Jump to content

Veilbreaker: Premiera i Istotne Tematy. Tydzień 2


Cefalon_Tyranq

Recommended Posts

Tenno, 

 

Od naszej ostatniej piątkowej aktualizacji minął tydzień i chcielibyśmy podzielić się informacjami, jak sprawy wyglądają z naszej perspektywy. Dotąd, Tenno mieli okazję zmierzyć się zarówno z Archonem Boreal, jak i Archonem Amar, a może mieli nawet okazję ukończyć pierwszą cotygodniową misję 'Pokonania Narmer' Kahla, oraz osiągnąć rangę "Obozowisko" w Garnizonie.
 

Ponieważ ta zawartość będzie wprowadzana w ciągu najbliższych tygodni, wypatrujemy sposobów na poprawienie doświadczeń graczy i mamy już kilka pomysłów, jakie działania podejmiemy:

 

Bonusowe wyzwania Kahla otrzymają kilka poprawek jakości rozgrywki. Przede wszystkim, pracujemy nad tym, aby postęp tych wyzwań się kumulował. Tenno będą w stanie ukończyć częściowo wyzwanie (przykład: usunąć 3 z 5 Woali) a potem ten postęp będzie uwzględniany także podczas kolejnego przejścia misji (tzn. w kolejnej misji wymagane będzie usunięcie tylko 2 Woali). Ponadto poprawiliśmy także widoczność Narzędzi Chippera i na podstawie opinii graczy dodaliśmy podpowiedź dźwiękową do części K-Drive. Kolejny tydzień oznacza kolejne Misje do wykonania z Kahlem i kolejne Woale do zniszczenia — czuwamy i będziemy wdrażać poprawki w nadchodzących aktualizacjach gry. 

 

Pilnie obserwujemy Polowania na Archonów i przygotowaliśmy plany zmian na podstawie opinie społeczności. W przyszłym tygodniu nadejdzie kolej Archona Nira, zobaczymy wtedy, jak sprawuje się walka z ostatnim Archonem. Przygotowaliśmy kilka eksperymentalnych zmian związanych z redukcją obrażeń, ale nie chcemy ich wypuścić przedwcześnie. Chcemy mieć pewność, że mamy wszystkie informacje i możemy wprowadzić te zmiany podczas każdego pojedynku. Pozyskane statystyki pojawią się w nadchodzącym Devstreamie (częstotliwość wygranych misji w zależności od Archona itp.) oraz przedstawimy dokładniejsze wyjaśnienia dotyczące wyzwań związanych z redukcją obrażeń a pojedynkami, które kończą się w ciągu sekund. Będzie to otwarta dyskusja, do której zostaniecie zaproszeni wraz z ogłoszeniem następnego Devstreamu. 

 

W tym tygodniu gorącym tematem są nasze ostatnie zmiany Styanaxa. Wprowadziliśmy kilka poprawek do jego Umiejętności "Ostatni Bastion", w bym jedną, uniemożliwiającą ciągłe używanie w powietrzu, oraz możliwość użycia innej umiejętności w trakcie jej trwania. Naszym celem nie była redukcja frajdy z rozgrywki, te mechaniki nie były zamierzone i wymagały poprawek. Jesteśmy odpowiedzialni za to, że nie zostały one wdrożone przed premierą. Wprowadziliśmy też parę kluczowych poprawek Umiejętności "Wezwanie" podczas gry wieloosobowej, aby zagwarantować, że Styanax z najsilniejszym wzmocnieniem ma priorytet, oraz naprawiliśmy efekt Wiru jego Oszczepu Axios, który nie działał u klientów.

 

Nadchodzący tydzień oznacza pojedynek z Nirą oraz całkowicie nową misję "Pokonania Narmer" - ważnym jest mieć na uwadze, że pracujemy nad większą poprawką, więc pojawienie się jakiejkolwiek poprawki w przyszłym tygodniu jest mało prawdopodobne. Poinformujemy Was o jakichkolwiek zmianach.


Mając to wszystko za sobą, jeszcze raz chciałabym podziękować Wam wszystkim za opinie
Miłego Weekendu, Tenno!

-[DE]Rebecca

Link to comment
Share on other sites

Amara i Boreala dzieli przepaść jeśli chodzi o stopień trudności. Misje z Kahlem ujdą. Przy odrobinie samozaparcia każdy zrobi.

 

Kiedy zrobicie coś z klanami, żeby gracze mieli w nich coś do roboty? Szefuję klanowi, który ma wszystkie badania. Organizuje się od czasu do czasu jakieś konkursy, ale zajęć ogólnoklanowych nie ma od autorów gry.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...