Jump to content

[Sojusz] Platinum Association


-AoD-choobie

Recommended Posts

Sojusz Platinum Association otwiera rekrutacje dla klanów które chcą dołączyć do większego przymierza i tworzyć wspólnie większą całość!

 

W sojuszu aktualnie jest 700 członków, na które składa się 7 klanów

 

Jako klan założycielski od siebie oferujemy konkursy dla wszystkich członków sojuszu!

 

Poszukujemy klanów które:

 

- Posiadają minimum 30 członków.

 

- Cały czas się rozwijają i rozbudowują własną społeczność.

 

- Prowadzą regularną selekcje nieaktywnych graczy.

 

- Posiadają logotyp.

 

- Posiadają rozwinięty Discord klanowy.

 

Jeżeli prowadzisz klan i jesteś zainteresowany dołączeniem zapraszam do kontaktu Discord: choobie#9208

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Witam chcielibyśmy dołączyć do waszego sojuszu mój klan nazywają się Last Slayers ogólnie mamy 80-90 z tego posiadamy około 40 aktywnych graczy nie wymagam dc. Aczkolwiek staram się żeby wchodzili na komunikator dc bo fajnie zebrać społeczność jakąś pomóc nowym graczom, jak i tym co, aby móc wejść do gry w przyszłości, w przyszłości, że jak zrobić wstąpić, aby móc dalej korzystać ze społecznościowej Warframe :)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Hej! 
Chcielibyśmy dołączyć do sojuszu a nasz klan został stworzony w 2014 roku przeze mnie i znajomego. Nazwa klanu to Foxes and Dragons i aktywnie gramy sobie można powiedzieć od początku z paroma przerwami ze względu na rutynę (myślę że dużo klanów ma coś takiego jak okres zimowania to wie o co chodzi xD).
Aktualnie posiadamy 30 członków z czego każdy jest aktywny, może poza jedna osobą która loguje się na nowy content.
Posiadamy własny Discord a nie aktywnych graczy lub mających przerwę usuwamy tymczasowo żeby zwolnić miejsce dla kogoś innego.
Nasz klan pomalutku się rozwija ale w tych czasach ciężko o nowych członków więc myślę że taki sojusz to super sprawa jeżeli chodzi o szukanie osób do wspólnej gry, pytań lub pomocy ze strony innych.
Pozdrawiam 😘

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Cześć!

Chciałbym przestrzec przyszłe klany które myślą o dołączeniu do tego sojuszu przed jego założycielem oraz założycielem klanu AoD, który próbuje eliminować rozwijające się klany lewymi przekrętami i potajemną rekrutacją wewnątrz sojuszu w innych klanach.

Poniżej załączam zrzut ekranu mojego współzałożyciela klanu School of Shadows w którym widać jasno na białym jakimi sposobami działa AoD i Platinum Association.

https://imgur.com/a/suZrQyU

 

Nie pozdrawiam,

Mathew_Kashima, klan School of Shadows.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...