr. Trujących są duplikowane, a ich czas trwania jest odświeżany.
  • Siła Umiejętności nie ma wpływu na tę Umiejętność.
 • ZŁOTY INSTYNKT (Ranga 15)
  • Wyślij krótkotrwałą Iskrę Pustki, którą przyciągają najbliższe Medaliony, Rzeźby Ayatan, rzadkie skrzynie, niezeskanowane Kurie lub Fragmenty.

 

UPROSZCZENIE SYSTEMU TOWARZYSZY

System Towarzyszy otrzymał odnowę, której tak długo potrzebował! Od czasu premiery w Aktualizacji Szalony Cefalon w 2014, system Towarzyszy przeszedł wiele zmian: redukcja rozpadu DNA, dodanie opcji "Przekaż do Lotus", usunięcie negatywnych efektów braku Lojalności lub Spójności DNA, usunięcie Stazy - lista się ciągnie!

Poniżej znajdują się nasze starania w celu usprawnienia struktury Systemu Towarzyszy, która ma już prawie 7 lat! Dokonaliśmy następujących zmian w oparciu o opinie Społeczności i wewnętrzne cele:

Regresja Genetycznego Starzenia

W Inkubatorze możecie wybrać teraz opcję "Regresja Genetycznego Starzenia" istniejącego dorosłego Towarzysza, by przywrócić jego niedojrzały stan (szczenię, kocię, itp.). Miejcie na uwadze, że założone na Towarzysza Pancerze/kosmetyki zostaną usunięte. W dowolnej chwili możecie także pozwolić Dojrzeć Towarzyszowi, co przywróci go do poprzedniego stanu wraz z poziomem, statystykami i założonym Pancerzem/kosmetykami. Towarzyszy można odmładzać i postarzać nieograniczoną ilość razy!

Usunięcie Lojalności i Stabilności

Usunęliśmy Spójność DNA oraz Lojalność z ekranu zarządzania Towarzyszem, oraz usunęliśmy Stabilizatory DNA z Rynku. Wcześniej tylko Segment Inkubatora - Ulepszenie Nutrio był w stanie całkowicie zapobiec degradacji DNA. Stabilność i Lojalność nie są już problemem!

 

Zmiany zachowania Modów Odporności na Obrażenia:

Poniższe zmiany mają miejsce z powodu następującego scenariusza:

Otrzymaliśmy zgłoszenie gracza, w którym połączenie Modów Mrocznych, Adaptacji oraz Piorunochronu przyznawało dowolnemu Warframe całkowitą odporność na ataki Eidolona Hydrolysta.

Zanim poznaliśmy ten przypadek, upewniliśmy się, że osiągnięcie 100% Odporności na Obrażenia nie było możliwe, ponieważ byłaby to po prostu przesada. Mogliście to zobaczyć na żywo, kiedy redukcja obrażeń Modów "w czasie przebywania w powietrzu" została ograniczona. Mimo możliwości osiągnięcia 100% odporności na obrażenia, górną granicą było 90%.

W odpowiedzi na to, oraz aby uniknąć przeoczeń w przyszłości, zmieniamy zachowanie redukcji obrażeń. Działa ona teraz w oparciu o "pozostałe obrażenia" zamiast aplikowania wszystkich Mnożników w jednej operacji.

Przykład:

Uznajmy następujący przypadek:

4 Mody 25% Odporności na Obrażenia:

STARE ZACHOWANIE: (25% + 25% + 25% + 25%) = 100% Redukcji Obrażeń

NOWE ZACHOWANIE: Otrzymuj 25% mniej obrażeń = otrzymuj tylko 75% obrażeń

0.75 x 0.75 x 0.75 x 0.75 = 31.5% otrzymywanych obrażeń - 68.5% redukcji obrażeń

035833d1416351972fd277a13912aaaa.jpg

 

NOWY PRZECIWNIK NA DEIMOS: JUGULUS REX

Ci wzmocnieni wrogowie nie staną przed byle kim! Znajdź i rozwiąż zagadkę Potwora Jamy Cenote w głębi Dryfu Kambionu, by przyzwać Jugulusa Rex.

Przeciwnicy Jugulus Rex są teraz źródłem Modów Nekramecha z Operacji: Jad Orfiksa:

 • Nekramechowe Odbicie
 • Nekramechowa Nagana
 • Nekramechowa Naprawa
 • Nekramechowe Wyczucie Wroga
 • Nekramechowy Wróżbita
 • Nekramechowy Szał
 • Nekramechowy Awiator

 

NOWE POMIESZCZENIE DOJO

Przedstawiamy WARSZTAT NAWIEWNIAKÓW! Zarzuć trochę Skegu lub posklejaj pierwszej klasy projekt Nawiewniaków, albo gadżet gwizdnięty Nefowi. Możecie tutaj znaleźć badania Powłoki, Neurooptyki oraz Systemów Yareli!

Nowe Glify i Wyświetlacze Społeczności

W oczekiwaniu na aktualizację Siostry Parvosa, zleciliśmy pięciu artystom społeczności stworzenie 3 nowych Glifów i 2 nowych Wyświetlaczy, które są teraz dostępne w grze! Zdobądźcie te przedmioty osobno za Platynę, lub jako część pakietu grafik Sióstr Parvosa społeczności na Rynku w grze! Dostępne będą one też jako Nagrody w Kampanii Twitch rozpoczynającej się 9. lipca o 1:00 czasu polskiego.

 • Glif Społeczności Vala stworzony przez FrostyNovaPrime
 • Glif Społeczności Gara Prime stworzony przez SpaceWaifu
 • Glif Społeczności Yareli stworzony przez Joriale
 • Wyświetlacz Społeczności Yareli stworzony przez Trash_Frame
 • Wyświetlacz Społeczności Vala i Parvos stworzony przez Finlaena

 

978a816ac0b208250e0176e97fcd417a.png

 

APLIKACJA MOBILNA WARFRAME: AKTUALIZACJA 4.14.0
Nowe funkcje i poprawki jakości życia trafiły do Aplikacji Towarzyszącej gry Warframe, dostępnej na urządzeniach Android i iOS! Oprócz umożliwienia budowy i odbioru przedmiotów z Warsztatu, umieszczenia Dronów, czytania Kodeksu, aplikacja zawiera teraz…

 • WSPARCIE SYNDYKATU
  • Podgląd obecnej Reputacji, aktywnych Alarmów Syndykatów oraz Medalionów.
 • WSPARCIE WYRÓŻNIONYCH KLANÓW
  • Podgląd wyróżnionych Klanów na waszej platformie.
 • POPRAWKI PRZEKAŹNIKA BARO KI'TEER
  • Dodano możliwość przełączenia się między Przekaźnikiem TennoConu Baro oraz zwykłym, kiedy oba są obecne.
 • ZAKTUALIZOWANE POZYCJE PRZYCISKÓW (iOS)
  • Przyciski Potwierdź i Anuluj przeniesione w celu zapewnienia spójności i przejrzystości.

OGÓLNE DODATKI

 • 1. Legendarna Ranga jest już dostępna dla kwalifikujących się Tenno, dzięki nowej Warframe Yareli i ogromie broni w tej Aktualizacji!
  • Mistrzowska Ranga powyżej 30 są uważane / nazywane jako „Legendary 1”, „Legendary 2” itd.
 • Nowa broń biała: Cadus
  • Samotny Tenno użył kiedyś tego kija bojowego, aby odeprzeć chmarę Zainfekowanych.
   • Schemat broni Cadus może zostać zakupiony na Rynku w grze!
 • Nowość - HARROW: HEŁM CRUCIUS!
  • Alternatywny Hełm Harrowa, pastora tajemnych wersetów Pustki. 
   • Schemat Hełmu można uzyskać na Rynku w grze lub z przyszłych ofert Gwiezdnego Szlaku.
 • Dodano nową opcję kursora myszy inspirowaną Yareli! Aby ją wybrać, udajcie się do Opcje > Interfejs > Personalizacja Interfejsu.
 • Dodano unikatowy dźwięk "woosh" i zaktualizowano animacje Arch-broni białej Kaszas.
 • Nowy Wyzwania
 • Cele Ekipy
  • Zdobądź 10. Rangę Dowództwa
 • Odroczone Zebranie
  • Zdobądź każdą broń Sióstr Parvosa
 • Rozwój Strategiczny
  • Ukończ wszystkie węzły Railjacka w Proximach Corpus

ZMIANY ARBITRAŻU

 • Podwojono szansę wypadnięcia Esencji Vitus z Dronów Arbitrażu z 3% do 6%!
 • Esencja Vitus zniknie, jeżeli nie zostanie podniesiona w ciągu 5 minut. Jeśli znacznik interfejsu zacznie migotać, pamiętajcie, aby zebrać łup, zanim zniknie!

OGÓLNE ZMIANY

 • Taśma Amunicyjna zwiększy teraz rezerwę Mausolona do 1800 zamiast 1799.
 • Dostosowano efekty ekranu Plagi (efekty Golema Jordas czy lokacje Fass w Dryfie Kambionu) by były bardziej pomarańczowe, ponieważ wcześniejsza czerwień mogła być obrana za krew/obrażenia Życia.
 • Zmieniono nazwę "REGALIA" na "ZNAKI", by ułatwić zrozumienie systemu nowym graczom.
 • Zaktualizowano kształty ust członków Nowej Loki dla każdej z głosek, by poprawić ogólną jakość.  
 • Zaktualizowano mimikę twarzy Nory Night, by jej usta lepiej odpowiadały wypowiadanym głoskom.
 • Dodano ikony "Dostępnych Sesji" do listy Przyjaciół, by wskazać, kiedy gracze mogą dołączyć.
 • Zaktualizowano efekty wystrzału Karabinu Strumieniowego.
 • Zaktualizowano okienko "Przeglądaj Uprawnienia" Klanu.
 • Dodano informacje "Gotowość na Ceremonie Wstąpienia" oraz "Ceremonia Wstąpienia w toku:" jako powiadomienie z oknie zarządzania Klanem.
 • Poprawiono cieniowanie i kształt twarzy Operatorów.
 • Galwanizowane Ostrze Archwing zostało przemianowane na Przewodzące Ostrze, aby zapobiec myleniu go z Galwanizowanymi Modami Ścieżki Stali.
 • Zaktualizowano kształty ust Boona - poprawiony lipsync dla naszego ulubionego rebelianta na K-Drive.
 • Zaktualizowano powiadomienie błędu podczas wymiany na "Nie udało się złożyć oferty; Twój partner handlowy już posiada jeden lub więcej z oferowanych przedmiotów i nie może otrzymać duplikatu." podczas próby przekazania skórki, która jest już posiadana przez tego gracza.
 • Dodano możliwość wskazania walut w prawym górnym rogu ekranu, co wyświetli dymek przedstawiający ich nazwy i opisy.
 • Dodano brakujący dźwięk ładowania/przeładowania naziemnych Archgunów do kosmicznych wersji.
 • Gracze mogą teraz instalować Katalizator Orokin / Reaktor Orokin na nieozdobionych przedmiotach modułowych, w szczególności:
 • Kitguny (Główne + Boczne)
 • Zaw (Walka wręcz)
  • Modularni Towarzysze (Moa + Ogary)
   • Brak możliwości zainstalowania Reaktora lub Katalizatora na nieozdobione, modułowe przedmioty znacznie spowalniał postęp tych przedmiotów. Gracze, którzy byli gotowi zainwestować w modułowe przedmioty nie byli w stanie modyfikować ich z wykorzystaniem pełnej pojemności, przez co były one znacznie osłabione. Więc usunęliśmy to ograniczenie!
 • Zmieniono pozycję kamery po wyjęciu broni bocznej na K-Drive, aby lepiej lepiej przedstawiać walkę.
 • Zaktualizowano opis Moda Płomienny Porządek Spectry z +Zasięg na +Długość Promienia.
 • Wszystkie K-Drive mogą teraz wykonać uderzenie w ziemię! Mod K-Drive Bomba Lądowa zwiększy teraz obrażenia i zasięg fali uderzeniowej.
 • Dodano efekty małego i dużego uderzenia z powietrza K-Drive., oraz ustawiono domyślny kolor na pomarańczowy.

OPTYMALIZACJE:

 • Ogólne mikrooptymalizacje systemu.
 • Zoptymalizowano czas inicjalizacji Dojo.
 • Dokonano mikrooptymalizacji synchronizacji stanu świata.
 • Dokonano mikroooptymalizacji kodu tworzącego obiekty.
 • Dokonano mikrooptymalizacji misji Burz Pustki.
 • Dokonano mikrooptymalizacji śledzenia zabójstw.
 • Poprawiono ostrość launchera na ekranach wysokiej rozdzielczości.
 • Naprawiono wiele możliwych wycieków pamięci w grze.
 • Zoptymalizowano zużycie pamięci na wszystkich platformach.
 • Zoptymalizowano teksturę efektu i zaoszczędzono 300KB pamięci.
 • Zoptymalizowano zużycie pamięci w Orb Vallis.
 • Zoptymalizowano zużycie pamięci podczas odradzania przeciwników.
 • Zoptymalizowano otwieranie interfejsu Sprzętu w misji.
 • Zoptymalizowano zużycie pamięci przez wszystkie poziomy.
 • Rzeźby Ayatan wczytują się teraz dynamicznie, kiedy jest to konieczne, zamiast ciągłego pozostawania w pamięci, co pozwala zaoszczędzić ~3.5MB.
 • Zoptymalizowano renderowanie roślinności na wszystkich platformach.
 • Zredukowano wielkość sterty na wszystkich platformach o 2MB.
 • Nieznacznie zoptymalizowano rozmiar kodu na wszystkich platformach.
 • Zoptymalizowano zużycie pamięci na wszystkich platformach.
 • Dokonano systemowych mikrooptymalizacji całej gry.
 • Dokonano mikrooptymalizacji interfejsu w misjach, które posiadają migające znaczniki.

ZMIANY I POPRAWKI KONTROLERA:

 • Naprawiono nakładanie się zakładek i przycisków Okna Stanu Świata w trybie Ścieżki Stali, kiedy używano kontrolera.
 • Naprawiono niemożność otworzenia Kontraktów Załogi u Ticker na Fortunie, gdy korzystano z kontrolera.
  • Wyświetlane jest teraz powiadomienie prawego spustu, by otworzyć kontrakty.
 • Naprawiono niemożność wybrania węzła misji w Nawigacji, gdy używano kontrolera.

POPRAWKI

 • Naprawiono utratę funkcjonalności po wykonaniu Zrywu Pustki podczas Indeksu.
 • Naprawi Furię Oszczepów Excalibura, która stawała się permanentna i której efekty nakładały się, poprzez manipulację ponownego użycia umiejętności i czasu wzmocnienia.
 • Naprawiono niegroźny błąd skryptu, mogący wystąpić po migracji hosta w trakcie pojedynku z Liczem Kuvy.
 • Naprawiono niewyświetlanie Substratu u członków drużyny, kiedy oboje graczy znajdowało się w Nekramechach lub na K-Drive'ach.
 • Naprawiono wiele jednostek Archwing Corpus, które przestawały atakować i poruszać się w pewnej odległości od gracza.
 • Naprawiono znikające Warframe lub broń podczas misji Zabójstwa Szakala (Fossa, Wenus), kiedy gracz znajdował się zbyt blisko ściany w jednym z wyświetlaczy holograficznych po prawej/lewej stronie względem wejścia.
 • Naprawiono pewne materiały skórek Atlas Karst i Nidus Phryke.
 • Naprawiono znikające paski życia u szczytu ekranu, kiedy skala interfejsu nie była ustawiona na 100.
 • Naprawiono umieszczone zbyt wysoko okno umiejętności Warframe na Rynku w grze.
 • Naprawiono awarię podczas wczytywania Orbitera po wyjściu z Dojo.
 • Naprawiono Towarzyszy utykających w połowie animacji, kiedy wchodzono lub opuszczano Deimosa.
 • Naprawiono niezdolność wybrania opcji "Potwierdź" w oknie Konfiguracji Helmintha, kiedy wybrano umiejętność, którą próbowano zastąpić.
 • Naprawiono tekst Sojuszu Klanu, który mógł wykroczyć poza ramy interfejsu.
 • Poprawiono błędny opis Moda Konklawe Furia Stanu. Wcześniej "+ 20% Szybkostrzelności, -50% Szybkości Mocy" Teraz: "+20% Prędkości Ataku, -50% Regeneracji Energii".
 • Naprawiono obniżanie bonusu Zestawu Modów Syntetycznych do pojedynczego Moda po śmierci.
 • Naprawiono błąd skryptu mogący wystąpić podczas próby rozczłonkowania wroga.
 • Naprawiono wyświetlanie powiadomienia interakcji przy stacji Strażników u graczy odwiedzających Orbiter.
 • Naprawiono brak możliwości przełączenia się do broni bocznej podczas jazdy na K-Drive.
 • Naprawiono niemożność użycia pewnych Widm podczas jazdy na K-Drive (Clem, Uzdrawiający Starożytny, itp.).
 • Naprawiono dziury w suficie Fortuny.
 • Naprawiono awarię podczas otwierania ekranu Umiejętności w Arsenale.
 • Naprawiono błąd skryptu podczas próby zmiany konfiguracji grafiki używając strzałek w Opcjach.
 • Naprawiono błędne tekstury towarzyszy MOA w Podglądzie Zdobienia u Goleni na Fortunie.
 • Naprawiono możliwość odzyskania Energii przez Ivarę podczas Grabieży, ze źródeł jak Wampiryzm Energetyczny Trinity lub Odnowa Energii Zespołu.
 • Naprawiono przesunięcie promienia Gammacora podczas jazdy na K-Drive.
 • Naprawiono migotanie Modów podczas ulepszania ich w Stacji Modow.
 • Naprawiono niemożność chwycenia i przeciągnięcia suwaka w menu Metamorfozy Helmintha.
 • Naprawiono utykanie Grineer na działkach, kiedy zostali oflankowani i próbowali zwrócić się w stronę gracza.
 • Naprawiono niewyrzucanie łusek z Corintha podczas celowania.
 • Naprawiono dziurę w mapie niedaleko Wielkiego Mózgu w Dryfie Kambionu.
 • Naprawiono odstające Napierśniki i Naramienniki Paradiso oraz Serii Sigma na Atlasie Prime, kiedy korzystano ze skórki Blade of the Lotus.
 • Naprawiono błąd skryptu w umiejętności pasywnej Wukonga.
 • Naprawiono problemy z animacją ręki Matki, kiedy opuszczała swój kokon w Dryfie Kambionu.
 • Naprawiono niewidoczny "Specjał Dnia" u Goleni i Roky na Fortunie.
 • Naprawiono rzadki przypadek samoistnego wykonania akcji kontekstowej po powrocie z trybu Operatora.
 • Naprawiono błąd skryptu związany z teleportacją.
 • Naprawiono skalowanie modelu emitującego cząsteczki GPU.
 • Naprawiono niedziałający w Wyposażeniu Konklawe przycisk "Kopiuj Kolory Warframe".
 • Naprawiono niewyświetlanie wartości Biegłości podczas jazdy na K-Drive.
 • Naprawiono utratę możliwości strzelania z broni bocznej podczas sprintu K-Drive.
 •    Będzie to teraz działać podobnie do ruchu pieszego - strzelanie sprowadza gracza z powrotem do biegu.
 • Naprawiono wyświetlanie poziomów Umiejętności Warframe jako 255, kiedy zostały zdobyte na K-Drive.
 • Możliwe poprawki wielu rzadkich awarii.
 • Naprawiono migotanie śniegu i dymu, kiedy znajdowały się blisko siebie w strefie ewakuacji Lodowej Planety Corpus. Naprawia to także migotanie podczas przerywnika pod koniec misji.
 • Naprawiono dziurę w lokacji Kolonii Grineer.
 • Naprawiono awarię mogącą wystąpić, gdy korzystano z testowych sterowników na Windows 7.
 • Naprawiono niegroźny błąd skryptu mogący wystąpić po przejechaniu grobu Ghouli na K-Drive.
 • Naprawiono dźwięki trafienia promienia Karabinu Strumieniowego.
 • Naprawiono błąd skryptu związany ze Świętymi Włóczniami Nezha.
 • Naprawiono możliwe automatyczne wyrzucenie Glaive po zdetonowaniu go wcześnie w locie.
 • Naprawiono automatyczny rzut Glaive po wykonaniu ciężkiego ataku, jeśli został wcześniej złapany w powietrzu.
 • Naprawiono migotanie Warframe, kiedy aktywny był Cień Pustki Unairu.
 • Naprawiono brakujące dźwięki upadku Nekramecha po przejściu ze skoku do biegu/chodu.
 • Naprawiono przesunięty i obrócony magazynek Lexa Prime, kiedy używano skórki Lex Konklawe.
 • Naprawiono niezadawanie więcej niż jednego ciosu pod rząd przez Terrańskich Okopowców.
 • Naprawiono utratę możliwości wykonania przewrotu, skoku, strzelania, akcji kontekstowej itp. przez dłuższy czas, po spadnięciu z K-Drive.
 • Naprawiono błąd skryptu w umiejętnościach Pryzmat i Zaćmienie Mirage.
 • Naprawiono przypadki niespójnych czasów gry między hostem a klientem, w przypadku migracji hosta (np. Wisp pozostająca niewidzialną po skoczeniu po migracji hosta).
 • Naprawiono niepodnoszenie poziomu Licza Kuvy, jeśli utracono połączenie przed użyciem Parazonu na Liczu.
 • Naprawiono rozciągnięty wzmacniacz kombinacji K-Drive po prawej stronie windy Fortuny w Orb Vallis.
 • Naprawiono niebieską sferę pojawiającą się między nogami Warframe, kiedy podniesiono punkty w Indeksie.
 • Naprawiono obiekty unoszące się poza kapsułą Obrony w misji Obrony na Stephano, Uran.
 • Naprawiono niemożność kolorowania Efemery Crania.
 • Naprawiono brakujący efekt lodu Efemery Śniegu.
 • Naprawiono niekorzystanie broni palnej przez Maniakalnych Kanonierów, dopóki gracz nie znalazł się poza zasięgiem, oraz rzucanie przez nich nieistniejących granatów.
 • Naprawiono brak wpływu Tłumików Bezwładności na licznik kombo K-Drive.
 • Naprawiono możliwość kręcenia kamerą podczas łapania Celu Uprowadzenia.
 • Naprawiono silniejsze efekty oszołomienia na hoście względem klientów, kiedy korzystano z Ostrożnego Strzału.
 • Naprawiono wyświetlanie dziwnej sfery w Operatorze w trybie Pustki, podczas misji Indeksu.
 • Naprawiono błędne ikony skórek Kuza i Hellkite Liseta na Rynku w grze.
 • Naprawiono niewidoczne w pewnych jasnych skórkach interfejsu (Orokin, Tenno i Nidus) ikony umiejętności Helmintha.
 • Naprawiono nieotwieranie się menu drużyny, jeśli za daleko przejechano je kursorem.
 • Naprawiono problemy z położeniem pewnych Syandan i Pancerzy na członkach załogi.
 • Naprawiono utratę zdolności użycia Nawigacji przez Hosta Railjacka, jeśli w misji Wolny Lot miała miejsce migracja hosta.
 • Naprawiono pojawianie się losowego moda po otworzeniu i zamknięciu menu pauzy, kiedy przebywano w fotelu pilota Railjacka.
 • Naprawiono widoczne szwy na powierzchni Szczególnego Miejsca platformy Grineer w misjach Railjacka.
 • Naprawiono nietypowo jaskrawe kolory Pilota Dargyna.
 • Naprawiono opcję "Dodaj Przyjaciela" automatycznie wybierającą wiadomość, zamiast nazwy.
 • Naprawiono problemy z wyświetlaniem ekranu Uprawnień Sojuszu w kilku językach.
 • Naprawiono błędne zabarwienie ikon Mistrzowskiej Rangi w powiadomieniu zakończenia misji.
 • Naprawiono odtwarzanie dźwięków silników Railjacka podczas przeglądania Railjacka na Rynku w grze.
 • Naprawiono brakujący okrąg zasięgu Pozostających Czyraków, kiedy używano niskich ustawień graficznych.
 • Naprawiono odłączenie kamery od Warframe, jeśli przełączono się do Operatora nad obszarem teleportacji.
 • Naprawiono rzadkie problemy z animacjami podczas jazdy na K-Drive.
 • Naprawiono błąd skryptu mogący wystąpić, jeśli dołączono do misji, kiedy NPC rzucał Magnetyzm.
 • Naprawiono zaliczanie klonów Cieni Umarłych Nekrosa jako zabitych wrogów w teście 30. Mistrzowskiej Rangi.
 • Naprawiono wyświetlanie misji Więzienia Nihila nad węzłem Taranis w Pustce.
 • Naprawiono powiadomienie wzmocnienia Arkanum Pobudzenia i Arkanum Łaski wyświetlane jako czas odnowy, zamiast czasu trwania. Wyświetlane jest teraz jako osłabienie.
 • Naprawiono pojawianie się czarnych kwadratów na Syfonach Kuvy, kiedy korzystano z SMAA i Poświaty.
 • Naprawiono problem związany z kolorem pulsu znacznika ewakuacji na minimapie.
 • Naprawiono wyświetlanie koloru energii Wara jako niebieski zamiast czerwieni.
 • Naprawiono przypadek, w którym znacznik nieskończonej Obrony nie był usuwany między misjami.
 • Naprawiono niewyrzucanie magazynka Magnusa podczas przeładowania, kiedy jeżdżono na K-Drive.
 • Naprawiono brakujące kolizje w kilku zakamarkach w misjach Obrony Gazozo.  
 • Naprawiono utratę możliwości korzystania z Xorisa jako broni białej, po zdetonowaniu go, kiedy Widmowy Krzyk Chromy był aktywny.
 • Naprawiono brak wpływu moda As Ciężkiej Broni, kiedy używano Nekramecha.
 • Naprawiono migające tekstury podłogi w pomieszczeniach Podwodnego Laboratorium Grineer.
 • Naprawiono błąd skryptu umiejętności Niebiański Bliźniak Wukonga.
 • Naprawiono błąd skryptu w umiejętności Zaćmienia Mirage.
 • Naprawiono wyświetlanie białych kwadratów w interfejsie.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
 • Create New...