Jump to content

Modlamalarım Tam Olmasına Rağmen...

realrey2

Recommended Posts

Arkadaşlar oyunda Gram Prime aldım. Modlamasını her şeyini hallettim hatta riven mod bile taktım paraya kıyıp. Paslanma hasarı 6k'yı gördü ve şimdi düşününce dersiniz ki hmm 6k paslanma hasarı 120 level grineer'a tek bile atar. Arkadaşlar bırakın tek atmayı adam akıllı kesemiyorum bile. Bunun sebebi nedir nerde yanlış yapıyorum? Yüksek level slotlara tek atamayacaksam ben neden bu kadar platinium harcadım ki? Yardımcı olabilecek var mı?

Suggest asking in "players helping players", or in the Turkish section of the forums.

A riven won't magically help you kill high level enemies. Suggest posting your entire loadout. 

Google translate:

"Oyunculara yardım eden oyuncular" bölümünde veya forumların Türkçe bölümünde sormanızı önerin.

Riven, yüksek seviyeli düşmanları öldürmenize sihirli bir şekilde yardımcı olmaz. Tüm yüklemenizi göndermeyi önerin.

On 2021-11-28 at 2:01 AM, realrey2 said:

Arkadaşlar oyunda Gram Prime aldım. Modlamasını her şeyini hallettim hatta riven mod bile taktım paraya kıyıp. Paslanma hasarı 6k'yı gördü ve şimdi düşününce dersiniz ki hmm 6k paslanma hasarı 120 level grineer'a tek bile atar. Arkadaşlar bırakın tek atmayı adam akıllı kesemiyorum bile. Bunun sebebi nedir nerde yanlış yapıyorum? Yüksek level slotlara tek atamayacaksam ben neden bu kadar platinium harcadım ki? Yardımcı olabilecek var mı?

Bu iş 6 k ile olmuyor ki kardeşim Youtubeden istediğin silahın warframe'in herhangi bir buildini(mod config)'ini bul onu yap dene işe yarıyor ise sonra üzerinde similacrumda (Simaris'in odasındaki yer) deneye deneye kendi oynayış tarzına göre değişiklik yap o sana kalmış tabi.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...