Jump to content

warframy które warto kupić za platyne ?


SILVER.PL

Recommended Posts

chodzi mi o to jakie warframy są tak trudne do zdobycia lub trzeba poświecić naprawdę dużo czasu aby je zdobyć, chcę sobie trochę zaoszczędzić czasu i nerwów, osobiście myślę o khorze, grandelu (do niego mam kupione misje ale nie ma szans że je zrobię nie potrafię) lub ivarze, może jeszcze gauss, nie wiem co tam jeszcze było też jest to zależne od warframa ale i tak to tylko dla lv albo do zjedzenia a nie żeby nimi grać bo prawie wszystkie framy jakie mnie interesują to mam, no i też nie chodzi o wersie prime tylko zwykłe 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SILVER.PL said:

equinox można wydropić, nidusa mam, harrowa też, mese, oberona i sevagotha również

Wszystkie postacie można wydropić. Sam musisz zdecydować, które misje chcesz grać, a których nie. Ivary bym nie kupował, bo jest łatwa do wydropienia, dodatkowo części zdobywasz na (jak dla mnie) przyjemnych do zagrania misjach. 
Ja, jeżeli miałbym zdecydować które postacie kupić i kierował się przy tym czasem, jaki trzeba poświęcić na ich wydropienie, to wybrałbym Khorę i Proteę

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SILVER.PL said:

equinox można wydropić, nidusa mam, harrowa też, mese, oberona i sevagotha również

Nie rozumiem, po co się pytasz skoro "wiesz lepiej" i masz już zdecydowaną większość tych "trudnych" do wydropienia. Wydawało mi się, że potrzebujesz "pomocy", tymczasem jak piszesz, sam wydropiłeś większość obecnie dość niewygodnych do zdobycia frameów... no to co ci stoi na przeszkodzie wydropić resztę i zachować platynę na coś innego...

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, THeMooN85 said:

Nie rozumiem, po co się pytasz skoro "wiesz lepiej" i masz już zdecydowaną większość tych "trudnych" do wydropienia. Wydawało mi się, że potrzebujesz "pomocy", tymczasem jak piszesz, sam wydropiłeś większość obecnie dość niewygodnych do zdobycia frameów... no to co ci stoi na przeszkodzie wydropić resztę i zachować platynę na coś innego...

nie wytropiłem ich wszystkich ale kupiłem też, odpowiedz pana doktora mi najbardziej pomogła 

Link to comment
Share on other sites

Szczerze mówiąc (a właściwie pisząć) ja bym nie wydawał platyny na zakup podstawowych warframów, chyba że próbowałbym któregoś zdobyć wielokroć i miał już dość farmienia - dopiero wtedy bym odpuścił i zdecydował się na zakup. Na szczęście wszystkie pancerze zdobyłem własnoręcznie, choć najwększy problem miałem z Khorą i Nidusem - którego w chwili rozpaczy planowałem nawet zakupić. Reszta przyszła w miarę łatwo i przyjemnie ;).

Link to comment
Share on other sites

w warframe jeśli wydajesz platyne to jest to często zakup zaplanowany i przemyślany wiec nie szkoda wydawać w takim przypadku, ja nawet nie próbowałem robić misji na frame bo ten na grandela i yreli (tak to się piszę?) to już żałuje że wziąłem bo wiem że ich nie zrobię 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, SILVER.PL said:

 ja nawet nie próbowałem robić misji na frame bo ten na grandela i yreli (tak to się piszę?) to już żałuje że wziąłem bo wiem że ich nie zrobię 

Nie rozumiem czemu Yareli? Przecież tej postaci, poza wykonaniem questa, nawet dropić nie trzeba 🤔 Myślę, że Tobie bardziej grać się nie chce, niż potrzebujesz porady 😉

Link to comment
Share on other sites

Misje Grendela są trudne solo, ale ludzie dołączą jeśli zaoferujesz swój klucz tylko po to by go rzucić na pożarcie Helminthowi. Excavation możesz zrobić samemu, bo w zasadzie nie da się tam przegrać (każde wiertło to 20 Cryotic, trzeba zebrać 1000?). Jednak Grendel to bardzo specyficzny frame, dobry tank ale generalnie używasz cały czas tylko jednego skilla.

Odradzam wydawania platy na framy, chyba że fizycznie nie możesz zrobić jakiegoś contentu - często u ludzi na przykład open worldy crashują albo są niegrywalne z powodu słabego kompa. 

Link to comment
Share on other sites

Wszystko zależy od tego jaką ścieżkę rozgrywki sobie wybierzesz, a zatem odpowiesz sobie na proste pytanie czy sprawia Ci przyjemność wstrzelenie się w jakiś określony procent prawdopodobieństwa przy dropieniu danego frejma, jeżeli nie to zdecydowanie mniej czasu zajmie Ci farmienie platyny aby je kupić, niż dropienie frejmów które wymieniłeś.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...