Jump to content

Koniec 3 Przerywnika Gwiezdnego Szlaku


Recommended Posts

qD7XkbGM8pEQjfHf5knzY3qTKfnc6szuL2MQnmwt

Witajcie Bezsenni!

Na TennoCon 2021 ogłosiliśmy, że Przerywnik Gwiezdnego Szlaku 3 dobiega końca 28 lipca o godzinie 20:00 czasu polskiego.

Po zakończeniu 3 Przerywnika Gwiezdnego Szlaku nastąpi przejście do Gwiezdnego Szlaku: Wybór Nory. To przywraca niektóre z ulubionych nagród Nory, ale także po raz pierwszy wprowadza nowy ekskluzywny Glif Yareli w Akcji i Efemerę Transmisji. Możesz wczuć się w Wybór Nory od 4 sierpnia o godzinie 20:00 czasu polskiego.

Ochrona Duplikatów Trwa!
Nagrody Przerywnika są czasami powtórzeniem poprzedniej serii Gwiezdnego Szlaku i chociaż nowi gracze mogą cieszyć się otrzymywaniem niektórych z tych nowych przedmiotów, chcemy nagradzać także powracających Bezsennych! Osiągniemy to, przyznając nagrodę w postaci 50 Kredytów zamiast wcześniej posiadanego przedmiotu. Nie dotyczy to przedmiotów, takich jak Gniazda Warframe'ów lub przedmiotów jednorazowego użytku (takich jak Forma), ale raczej posiadanych, unikalnych przedmiotów, takich jak poprzednie Kosmetyki Gwiezdnego Szlaku.

Nadchodzące zmiany?
Jak wspomnieliśmy w naszym poprzednim poście: https://forums.warframe.com/topic/1247630-nightwave-intermission-iii-is-now-live/, przesunęliśmy naszą uwagę z Gwiezdnego Szlaku na rozwój Nowej Wojny i wiele więcej w Warframe. Gwiezdny Szlak to regularny i niezawodny tor nagród dla Tenno na wszystkich poziomach doświadczenia. Graj i zdobywaj świetne rzeczy! Kontynuacja Wyboru Nory pozwoli nam zapewnić, że Nowej Wojnie poświęcimy uwagę, na jaką zasługuje. Nasz cel, aby wypuścić wersję jednocześnie na wszystkich platformach, pozostaje taki sam.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...