Jump to content

Ogłoszenie: Opóźnienie w rozsyłaniu "Przeglądu roku 2023"


[DE]Grzegorz
 Share

Recommended Posts

Witajcie Tenno!

Z niecierpliwością oczekiwany "Przegląd roku" jest nadal w drodze do Waszych skrzynek pocztowych. Dziękujemy za cierpliwość. Uruchomimy skrypt w przyszłym tygodniu, aby wszystko działało sprawnie.

Wasz "Przegląd roku w Warframe" da Wam podsumowanie najczęściej używanych Warframe'ów, Broni i nie tylko. Musicie tylko zaczekać jeszcze chwilę.

Jeśli nie otrzymaliście tej wiadomości i chcecie zostać uwzględnieni w następnej fali jeszcze w tym roku, oraz zapisać się do przyszłych Przeglądów roku w Warframe, możecie wyrazić zgodę na otrzymywanie powiadomień, odnosząc się do tych instrukcji.

 


Aktualizacja:

Następna partia wiadomości "Przeglądu roku" zostanie rozesłana wkrótce! Prosimy odnieść się do instrukcji w linku poniżej przed 8 kwietnia, aby otrzymać tę wiadomość: https://www.warframe.com/news/join-our-e-newsletter

W skrócie: aby otrzymać podsumowanie statystyk z ostatniego roku Warframe, udajcie się na stronę Warframe.com > otwórzcie stronę Zarządzania Kontem > otwórzcie Uprawnienia danych > Zezwólcie na Aktualizacje e-mail przed 8 kwietnia!

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • [DE]Grzegorz changed the title to Ogłoszenie: Opóźnienie w rozsyłaniu "Przeglądu roku 2023"

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...