Jump to content

TENNOCON 2021: Łupy Tannukai - Pancerz i Miecz


[DE]Mag
 Share

Recommended Posts

Czy włączyliście "odbiorniki", by oglądać TennoLive 2021 i dołączyć do nas?  Mamy nadzieję, że podobały Wam się pierwsze zapowiedzi na żywo Nowej Wojny i nadchodzącego konfliktu.

Podczas transmisji mieliśmy nadzieję, że zorganizujemy interaktywną zabawę, na Przekaźniku i udostępnimy Wam serię scen, uruchamianych na Waszej własnej platformie w czasie rzeczywistym. W prezencie za udział wszyscy, którzy dołączyli do Przekaźnika podczas rozgrywki na żywo, otrzymaliby Pancerz Tannukai i skórkę Miecza Tannukai.

Niestety... Natknęliśmy się na poważne problemy z siecią z powodu przytłaczającej liczby entuzjastycznych Tenno, którzy próbowali dołączyć do zabawy. Problemy te nie mogły zostać rozwiązane w bardzo krótkim czasie, który mieliśmy do dyspozycji. Nie jesteśmy pewni, czy wszyscy mogli zobaczyć interaktywne demo lub czy otrzymali prezent, który chcieliśmy podarować.

Z powodu tej niepewności wyślemy przedmioty Tannukai za pośrednictwem wiadomości w skrzynce odbiorczej każdemu, kto zalogował się do gry 17 lipca, po godzinie 15:00 czasu polskiego i podczas Tennoconu!  Przepraszamy za rozczarowanie wszystkich, którzy nie mogli zobaczyć Przekaźnika na żywo.

Zaczniemy wysyłać wiadomości wkrótce na wszystkich platformach. Ten post zostanie zaktualizowany po zakończeniu skryptu. Poczekajcie na zakończenie skryptu, zanim zgłosicie obawy dotyczące nieotrzymania prezentu przez zgłoszenia do Wsparcia lub na Forum.

Aktualizacja:

  • Nintendo Switch ukończone! (18:44 czasu wschodniego)
  • XBOX ukończone!  (18:51 czasu wschodniego)
  • Playstation ukończone! (18:56 czasu wschodniego)
Link to comment
Share on other sites

Ale ile straciłem czasu siedząc na przekaźniku zamiast sobie pograć. tym bardziej, że siedziałem jak ten głupi, bo cały czas miałem nadzieję, że się coś zdarzy, a chciałem o tym nakręcić filmik :(. 

Link to comment
Share on other sites

Nóż w plecy graczom którzy poświęcają tej grze więcej czasu od przeciętnych niedzielnych graczy to już powinna być hasło DE. Świetnym przykładem tego jest rozwiązanie z Helminthem, grasz więcej, farmisz więcej surowców, wyciągasz skille z frejmów mając maksymalny poziom, ale oczywiście expa z tego Ci nie zwrócimy. Chcesz 15 lvl Helmintha i nowe skille? to wstrzykuj sobie tysiąc razy te same skille w jednego frejma za kare bo poświęcasz więcej czasu od innych na tę gre, lepiej grać mniej i DE nam to wynagrodzi. Czapki z głów!

Edited by choobiexD
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Dragonka05 said:

A ja nie do końca rozumiem z czym macie problem. Uruchamiają skrypt byście dostali zbroję i skórkę, a i tak narzekacie.

Droga Smoczyco. Ludzie mają problem z tym, że DE co roku odstawia cyrki z itemami na tennocon które kończą się zawsze w ten sam sposób "Serwery padły uruchamiamy skrypty" Przerabiane to już było tyle razy, że można by już sobie darować dropy i dać to w formie eventów w dniu w którym odbywa się tennocon.

Link to comment
Share on other sites

On 2021-07-18 at 6:31 AM, YouWouldntGetlt said:

win win :D nie ma co być złym z resztą to już jest tradycja bo mamy tak co roku

Star Wars Reaction GIF by Disney+

  

On 2021-07-18 at 12:06 PM, Dragonka05 said:

A ja nie do końca rozumiem z czym macie problem. Uruchamiają skrypt byście dostali zbroję i skórkę, a i tak narzekacie.

taka tradycja, DE cos schrzani, ludzie narzekają

Edited by Rin-senpai
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...