Jump to content

Stalker

Share

Recommended Posts

hikayesini bilmesemde neden geldiğini biliorum stalkerin gelmesi için bol bol boss öldürmen lazım nedenmi işte sana şöle diim ben 8 tane boss öldürdüm dielim ilki j3 golem öldürdükten 4-5 saat sonra j3 golemin kanı yerde kalmıcak dior ve gelior sonra tekrar geldiğinde benim öldürdüğüm alad v için alad v nin kanı yerde kalmıcak dior hikayesini bilmesemde sanırım adam bir adalet koruyucusu

hikayesini bilmesemde neden geldiğini biliorum stalkerin gelmesi için bol bol boss öldürmen lazım nedenmi işte sana şöle diim ben 8 tane boss öldürdüm dielim ilki j3 golem öldürdükten 4-5 saat sonra j3 golemin kanı yerde kalmıcak dior ve gelior sonra tekrar geldiğinde benim öldürdüğüm alad v için alad v nin kanı yerde kalmıcak dior hikayesini bilmesemde sanırım adam bir adalet koruyucusu

Boss öldürmekle stalkerın çıkmasının alakası yok stalker rasgele çıkar özellikle düşük seviyeli silahlarla oyuna girdiğinde.

Boss öldürmekle stalkerın çıkmasının alakası yok stalker rasgele çıkar özellikle düşük seviyeli silahlarla oyuna girdiğinde.

var kardeşim stlaker geldiğinde boşunamı captain vorun kanı yerde kalmıcak dior öldürüncede tamamlandı dior

En son öldürdüğün bossun adını söyler sana stalker.

Kardeşim yanlış anlamışsın.Diğer arkadaşın da dediği gibi stalker boss öldürdüğünde gelir.Ne kadar boss öldürürsen gelme olasılığı o kadar artar. Ve düşük seviyeli silahlarla alakası yok.O senin şansınmış.Ve son olarak da en son öldürdüğün bosun adını söylemez.Lütfen bilmeden insanlara yalan yanlış şeyler söyleme.Ayrıca bu dediklerimi de forumda dolaşarak ya da video izliyerek öğrenebilirsin

Kardeşim yanlış anlamışsın.Diğer arkadaşın da dediği gibi stalker boss öldürdüğünde gelir.Ne kadar boss öldürürsen gelme olasılığı o kadar artar. Ve düşük seviyeli silahlarla alakası yok.O senin şansınmış.Ve son olarak da en son öldürdüğün bosun adını söylemez.Lütfen bilmeden insanlara yalan yanlış şeyler söyleme.Ayrıca bu dediklerimi de forumda dolaşarak ya da video izliyerek öğrenebilirsin

Bir haftadan fazla boss öldürmedim fakat bir gün içersinde 6 kere stalker ile karşılaştım.

'' There is always a 5% chance for the Stalker to spawn in any mission except the Dojo ... ''

Stalker ile herhangi bir görevde karşılaşma şansınız her zaman için %5 'tir.

Edited by Gece

boss öldürmen lazım kardeş eskisi gibi şansına gelmio son ödürdüğün bosun intikamını almak için gelio zaten

Eris>Xini 'yi solo veya arkadaşlarınla grup olarak farmlarken 1 defadan fazla Stalker gelirse; ilk gelen dışındaki Stalker(lar) hangi bossun intikamı için gelmiş olacak(lar)?

Eris>Xini 'yi solo veya arkadaşlarınla grup olarak farmlarken 1 defadan fazla Stalker gelirse; ilk gelen dışındaki Stalker(lar) hangi bossun intikamı için gelmiş olacak(lar)?

arkadaşım sen oyunda şuana kadar 3 boss ödlürmüş olsan bile 2 yıl sonra gelip son öldürdüğün bosun intikamı için gelir eyer oyunda hiç boss öldürmemişsen stalker gelmez %5 ihtimal başlamamıştır bile 3 ay boyunca stalker farm yapan kuzenimdi sanki

arkadaşım sen oyunda şuana kadar 3 boss ödlürmüş olsan bile 2 yıl sonra gelip son öldürdüğün bosun intikamı için gelir eyer oyunda hiç boss öldürmemişsen stalker gelmez %5 ihtimal başlamamıştır bile 3 ay boyunca stalker farm yapan kuzenimdi sanki

1.5 hafta boss kesmedim stalker çıktı 6 kez bir gün içersinde.

En son öldürdüğün bossun adını söyler sana stalker.

Bak güzel Kardesim bir Mesaj önce hayir diyorsun boss vurmadan geliyor simdik diyorsunki evet! Yanlis bilgi veriyorsun.

Stalker: ilk olarak Stalker Warframelerden biridir kime benziyor? Ash ve Excalibur. Orikin gücü onun kötü ruhu üstüne ati, ondan bu yana Tenno´lara karsi Savasiyordur, Stalkerin nerden geldi ve Hikayesi nasil oldugu bilinmiyordur.

Stalker Boss vurdugndan sonra gelir, hama ne zaman yada kac Boss vurduktan sonra düsme eseri, bilinemez, sans eseridir.

Stalker 'ın hedefi olabilmeniz için belirli bir rank seviyesine ulaşmış olmanız gerekir. Zaten o seviyeye kadar yeterince boss öldürmüş olursunuz çünkü o seviyeye ulaşmak için silahların yanı sıra karakter(ler) de kasmanız gerekmektedir. Bu durumda %5 şans oranı daha önce belirttiğim şekilde işler.

Arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim oyun sürekli etkinlikler yapıyor Corpus vd Grineer tarzı ama şu Stalker'ın hikayesine yönelik bir etkinlik de yapsalar süper olur 

bende seninle aynı fikirdeyim hiç diise güncelleme 12:Stalker begin die bi güncelleme osla süper olur

Aynen işte ya bu oyunun senarist tarzı bir şeyi var sanırım ve çok kaliteli yapıyorlar ama bu Stalker'ın kardeşi olsa o geldiğinde gelse felan yani karışık bir şey yapıp hem hikayesini açıklasa hem de oyunda tuttuğu yeri genişletse daha iyi olur