Jump to content
  • 0

Arkana z Deimosa


Mrumi

Question

Hej. Zwracam się z pytanie do bardziej zorientowanych graczy , jak działają arkana z Deimosa? Co oznacza pojęcie " pozostające arkanum" i  w jaki sposób się aktywuje ? Przejrzałam internety i po za tym co jest opisane w grze nie znalazłam informacji na których mi zależy. Jeśli znalazł by się ktoś kto " łopatologicznie " wyłoży mi ten temat będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

Witaj Tenno!

Arkana Warframe z grupy "Twierdzenia" współdziałają z arkanami Kitgun z grupy "Pozostających" (Pozostający Czyrak, Pozostająca Wiremia, Pozostający Odór, Pozostające Porażenie), które tworzą strefy z opisów arkan Twierdzenia. Przykład:

POZOSTAJĄCA WIREMIA - tworzy kałużę toksycznej krwi (strefa z opisu arkana Twierdzenia) na 12s, zadającej 40 Obrażeń od Toksyn na sekundę i nakładającej Obrażenia od Toksyn na Arkany Twierdzeń.

To arkana tworzy strefę działania dla dla arkana z grupy "Twierdzeń" i determinuje typ obrażeń.

TWIERDZENIE ZAKAŻENIA - przebywanie w strefie Pozostającego Arkanum tworzy sferę, która orbituje wokół gracza co 2s. Sfera uderzy najbliższego wroga w zasięgu 15m zadając 150 obrażeń, zwiększając jego podatność na typ obrażeń sfery o 200% na 6s. Sfery będą aktywne przez 30s po wyjściu ze strefy.

Ta arkana powoduje, że gdy gracz przebywa w strefie utworzonej przez arkana z grupy "Pozostających" wokół gracza zaczynają orbitować ładunki, które atakują wrogów w promieniu 15 metrów zwiększając ich podatność na typ obrażeń strefy utworzonej przez arkana z grupy "Pozostających" (w tym przypadku obr. toksyczne).

Mam nadzieję, że choć trochę pomoże Ci to zrozumieć system działania tych arkan. Osobiście sądzę, że w grze znajdują się o wiele lepsze/uniwersalniejsze arkana więc osobiście nie używam tych wyżej wymienionych i każdemu, kto by mnie zapytał czy warto się tym interesować odpowiedziałbym definitywnie nie. Te arkana wymagają specyficznego wyposażenia i stylu gry, aby rzeczywiście wykorzystać ich bonusy, co moim zdaniem nie jest warte zachodu.

Miłego dnia, Tenno!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...