Jump to content

Wymóg dla Nagród i Łupów TennoConu: PONOWNE POŁĄCZENIE KONT!


Recommended Posts

862a4769ca07ee98a12b97534e899288.jpg

Witajcie przyszli widzowie TennoConu!

Chcielibyśmy Wam przypomnieć...

PONOWNE POŁĄCZENIE kont Twitch i Warframe jest KONIECZNE, aby otrzymać tegoroczne Nagrody Twitch podczas TennoConu. Jeśli nie połączyliście ponownie kont od czasu premiery Nagród Twitch 2.0, prosimy zrobić to teraz.

Nawet jeśli wasze konta były połączone od dłuższego czasu, premiera Nagród Twitch 2.0 wymagała ponownego połączenia kont, aby móc brać udział w promocji.

Uwaga:

- Jeśli połączyliście konta od czasu wydania Nagród Twitch 2.0. i otrzymywaliście nagrody z sukcesem, nie musicie ponownie ich łączyć.

- Jeśli chcecie przetestować konta, aby mieć pewność, że są poprawnie połączone, możecie uczestniczyć w obecnej Kampanii Łupów:

Instrukcje, jak ponownie połączyć konta:

• Zaloguj się na właściwe konto Twitch na https://www.twitch.tv/, z którego korzystasz podczas oglądania transmisji Warframe
• Odłącz Warframe od Twitch klikając ten link: https://www.warframe.com/twitch/unlink_action
• Udaj się na https://www.twitch.tv/settings/connections, następnie znajdź Warframe w kategorii INNE POŁĄCZENIA, naciśnij ODŁĄCZ i zatwierdź przyciskiem TAK, USUŃ

56422bc2a35c73ef5b1942d204540ded.png

• Zaloguj się na https://warframe.com/ używając swojego konta i platformy, na której chcesz otrzymywać nagrody
• Otwórz stronę https://www.warframe.com/user i wybierz opcję "POŁĄCZ KONTO TWITCH"

1944650c4fbf9423dee1a6d0d0bf7a47.png

• Upewnij się, że konto Twitch jest połączone tutaj https://www.twitch.tv/settings/connections, i sprawdź czy Warframe jest wymieniony w sekcji "INNE POŁĄCZENIA"
• Upewnij się, że konto Warframe jest połączone tutaj https://www.warframe.com/user (powinno wyświetlać "Połączone z [Nazwa użytkownika]") i pokazuje Twoją nazwę użytkownika na Twitch
• Gotowe!

Powtarzamy, bardzo ważnym ponowne połączenie kont - nawet jeśli połączyliście je przed Nagrodami Twitch 2.0 - abyście mogli otrzymać Nagrody Twitch TennoConu.

Dziękujemy! Do zobaczenia w sobotę - aby dowiedzieć się o Nagrodach Twitch podczas TennoCon 2021, udajcie się na oficjalną stronę.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...