Jump to content

Aktualizacja 32: Veilbreaker


[DE]Grzegorz
 Share

Recommended Posts

76a29b4bf3e094861c3d36ef31b34b3e.png

Veilbreaker: Aktualizacja 32

Mimo pozornego zakończenia Nowej Wojny System Origin nadal pozostaje zniewolony przez frakcję Narmer. Ale kto kontroluje teraz Narmer? Nie tylko wielu Grineer, ale także inni są wciąż podporządkowani i bezradni wobec miażdżącego wpływu Woali Narmer.

Kahl-175 wkracza do akcji. Po przetrwaniu starcia ze Świadomymi zrzucił kajdany i wraca jako wybawca Systemu Origin. Wykorzystajcie jego wybuchowe uzbrojenie Grineer podczas wyścigu z czasem, aby uratować swoich Braci z niewoli Narmer. Stawcie czoła Archonom wraz ze swoją drużyną, poznajcie 50. Warframe Styanax*, podejmijcie się zupełnie nowych misji, zaginajcie czas, używając najnowszej Kolekcji Skórek: Protea Caladrius i nie tylko!

Ta aktualizacja skupia się również na zmianach Jakości Rozgrywki (QOL), w tym na przerobieniu Włóczni, trzech startowych Warframe'ów (Excalibur, Mag i Volt), ulepszeniach w zbieraniu bazy danych Riven, całej masie ulepszeń Modyfikacji Warframe'ów i wielu innych, które odkryjecie poniżej.

Rozmiar aktualizacji wynosi ~2,3 GB.

*Rozdanie 50. Warframe'a Styanax: Zaloguj się dzisiaj do 21 września, aby otrzymać Styanaxa (zawiera też Gniazdo na Warframe i Reaktor Orokin) w grze poprzez wiadomość! Należy pamiętać, że wiadomości do skrzynki odbiorczej zostaną wysłane 15-20 minut po uruchomieniu aktualizacji. Wobec tego może być wymagane ponowne zalogowanie się do gry, aby otrzymać nagrodę.

NOWE ZADANIE WPROWADZAJĄCE: VEILBREAKER

Kahl-175 powraca! Podczas tej samotnej, wprowadzającej podróży bądź świadkiem stanu Systemu Origin po wydarzeniach z Nowej Wojny z perspektywy Szturmowca Grineer, Kahla-175. Choć przywództwo Narmer zostało zniszczone przez Tenno, wielu z nich jeszcze nie wyrwało się spod wpływu Woalu. Z nowym oddaniem dla swoich braci Grineer, Kahl współpracuje z nieprawdopodobnym sojusznikiem, aby uratować tych, którzy nadal są uwięzieni.

Wymagania Zadania: Należy mieć ukończone zadanie Nowa Wojna, aby odblokować Veilbreaker w swoim Kodeksie.

Ukończenie zadania nagrodzi Was Schematem Segmentu Helmintha dla Okruchów Archona, który można dodać do swojego Helmintha.

Uwaga od Zespołu deweloperów: Wraz z aktualizacją Veilbreaker nadchodzi tygodniowa implementacja systemów zawartych w tej aktualizacji. Chcieliśmy udostępnić graczom możliwość ustalenia celów codziennych, cotygodniowych i dalszych.

W kwestii Niszczenia Woali i Garnizonu Kahla, tygodniowe misje Garnizonu "Pokonaj Narmer" udostępnione zostaną w przyszłym tygodniu, aby nasz zespół miał więcej czasu na ostatnie szlify. W międzyczasie możecie doświadczyć Zadania Veilbreaker, Polowania na Archona, a także zapoznać się z systemem Okruchów Archona po premierze aktualizacji.

Pojawia się tutaj także kompromis, ponieważ wiąże się z tym przesunięcie dostępności niektórych nagród, wolimy jednak zaoferować pozytywne wrażenia względem przedwczesnej premiery. Oznacza to, że przedmioty udostępniane przez Chippera, takie jak nowe przedmioty kosmetyczne Kahla, nowe Mody, schematy Styanaxa, schematy nowych broni itp. będą dostępne, kiedy rozpoczną się u Kahla tygodniowe misje "Pokonaj Narmer". Te misje są jedyną metodą uzyskania Prowiantu, który jest walutą używaną do zakupienia przedmiotów od Chippera.

Po ukończeniu zadania wprowadzającego Veilbreaker dostępne stają się następujące systemy rozgrywki:

 • Garnizon Kahla — NADCHODZI W PRZYSZŁYM TYGODNIU!
  • Nowy Syndykat nadchodzi wkrótce — ten Syndykat automatycznie awansuje wraz z tygodniowym postępem w grze, zamiast dotychczasowej Reputacji!
  • Tygodniowe Zadania Garnizonu "Pokonaj Narmer" (rozgrywka jako Kahl-175)
 • Polowania na Archona - JUŻ DOSTĘPNE
  • Okruchy Archona

* Więcej informacji o powyższych systemach znajduje się w niższych sekcjach tych notek.

NOWY SYNDYKAT: GARNIZON KAHLA — NADCHODZI W PRZYSZŁYM TYGODNIU!

Po ukończeniu zadania Tenno uzyskają dostęp do GARNIZONU KAHLA, nowego Syndykatu znajdującego się w Obozie Włóczęgi na Ziemi. W następnym tygodniu otrzymacie dostęp do podnoszenia Rangi w tym Syndykacie, wypełniając cotygodniowe Zadania Garnizonu, aby odblokować nowych sprzedawców w obozie, dostosować Kahla za pomocą zdobytych modyfikacji i uzyskać dostęp do POLOWANIA NA ARCHONA.

Zadania Garnizonu "Pokonaj Narmer" — NADCHODZĄ W PRZYSZŁYM TYGODNIU!

Zadania Garnizonu to cotygodniowe misje solowe dostępne u Kahla w Obozie Włóczęgi. Wciel się w postać Kahla, aby kontynuować jego heroiczne zadanie wyzwolenia kolejnych ofiar z Woalu.

Istnieją trzy misje ekskluzywne dla Kahla dostępne poprzez Zadania Garnizonu. Dodatkowe wyzwania są prezentowane podczas tych Zadań i są opcjonalne do wykonania. Ukończenie tych wyzwań nagradza nową walutą o nazwie Prowiant (więcej na ten temat poniżej), którą można wydać w Garnizonie Kahla.

Nowe Utwory Somakordu!

Cztery nowe Utwory Somakordu mogą zostać odblokowane po znalezieniu Fragmentów Somakordu podczas Zadań Garnizonu.

 • FINAL STAND
 • HOLD THE LINE
 • SKYBREAK
 • STEEL HORIZON

Jako że Kahl nie posiada własnego Skanera na wyposażeniu, te Fragmenty mogą zostać podniesione przez interakcję z nimi.

Podnoście Rangę w Garnizonie Kahla — NADCHODZI W PRZYSZŁYM TYGODNIU!

Ten Syndykat automatycznie awansuje wraz z tygodniowym postępem w grze, zamiast dotychczasowej Reputacji! Odblokowywanie Rang oznacza rozbudowę Garnizonu o nowy personel i możliwości.

c678cfbe70b4790d10ae8745a6a82f83.png

Zdobywaj Prowiant

Prowiant to nowa waluta, która pozwala na zakup przedmiotów w Garnizonie Kahla. Zbierajcie go, wykonując Zadania Garnizonu, by zdobyć:

 • Nowe Archonowe Mody Warframe'ów
 • Możliwość personalizacji Kahla
 • Efemerę Mgły Wojny
 • Komponenty Styanaxa
 • Schematy różnych Broni
 • Okruchy Archona

a3203117e0d78da0658d31aafb087096.jpg

Nowe Archonowe Mody Warframe'ów:

Nowa kolekcja Modów Warframe'ów trafiła do Garnizonu Kahla! Oferują poprawione statystyki z dodatkową premią dla umiejętności zadających obrażenia.

e8f5f63d6485315f1cf8487a9d5a915c.png

*Poniższe statystyki są pokazane dla Maksymalnej Rangi Modów.

Archonowa Ciągłość
+55% Czasu Trwania Umiejętności. Umiejętności nakładające Efekt Statusu Obr. Toksycznych nakładają także Efekt Statusu Obr. Żrących.

Archonowe Rozciągnięcie:
+45% Zasięgu Umiejętności. Umiejętności zadające Obr. Elektryczne przyznają +2 Energii/s przez 5 sek.

Archonowa Witalność:
+440% Życia. Podwaja ilość Efektów Statusu Obr. Ogniowych nakładanych przez Umiejętności.

 • Jesteśmy świadomi, że ta premia nie działa ze wszystkimi Umiejętnościami, np. Ognisty Podmuch Ember. Zostanie to naprawione w nadchodzącej poprawce/aktualizacji.

Archonowy Przepływ:
+275% Maks. Energii. Przeciwnicy zabici przez Obr. od Zimna mają teraz 10% szansy na upuszczenie Kuli Energii. Czas odnowienia: 10s.

Archonowa Intensyfikacja:
+30% Siły Umiejętności. Przywrócenie Życia z użyciem umiejętności przyznaje +30% Siły Umiejętności przez 10 sek.

 • Chcemy również zwrócić uwagę, że występują problemy z umiejętnościami leczącymi w czasie, lub leczącymi po zakończeniu umiejętności. Tutaj też planowane są poprawki.

Personalizacja Kahla

Garnizon Kahla będzie dostępny w Obozie Włóczęgi po ukończeniu Zadania Veilbreaker. Możecie tam odwiedzić Kahla-175 oraz wybrać mu nowy mundur spośród wielu dostępnych opcji. Wyposażony w technologię Voidshell oraz wiele opcji Hełmu i Dodatków, gracze mogą wyposażyć go w unikalny wygląd, który sprawi, że jego Bracia będą dumni.

Możesz również wyposażyć Kahla w posiadane przez Ciebie Nagolenniki, Naramienniki i Napierśniki!

 

NOWE COTYGODNIOWE MISJE: POLOWANIA NA ARCHONA

Po ukończeniu Zadania Veilbreaker odblokujecie Polowania na Archona. Polowania na Archona to nowy typ cotygodniowych misji, który jest dostępny w każdego tygodnia. Możecie teraz stawić czoła tym eksperymentom Narmer, mając u swego boku całą drużynę!

Polowanie na Archona może zostać rozpoczęte z poziomu konsoli w Garnizonie Kahla lub przez Nawigację (po wydaniu kolejnej aktualizacji). Przygotujcie swoje Arsenały na prawdziwy test pokazu siły, dołączając do walki z dawnymi wrogami.

Misje Polowania na Archona

Staw czoła zawoalowanym przeciwnikom w znajomych lokacjach Systemu Origin, będących pod kontrolą Narmer. Polowanie na Archona składa się z trzech misji o rosnącym poziomie trudności i dodatkowych ograniczeniach. W każdym tygodniu dostępne jest tylko jedno Polowanie na Archona, a gracze mogą spróbować swoich sił w pojedynkę lub w grupie. Za każdego gracza w drużynie wrogowie rosną w siłę (+50% Życia i Tarczy za każdego gracza). Misje Polowania na Archona mogą zostać powtórzone, ale nagrody zostaną przyznane tylko przy ich pierwszym ukończeniu.

Dodatkowe Ograniczenia podnoszą wyzwanie:

 • Ograniczenie Odrodzenia:
  • Brak Samowskrzeszenia: Gracze mogą zostać wskrzeszeni tylko przez innych Tenno (lub Towarzyszy).
 • Kara Ostatniego Tchu: Czas trwania Ostatniego Tchu został skrócony o 2 sekundy.
  • Krótszy Czas Wykrwawiania: Każdorazowe wejście w stan Wykrwawiania skraca czas na wskrzeszenie, do minimalnie 5 sekund.
 • Ograniczenia Sprzętu
 • Blokada Sojuszników: Przyzwanie sojuszników nie jest możliwe podczas misji.
  • Wydłużony Czas Odnowy: Każdy przedmiot posiada 3-minutowy czas odnowienia. Dotyczy on wszystkich wariantów danego przedmiotu.

Podobnie jak w przypadku Arbitrażu, podczas Polowania na Archona wybrana broń i Warframe'y otrzymają premie. Te premie dotyczą każdego gracza z osobna!

Te misje mają stanowić wyzwanie, więc rozważnie dobierajcie swoje wyposażenie, by pokonać przeszkody i przeciwników.

Rodzaje wrogów

Tenno, którzy wzięli udział w Nowej Wojnie, na pewno będą pamiętać przeciwników, których można spotkać podczas Polowania na Archona. Wśród zastępów Narmer znajdą się także Diakoni. Diakoni, którzy niegdyś patrolowali systemy pod kontrolą Narmer poszukują teraz wolontariuszy, którzy chcieliby dołączyć do stada oddanych Narmer. Strzeżcie się, Tenno, Diakoni są większym zagrożeniem niż podczas Waszego ostatniego spotkania, dzięki oddziałom wiernych maszerujących u ich boku. Diakon pozostanie nietknięty, póki nie rozprawicie się z jego oddziałem.

 

Zmiany Archona

Zwieńczeniem Polowania na Archona zawsze będzie Zabójstwo — znane także jako "Pojedynek" — podczas którego Tenno mogą zmierzyć się z Archonem, by zakończyć polowanie i odebrać swoją nagrodę. Podczas każdej, cotygodniowej rotacji POLOWANIA NA ARCHONA wybrany zostanie nowy Archon: Boreal, Amar lub Nira.

Archoni zmienili się od Waszego ostatniego spotkania, Tenno. Urośli w siłę, od kiedy walczyliście z nimi w pojedynkę podczas Nowej Wojny. Wszyscy trzej Archoni doczekali się zmian w celu podniesienia ich poziomu trudności.

Ich zwiększona odporność, potężniejsze ataki i nowe sztuczki czynią ich groźnymi przeciwnikami — pokonanie Archonów wymaga dobrego wyposażenia i zaradnego zespołu.

488de39b4e7abe3692fa855d65dd41c7.jpg

Nagrody Polowania na Archona

Ukończenie wszystkich trzech misji Polowania na Archona przyzna Okruch Archona oraz jedną losową nagrodę z puli. Każdy Archon przyznaje inny Okruch Archona. Każdy z Okruchów posiada niepowtarzalny zestaw statystyk, który pozwoli wynieść Wasze Arsenały na nowe wyżyny. Dodatkowo każdy Okruch ma 20% szansy na bycie Okruchem z Tau. Więcej informacji o Okruchach znajduje się w sekcji Okruchy Archona poniżej.

 

Pula nagród zawiera:

 • Pospolite:
  • Rzeźba Ayatan Anasa
  • Mod Riven
 • Nieprzeciętne:
  • 3-dniowy Wzmacniacz
  • 8000 Endo
  • 12 000 Kuvy
 • Rzadkie:
  • Adapter Exilus Warframe'a
  • 3 Formy
  • Schemat Katalizatora Orokin
  • Schemat Reaktora Orokin
 • Legendarne:
  • Legendarny Rdzeń

NOWY DODATEK SYSTEMU HELMINTH: OKRUCHY ARCHONA

Okruchy Archona są źródłem promieniowania zapobiegającego entropii, działające ożywczo na syntetyczne formy życia, w szczególności na Archonów i Warframe'y. Okruchami zarządzać można przez Helmintha na pokładzie Orbitera — czytajcie dalej, aby dowiedzieć się, czym są i jak z nich korzystać.

Informacja: Aby skorzystać z tego systemu, konieczne jest ukończenie zadania Veilbreaker!

Czym są Okruchy Archona

Okruchy Archona to przedmioty, które mogą zostać zainstalowane w Warframe'ach, by przyznać im permanentne*, addytywne (niepodlegające wpływowi Modów) premie statystyk.

*Premia statystyk będzie przyznawana, kiedy Okruch jest zainstalowany w danym Warframe'ie. Premia znika po usunięciu Okruchu. Przeczytajcie sekcję "Jak korzystać z Okruchów Archona", aby dowiedzieć się więcej.

Okruchy Archona można zdobyć na dwa sposoby:

 1. Polowania na Archona: Pojedynczy Okruch Archona jest gwarantowany po zakończeniu wszystkich trzech misji podczas cotygodniowego Polowania.
 • Ten Okruch ma 20% szansy na bycie Okruchem Tau.
 • Okruchy Archona z Tau posiadają 50% zwiększoną moc względem typowych Okruchów Archona.
  • Na przykład: Standardowy Bursztynowy Okruch Archona przyzna premię +15% Prędkości Sprintu, a odpowiednik Tau przyzna +22.5% (15 * 1.5 = 22.5).

2. Garnizon Kahla:

 • Kahl każdego tygodnia oferuje 1 Okruch Archona do zakupienia za Prowiant!

Rodzaje Okruchów Archona

Każdy Archon nagradza określonym typem Okruchu, a te posiadają własne kategorie statystyk. Wybierzcie Okruchy Archona tego samego koloru, by skupić się na konkretnym typie przewagi podczas walki, lub korzystajcie z wielu ich typów, jeśli uznacie to za stosowne.

 • Okruch Archona: Lazurowy
  • Wypada z Archona Boreal (Polowanie na Archona: Ziemia)
  • Kategoria Statystyk: Defensywne
 • Okruch Archona: Karmazynowy
  • Wypada z Archona Amar (Polowanie na Archona: Mars)
  • Kategoria Statystyk: Ofensywne
 • Okruch Archona: Bursztynowy
  • Wypada z Archona Nira (Polowanie na Archona: Jowisz)
  • Kategoria Statystyk: Użyteczność

Użycie Okruchów Archona

Po ukończeniu Zadania Veilbreaker do Waszych skrzynek odbiorczych trafi Segment Helmintha dla Okruchów Archona, który możecie dodać do swojego w Helmintha. Odblokuje to nowe menu w segmencie Helmintha, które umożliwia instalację i usunięcie zdobytych Okruchów z Warframe'a. Każdy z Warframe'ów posiada 5 gniazd, w których można zainstalować Okruch Archona.

1eae36bdda1c2f7d98077061556c2335.jpg

Okruchy Archona mogą zostać usunięte i wykorzystane ponownie, co wiąże się z kosztem 50% Żółci Helmintha.

9352251f8de8c66255a06dd3f4191bb9.jpg

de6d13db80104fe48f28ccd84c8e688a.jpg

Wyposażone Okruchy Archona są dostępne także z poziomu Arsenału. Wskazanie Okruchu kursorem umożliwi przejście do ekranu zarządzania Okruchami Helmintha, gdybyście chcieli dokonać zmian.

24cb81750c83985a09f0ee177f3c33c3.jpg

 

f651e7033463bc61a946565b470ee4ae.png

NOWY WARFRAME: STYANAX

Przybył STYANAX, nasz 50. Warframe! Styanax nigdy nie zastanawia się, z iloma wrogami przyjdzie mu się zmierzyć, ale gdzie ich znajdzie.

Styanax jest przyznawany po zalogowaniu od dziś do 21 września! Po tym czasie może zostać zakupiony na Rynku w grze, a jego komponenty można zdobyć w Garnizonie Kahla używając Prowiantu.

 

Pasywne
Szansa trafienia krytycznego Styanaxa zwiększa się wraz z poziomem naładowania jego Tarcz, efekt jest podwojony dla Włóczni.

Oszczep Axios
Ciśnij Oszczepem Axios. Kiedy oszczep przybije wroga do ściany, znajdujący się w pobliżu wrogowie zostaną przyciągnięci w miejsce trafienia oszczepu i otrzymają serię obrażeń.

Uderzenie Tharrosa
Przywołaj Tharrosa, tarczę Styanaxa. Odeprzyj wrogów, redukując jednocześnie ich tarczę i pancerz. Styanax regeneruje życie za każdego trafionego wroga.
*Uderzenie Tharrosa jest umiejętnością Styanaxa dla Helmintha!

Wezwanie
Zwróć uwagę wrogów na Styanaxa. Jego determinacja podnosi na duchu pobliskich sojuszników, regenerując ich energię i tarcze. Styanax i jego sojusznicy regenerują tarcze za każde zabicie lub asystę w zabiciu wroga.
*Wezwanie jest umiejętnością Styanaxa używaną w Railjacku!

Ostatni Bastion
Wyzwól potęgę i męstwo. Wyskocz w powietrze i rzuć gradem Oszczepów Axio. Oszczepy zadają obrażenia wrogom w pobliżu miejsca trafienia oszczepu. Bezpośrednie trafienia zadają zwiększone obrażenia.

3cfc9d962f0cdcabe4a48b4ed62745be.png

CHARAKTERYSTYCZNA BROŃ STYANAXA: AFENTIS

Włócznia Styanaxa dorównuje jego potędze. Rzuć włócznią, aby przygwoździć wroga, jednocześnie ogłuszając pobliskich przeciwników. Możesz też rzucić Afentis na ziemię, aby stworzyć pole wzmocnień dla sojuszników. Gdy sojusznicy pod wpływem wzmocnienia Afentisa zabiją przeciwnika, zatrzymują to wzmocnienie na krótki czas po opuszczeniu pola działania.

Schemat broni Afentis może zostać zakupiony za Prowiant w Garnizonie Kahla. *Prosimy pamiętać, że premiera tygodniowych misji "Pokonaj Narmer" (w tym dostęp do Garnizonu) zostały przesunięte na następny tydzień, aby dać zespołowi więcej czasu na poprawki.

Styanax: Hełm Synmora
Pamiętaj o swojej odwadze na każdym kroku. Elitarny hełm dla Warframe'a Styanax.

Styanax: Hełm Agogean
Kochaj blask świtu, mimo że znasz cień śmierci. Wyróźniający się hełm dla Warframe'a Styanax.

Syandana Lanex
Syandana dla nieustraszonych.

Leverian Styanaxa
Odwiedź Drususa Leveriana, aby odkryć pochodzenie tego zahartowanego w boju Warframe'a.

00acf7937c67e1a99c202036da8be9f1.png

KOLEKCJA GALANTERII STYANAXA
Wytworny wygląd przystaje odznaczonemu wojownikowi. Ta kolekcja zawiera Hełm Styanaxa Synmora, Hełm Styanaxa Agogean, Syandanę Lanex, Skórkę Voidshell Styanaxa wraz ze Strukturą Materiału "Forma Fieldronu", a także Wyświetlacz Tharros i Axios.

NOWA MACZETA: SLAYTRA
Slaytra jest potężnym następcą tradycyjnej Maczety Grineer, która podwaja czas krwawienia.

Schemat broni Slaytra może zostać zakupiony za Prowiant w Garnizonie Kahla.

*Prosimy pamiętać, że premiera tygodniowych misji "Pokonaj Narmer" (w tym dostęp do Garnizonu) zostały przesunięte na następny tydzień, aby dać zespołowi więcej czasu na poprawki.

NOWA BROŃ MIOTANA: AEGRIT
Czego Aegritowi brakuje w ilości, nadrabia niszczycielską mocą. Ciśnij Aegritem i zdetonuj go w odpowiednim momencie, aby zdziesiątkować oddziały wroga.

Schemat broni Aegrit może zostać zakupiony za Prowiant w Garnizonie Kahla.

*Prosimy pamiętać, że premiera tygodniowych misji "Pokonaj Narmer" (w tym dostęp do Garnizonu) zostały przesunięte na następny tydzień, aby dać zespołowi więcej czasu na poprawki.

PAKIET WOJOWNIKA VEILBREAKER
Stań ramię w ramię ze swoimi braćmi i broń bezbronnych wykorzystując przedmioty zawarte w tym pakiecie:

 • 350 Platyny
 • Maczeta Slaytra
 • Włócznia Afentis
 • Włócznia: Skórka Ascension
 • Broń Miotana Aegrit
 • Efemera Mgły Wojny
 • Znak Męstwa Kahla-175*
 • Glif Za Moich Braci*
 • Figurka Noggle — Kahl-175
 • 7-dniowy Wzmacniacz Biegłości
 • 7-dniowy Wzmacniacz Kredytów

Przedmioty oznaczone gwiazdką ("*") są dostępne wyłącznie w tym ograniczonym czasowo pakiecie. Aby uczynić pakiety Wsparcia bardziej przyjaznymi graczom, pozostała zawartość pakietu może zostać zakupiona za Platynę osobno na Rynku w grze lub zdobyta podczas rozgrywki (Maczeta Slaytra, Włócznia Afentis, Broń miotana Aegrit). Ścieżka zdobywania broni za darmo zostanie udostępniona w przyszłym tygodniu wraz z wydaniem Garnizonu Kahla.

78ba2c0f836506739892a310cd18c84d.png

NOWE KOLEKCJE VOIDSHELL

Najnowsze i najlepsze eteryczne możliwości prosto z Pustki dla poniższych Warframe'ów. Odziej się w ten morficzny materiał stworzony w czasie Skoku Pustki Zarimana.

 • Pakiet Styanax Voidshell
  • Zawiera Strukturę Materiału "Forma Fieldronu".
 • Pakiet Excalibur Voidshell
  • Zawiera Strukturę Materiału "Napastnik Lunaro".
 • Pakiet Wukong Voidshell
  • Zawiera Strukturę Materiału "Odcisk Rubedo".
 • Pakiet Nova Voidshell
  • Zawiera Strukturę Materiału "Perłowy Plastyd".
 • Pakiet Błyskotek Pustki II

Zbierzcie je wszystkie! Skórki Voidshell Wukonga, Excalibura i Novy oraz ich struktury materiałów są dostępne w tej kolekcji.

Nowe Kolekcje Voidshell są dostępne do kupienia na Rynku w grze.

babb1071fe493d76b89eb6f9f5fe6553.png

KOLEKCJA SKÓREK: PROTEA CALADRIUS
Przejmij dowodzenie. Wyeliminuj swoich przeciwników. Przywróć porządek. Kolekcja Skórek: Protea Caladrius zawiera:

Protea: Skórka Caladrius
Przejmij dowodzenie. Wyeliminuj swoich przeciwników. Przywróć porządek.

Tonkor: Skórka Daecret
Strażnicy najwyższego stopnia zasługują na dostojny wygląd.

Broń Miotana: Skórka Monitivus
Czasami elegancja idzie w parze z destrukcyjnym potencjałem.

Kolekcja Protea Caladrius jest dostępna na Rynku w grze.

NOWE PRZEDMIOTY SPOŁECZNOŚCI

Wyświetlacz Społeczności Styanax
Zachwyć się mocą Styanaxa w tym zachwycającym wyświetlaczu od TBGkaru.

Glif Społeczności Kahl-175
Pokaż swoje wsparcie dla wojownika zrywającego woale, Kahla-175, za pomocą tego niesamowitego glifu społecznościowego od MissMagicka.

Wyświetlacz Społeczności Styanax i Glif Społeczności Kahl-175 są dostępne do kupienia na Rynku w grze.

TENNOGEN RUNDA 22: CZĘŚĆ 2

Druga część 22 Rundy jest już dostępna! Sprawdźcie je uruchamiając grę przez Steam oraz wesprzyjcie ciężko pracujących artystów Tenno ze społeczności Warframe.

2d755cf97351b122c35c32c6eb3c2a71.png

Skórki Warframe'ów i alternatywnych Hełmów

 • Octavia: Skórka i Hełm Mandachoralyst autorstwa kakarrot2812
 • Volt: Skórka i Hełm Tennoshock autorstwa kakarrot2812
 • Wisp: Skórka i Hełm Raevuz autorstwa malaya i Xtygian
 • Revenant: Skórka i Hełm Ahriman autorstwa Vulbjorn, the graphical walrus.

bd4e00d270e2c8954cf9b88b06f88262.png

Części Pancerza

 • Naramienniki: Vikasa autorstwa blazingcobalt
 • Naramienniki: Paxis autorstwa malaya i Jadie
 • Naramienniki: Piercing Eye autorstwa Mz-3 i HAROHARO
 • Napierśnik: Piercing Eye autorstwa Mz-3 i HAROHARO

b811842089af51a1318c0857fc2ada6a.png

Skórki Broni

 • B. drzewcowa: Skórka Ulcerated autorstwa Vulbjorn, the graphical walrus.
 • Ciężkie Ostrze: Skórka Dogma autorstwa Felixa Leonharta

6887da0d77d0df9aef0637ea1074b631.png

Skórki Liset

 • Liset: Skórka Vammatar autorstwa Ventralhound

Poprawki przedmiotów TennoGen

 • Naprawiono efekt przenikania płynu ze zbiornika Syandany Chemtank.
 • Naprawiono efekt braku cieczy w Lavos: Hełm Alchemika Kuvael, oryginalnym zamiarem artysty było, aby ciecz znajdowała się wewnątrz hełmu.
 • Naprawiono niemożność zmiany koloru energii Hełmu Tenebrus Revenanta.
 • Naprawiono niemożność zmiany koloru szkła Hełmu Gara Adora.
 • Naprawiono Oculus Lemis, który znajdował się za wysoko na twarzy Włóczęgi względem Operatora.
 • Naprawiono niemożność zmiany koloru energii Skórki B. drzewcowej Kalynex.
 • Naprawiono problemy z położeniem Naramienników Lamassu.

ZMIANY JAKOŚCI ROZGRYWKI

Ta bardzo obszerna sekcja obejmuje zmiany i poprawki jakości rozgrywki, które są główną częścią tej aktualizacji. Są to następująco:

 • Zmiany umiejętności początkowych Warframe'ów: Excalibur, Mag i Volt
 • Wzmocnienia Modyfikacji Warframe'ów: Część 2
 • Zmiany Pancerza
 • Zmiany Broni z obrażeniami obszarowymi, w tym:
  • Zmiany Amunicji
  • Zwiększone Tempo Przełączania Broni oraz Modów
  • Zmiany obrażeń trafienia w głowę
  • Zmiany Fulminacji Prime i Burzy Ognia Prime
  • Skupienie się na misjach, w których dominują ataki obszarowe
 • Zmiany Włóczni
 • Przysięgi Syndykatów
 • Zmiany systemu Modów Riven
 • Odnowa Ostatniego Tchu
 • Zmiany Złącz Kolei Solarnej
 • Zmiany Ozdabiania

Ważna uwaga dotycząca zmian jakości rozgrywki w notkach:

Patrząc na powyższą listę, ta aktualizacja dotyka znacznej ilości istniejącej zawartości! Zmiany te mogą mieć wpływ na wyposażenie wielu Tenno, szczególnie te dotyczące Warframe'w i broni obszarowej. Historycznie patrząc na zmiany, które dotyczą sprzętu z pewną inwestycją zasobów, szły one w parze z pomocnym komunikatem w skrzynce odbiorczej, więc gracze mogą spodziewać się tego samego w tym przypadku!

Mamy nadzieję, że docenicie te przedmioty, logując się przed 1 stycznia, 5:59 czasu polskiego:

 • 3x Forma
 • 2 Katalizatory Orokin
 • 2 Reaktory Orokin

DODATKOWO dla kwalifikujących się kont (te, które posiadały Fulminację Prime lub Burzę Ognia Prime), otrzymają one 20 tys. Endo oraz 500 tys. Kredytów w osobnej wiadomości!

ZMIANY UMIEJĘTNOŚCI POCZĄTKOWYCH WARFRAME'ÓW: EXCALIBUR, MAG I VOLT

Klasyczne trio otrzymuje lifting! Naszym celem było sprawienie, aby każda z umiejętności miała zastosowanie przy jednoczesnym uproszczeniu działania poszczególnych mechanik w celu ułatwienia zrozumienia ich działania przez nowych graczy. Zmiany są następujące:

EXCALIBUR

Tnący Pęd

 • Dokonano zmian serii cięć, by najlepszy cel był wybierany po każdym ataku, zamiast po użyciu umiejętności.
  • Nieprawidłowe cele nie są usuwane z listy potencjalnych celów, ponieważ mogą stać się ponowne dostępne podczas ataku (widoczność, odległość).
 • Umiejętność zadaje teraz wyłącznie Obr. Tnące, co gwarantuje Efekt Statusu Obr. Tnących.
 • Zwiększono prędkość przeskakiwania pomiędzy wrogami.
 • Ulepszono aktywne namierzanie dodatkowych celów.
 • Może zostać anulowany przez skok lub unik.
 • Skrócono animację cięcia.
 • Ulepszono animacje śmigania w powietrzu.
 • Zaktualizowano efekty wizualne poprzez dodanie widma Excalibura, podążającego tuż za graczem po użyciu Tnącego Pędu.

Oszczepy Świetlne

 • Usunięto limit wrogów, których można trafić Oszczepem Świetlnym.
  • Przed zmianą istniała maksymalna liczba wrogów, w których można było trafić Oszczepem Świetlnym. Na przykład (niedokładne liczby), nawet gdyby w zasięgu znajdowało się 15 wrogów, tylko 10 zostałoby trafionych. Teraz uderza on absolutnie we wszystko w zasięgu!
 • Dodano gwarantowane nałożenie Efektu Statusu Obr. Tnących.
 • Zmiany animacji:
  • Zwiększono rozmiar oszczepów.
  • Oszczepy będą teraz wycelowane bardziej w klatkę piersiową.

MAG

Pasywna:

 • Nie wymaga już Skoku Balistycznego, by przyciągać łup.
 • Helminth: Umiejętność Przyciągnięcia Mag posiada teraz zmniejszony zasięg, kiedy zostanie wystrzyknięta. Maks. 25m do 12,5m.

Przyciągnięcie

 • Użycie umiejętności tworzy teraz mini-wir, który przyciąga wrogów przed Mag. Odłamki stworzone przez Polaryzację będą przyciągane przez Wir.
  • Zmiany dotyczą również Umiejętności wstrzykniętej przez Helmintha.

Magnetyzm

 • Odłamki z Polaryzacji zostają teraz wciągnięte w pole bańki Magnetyzmu, w tym Odłamki orbitujące Mag.
 • Odłamki ładujące Magnetyzm zwiększają jego obrażenia o 500 za każdy. Ten efekt jest zależny od Modów Siły Umiejętności.
 • Zwiększono kąt ochrony z 80 do 120 stopni na wszystkich poziomach umiejętności.
 • Ujednolicono Zasięg umiejętności na wszystkich poziomach (15m dla wybuchu, 4m dla pola przyciągania).
 • Ujednolicono mnożnik Ochronnego trybu umiejętności do 2x na wszystkich poziomach.
 • Dodano efekt przy znikaniu Odłamków pocisków.
 • Naprawiono błędny obrót efektów wizualnych wybuchu.

Polaryzacja

 • Odłamki są teraz znacznie większe i unoszą się nad ziemią dla lepszej widoczności.
 • Odłamki w promieniu 3m od Mag orbitują wokół niej, nakładając efekt statusu Obr. Tnących lub Przebijających na pobliskich wrogów.
 • Ujednolicono zasięg i czas trwania umiejętności na wszystkich poziomach do kolejno 8m i 5s.

Zmiażdżenie

 • Ujednolicono zasięg do 18m na wszystkich poziomach umiejętności.

VOLT

Pasywna:

 • Zwiększono wysokość premii Obr. Elektrycznych przyznawanych za przebiegnięcie 1m z 5 do 10.
 • Zaktualizowano umiejętność Volta, by premia przyznawana była także przeskakującym łukom Porażenia.

Porażenie

 • Zmniejszono koszt aktywacji z 25 do 15 Energii.
 • Ujednolicono zasięg do 15m na wszystkich poziomach umiejętności.

Prędkość

 • Zwiększono podstawowy bonus prędkości z 50% na 75% oraz wyrównano na wszystkich poziomach.
 • Zwiększono czas trwania z 5/10s do 9/12s (wartość podstawowa i maksymalna).
 • Zwiększono premię prędkości przeładowania z 17,5% na 25%.
 • Ujednolicono zasięg na wszystkich poziomach umiejętności (25m).

Tarcza Elektryczna (wszystkie zmiany wymienione poniżej odwołują się do mechaniki jej noszenia)

 • Usunięto redukcję prędkości podczas poruszania się z Tarczą.
 • Usunięto zużycie energii w ruchu podczas noszenia Tarczy.
 • Usunięto ograniczenie użycia tylko broni bocznej. Broń główna i broń biała może być używana podczas noszenia Tarczy.
 • Zaktualizowano efekty dźwiękowe podnoszenia i odstawiania Tarczy.

Przeciążenie

 • Ujednolicono zasięg pulsu elektrycznego do 20m na wszystkich poziomach umiejętności, a promień łuków elektrycznych do 8m.

Ogólne zmiany Warframe'ów:

WUKONG

Zmiany Niebiańskiego Bliźniaka:

Wukong jest jednym z najpopularniejszych Warframe'ów dzięki swojej mobilności i wytrzymałości. Niebiański Bliźniak miał zdolność wykonywania "brudnej roboty" za graczy w znaczącej części zawartości gry. Aby zachęcić Wukonga do współpracy ze swoim Bliźniakiem, wprowadziliśmy następujące zmiany:

 • Ogólne obrażenia Niebiańskiego Bliźniaka zostały zmniejszone o połowę, oznaczenie przeciwników przyciskiem umiejętności sprawia, że otrzymują oni potrójne obrażenia.
  • Niebiański Bliźniak jest podatny na samo oszołomienie własną bronią.
   • Ponieważ Bliźniak używa takego samego Wyposażenia co Wukong, można zniwelować ten efekt, odpowiednio dostosowując mody.
 • Wukong i Niebiański Bliźniak dzielą się teraz rezerwą amunicji. Amunicja podniesiona przez gracza lub Bliźniaka jest dzielona między nimi. Kiedy amunicja danej broni zostanie wyczerpana, użyta zostanie broń, która posiada amunicję w rezerwie lub broń biała, kiedy obie rezerwy zostały wyczerpane. Bliźniak także zajmie się poszukiwaniem Amunicji.
  • Przed tą zmianą, Niebiański Bliźniak posiadał nieskończoną rezerwę amunicji, która pozwalała na nieograniczone wykorzystanie potężnych broni o ograniczonej dostępności amunicji, takich jak Bramma, co leżało poza zamierzeniami balansu tych broni. Ponieważ Bliźniak dziedziczy Wasze wyposażenie, zagwarantowanie jego efektywności wymaga teraz bardziej aktywnego podejścia do gry.
 • Wprowadzono kilka zmian w HUD dla ikon umiejętności Niebiański Bliźniak/Przeciwstawienie Wukonga, aby nie były one rozciągnięte lub nie zachodziły na inne elementy Interfejsu.

Zmiany Pierwotnej Furii:

 • Postawa została zaktualizowana do dzisiejszych standardów — silniejsze uderzenia posiadają teraz wyższe mnożniki obrażeń.
 • Dodano krótkotrwały efekt przyciągania po zakończeniu kombo w przód lub przy uderzeniu z wyskoku. Ten efekt nie jest zależny od Modów Siły Umiejętności.

Zmiana Ogłuszającego Pancerza Revenanta:

 • Teraz zapewnia 1 sekundę niewrażliwości po zużyciu ładunku.
  • Dodanie Gardy wpłynęło na wydajność Ogłuszającego Pancerza, ponieważ wrogowie posiadający Gardę oraz broń automatyczną byli w stanie bez problemu usunąć wszystkie ładunki Ogłuszającego Pancerza, gdyż efekt uśpienia na nich nie działa. Aby zbliżyć działanie tej umiejętności do pierwotnego stanu, Ogłuszający Pancerz zapewni teraz 1 sekundę nieśmiertelności po zużyciu każdego ładunku. Daje to czas graczom na reakcję i uniknięcie pełnych obrażeń.

Zmiana Baterii Balistycznej Mesy:

 • Zwiększono maksymalne zebrane obrażenia z 1.6 tys. do 5 tys.
 • Zaktualizowano animację rzucania umiejętności, by była wykonywana jedną ręką.
  • Pozwala to na jej użycie bez przerywania ostrzału.
 • Zebrane obrażenia są teraz wyświetlane jako wskaźnik wzmocnienia zamiast % naładowania Umiejętności.
  • Przy odświeżeniu wyświetlany jest teraz napis "Bateria Balistyczna" oraz korzysta z własnej ikony.
 • Użycie Baterii Balistycznej jest teraz możliwe podczas trwania Rozjemcy.
 • Wskaźnik zostanie odświeżony, kiedy premia zostanie w pełni naładowana.

WZMOCNIENIA MODYFIKACJI WARFRAME'ÓW — CZĘŚĆ 2

W Aktualizacji 31.2 wzmocniliśmy kilka mniej popularnych modyfikacji umiejętności Warframe'ów. Nadszedł czas kontynuować pracę! Ta seria zmian porusza Warframe'y od Lokiego po Rhino (których jest zaskakująco wiele!). Zwiększyliśmy ich przydatność, co powinno zachęcić do tworzenia bardziej różnorodnych konfiguracji.

*Poniższe statystyki są pokazane dla Maksymalnej Rangi Modów.

 • Loki: Zabezpieczenie Teleportu
  • Wcześniej: Po zamianie z sojusznikiem, będzie on nieśmiertelny przez 6s.
  • Teraz: Zapewnia połowę czasu niewrażliwości dla Lokiego i usuwa efekty statusu u obu celów przy teleportacji.
   • Dodano także ikonę czasu trwania nieśmiertelności, kiedy Loki zamieni się miejscami z wrogiem.
 • Mag: Kruszące Zmiażdżenie
  • Wcześniej: Wrogowie, którzy przetrwają Zmiażdżenie, mają obniżony Pancerz o 50% i zostaną unieruchomieni na 7s.
  • Teraz: Działanie modyfikacji pozostaje takie same, szybkość aktywacji umiejętności została zwiększona o 50%.
 • Mesa: Ogłuszająca Tarcza
  • Wcześniej: Odbite pociski zyskują 50% szansy na ogłuszenie przeciwników.
  • Teraz: funkcja wzmocnienia niezmieniona, odbita szansa pocisku na ogłuszenie skaluje się teraz z Siłą Umiejętności (do 100% ogłuszenia, jeśli ma się 200%+ Siły Umiejętności).
 • Mesa: Perfekcyjne Trafienie
  • Wcześniej: Do strzału doliczane jest 100% Szansy Statusu zależne od poziomu naładowania umiejętności.
  • Teraz: Do strzału doliczane jest +50% Szansy Obr. Krytycznych, zależnej od poziomu naładowania.
 • Nekros: Żywa Dusza
  • Wcześniej: Użyj tej umiejętności na wykrwawiającym się graczu, aby natychmiast go wskrzesić z 30% Życia. Energia Nekrosa zostanie zużyta.
  • Teraz: Rdzeń działania modyfikacji pozostaje taki sam, ale nie zużywa on już całej energii Nekrosa. Koszt użycia umiejętności jest teraz taki sam jak Pięść Duszy (25 Energii).
   • Wskrzeszony gracz otrzymuje teraz także 2 sekundy nieśmiertelności podczas animacji wstawania.
 • Nezha: Wulkaniczny Przepływ
  • Wcześniej: Kumuluje 150% obrażeń zadawanych przez Kroczącego z Ogniem, by następnie uwolnić je jako szlak ognia, utrzymujący się 10s.
  • Teraz: Kumuluje 250% obrażeń zadanych przez Kroczącego z Ogniem, szlak ognia nakłada gwarantowany efekt statusu Obr. od Ognia. Czas trwania pozostaje niezmieniony.
 • Nidus: Nienasycony
  • Wcześniej: Nidus ma 60.0% szansy na wygenerowanie dodatkowego ładunku do licznika Mutacji za każdym razem, gdy zdobędzie go stojąc w pladze Wygłodniałego.
  • Teraz: Szansa na zdobycie dodatkowego ładunku Mutacji skaluje się z Siłą Umiejętności, szanse wyższe niż 100% umożliwiają uzyskanie wielu ładunków naraz.
   • Np. 150% gwarantuje 1 dodatkowy ładunek i daje 50% szans na zdobycie drugiego.
 • Nidus: Wybuchowa Larwa
  • Wcześniej: Reaktywacja Larwy spowoduje jej detonację i zada 300 Obr. Toksycznych w zasięgu 5m. Obrażenia kumulują się z każdym złapanym przez Larwę przeciwnikiem.
  • Teraz: Reaktywacja Larwy spowoduje jej detonację i zada 600 Obr. Toksycznych w zasięgu 8m. Obrażenia rosną wraz z każdym złapanym przez Larwę przeciwnikiem.
 • Nova: Gwiazda Neutronowa
  • Wcześniej: Ponowne użycie spowoduje, że pozostałe cząstki polecą na wrogów zadając im 120 Obrażeń Wybuchowych z gwarantowanym wywołaniem Efektów Statusu w promieniu 8m.
  • Teraz: Pozostałe cząstki wystrzelą we wrogów, zadając im 240 Obr. od Ognia z gwarantowanym efektem statusu Podpalenia w promieniu 16m. Cząsteczki Gwiazdy Neutronowej posiadają podwojony "zasięg namierzania" celów względem Gwiazdy Pustki.
 • Nova: Absorpcja Antymaterii
  • Wcześniej: Absorbuje pociski nieprzyjaciela w zasięgu 3m, zwiększając Obrażenia zadane w czasie eksplozji.
  • Teraz: Absorbuje pociski nieprzyjaciela w zasięgu 5m, zwiększając obrażenia zadane w czasie eksplozji.
 • Nyx: Ogłuszające Sztylety
  • Wcześniej: Trafieni wrogowie będą zdezorientowani przez 10s.
  • Teraz: Rdzeń działania pozostaje niezmieniony. Tworzy trzy dodatkowe Sztylety przy użyciu umiejętności.
 • Octavia: Rozczłonkowany Werbel
  • Wcześniej: Pozwala postawić dwa Werble, każdy z 50% mniejszym zasięgiem.
  • Teraz: Działanie modyfikacji pozostaje takie same, zasięg werbli został zwiększony do 80% oryginalnego werbla.
 • Revenant: Oślepiająca Zjawa
  • Wcześniej: Zjawa oślepia przeciwników na 10 sekund.
  • Teraz: Rdzeń działania pozostaje niezmieniony. Zjawa zyskuję premie +40% Zasięgu.
 • Rhino: Odbudowujące Tąpnięcie
  • Wcześniej: Odnawia Życie Żelaznej Skóry o 80 za każdego trafionego przeciwnika.
  • Teraz: Odnawia Życie Żelaznej Skóry o 4% za każdego trafionego przeciwnika. Wartość przywróconego Życia nie skaluje się już z Siłą Umiejętności.
   • Ilość odzyskanego życia Żelaznej Skóry jest zależna od maksymalnej wartości po użyciu umiejętności Żelazna Skóra i zakończeniu okresu niewrażliwości na obrażenia.
   • Sprawia to, że ta Modyfikacja powinna lepiej działać w misjach wysokiego poziomu względem przyznawania stałej wartości Życia.
 • Rhino: Przeszywający Ryk
  • Wcześniej: Wrogowie w zasięgu 25m zostaną powaleni i ucierpią z powodu statusu Przebicia. Ryk może zostać aktywowany ponownie.
  • Teraz: Wrogowie w zasięgu 25m zostaną powaleni i otrzymają 10x efektu statusu Obr. Przebijających. Ryk może zostać aktywowany ponownie. Zwiększa zasięg Ryku o +40%.
 • Oberon: Poświęcone Rozliczenie
  • Wcześniej: Wróg napromieniowany Rozliczeniem stworzy obszary, które wzmocnią Pancerz sojuszników o 250, jednocześnie zadając wrogom 150 Obrażeń przez 10s.
  • Teraz: Obszary zostały zwiększone do 3m i skalują się z Zasięgiem Umiejętności. Zwiększono obrażenia do 300 na sekundę. Dodatkowo zwiększa zasięg Rozliczenia o 40%.

ZMIANY PANCERZA

Pancerz jest podstawową statystyką wpływającą na balans Warframe, a jego usuwanie zwykle polegało na wyczuciu. W obecnej chwili umiejętności usuwające Pancerz używają obecnej ilości Pancerza przeciwnika do obliczeń. Oznacza to, że konieczne jest wielokrotne użycie umiejętności, aby całkowicie usunąć Pancerz wroga.

Gracze przystosowali się do tego systemu, skupiając się na Sile Umiejętności, która umożliwia usunięcie jak największej ilości Pancerza po każdym użyciu umiejętności — redukując liczbę użyć umiejętności potrzebnych do usunięcia Pancerza do jednego.

W celu poprawienia różnorodności wyposażenia i uproszczenia działania redukcji Pancerza przez umiejętności, dokonujemy następujących zmian:

WSZYSTKIE Umiejętności Warframe'ów usuwające Pancerz działają teraz w oparciu o CAŁKOWITĄ ilość Pancerza.

 • Jak działało to w przeszłości: Umiejętność usuwała 50% Pancerza. Pierwsze użycie Umiejętności redukowao Pancerz do 50%, drugie użycie redukowało Pancerz do 25%, zmniejszając połowę o kolejne 50%. Tak właśnie wcześniej działały wszystkie umiejętności redukujące Pancerz poza Rozliczeniem Oberona i specjalnymi przypadkami takimi jak Roztrzaskujące Uderzenie.
 • Jak działa to teraz: Użycie umiejętności, usuwającej 50% Pancerza zmniejszy go do 50% po pierwszym użyciu i do 0% po drugim użyciu.

Zmiana ta dotyczy każdej umiejętności redukującej Pancerz w grze. Wzmocniliśmy również kilka z tych umiejętności, aby zwiększyć ich użyteczność:

 • Zwiększono redukcję Pancerza Lawiny Frosta z 40% do 60% i usunięto czas trwania redukcji Pancerza — jest teraz usuwany permanentnie.
  • Lawina Frosta może teraz redukować Pancerz celom, które są odporne na umiejętności kontroli tłumu.
 • Zwiększono redukcję Pancerza z Terroru Nekrosa z 20% do 60%.
 • Zwiększono redukcję Pancerza Rozliczenia Oberona z 30% do 50%.
 • Usunięto czas trwania redukcji Pancerza przez Modyfikację "Soniczne Pęknięcie" Banshee — Pancerz jest teraz usuwany permanentnie.
 • Zwiększono redukcję Pancerza Modyfikacji "Kruszące Zmiażdżenie" Mag z 50% do 75%, usunięto limit 80% na aktywację, oraz usunięto czas trwania redukcji Pancerza — jest teraz usuwany permanentnie.
 • Zwiększono redukcję Pancerza Modyfikacji "Osłabiającego Połączenia" Trinity z 45% do 60%.

ZMIANY BRONI Z OBRAŻENIAMI OBSZAROWYMI (AOE)

Bronie zadające obrażenia obszarowe (AoE) zdominowały znaczącą część rozgrywki Warframe, szczególnie po usunięciu mechaniki samookaleczenia kilka lat temu. Chcemy, aby broń obszarowa pozostała znaczącą częścią rozgrywki, ale uważamy, że jej obecny stan wymaga zmian.
Zanim omówimy "JAK" broń obszarowa zostanie zmieniona, poruszmy najpierw temat "DLACZEGO" zostanie zmieniona. Istnieją trzy główne powody:

1) "Czy możliwe jest zautomatyzowanie rozgrywki?"
Obecnie pewne uzbrojenie i style gry eliminują potrzebę celowania, czy brania otoczenia pod uwagę. Nie pasuje to całkowicie do definicji "automatyzacji", ale chcemy, aby tak potężne uzbrojenie wymagało więcej uwagi i taktyki.

2) "Czy jest to nadmiernie dominujący styl gry?"
Warframe jest grą pełną niezwykle silnych i skutecznych taktyk, ale problem pojawia się, gdy gracze zaczynają czuć się "zmuszeni" do dokonywania określonych decyzji. Pięć najpopularniejszych broni to bronie zadające obrażenia obszarowe, które stanowią 47% broni wybieranych przez graczy z wysoką Rangą Mistrzowską. W sytuacjach, w których ważna jest wydajność, niektórzy mogliby stwierdzić, że pewna strategia jest "nieprawidłowa", jeśli nie wykorzystuje ona określonych elementów rozgrywki, co nie dla każdego gracza może być przyjemne.

3) "Czy taki styl gry przeszkadza innym graczom?"
Większość sesji rozgrywana jest w trybie współpracy, więc każdy powinien mieć szansę na czynną rozgrywkę. Nastał taki moment, w którym gracze proszą nas o wprowadzenie zmian w uzbrojeniu, ponieważ niektóre bronie są tak skuteczne, że pozostali gracze nie mają co robić podczas misji.

Mając określony cel, przejdźmy teraz do konkretów. Podeszliśmy do tego zadania na wiele sposobów:

 

 1. Zmiany Amunicji
  1. Podnoszenie Amunicji
  2. Zwiększone Tempo Przełączania Broni oraz Modów
 2. Zmiany obrażeń trafienia w głowę
 3. Zmiany Fulminacji Prime i Burzy Ognia Prime
 4. Skupienie się na misjach, w których dominują ataki obszarowe
  • Nowe misje Ścieżki Stali: Szczeliny Pustki

1. Zmiany Amunicji

Zdajemy sobie sprawę, że fantazyjna siła tych broni jest bardzo popularna i lubiana przez niektórych, więc naszym pierwszym zadaniem było utrzymanie ich obrażeń, ale ograniczenie częstotliwości używania samej broni poprzez zmiany systemu amunicji.

1. a) Zbieranie Amunicji

Typy amunicji zostały uproszczone do Głównej, Bocznej i Ciężkiej. Typy amunicji Snajperskiej oraz Strzelb zostały usunięte. "Zebrana Amunicja" jest teraz nową właściwością każdej broni, która wskazuje na ilość amunicji, jaką otrzymacie po podniesieniu amunicji.

Zwiększyliśmy również bazową ilość podnoszonej amunicji dla broni:

 • Główna — z 60 do 80
 • Boczna — z 20 do 40

Ilość Podnoszonej Amunicji

Następujące z broni posiadają teraz własne mnożniki zdobywanej Amunicji, przez co otrzymują jej mniej. Dotyczy to w większości broni zadających obrażenia obszarowe, mamy nadzieję, że zmotywuje to graczy do rozsądnego wykorzystywania zasobów amunicji. Poniżej umieszczono konkretne ilości podnoszonej Amunicji dla każdej kategorii broni.

Ilość podnoszonej Amunicji do Broni Głównej:

 • 1 szt. Amunicji za pakiet
  • Bramma Kuvy
  • Ogris Kuvy
  • Zarr Kuvy
  • Lenz
  • Cernos Proboscis
 • 3 szt. Amunicji za pakiet
  • Tonkor
  • Tonkor Kuvy
 • 4 szt. Amunicji za pakiet
  • Envoy Dogmatu
 • 5 szt. Amunicji za pakiet
  • Penta Carmine
  • Penta
  • Penta Secura
  • Ogris
 • 9 szt. Amunicji za pakiet
  • Zarr
 • 10 szt. Amunicji za pakiet
  • Torid
 • 20 szt. Amunicji za pakiet
  • Tombfinger (główny)
 • 15 szt. Amunicji za pakiet
  • Arca Plasmor
  • Catchmoon (główny)
  • Cedo
  • Cernos
  • Cernos Prime
  • Corinth
  • Corinth Prime
  • Daikyu
  • Dread
  • Drakgoon
  • Exergis
  • Felarx
  • Hek
  • Komorex
  • Chakkhurr Kuvy
  • Drakgoon Kuvy
  • Hek Kuvy
  • Lanka
  • Paris-MK1
  • Strun-MK1
  • Cernos Mutalist
  • Paris
  • Paris Prime
  • Phantasma
  • Cernos Rakta
  • Rubico
  • Rubico Prime
  • Tigris Sancti
  • Simulor
  • Sporothrix
  • Sporelacer (główny)
  • Snipetron
  • Snipetron Vandal
  • Sobek
  • Simulor Synoid
  • Strun
  • Strun Prime
  • Strun Wraith
  • Arca Plasmor Dogmatu
  • Tigris
  • Tigris Prime
  • Hek Vaykor
  • Vectis
  • Vectis Prime
  • Vulkar
  • Vulkar Wraith
 • 40 szt. Amunicji na podniesienie:
  • Acceltra
  • Aeolak
  • Alternox
  • Astilla
  • Astilla Prime
  • Boar
  • Boar Prime
  • Gaze (główny)
  • Ignis Wraith
  • Miter
  • Opticor
  • Opticor Vandal
  • Stahlta
  • Tetra Dogmatu
  • Vermisplicer (główny)
 • 60 szt. Amunicji na podniesienie:
  • Amprex
  • Javlok
  • Scourge
  • Scourge Prime
  • Trumna
  • Zhuge Prime

Wartość Regenerującej Amunicji dla Broni Głównych:

 • Basmu: z 42/s do 10,5/s
 • Bubonico: z 9/s do 4,5/s
 • Karabin Flux: z 40/s do 24/s
 • Fulmin: z 30/s do 20/s
 • Shedu: z 28/s do 3.5/s

Ilość podnoszonej Amunicji do Broni Bocznej:

 • 3 szt. Amunicji za pakiet
  • Angstrum
  • Angstrum Prisma
  • Kulstar
 • 4 szt. Amunicji za pakiet
  • Castanas
  • Castanas Sancti
  • Pox
  • Talons
 • 5 szt. Amunicji za pakiet
  • Akarius
 • 9 szt. Amunicji za pakiet
  • Seer Kuvy
 • 20 szt. Amunicji za pakiet
  • Akbronco
  • Akbronco Prime
  • Atomos
  • Brakk
  • Bronco
  • Bronco Prime
  • Catabolyst
  • Catchmoon (główny)
  • Cyanex
  • Detron
  • Epitaph
  • Euphona Prime
  • Gaze (boczny)
  • Kohmak
  • Kohmak Podwójny
  • Kompressa
  • Nukor Kuvy
  • Brakk Kuvy
  • Detron Mara
  • Nukor
  • Pyrana
  • Pyrana Prime
  • Sepulcrum
  • Sporelacer (boczny)
  • Sonicor
  • Staticor
  • Detron Dogmatu
  • Tombfinger (boczny)
  • Rogga Podwójna
  • Vermisplicer (boczny)
  • Zakti
  • Zakti Prime
  • Zymos

Rezerwa amunicji wielu broni została dostosowana:

 • Broń główna:
  • Arca Plasmor: z 48 do 50
  • Corinth: z 132 do 135
  • Gaze (główny): z 400 do 200
  • Zarr Kuvy: z 15 do 5
  • Ogris Kuvy: z 30 do 7
  • Tonkor Kuvy: z 60 do 11
  • Miter: z 72 do 80
  • Cernos Proboscis: z 9 do 7
  • Sporelacer (główny): z 130 do 60
  • Envoy Dogmatu: z 24 do 16
  • Tombfinger (główny): z 540 do 120
  • Vermisplicer (główny): z 226 do 90
  • Zarr: z 84 do 60
 • Broń boczna:
  • Epitaph: z 60 do 40
  • Gaze (boczny): z 400 do 200
  • Vermisplicer (boczny): z 226 do 90

Wartość Regenerującej Amunicji dla Broni Bocznych:

 • Cykron: z 40/s do 20/s
 • Cykron Dogmatu: z 40/s do 20s

 

 • Zmniejszono częstotliwość wypadania amunicji z wrogów i dostosowano skalowanie d owielkości drużyny.
 • Wcześniej wypadała z 70% wrogów podczas typowych misji i 80% z wrogów w Otwartych Lokacjach, teraz wypadają rzadziej, a mniejsze drużyny otrzymują amunicję częściej
 • Drużyna jednoosobowa: 45% lub 60% w Otwartych Lokacjach
 • Drużyna dwuosobowa: 37.5% lub 52.5% w Otwartych Lokacjach
 • Drużyna trzyosobowa: 30% lub 45% w Otwartych Lokacjach
 • Drużyna czteroosobowa: 22.5% lub 37.5% w Otwartych Lokacjach
 • Średnio Amunicja będzie wypadać teraz o połowę rzadziej, ale większość broni będzie otrzymywać jej dwukrotnie więcej.

Zmiany Wypadania Amunicji z Jednostek Eximus

 • Eximus będzie miał teraz gwarantowany łup w postaci Amunicji Broni Głównej lub Amunicji Broni Bocznej, oprócz istniejących łupów amunicji bazowego wroga.
 • Zwiększono szansę wypadnięcia Okruchów Riven z Jednostek Eximus.
  • Eximus Stalowej Ścieżki: zmieniono szansę z 0.5% do 2%
  • Zwykły Eximus: zmieniono szansę 0.5% do 2%
  • Informacja: Okruchy Riven mogą zostać upuszczone tylko przez jednostki Eximus poziomu 30 lub wyższego.

W świetle powyższych zmian amunicji, miały miejsce następujące zmiany Modów/Arkanów (statystyki na maks. Randze):

 • Mutator Karabinowy: Obecnie konwertuje Amunicję Broni Bocznej do 50% podnoszonej Amunicji.
 • Mutator Pistoletowy: Obecnie konwertuje Amunicję Broni Głównej do 50% podnoszonej Amunicji.
 • Mutator Strzelby: Obecnie konwertuje Amunicję Broni Bocznej do 50% podnoszonej Amunicji.
 • Mutator Snajperski: Obecnie konwertuje Amunicję Broni Bocznej do 50% podnoszonej Amunicji.
 • Arkana Bezwzględności Broni Głównej i Bocznej: Usunięto bonus +100% Maks. Amunicji.
 • Strażnicze Zasoby: Obecnie konwertuje Amunicję Broni Bocznej do 50% podnoszonej Amunicji.
 • Modyfikacja Wybuchowa Sztuczka Mirage: Zwiększono obrażenia zadawane przez miny stworzone przez Amunicję i Kule Życia lub Energii z 500 do 1000.

Sprzęt Odnowy Amunicji przyznaje teraz równowartość 1 (mały), 2 (średnio) lub 3 (duży) pakietów amunicji Głównej i Bocznej co 15 sekund przez 60 sekund.

Będziemy obserwować, jak te zmiany w amunicji wpływają na efektywność i popularność poszczególnych broni. Spodziewajcie się poprawek tych wartości w nadchodzących aktualizacjach!

1. b) Zwiększone Tempo Przełączania Broni oraz Modów

Te zmiany systemu amunicji mają zachęcić do częstszej zmiany broni, więc skorzystaliśmy z tej okazji, by znacznie poprawić tempo przełączania broni palnej. Celem broni bocznej jest dopełnienie broni głównej, co było utrudnione przez tempo przełączania broni — do czasu!

https://gfycat.com/bitesizedsevereeastsiberianlaika

W świetle ogólnej poprawy prędkości zmiany broni, dokonaliśmy następujących zmian Modów i Arkanów, które oferowały premię tej statystyki:

(Poniższe statystyki są pokazane dla Maksymalnej Rangi Modów)

Energiczna Zmiana:

 • Usunięto premię +100% Tempa Przełączania Broni, ale zachowano premię +165% Obrażeń przez 3s.

Opływowy Kształt:

 • Usunięto premię +60% Tempa Przełączania Broni.
 • Zwiększono premię Ślizgu z 15% do 30%.
 • Zwiększono redukcję Tarcia z 15% do 30%.
  • Ten mod nie cieszył się zbyt dużą popularnością, a zmiany prędkości zmiany broni to doskonała okazja, by dać mu małego kopa!

Syntetyczny Refleks:

 • Usunięto 100% Tempa Przełączania Broni i 5% Przeładowania Magazynka, podczas gdy broń Główna i Boczna są schowane.
 • Zamieniono na +40% Skoku Balistycznego przez 2 sekundy.

Mod Aury Szybka Kabura:

 • Zmieniona nazwę na Szybkie Przełączanie Broni.
 • Usunięto premię +120% Tempa Przełączania Broni.
 • Przyznaje teraz premię +60% Obrażeń przez 3s po zmianie broni.

Arkanum Zwinności Broni Głównej/Bocznej:

 • Usunięto premię +60% Tempa Przełączania Broni.

Refleks Rewolwerowca, Delikatne Ręce, Mgnienie (Konklawe):

 • Usunięto premię Tempa Przełączania Broni.
 • Przyznają teraz -40% Odrzutu i Rozrzutu broni przez 8s po jej wyjęciu.

https://gfycat.com/bitesizedsevereeastsiberianlaika

2. Zmiany obrażeń trafienia w głowę

Podczas testów dostrzegliśmy, że same zmiany amunicji nie były wystarczające, by zmienić sytuację broni obszarowej. Zamiast nadmiernego ograniczania tych wartości, zdecydowaliśmy się zmienić inne czynniki wpływające na siłę broni, takie jak obrażenia trafienia w głowę.

Podeszliśmy do tego na dwa sposoby, aby zmniejszyć wpływ strzałów w głowę dla broni obszarowej, ale także aby precyzyjne strzały w głowę miały ogólnie większy cios.

 • Obrażenia obszarowe nie zadają zwiększonych obrażeń trafienia w głowę i nie mogą aktywować efektów związanych z trafieniem w głowę.
  • Ta zmiana wpływa głównie na Ignis Wraith, który jako "miotacz ognia" nie jest zbyt precyzyjną bronią, więc nie powinien być w stanie trafiać w słabe punkty swoim strumieniem. Same wybuchowe pociski nadal mogą trafić w głowę, więc nadal istnieje powód, aby celować większością broni w celu zadania maksymalnych obrażeń.
 • Podniesiono mnożnik trafienia w głowę z 2x do 3x.
  • Oznacza to, że precyzyjne bronie jeszcze bardziej nagradzają umiejętnego użytkownika, co jeszcze bardziej wyrównuje poziom siły!

3. Zmiany balansu i działania Modów

Na koniec zmieniamy efekty kilku konkretnych modów, które zwiększają zasięg wybuchu.

Mody Burza Ognia Prime i Fulminacja Prime zwiększały promień wybuchu o 66%, teraz ta wartość zostaje zmniejszona do 44%, co odpowiada wzmocnieniom oferowanym przez inne mody Prime. Mody Primed zazwyczaj oferują około dwukrotnie większą wartość niż Mody podstawowe, ale w tym przypadku te dwa egzemplarze oferowały potrójną wartość. Ta zmiana odzwierciedla standardy Modów Prime.

Zauważyliśmy także napływ graczy korzystających z broni Furax wyposażoną w Listę Ofiar Amalgam, która była związana z rosnącą popularnością broni obszarowej. W związku z tym usunęliśmy premię +20% Zasięgu Wybuchu dla wyrzutni i zastąpiliśmy ją premią +45% Szybkostrzelności dla Broni Bocznej.

W świetle powyższych zmian zmieniliśmy także następujące Mody:

 • Mod Zasięg: Zwiększono premię zasięgu z +1,1 do +1,5.
 • Taktyczny Podajnik: Zwiększono premię prędkości przeładowania z 30% do 60%.

4. Nowe misje Ścieżki Stali: Szczeliny Pustki

Oceniając obrażenia obszarowe, zwróciliśmy także uwagę na inny aspekt: projekty misji. W szczególności misje Szczelin Pustki, w których zabójczość broni obszarowej jest powszechnym problemem. Wraz z premierą każdego pakietu Prime Access zapraszamy graczy do misji niższego poziomu, by otwierać Relikty — w misjach Lith zdobycie Substratu może być utrudnione, kiedy przeciwnicy umierają za szybko! Prowadzi nas to do następującej zmiany: Szczeliny Pustki na Ścieżce Stali.

Jeśli jesteście doświadczonymi graczami Warframe, możecie być już zapoznani z przebiegiem misji Szczelin Pustki: Wybierz Relikt, a następnie wyrżnij wrogów, by go otworzyć. Oczywiście, z obecną dostępnością misji Szczelin Pustki, ukończenie ich jest za proste (mówimy o Tobie, Lith). Prowadzi to do tego, że pogoń za zawartością Prime nie jest tak wciągająca, jak mogłaby być, oraz pozostawia nowych graczy w tyle, podczas gdy doświadczeni gracze przedzierają się przez wrogów.

Rozwiązanie: Szczeliny Pustki Ścieżki Stali.

Po wstąpieniu na Ścieżkę Stali z menu Nawigacji, misje Szczelin Pustki wyświetlane w oknie Stanu Świata będą teraz uwzględniane przez modyfikatory Ścieżki Stali (Akolici, zmiany poziomu trudności itp.). Dodatkową zachętą jest 1x Esencji Stali, która będzie przyznawana wraz z każdym otworzonym Reliktem.

Jak możecie zauważyć, postaraliśmy się rozważyć ten problem z wielu perspektyw i mamy nadzieję, że pomogą doprowadzą one do ogólnej poprawy równowagi rozgrywki. W ramach naszego przeglądu całokształtu Broni Obszarowych skupiliśmy się na broniach z ograniczonymi Pulami Amunicji. Zdajemy sobie sprawę z zachowania Glaive/Broni Miotanych i dokładnie się im przyglądamy, aby sprawdzić, czy przez ich dominację również będą potrzebować zmian. Ale jak zwykle czekamy na Wasze opinie. Zabierzcie swoje wyrzutnie na jazdę próbną i dobrze zapoznajcie się ze zmianami (mając na uwadze treść powyżej), zanim podzielicie się opinią.

ZMIANY WŁÓCZNI

Zmieniliśmy sposób działania Włóczni, aby zwiększyć ich przydatność podczas misji. Dokonaliśmy kilku zmian na podstawie przeważających opinii społeczności:

 • Usunięto konieczność odzyskania Włóczni po jej rzuceniu. Wasze Włócznie automatycznie pojawią się w ręce przy przeładowaniu.
 • Usunięto konieczność naładowania rzutu Włócznią, teraz wystarczy tylko nacisnąć przycisk!
 • Statystyki "Ładowanego Rzutu" w Arsenale zostały zastąpione "Rzutem".
  • Włócznie otrzymały także nowe animacje rzutu i nowe efekty dźwiękowe przy przeładowaniu oraz oddzielną kategorię Włóczni podczas wyszukiwania broni w Arsenale.

PRZYSIĘGI SYNDYKATÓW

Usunęliśmy konieczność noszenia Znaku Syndykatu, aby zdobywać Reputację podczas misji. Znaki Syndykatu są teraz czysto kosmetyczne!

*Przysięga jest dostępna tylko dla 6 Syndykatów: Stalowy Meridian, Nowa Loka, Arbitrzy Hexis, Cefalon Suda, Czerwony Woal oraz Sekwencja Perrin.

Zamiast tego otrzymujecie możliwość złożenia Przysięgi, aby zdobyć Reputację danego Syndykatu oraz jego sojuszników. Usunęliśmy także premie Reputacji związane ze Znakami i Rangami. Teraz Przysięga będzie przyznawać 15% zdobytej Biegłości (Poprzednio był to bonus za Znak 5 poziomu) jako Reputację dla danego Syndykatu, niezależnie od posiadanej rangi.

Przysięgę można złożyć w konsoli Syndykatów na pokładzie Orbitera. Możecie wybrać Syndykat, któremu chcecie złożyć Przysięgę przez otwarcie Segmentu Syndykatu po premierze tej aktualizacji. W przypadku zmiany zdania wystarczy wybrać przycisk "Zmień Przysięgę" i wybrać inny Syndykat, z którym chce się współpracować. Macie też możliwość Wycofania swojej Przysięgi, kiedy nie jesteście pewni, z kim chcecie pracować.

Aby pomóc Wam w zarządzaniu Reputacją wielu Syndykatów, ekran Syndykatów lepiej przedstawia teraz ich relacje (neutralne, wróg lub sojusznik).

67669765406d64e24c0f076f564ed8b8.png

0f28cd94649dd9f7d8ad26c7476d2399.png

ZMIANY SYSTEMU RIVENÓW

Osoby zaznajomione z Modami Riven zapewne wiedzą, że są one dostępne w dwóch formach: Ukryte i Odkryte. Oba rodzaje modów Riven zajmują gniazda Riven i mogą zostać wyposażone na broni.

Po wielu latach sporów między kolekcjonerami Rivenów a ograniczeniami bazy danych, dodaliśmy trzeci stan modów Riven, który pozwala na przechowywanie ich w sposób, który nie wykorzystuje Gniazd. Wszystkie nowo zdobyte Mody Riven będą przedstawiane w niewyraźnej formie jako "???" zamiast "Ukryty" w swojej zakładce Modów wraz z nową Ikoną. Znaczy to, że będziecie mogli kontynuować zbieranie Modów Riven i nie martwić się o limit Gniazd.

W swojej Niewyraźnej formie, te Mody nie będą ukazywać Wyzwań ani zajmować Gniazd, dopóki nie zostaną wyposażone na broni.

Poniżej znajduje się rozpiska stanów modów Riven dla dodatkowej jasności:

Zamglony

 • Wszystkie nowe Riveny zdobyte jako nagrody, zakupione u Palladino itp.
 • Jest przechowywany w stosach i nie zajmuje Gniazd Riven
 • Znany jest typ modu Riven (Archgun, Karabin, itp.) ale nie jego wyzwanie
 • Można nim handlować

Ukryty

 • Niewyraźny mod Riven staje się Ukrytym modem Riven po zainstalowaniu go na broni
 • Wyzwanie jest jawne
 • Zajmuje Gniazda modów Riven
 • Można nim handlować

Odkryty

 • Wyzwanie zostało ukończone
 • Jego statystyki są znane i mogą zostać zmienione z użyciem Kuvy
 • Można nim handlować

Dzięki tym zmianom jedyną wartością, którą musimy śledzić w przypadku Niewyraźnych modów Riven jest ich ilość, co znacznie odciąża naszą bazę danych, a Wy możecie przechowywać ich tyle, ile chcecie! Dopiero gdy wyposażycie ten mod na broń, ukaże się jego wyzwanie i zostanie on dodany do limitu modów Riven na koncie gracza. Będzie to szczególnie użyteczne w przypadku Mobilizacji, które nie będą już blokowane, kiedy będziecie posiadać maksymalną ilość modów Riven.

Po próbie wyposażenia Rivena pojawi się ekran potwierdzenia, który wyświetli ilość dostępnych gniazd, zanim zdecydujecie się go wyposażyć i zużyjecie gniazdo.

Pozyskanie nowych modów Riven od Sprzedawców i jako zdobywane nagrody będzie dodawać Niewyraźne Riveny do Ekwipunku.

ODNOWA OSTATNIEGO TCHNIENIA

Dokonaliśmy kilku zmian w umiejętności pasywnej Unairu "Ostatnie Tchnienie", aby zwiększyć wygodę i użyteczność.

 • Ostatnie Tchnienie rozpoczyna się teraz z 0% wypełnienia zamiast 50% i ta wartość nie ma drenażu na początku. Drenaż rozpocznie się po kilku sekundach, jeśli graczowi nie uda się zabić żadnego wroga. Po kilku sekundach po rozpoczęciu drenażu, ten zacznie stopniowo przyspieszać.
  • Ma to na celu zapobiegnięcie pozostawaniu w stanie Ostatniego Tchnienia poprzez strategiczne zabijanie wrogów. Każde zabójstwo napełnia 1/3 wskaźnika, a zabójstwa Eximusów natychmiast spowodują wskrzeszenie.
 • Można teraz przytrzymać przycisk aktywujący Transferencję, aby powrócić do rannego Warframe'a.
 • Interfejs został zaktualizowany, aby odzwierciedlić te zmiany.
 • Usunięto animację "wstawania" po wskrzeszeniu z użyciem Ostatniego Tchnienia.
 • Usunięto zapętlony dźwięk, kiedy Ostatnie Tchnienie dobiega końca.
 • Skrócono animację przy rozpoczęciu Ostatniego Tchnienia.

ZMIANY ZŁĄCZ KOLEI SOLARNEJ

Jest to kontynuacja zmian Złącz Kolei Solarnych, których dokonaliśmy wcześniej w tym roku, a konkretnie w Aktualizacji 31.5 oraz Poprawce 31.6.4. Jako część tej samej inicjatywy, mającej na celu poprawę postępu nowych graczy poprzez Złącza, ta partia zmian koncentruje się głównie na niepewnym poziomie trudności Widm. Zadają one o wiele za dużo obrażeń, ale mają też bardzo niski poziom życia, tak więc albo zostaniesz wystrzelony w zapomnienie, bądź odwrotnie. W celu wyrównania szans dokonaliśmy przeglądu najbardziej problematycznych kwestii związanych z Widmami i wprowadziliśmy poprawki.

Ogólne zmiany i poprawki Złączy:

 • Dodaliśmy krótkie wprowadzenie po aktywowaniu panelu, które ma miejsce przed walką, aby przedstawić Widmo na danym Złączu.
 • Widma Złącz posiadają teraz pasek życia w stylu bossa.
 • Zastąpiono miejscami Widmo Volta (Złącze Wenus do Merkurego) z Widmem Rhino (Złącze Ziemi do Wenus).
  • Walka z Widmem Volta jest łatwiejsza (ze względu na wyraźne telegrafowanie jego umiejętności), co lepiej pasowało do wcześniejszego Złącza.
 • Usunięto ragdolle Widm po ich pokonaniu.
 • Przerywnik aktywacji Kolei Solarnej będzie teraz odtwarzany przy powtórzeniu Złącza (może zostać przerwany), nawet jeśli zostało już wcześniej ukończone.
 • Naprawiono utratę funkcjonalności po powaleniu przez Widmo wyzwalając Ostatnie Tchnienie.
 • Naprawiono ragdoll Widma Złącza, który zatrzymywał się, kiedy Widmo zostało pokonane.

Zmiany Widm:

Loki (Złącze Ziemi do Marsa)

 • Zwiększono wartość podstawowego życia z 160 do 180.

Trinity (Złącze Marsa do Ceres)

 • Zmniejszono jej poziom z 20 do 15.
 • Zmniejszono obrażenia broni głównej i białej.
 • Zwiększono jej pancerz z 200 do 215.

Valkyr (Złącze Ceres do Jowisza)

 • Umiejętność Histerii Widma Valkyr posiada teraz ograniczenie 10s czasu trwania.

Nova (Złącze Jowisza do Europy)

 • Usunięto umiejętność Molekularnego Naznaczenia Widma Novy.
  • Nie było ono przedstawiane wystarczająco jasno, co sprawiało, że gracze otrzymywali zwiększone obrażenia "bez powodu".
 • Zmniejszono obrażenia Kunai używanych przez Widmo Novy.
 • Widmo Nowy rozmieści teraz swoje Portale w wyznaczonych miejscach na Złączu.
 • Zwiększono częstotliwość używania Portalu przez Widmo Novy.
 • Przesunięto punkt odrodzenia Widma Novy.

Ember (Złącze Jowisza do Saturna)

 • Zmniejszono jej poziom z 25 do 20.
 • Zmniejszono obrażenia i szybkostrzelność rewolweru Magnus używanego przez Widmo Ember.

Equinox (Złącze Saturna do Urana)

 • Zmniejszono poziom Widma Equinox z 30 do 25.

Frost (Złącze Urana do Neptuna)

 • Usunięto umiejętność Lawiny Widma Frosta.
  • Ta umiejętność Widma okazała się zbyt silna, zamrożenie graczy w miejscu często prowadziło do natychmiastowej śmierci gracza z ręki Widma.
 • Zmiany statystyk umiejętności Widma Frosta.
 • Zwiększony czas odnowienia jego Umiejętności.
 • Zwiększone Obrażenia ścieżki dla Lodowej Fali.

Poprawki Złącz:

 • Naprawiono wyrzucanie z pomieszczenia po pokonaniu Widma.
 • Naprawiono nieresetowanie muzyki podczas walki po pokonaniu Widma.
 • Naprawiono zapętloną animację klękania znikającą w awatarze bossa, kiedy Widmo zostaje pokonane.
 • Naprawiono zapętloną animację klękania znikającą w awatarze bossa.
 • Naprawiono nieodradzanie i nieteleportowanie towarzysza z powrotem do punktu odrodzenia, kiedy gracz został pokonany przez Widmo.
 • Naprawiono animacje klęczenia Widm dla większych Warframe'ów, aby ich ręce nie wnikały w inne części ciała.

Zmiany Ozdabiania

Jak wspomniano w Devstreamie #163, wprowadziliśmy zmiany w systemie Ozdabiania, aby ułatwić Wam dostęp do mocy przedmiotów modułowych trochę szybciej w grze. Dla tych graczy, którzy właśnie ukończyli Drugi Sen i chcą stworzyć potężniejszy Amp, który pomoże Wam zarówno w Nowej Wojnie, jak i poza nią – te zmiany są dla Was!

Bronie modułowe będą otrzymywać maksymalne statystyki po osiągnięciu 30 poziomu zamiast po Ozdobieniu. Zdobienie broni modułowej będzie teraz umożliwiać zdobycie Mistrzostwa i odblokowanie personalizacji wyglądu. Daje to graczom dostęp do potężniejszego sprzętu bez konieczności pełnego poziomu i zdobywania Reputacji w odpowiednich Syndykatach!

NASTĘPNY KROK W KIERUNKU URUCHOMIENIA CROSS PLAY – SYNCHRONIZACJA STANU ŚWIATA

Dzięki pełnej synchronizacji Asortymentu Baro Ki'Teera na wszystkich platformach, zespół posunął się do realizacji następującego celu gry międzyplatformowej: synchronizacji zegarów/stanu świata. Ta synchronizacja obejmuje wszystko, od Mobilizacji, Szczelin Pustki, Cyklu dnia/nocy, Oferty Sprzedawców, Zleceń i wszystkiego pomiędzy, o ile mają system czasowy. Dodatkowo Przekaźniki aktywne/zniszczone na PC działają teraz na Mapie Gwiezdnej konsoli, dzięki czemu są synchronizowane na wszystkich platformach. Mieliśmy aspiracje do zorganizowania wydarzenia „Przebudowa Przekaźników”, ale nie chcemy robić tego kosztem czasu wydania gry międzyplatformowej, więc zrezygnowaliśmy z tego pomysłu.

Naszym następnym celem jest publiczny test gry pomiędzy wybranymi platformami, aby zebrać opinie i błędy. Mamy nadzieję, że wkrótce pojawi się więcej informacji o tych testach!

 • Zaktualizowaliśmy przedmiot nagradzający aktywację 2FA TennoGuard z efemery Ścieżki Fae do 3-dniowego Wzmacniacza Biegłości.
  • Ze względu na niemożność włączenia 2FA TennoGuard na konsolach, Efemera Ścieżki Fae stała się przedmiotem Baro Ki'teer na konsolach, by było możliwe jej zdobycie. Dzięki pełnej synchronizacji Asortymentu Baro Ki'Teera na wszystkich platformach, zamiana nagrody 2FA była ważna, aby kontynuować zachęcanie graczy do włączenia weryfikacji dwuetapowej konta.

OGÓLNE DODATKI:

 • Dodano licznik czasu do zakończenia obecnego epizodu Gwiezdnego Szlaku, kiedy do końca pozostały 2 tygodnie lub mniej.

759e373388cb420998186f58b513cbd4.png
*wartości odliczania na obrazku są tylko przykładem.

 • Dodano ankiety w grze, aby lepiej zrozumieć doświadczenia graczy. Niektórzy gracze otrzymają ankietę podczas zamykania gry. Jest ona całkowicie opcjonalna i gracze mogą ją pominąć, jednak zachęcamy do wzięcia w niej udziału, ponieważ pomaga to w dalszym rozwoju gry.
 • Dodano ostrzeżenie do programu startowego Warframe informujące o tym, że komputer nie spełnia minimalnych wymagań gry. Dowiedzcie się więcej tutaj: Zmiany minimalnych wymagań sprzętowych w 2023.
 • Dodano poziomy Towarzysza, Archwinga i Nekramecha do Arsenału.
 • Na Rynku w grze dostępne są teraz Figurki Noggle następujących Warframe'ów
  • Nidus
  • Gauss
  • Titania
  • Grendel

PANCERZ SIÓSTR PARVOSA

Wymarzony do szpiegowania i księgowości, zestaw Pancerza Sióstr Parvos jest teraz w rękach Tenno!

Te elementy Pancerza można wyposażyć zarówno u Warframe'a, jak i u Kahla:

 • Napierśnik: Sorex
 • Naramienniki: Sorex
 • Nagolenniki: Sorex

Te elementy Pancerza można kupić bezpośrednio na Rynku w grze.

Pamiętajcie, że choć premiery doczekał się tylko jeden z zestawów pancerzy Sióstr Parvosa pokazanych w grafice aktualizacji Siostry Parvosa, naszym celem jest dodanie wszystkich trzech zestawów pancerzy do gry!

Zmiany i poprawki Dojo/Klanu:

 • Ignis Wraith jest teraz dostępny dla każdego Klanu!
  • Powróćmy do roku 2017. Operacja: Grzechy Rozejmu zakończyła się, a top 10% klanów otrzymało możliwość Zbadania Ignisa Wraith. Przechodząc do 2022 roku, Badania pozostały w tych Klanach, prowadząc do niefortunnych skutków ubocznych w postaci manipulacji Handlem. Po wewnętrznej dyskusji, zespół zdecydował udostępnić Badania Ignisa Wraith wszystkim Klanom, ale z pewnymi warunkami:
   • Badania Ignisa Wraith wymaga osiągnięcia przez Klan przynajmniej 10 poziomu i będą trzykrotnie droższe — uważamy, że ważne jest, by Klany zapracowały sobie na dostęp do tych Badań, jeśli nie brały udziały w Operacji.
   • Schematem Ignisa Wraith nie można handlować - chroni to graczy przed manipulacjami Handlu, jeśli nie są świadomi dostępności tej broni w Badaniach Klanu.
   • Cena sprzedaży Schematu Ignisa Wraith jest teraz równa 15 000 Kredytów, gracze którzy zakupili wiele Schematów w celu Wymiany mogą odzyskać zainwestowane w nie Kredyty.
 • Sekcja "Oczekujące" członków Klanu zawiera teraz opcję "Akceptuj wszystkie", która akceptuje wszystkie oczekujące prośby dołączena do Klanu.
 • Usunięto automatyczną wiadomość dotyczącą wyrzucenia, odrzucenia, lub odejścia gracza z Klanu.
 • Dodano możliwość przełączenia widoczności mapy w Dojo.
 • Brakująca zmiana z poprzednich poprawek: Dodano możliwość włączenia/wyłączenia cieni postaci podczas przebywania w Dojo.
 • Naprawiono przycisk anulowania, który nie był widoczny podczas odwiedzania ekranu Ogłoszeń Klanowych po raz pierwszy z ekranu Klanu.
 • Naprawiono również dwie ikony ładowania, które pojawiały się podczas ładowania na ekranie Ogłoszeń Klanu.
 • Fixed issues of the Starlight Market Dojo room clipping into other rooms.
 • Naprawiono brakujące skróty kontrolera do rozwijania listy Legend w Dojo.

ZMIANY KRADZIEŻY ŻYCIA GARDY:

Wraz z wprowadzeniem Gardy wspomnieliśmy, że będziemy pracować nad poprawą interakcji Umiejętności z Gardą i jest to kontynuacja tych prac. Wprowadziliśmy więc kilka zmian, z których większość dotyczy interakcji Gardy z Kradzieżą Życia.

 • Naprawiono Modyfikację Siekające Szpony Garudy, która nie aktywowała się przy trafieniu przeciwnika Gardy, który był pod wpływem Efektu Status Obr. Tnących.
 • Naprawiono Poszycie Kinetyczne Gaussa, które nie ładowało baterii, kiedy zaatakowano przeciwnika posiadającego Gardę.
 • Naprawiono Kotwiczę Czasową Protei, która nie zaliczała obrażeń zadanych Gardzie.
 • Naprawiono Modyfikację Utrwalanie Celu Zephyr, który nie zaliczał przeciwników z Gardą do premii obrażeń.
 • Naprawiono nieprzywracanie życia przy trafieniu w głowę przez Hemę, kiedy przeciwnik posiadał aktywną Gardę.
 • Naprawiono nieprzywracanie Życia przy trafieniu krytycznym przez Hirudo, kiedy przeciwnik posiadał aktywną Gardę.
 • Naprawiono wrogów dotkniętych przez Lawinę Frosta nietracących pancerza, gdy Garda jest aktywna.

Jeśli napotkacie jakiekolwiek przypadki, w których Kradzież Życia nie funkcjonuje z Gardą, prosimy dać nam znać na Forum, abyśmy mogli przyjrzeć się temu problemowi!

ZMIANY TRANSFERENCJI OPERATORA:
Drastycznie zmieniliśmy czas odnowienia Transferencji Operatora.

https://gfycat.com/radiantwhirlwindharvestmouse

Aktualizacja 31.5: Anioły Zarimana wprowadziła zmiany Transferencji, by ta była zależna od Klienta, w celu złagodzenia efektów opóźnienia sieciowego na jej działanie. Po wprowadzeniu tej zmiany gracze zauważyli, że użycie Transferencji posiadało teraz czas odnowy, który uniemożliwiał szybkie przełączanie się między trybami. Wprowadziliśmy ulepszenia, dzięki którym czas odnowienia jest znacznie mniej odczuwalny. Warto zauważyć, że nadal istnieją pewne błędy animacji bezczynności, które mogą wystąpić przy zerowym czasie odnowienia, ale poprawa będzie zauważalna niezależnie od tego.

OGÓLNE ZMIANY:

 • Energia podniesiona przez Operatora będzie teraz dzielona z Warframem.
  • Prosimy mieć na uwadze, że nie będzie miało to wpływu na Mody Warframe, które aktywowane są przez podniesienie Energii (np. Konwersja Energii).
  • Dodano wiadomość pokazaną przy otwarciu Reliktu Pustki, aby powiadomić o aktywnej premii Reliktu Pustki wraz z krótkim wyjaśnieniem, jak działa.

50b53d3abef247d21b515f3f5d41c4b5.png

 • Ekran Inwestycji Indeksu został odświeżony i będzie teraz używał wybranego motywu.

f14051e090374cbd1ac2b7db7e8fac95.jpg

 • Rozdzielona forma Equinox podczas używania Modyfikacji Dualność będzie teraz zbierać amunicję, gdy jest ona aktywna.
 • Dodano mechanizm, który na stałe odblokowuje misje Arbitrażowe po ukończeniu wszystkich aktualnych węzłów misji. Nawet jeśli w przyszłości dodamy nowe węzły misji, nie stracicie dostępu do Arbitrażu.
 • Arbitraże dają teraz +500 życia wybranemu Warframe'owi i 2 dodatkowe bronie pojawią się jako kwalifikujące się do wzmocnienia.
 • Dodano liczniki czasu odświeżania do wszystkich ekranów interfejsu użytkownika, na których wyświetlany jest Dzienny Limit (Syndykaty).
 • Zmniejszono ilość Medali Syndykatów wymaganych do ukończenia wyzwania Moda Riven z 12-16 do 8-12.
 • Ponownie dodano licznik pozostałych Piórpustki do interfejsu na pokładzie Zarimana (podobnie do Medalionów w Misjach Syndykatu).
 • Umożliwiono wymianę Okruchów Eidolona na 2500 Fokusu, podobnie jak Okruchy Wspaniałe i Promienne, mające tę samą funkcjonalność.
 • Okruchy Eidolona można teraz podawać w pakietach po 25 sztuk, aby zaspokoić apetyt na Świadomych u Helmintha.
 • Następujące schematy Warframe'ów, które mogły zostać zakupione u Simarisa, mogą zostać teraz sprzedane za Kredyty:
  • Atlas: Schemat
  • Chroma: Schemat
  • Schemat Titani
  • Gara: Schemat
  • Inaros: Schemat
 • Dostosowano jasność efektów broni; następujące bronie mają zmienioną jasność dla członków drużyny:
 • Cedo
 • Zmniejszono intensywność efektów wybuchu ładowanego ataku Glaive u innych członków drużyny.
 • Bubonico
 • Zmniejszono intensywność efektów wybuchu ognia alternatywnego Bubonico u innych członków drużyny.
 • Corvas Prime
 • Naprawiono problemy związane z nakładaniem się efektów modyfikacji Napalm Nocnej Gwardii Ogrisa oraz są one teraz kontrolowane przez efekt "Redukuj Wizualne Efekty Drużyny".
 • Zaktualizowano broń miotaną, aby teraz pokazywała tylko jeden pocisk w ręku, gdy przed przeładowaniem pozostanie tylko jeden pocisk. Wpłynie to na następującą broń:
  • Kunai
  • Castanas
  • Talons
  • Hikou
  • Pox
  • Despair
 • Zmieniono nazwę skórek Broni Miotanej z "Thrown Blade" na "Thrown Weapon" w angielskiej wersji gry.
 • Dodatek Skrzydła Tytanii Moyturan ze skórki Donanna będzie teraz powiewać, gdy będzie on w trybie Skrzydłoostrza.
  • Uwaga: Jeśli zostanie wyposażona w Titania Prime, jej skrzydła energii Prime nie pojawią się.
 • Dodano efekt dźwiękowy w momencie wyczerpania Gardy Eximusa.
 • Dodano efekty eksplozji dla Corvasa Prime w Archwingu.
 • Nieposiadane Statki Desantowe będą teraz możliwe do zakupu z poziomu listy posiadanych Statków Desantowych.
 • Zmieniono opcję "Włącz głos", by była domyślnie wyłączona.
 • Zmiany formy Inkarnon broni Felarx:
  • Zmiany te zostały wprowadzone dzięki informacjom zwrotnym od społeczności, że Felarx ma problemy w porównaniu do innych broni Inkarnon w swojej klasie.
  • Forma Inkarnon strzela teraz większymi pociskami.
  • Zwiększono obrażenia formy Inkarnon z 600 do 700.
  • Poprawiono efekty wizualne formy Inkarnon.
  • Naprawiono niezamierzone zachowanie loftek podczas animacji przeładowania.
 • Poprawiono komunikaty potwierdzające instalację i zakup Katalizatorów Orokin i Gravimag oraz wyjaśnienie, co jest instalowane i dlaczego.
 • Sprzedawcy Wydobycia w Otwartych Światach posiadają teraz pakiet Reliktów, który można kupić w ich Ofercie, podobnie jak pakiet Reliktów, który jest obecnie dostępny za Reputację Syndykatu.
 • Efekt oka Włóczęgi będzie teraz ukryty podczas korzystania z umiejętności Zasłona dymna.
 • Wyszukiwanie w Arsenale nadaje teraz priorytet nazwie obiektu, a nie jego opisowi.
 • Dodano interakcję Iluminatora na pokładzie Zarimana w pobliżu zewnętrznej zatoki statku.
 • Dokonano regulacji głośności niektórych podkładów muzycznych na pokładzie Zarimana.
 • Przytrzymanie przycisku RB na kontrolerze otwiera teraz menu umiejętności Operatora, tak jak to się dzieje w przypadku Warframe'ów.
 • Menu Modowania pokazuje teraz odpowiednie waluty dla Moda, nad którym pracujesz w pasku walutowym, zamiast w górnym rogu ekranu modów.
 • Zaktualizowano ikony na pakietach Modów Riven na Rynku w grze oraz w opcjach Dziennego Trybutu.
 • Zaktualizowano opisy następujących umiejętności, by informowały, że skalują się one z modami wyposażonymi na broni białej oraz kombo.
  • Osuwisko Atlasa
  • Biczoszpon Khory
  • Stłuczony Bat Gary
 • Podczas wybierania motywów Interfejsu w Menu Personalizacji ikony są teraz powiększane po najechaniu na nie.
 • Zmieniono nazwę moda Maniak Strzelb, w tym wariantu Amalgamowego, w angielskiej wersji gry (Shotgun Spazz -> Shotgun Barrage).
  • Oryginalna nazwa została zaktualizowana ze względu na pewne konotacje, o których uświadomili nas gracze.
 • Panel Gwiezdnego Szlaku powiększa się, kiedy zostanie wskazany.
 • Poprawiono wygląd włókien Somatycznych na Zatrzymanych.
 • Nieznacznie zwiększono pancerz hełmu Eximusa Noks.
 • Zaktualizowano głośność odgłosów Włóczęgi podczas skakania.
 • Zaktualizowano efekty wizualne instalacji Katalizatora Orokin.
 • Zaktualizowano szerokość panelu Syndykatów w pewnych językach.
 • Dokonano wielu poprawek nawigacji i wskaźnika drogi w pomieszczeniach Lodowej Planety Corpus.
 • Poprawiono oświetlenie nieba w Obozie Włóczęgi.
 • Wydłużono okienko odbicia po powaleniu i ogłuszeniu samego siebie.
 • Zmieniono materiał dekoracji Corpus do Orbitera, aby były nieco jaśniejsze/miały mocniejszy ton.
 • Opisy Broni są teraz wyrównane do lewej strony. Podejmujemy duże ryzyko, na pewno się tego nie spodziewaliście.
 • Zakupy na stronie Warframe i przy zakupie TennoGen używają teraz nowej technologii zaplecza do określenia ceny waluty/regionu. Większość graczy nie zauważy tej zmiany, ale chcieliśmy zachować przejrzystość dla tych, którzy mogą zauważyć różnicę w walucie.

OPTYMALIZACJE:

 • Zoptymalizowano efekty cząsteczkowe Ogrisa.
 • Zoptymalizowano wiele ekranów wyświetlających siatki przedmiotów.
 • Poprawiono wydajność podczas pewnych transmisji Syndykatu podczas gry.
 • Zoptymalizowano wskaźniki drogi na Wenus w celu zredukowania zużycia pamięci.
 • Zoptymalizowano podgląd Kodeksu w profilu graczy w trakcie i poza misjami.
 • Zoptymalizowano renderowanie obiektów ze skórkami Voidshell.
 • Zoptymalizowano użycie procesora dla wielu Statuy Tributa w Dojo.
 • Poprawiono wczytywanie wielu dekoracji w Orbiterze i Dormizonie, w szczególności Dekoracje Nekramecha.
 • Ulepszono perforację drugiego pocisku broni Sporelacer.
 • Dokonano wielu optymalizacji graficznych i zużycia pamięci w całej grze (w tym Otwarte Lokacje, efekty i wiele więcej).
 • Zoptymalizowano zużycie pamięci podczas misji.
 • Dokonano mikrooptymalizacji doczytywania poziomów.
 • Dokonano mikrooptymalizacji kodu gry.
 • Dodano systemowych optymalizacji zużycia pamięci na wszystkich platformach.
 • Dokonano systemowych mikrooptymalizacji systemów gry.
 • Poprawiono wczytywanie graczy z Równin Eidolon z powrotem do Cetus.
 • Naprawiono zawieszenie widoku gry na białym ekranie, jeśli podczas szybkiej podróży miało miejsce zacięcie gry.
 • Naprawiono znaczny spadek wydajności podczas używania skórek broni, które zmieniały wygląd pocisków, korzystano z wysokiego wielostrzału oraz Sali Zwierciadeł Mirage.
 • Naprawiono niespójności animacji przeładowania Felarx, które były zależne od ilości klatek na sekundę.
 • Naprawiono zacięcie związane z doczytywaniem zawartości przy zdobyciu następnej rangi Gwiezdnego Szlaku.
 • Naprawiono rzadką awarię mogącą wystąpić, kiedy sterownik graficzny został wyłączony.
 • Naprawiono doczytywanie/zacięcie przy wczytywaniu, które mogło wystąpić po przyjęciu zaproszenia do Dojo.
 • Naprawiono problem związany z wczytywaniem powojennych Otwartych Światów (Równiny Eidolon i Orb Vallis).

POPRAWKI:

 • Naprawiono Biczoszpon Khory, który przenikał przez wrogów na dystansie 2 do 9 metrów (co znacznie utrudniało ich trafienie, kiedy się w nich celowało), co prowadziło do eksplozji za przeciwnikiem.
 • Naprawiono Brzytwomotyle Titani zawsze skierowane w tym samym kierunku. Powinny być teraz bardziej dynamiczne!
 • Naprawiono Brzytwomotyle Titani wywołujące efekt Arkanów: Ogławianie Broni Bocznej oraz Paks Tropienia.
 • Naprawiono zachowane możliwości lotu w przypadku kiedy Titania została powalona, kiedy była w trakcie aktywacji Skrzydłoostrza, co doprowadzało do utraty funkcjonalności.
 • Naprawiono macki Roju Macek Hydroida, które obierały za priorytet towarzyszy zamiast wrogów.
 • Usunięto błąd, w wyniku którego „Znaleziono X/Y Medalionów” mogło nie być synchronizowane dla graczy, którzy byli AFK czyli „z dala od klawiatury", gdy jeden z Medalionów został podniesiony.
 • Naprawiono Wewnętrzną Potęgę Zenurika, która powodowała, że Modyfikacja Atlasa Sterta Gruzu kosztuje Energię, nawet gdy posiadasz 1400 Gruzu.
 • Naprawiono błąd, w którym Atlas miał możliwość samookaleczenia i niszczenia celów za pomocą Tektoniki.
 • Naprawiono losowe wyłączanie Jaśniejącego Ostrza przez Excalibura Umbrę podczas grania Operatorem.
 • Umbra będzie teraz utrzymywał Jaśniejące Ostrze i wyłączy je jedynie w przypadku gdy zostanie ono wyłączone ręczne.
 • Naprawiono Zaćmienie Mirage, które wydłużało czas skanowania skanerem Syntezy.
 • Naprawiono Sevagotha, który utknął w trybie slow motion po byciu przejętym przez Zmutowanego Alava V z aktywnym Przygnębieniem.
 • Fixed the teleport delay from Drifter Camp to Orbiter (both there and back).
 • Naprawiono długo trwającą teleportację z Obozu Włóczęgi do Orbitera (w obie strony).
 • Naprawiono Polaryzację Mag, której redukcja pancerza zachowywała się różnie w zależności od tego, czy użyto jej na grupie lub na pojedynczym przeciwniku.
 • Naprawiono problem z ponownym rzuceniem Rozległego Nie-Czasu Xaku, które zużywało ładunek Wewnętrznej Potęgi, jednak nie zmniejszało kosztu rzucenia.
 • Naprawiono licznik czasu Anodowej Łaski Gyre, który nie rósł wraz z zabiciami, gdy korzystano z Umiejętności Warframe'a przez Klientów.
 • Naprawiono znikanie statusu wzmocnienia Prędkości Volta z interfejsu, jeśli w drużynie znajdował się inny Volt, który aktywował Prędkość w tym samym czasie.
 • Naprawiono Wzmocnienia Helmintha +100% Czasu Trwania Umiejętności i Niewrażliwości na Status, które nie działały na Cieniu Sevagotha.
 • Naprawiono niektóre Bronie do Walki wręcz (np. Nikana ze Ślepą Sprawiedliwością), które nie atakowały raz za razem podczas blokowania w trybie tylko do walki wręcz.
 • Naprawiono możliwość spontanicznego zrzucania przez Xorisa premii z punktów kombo (Napływ Krwi/Krwawiące Rany), jak gdyby wykonał ciężki atak, ale nie robił tego, podczas łączenia rzutów.
 • Naprawiono pojawianie się Ekskawatorów Stalowej Ścieżki na poziomie 1, gdy wrogowie mają poziom 135. To był tylko błąd interfejsu/wyświetlania, ponieważ skalowanie Życia działało tak, jak powinno.
 • Naprawiono niepoprawne animacje Archwinga przy użyciu sprintu, celowania i zrywu.
 • Naprawiono przełączanie się na ogień alternatywny w Zenith'cie, które psuło jego funkcjonalność w dalszej części misji
 • Usunięto rzadki problem polegający na tym, że wrogowie zabici za pomocą Kaskadi Wzmocnienia zamarzali w miejscu po śmierci.
 • Naprawiono problem wizualny z natychmiastową teleportacją (np. Portal Novy lub Transferencja), które były wyświetlane u graczy obserwujących umiejętność.
 • Naprawiono Zajadłą Artylerię Protei tymczasowo blokującą niektóre akcje (np. walkę wręcz) podczas kończenia animacji rzutu.
 • Naprawiono zestaw wyposażenia Włóczęgi, kopiujący tylko kolory z lewego oka Operatora w zadaniu Nowa Wojna.
 • Usunięto błąd, w którym Projekcja Pustki do areny walki z Aniołem Pustki przed teleportacją powrotną, pozostawiała Operatora niewidzialnym.
 • Naprawiono przypadki, w których założenie dwóch Arkanów konwertujących obrażenia Ampa na jeden typ (np. Obr. Ogniowe) powodowało, że nie zadawały żadnych obrażeń Pustki.
 • Naprawiono umiejętność Helminth "Wezwanie Mistrza", która nie wpływała na Moa/Ogary.
 • Naprawiono trwałe utknięcie w stanie zawieszenia, jeśli gracz spadł z klifu na przełęczy górskiej, podczas zadania Wewnętrzna Wojna.
 • Naprawiono problem polegający na utknięciu przez Operatora w otwartej przestrzeni, jeśli zginął przez Złotego Czerwia w zadaniu Wewnętrzna Wojna.
 • Naprawiono materiał lamp sygnałowych służących do podkreślenia możliwych ścieżek parkour w pomieszczeniach Gazozo, które teraz migają na pomarańczowo, zamiast jaskrawo świecić na biało.
 • Naprawiono brakujące napisy dialogowe Ordisa w zadaniu Twierdzenie Limbo.
 • Corrected incorrect wrong emissive texture on Lumis Earpiece.
 • Naprawiono niezadawanie obrażeń przez Magus Przeciążenia, jeśli przeciwnik podnosił się z ziemi.
 • Naprawiono Magus Przeciążenia, który natychmiastowo zabijał robotycznych przeciwników przy Projekcji Pustki.
 • Naprawiono niemożność korzystania przez Tytanię z Mgnienia podczas używania Skrzydłoostrzy, gdy aktywna jest Tarcza Opiekuna.
 • Naprawiono problem, w którym Arkana "Podczas Projekcji Pustki" były błędnie stosowane wielokrotnie. Dotyczy to również:
 • Magus Przeciążenia
 • Magus Przyspieszacza
 • Naprawiono wpływ Aury Krótkie Wytchnienie na Operatora.
 • Naprawiono wykonywanie animacji chodzenia podczas szybowania i przewrotu, kiedy Warframe posiadał Mod Powietrzna Przewaga.
 • Naprawiono następujące Mody Parazonu, które nie działały poprawnie podczas dobijania Miłosierdziem Sługi.
 • Krew za Amunicję
 • Ustawienia Fabryczne
 • Złośliwe Oprogramowanie
 • Naprawiono szybki obrót postaci, jeśli menu Pauzy zostało otworzone kiedy wykonywano blok bronią białą, lub kiedy atak wroga aktywował automatyczny blok.
 • Naprawiono animacje wyjścia z Railjacka, kiedy ten gwałtownie się zatrzyma.
 • Naprawiono nieporuszające się otoczenie poza Railjackiem, kiedy pilotujący Klient był obserwowany przez Hosta.
 • Naprawiono także wyświetlanie punktu odrodzenia u Hosta, nawet kiedy Klient przeleciał już kawałek, a Host przejął stery.
 • Naprawiono widok z okien Railjacka, który nie pokrywał się z rzeczywistym położeniem statku w przestrzeni, kiedy Klient dołączył do trwającej już sesji.
 • Naprawiono problemy z połączeniem mogące wystąpić podczas przechodzenia między misjami Railjacka.
 • Naprawiono przypadki, w których opuszczenie Railjacka przez któregokolwiek z graczy wyciemniało ekran wszystkim graczom w drużynie.
 • Naprawiono utratę funkcjonalności Szponów Garudy w Railjacku, kiedy ta zginęła w Archwingu.
 • Naprawiono niedorzeczne problemy ragdolla Operatora.
 • Naprawiono pewne efekty emisji na Skórce B. drzewcowych: Kalynex .
 • Naprawiono wyświetlanie hosta w pozycji latania wewnątrz Załogowca, kiedy klient został wystrzelony z Wyrzutni Archwing.
 • Naprawiono nakładanie się nazw członków załogi Railjacka, w szczególności skonwertowanych Liczy Kuvy.
 • Naprawiono niemożność wyrzucenia przez Klientów członków załogi z Wieżyczek Grzbietowych lub Brzusznych Railjacka, jeśli już je zajmowali.
 • Naprawiono przedwczesne zakończenie automatycznego pilotażu załogi, jeśli inny statek przeleciał przed Railjackiem.
 • Naprawiono załogę autopilującą pozycję kamery namierzającej zamiast pozycji docelowej.
 • Poprawiono również widok na Wieżyczkę Grzbietową, Brzuszną i Działko Tunguska.
 • Naprawiono nakładanie się domyślnego celownika Archwing na celownik broni Inkarnon.
 • Naprawiono ikonę bonusu ostatniego etapu Zlecenia, który był wyświetlany w kolorze srebrnym (niepowodzenie), nawet jeśli jego warunek został spełniony.
 • Naprawiono znikanie dostosowanego celownika, jeśli Mgnienie zostało szybko użyte kilkukrotnie z rzędu. Według zgłoszenia:

 

 • Naprawiono znikanie dostosowanego celownika, kiedy korzystano z Glaive i Pistoletu, a Glaive został rzucony przed pełnym naładowaniem.
 • Naprawiono Struktury Materiałów Voidshell, które nie były aplikowane na skórkę Voidshell Włóczęgi/Operatora.
 • Naprawiono ignorowanie dostosowanych kolorów przez Napierśnik i Nakolanniki Targis Prime.
 • Naprawiono brakujące dźwięki eksplozji pocisków Akariusa.
 • Naprawiono możliwość ucieczki z pomieszczeń Podwodnego Laboratorium Grineer używając Skrzydłoostrza Titani.
 • Naprawiono brakujące znaczniki w Nawigacji przy ukończonych misjach Mobilizacji.
 • Naprawiono widoczne ze statku Corpus na Phobos, które nie pokazywało zaktualizowanego modelu Deimosa.
 • Naprawiono cele Simarisa, które nie były odradzane w kierunku, w który chciały się skierować, aby zapobiec ich kręceniu się w miejscu.
 • Naprawiono przypadki spadnięcia Warframe'ów i NPC przez windy.
 • Naprawiono niemożność łączenia ataków przez niektórą broń Białą, kiedy blokowano po wyjęciu broni białej.
 • Naprawiono utykanie NPC w windach Przekaźników, kiedy drzwi się zamknęły.
 • Naprawiono przypadki odtwarzania dialogów w złej kolejności podczas gry Komi w trakcie Zadania Wyrzeczenie.
 • Naprawiono statuę Warframe niewidoczną dla odwiedzających na Orbiterze w Pomieszczeniu Mieszkalnym.
 • Naprawiono podnoszenie Pióropustki z Aniołów Pustki lub Skrytek Meliki, które powodowały wyskakujące okienko „Znaleziono X/Y”.
  • Ich liczba nie jest stała na poziomach z Aniołami Pustki/Meliką, nie było sensu pokazywać takich wiadomości.
 • Naprawiono niewyświetlanie zarysu pomieszczenia Syndykatu Nowej Loki na mapie Przekaźnika.
 • Naprawiono niewyświetlanie wybranego przez Hosta Warframe'a u graczy, którzy odwiedzali jego Orbiter.
 • Naprawiono możliwość wyjrzenia poza dziurę w tunelu Pokładu 12 na Orb Vallis.
 • Naprawiono zachowane możliwości lotu w przypadku kiedy Titania została powalona, kiedy była w trakcie aktywacji Skrzydłoostrza.
 • Naprawiono wyświetlanie ostatniego etapu Zlecenia na Równinach Eidolon w kolorze srebrnym (Niepowodzenie dodatkowego celu), nawet jeśli został on osiągnięty.
 • Naprawiono brak możliwości niepowodzenia zlecenia zabójstwa Deimos podczas obrony Kotła, ponieważ ten przyzywał cel zabójstwa.
 • Naprawiono przypadki wyświetlania powiadomień klawiatury, kiedy na komputerze używano kontrolera i użyto klawiatury w menu Arsenału lub Wyglądu.
 • Naprawiono dziwnie wyglądającą wodę w Obozie Włóczęgi.
 • Naprawiono zawieszenie klienta w stanie "Oczekiwanie na graczy" i niepowodzenie dołączenia do sesji, jeśli zaproszenie przyszło od hosta na pokładzie Orbitera, a Klient znajdował się w Chryzalicie.
 • Naprawiono statki orbitujące Zarimana, które pozostawały widoczne w Mapie Gwiezdnej Railjacka.
 • Naprawiono odradzanie się duchów Thrax z 40% Życia.
 • Naprawiono powrót duchów Thrax do fizycznej formy z 250% Życia.
 • Naprawiono białe eksplozje pojawiające się podczas etapu "Pokonaj pościg Grineer" Railjacka, podczas walki z Raptorem, oraz pod koniec walki z Ambulasem.
 • Naprawiono przypadki, w których jeden z generatorów wewnątrz jaskiń Orb Vallis nie wypompowywał wody, przez co uniemożliwiał dostęp do Toroidów.
 • Naprawiono Figurki Noggle Yareli i Meruliny, które można było wybrać tylko wskazując ich podstawę.
 • Naprawiono niedziałające odbicia wycieku chłodziwa, kiedy cząsteczki GPU były wyłączone.
 • Naprawiono rzadki przypadek migotania nieba na pokładzie Zarimana.
 • Naprawiono niemożność wyposażenia broni w Arsenale podczas przebywania w Dormizonie.
 • Naprawiono animacje Rzeźb Ayatan, które były odtwarzane u klientów, kiedy rzeźby nie posiadały wszystkich Gwiazd.
 • Naprawiono Pustkę Granuma i cel Syntezy Simarisa, które były wyłączone podczas misji Lokalizatorów Grendela.
 • Naprawiono wyświetlanie celowników broni Inkarnon w Scenach Fotobudki.
 • Naprawiono duplikowanie Warframe'a w Arsenale, kiedy dokonano Konwersji Fokusu.
 • Naprawiono przypadki duplikowania nazw graczy na liście przyjaciół.
 • Naprawiono możliwość korzystania z Blinkpadów w Otwartych Lokacjach, kiedy gracz był zragdollowany.
 • Naprawiono zawieszenie postępu Egzolizera w przypadku wystąpienia migracji Hosta, przed którą bariery zostały zniszczone, ale Centurion Thrax jeszcze nie odrodził się w misji Kaskady Pustki.
 • Naprawiono problem z ładowaniem mapy Zarimana, powodujący problemy z odradzaniem się po Migracji Hosta.
 • Naprawiono przypadek, w którym Projekcja Pustki w Anioła Pustki mogła doprowadzić do całkowitej utraty funkcjonalności Operatora.
 • Naprawiono wskrzeszanie Egzotłumików z pełnym życiem, jeśli podczas Armagedonu Pustki miała miejsce migracja Hosta.
 • Naprawiono zmianę miejsc i kar przez Egzotłumiki w misjach Armagedonu Pustki, jeśli miała miejsce migracja hosta.
 • Naprawiono odtwarzanie dźwięku u Hosta za każdym razem, kiedy Klient rozmieścił znacznik.
  • Naprawia to także nieodtwarzanie tego dźwięku u klientów, kiedy umieszczali znacznik.
 • Naprawiono sortowanie w ekranie Rezultatów Misji, które umieszczało części Prime na dole listy.
  • Części Prime posiadają teraz taki sam priorytet jak Schematy Prime.
 • Naprawiono niemożność powrotu Klienta na pokład Railjacka po zakończeniu misji, jeśli Host nie znajduje się w Railjacku.
 • Naprawiono przypadki niezdolności Klientów do wystrzelenia z Artylerii Dziobowej, ponieważ nie wyskakiwało powiadomienie o usunięciu załogi z miejsca Pilota.
 • Naprawiono brakujący element kadłuba domyślnej skórki Railjacka w Suchym Doku, filmikach i misjach.
 • Naprawiono przesadzone efekty Inherencji Railjacka: Zakłócacz Kapsuł.
 • Naprawiono teleportację wrogów do swojej pozycji strzeleckiej podczas zbliżania się do Działek Rampart, z całkowitym pominięcień animacji przejścia z punkty A do B.
 • Naprawiono kolizje z przyjaznymi Liczami Kuvy i Siostrami Parvosa, aby umożliwić im wejście w ciasne przestrzenie, jak np. windy.
 • Naprawiono niemożność obrócenia Statku desantowego podczas jego personalizacji, kiedy korzystano z kontrolera.
 • Naprawiono utratę wszystkich zebranych premii Arkanum Wzrost Potęgi po migracji hosta.
 • Naprawiono możliwość wykonania zabójstwa z ukrycia na wrogach o niskim poziomie życia, zamiast Miłosierdzia z użyciem Parazonu.
 • Naprawiono stopy i nogi skórki Urushu Khory, które wnikały w podłoże i były rozciągnięte.
 • Naprawiono niewyświetlanie efektów żywiołów broni białej po załadowaniu poziomu.
 • Naprawiono naliczanie szybkiej podróży z użyciem Blinkpadów na Równinach Eidolon do wyzwania "Maratończyk".
 • Naprawiono brakującą teksturę domyślnych pocisków Drakgoona.
 • Naprawiono nieużywanie anty-Warframe'owych włóczni przez Trokarianów Kuvy.
 • Naprawiono wiele dziur w geometrii Dormizonu.
 • Naprawiono wiele dziur w południowo-zachodnim rogu geometrii Równin Eidolon.
 • Naprawiono przejście postaci między pozami, kiedy naciśnięto przycisk ruchu w przód, kiedy przytrzymane były inne przyciski.
 • Naprawiono niewyświetlanie ikony modu Requiem Oull w ekranie ulepszania Modów.
 • Naprawiono błędne kolory maski Egzekutora Vay Molta podczas Kanikuł.
 • Naprawiono kilka problemów z grafiką filarów na pokładzie Zarimana.
 • Naprawiono możliwość przedwczesnego wysłania Okrętu Flagowego do Pustki podczas zadania Zew Tempestarii.
 • Naprawiono znikanie informacji Strażnika z interfejsu (nazwa, stan wykrwawiania, poziom, itp.), kiedy ten zostanie zabity podczas misji.
 • Naprawiono odtwarzane transmisji ostrzeżenia Quinna dot. wysokiego ryzyka zamiast pojawienia się punktu Ewakuacji.
 • Naprawiono przeskok animacji mogący wystąpić, kiedy w Arsenale wyposażono broń, której opcja "Widoczna, kiedy schowana" była włączona.
 • Naprawiono losowe wyświetlanie etykiety "Oferta Darvo" na Rynku w grze, kiedy posiadano kupon.
 • Następujące dekoracje mogą zostać teraz załączone w czacie:
  • Trofeum: Gumiak
  • Trofeum: Flagelokant
  • Trofeum: Lobotrysid
 • Naprawiono niedoczytywanie pomieszczeń po drugiej stronie drzwi w Fortecy Kuvy, dopóki animacja otwierania drzwi się nie rozpocznie.
 • Naprawiono wyświetlanie Modów w ekranie rezultatów misji niezależnie od frazy wyszukiwania.
 • Naprawiono bariery laserowe Księgowego w Indeksie, które były rozstawiane bardzo daleko od jego obecnej pozycji.
 • Naprawiono spadanie hełmów załogantów Corpus po ich odrodzeniu.
 • Naprawiono przycisk zakupu, który zasłaniał twarz Operatora.
 • Naprawiono możliwość wejścia do niedostępnego obszaru pomieszczenia Nowej Loki w Przekaźnikach.
 • Naprawiono dziurę niedaleko Szczytu Nang na powojennych Równinach Eidolon.
 • Naprawiono ekran rezultatów misji, który nie pokrywał górnej części ekranu.
 • Naprawiono problem z teksturami nieprawidłowo reagującymi na światło.
 • Naprawiono dialog Sióstr Parvosa "Przejmuję ten sektor", który pojawiał się przy ich ucieczce do ostatecznego starcie Railjack.
 • Naprawiono rzadki błąd z Umiejętnością Tektonika Atlasa.
 • Naprawiono problem, w którym Klienci nie byli widoczni dla drużyny pomimo poruszania się na misji.
 • Naprawiono problem z niebem na pokładzie Zarimana.
 • Naprawiono nieznikającą wiadomość "Aktualizacja Informacji o Koncie. Proszę czekać." przy słabym połączeniu w ekranie końca misji.
 • Naprawiono formatowanie wzmianek Platyny w oknach Handlu.
 • Naprawiono formatowanie lokacji "Fortuna" i "Port Kosmiczny" na mapie Orb Vallis.
 • Naprawiono problem związany z shaderem odpowiadającym za eksplozje.
 • Naprawiono dziwne pozycje nawiasów w akcjach kontekstowych.
 • Naprawiono rzadki przypadek niewyświetlania Operatora w dioramie profilu innego gracza.
 • Naprawiono wyświetlanie gwiazdek zamiast poziomu zagrożenia Kaskady Pustki, kiedy host korzystał z innego języka gry.
 • Poprawiono formatowanie opisów misji "Zakłócenia Syndykatu" oraz "Szczelina - Forteca Kuvy" w oknie Stanu Świata.
 • Naprawiono rzadki problem związany z dekoracjami.
 • Poprawiono kolizje wielu Wyświetlaczy, by wisiały bliżej ściany podczas dekorowania. Ta zmiana wpłynie na wszystkie Wyświetlacze, które zostały już rozmieszczone.
  • Wyświetlacz Społeczności Kahl-175
  • Wyświetlacz Społeczności Teshin
  • Wyświetlacz Społeczności Veso
  • Wyświetlacz Społeczności Vala i Parvos stworzony przez Finlaena
  • Wyświetlacz Społeczności Yareli
  • Wyświetlacz Społeczności Dumy
 • Naprawiono błąd przy opuszczaniu drużyny, będąc na Przekaźniku.
 • Naprawiono brak możliwości włączenia misji wydarzenia z Okna Stanu Świata w Nawigacji.
 • Naprawiono błąd kolizji z jedną ze ścian Hydroponiki na Zarimanie.
 • Naprawiono błąd tekstu w Menu Fokusu Operatora w języku ukraińskim.
 • Naprawiono błąd uciętego tekstu podczas podglądu statystyk broni w Arsenale.
 • Naprawiono brakującą Energię Operatora w Interfejsie podczas zadania Wewnętrzna Wojna.
 • Naprawiono skokowy ruch Warframe'ów w przypadku problemów z połączeniem. Obserwowane Warframe'y będą teraz poruszać się płynnie niezależnie od jakości połączenia.
 • Naprawiono przypadki wyświetlania Operatora w przerywniku rozpoczynającym zadanie Serce Deimosa.
 • Naprawiono łączenia Pancerza Arbitrów Hexis na Hildryn. Według zgłoszenia: https://www.reddit.com/gallery/wp7gdf
 • Naprawiono przypadki nieprawidłowych dialogów odtwarzających się w zadaniu Wyrzeczenie.
 • Naprawiono brakujące linie Ordisa w Zadaniu Nowa Wojna.
 • Naprawiono przerywanie Tigris Sancti w trakcie przeładowania, pozostawiające pływające w powietrzu naboje.
 • Naprawiono duże drzwi w Zarimanie, które wydawały się znacznie ciemniejsze niż pozostałe otoczenie.
 • Naprawiono niestabilną pozycję postaci "Hej, dzieciaku".
 • Naprawiono niemożność załączenia większości Hełmów i skórek broni w czacie.
 • Naprawiono rzadką awarię podczas grania misji Railjack.
 • Naprawiono smołę Smolnego Moa Mutalist, która pojawiała się pod kątem prostym względem podłoża.
 • Naprawiono brakujące efekty dźwiękowe lądowania podczas używania dopalaczy Meruliny Yareli.
 • Naprawiono awarię gry w przypadku podniesienia pewnych przedmiotów (np. energii Vomvalysta) jako Cień Sevagotha, a następnie śmierci i odrodzeniu.
 • Naprawiono awarię w momencie, gdy niektórzy wrogowie próbują zaatakować wręcz.
 • Naprawiono rzadką awarię, która mogła wystąpić podczas zmiany pomiędzy poziomami.
 • Naprawiono rzadką awarię, która mogła wystąpić przy niektórych dźwiękach.
 • Naprawiono błąd skryptu z Cichą Burzą Baruuka.
 • Naprawiono błąd skryptu przy powrocie do Railjacka z aktywnym Połączeniem Trinity w Miejscu Zainteresowań.
 • Naprawiono błąd skryptu który pojawiał się w Fotobudce.
 • Naprawiono ustawienia programu startowego Warframe, które nie wybierały właściwego języka systemu, kiedy językiem systemowym był Chiński (Tradycyjny).
 • Naprawiono błąd skryptu mogący wystąpić w przypadku zabicia jednego z Konkulystów przyzwanych przez Calibana.
 • Naprawiono awarię, występującą w Zadaniu Nowa Wojna, związaną z Ostatnim Tchem podczas rozpoczynania jako Włóczęga.
 • Naprawiono błąd skryptu mogący wystąpić przy pojawieniu się jednostek Świadomych w Symulakrze.
 • Naprawiono błąd skryptu podczas oglądania Przynęty Eidolona w Kodeksie.
 • Naprawiono błąd skryptu związany z Somą Prime.
 • Naprawiono niektóre zalecane podpowiedzi dla sztuczek w zadaniu Surferka, ponieważ były niepoprawne.
 • Poprawiono wpis do Kodeksu dla Królewskiego Działka Rampart, wykorzystującego model zwyczajnego Ramparta.
 • Poprawki awarii braku pamięci podczas Nowej Wojny.
   

 

Dodatkowa informacja:

Podczas Devstreamu #163 przedstawiliśmy nowy Statek Desantowy, niestety ze względu na pewne problemy nie pojawi się on w tej aktualizacji, wkrótce jednak dotrze!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
 • Create New...