Jump to content

Oyun ile ilgili sorularım

Recommended Posts

Merhaba öncelikle oyunu çok beğendim. Ama kafamda çok soru işareti var. Oyunda 1 levelim.

Birincisi Cetus'da görev yaparken herkes uçabiliyor, skinleri var ve çok güçlüler. Ben bölgeye gidene kadar görevi bitirip dönüş alanına gidiyorlar. Bir şey yapamıyorum. Cetus'un yakınındaki açık dünyada nasıl uçuluyor. Ekstra bir şey almam mı lazım. Alıcaksam nereden alacağım. Cevaplarınızı bekliyorum.

Uçmak için Archwing yapman gerek oda biraz uzun sürüyor tavsiye olarak oyunu ingilizce olarak oynamanı tavsiye ediyorum çünkü itemların isimlerini türkçe şekilde aratarak pek bir bilgi bulamazsın ayrıca oyun içinde yabancılar geldiği zaman şu iteme ihtiyacım var falan demek istediğin zaman ingilizcesini söylemen gerekiyor 

ayrıca region chat yani bölge sohbeti kısmı var ve oyunu hangi dilde oynadıgına göre değişiyor türkçe kısmı çok ıssız  olduğu için ingilizce oynama her zaman işine yarar

ve lbilmek istediğin birşey olursa her zaman wikide bulabilirsin lazım olan şeyleri

• 10 months later...

O uçan uzay ninjalarında archwing çağırıcı var, onu da yanlış hatırlamıyorsam dojoda tenno labden alıyorsun.

Eğer katılacak klanın yoksa oyunun dilini launcherdan ingilizce alıp klan arayışına gir, oralarda yeni oyunculara yardım edecek bir sürü klan ve insan var

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...