Jump to content

Wyzwolenie Dantego: Poprawka 35.5.3


Recommended Posts

0c3041fbf17ec6021b56139c19873fe4.jpg

NOWY TRYB GRY: GŁĘBOKIE ARCHIMEDIA

Wyruszcie na niebezpieczne wyprawy badawcze w Laboratoriach Albrechta! Głębokie Archimedia to cotygodniowe wyzwanie z trzema misjami, które należy ukończyć w jednej sekwencji. Nagrody przyznawane są na podstawie szeregu czynników, przy czym podstawową zasadą jest to, że im wyższe ryzyko, tym wyższa potencjalna nagroda. Czytajcie dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Zanim przejdziemy do szczegółów — cieszymy się, że Głębokie Archimedia trafią w Wasze ręce. Będziemy obserwować opinie graczy na temat tego wymagającego trybu gry.

Zgłoszenia błędów i opinie prosimy kierować to działów forum dedykowanych temu trybowi gry!

Wymagania

 • Ukończone zadanie Szepty w Ścianach
 • Ranga 5 w Syndykacie Cavii
  • Po osiągnięciu Rangi 5 zostanie odtworzona specjalna transmisja od Nekraloida, kierująca Was do niego w Sanctum Anatomica, gdzie znajdziecie Głębokie Archimedia. Jeżeli przed aktualizacją posiadaliście już Rangę 5, po wejściu do Sanctum Anatomica transmisja rozpocznie się automatycznie, a Nekraloid będzie tam dostępny do rozpoczęcia Głębokich Archimediów.

Poziom trudności
Głębokie Archimedia cechują się niezwykle wysokim poziomem trudności i zostały zaprojektowane tak, aby poddać Was i Wasz Arsenał próbie.

Poziom Wrogów:

 • Normalny: 250 - 275
 • Elitarne Archimedia: 375-400 (więcej informacji na temat Elitarnych Archimediów w dedykowanej sekcji poniżej)

UWAGA DOTYCZĄCA OGRANICZEŃ WYPOSAŻENIA: Oprócz różnych modyfikatorów trudności, pomiędzy misjami nie ma możliwości zmiany Wyposażenia. Oznacza to, że Wyposażenie, z którym rozpoczynacie Głębokie Archimedia będzie towarzyszyć Wam aż do ukończenia wszystkich misji.

Choć można podjąć się tego wyzwania w pojedynkę, zdecydowanie zalecamy udanie się w Głębokie Archimedia z Drużyną, która starannie przygotowała swoje Wyposażenie i jest gotowa podjąć nadchodzące wyzwania.

Gdzie i jak uzyskać dostęp

Głębokie Archimedia rozpoczynają się u Nekraloida w Sanctum Anatomica! Znajdziecie go na drugim poziomie Sanctum Anatomica.

296ca7ce274d9728cd1519a00e773a37.jpg

Jak zacząć

Poniższy opis w trzech krokach upraszcza sposób przejścia do Głębokich Archimediów, ale kolejne sekcje zawierają znacznie więcej szczegółów na temat tego, czego można się spodziewać w ramach przygotowań do nadchodzących misji.

1. Wejdźcie w interakcję z Nekraloidem, aby otworzyć ekran Głębokich Archimediów i użyjcie Markerów Netraceli, aby odblokować grę.

92acad3931d4a829838424e2db573e02.jpg

Gracze mogą wymienić 2 z 5 tygodniowych Markerów Netraceli, aby uzyskać dostęp do Głębokich Archimediów na dany tydzień. Dzięki temu zyskacie nieograniczone szanse na rozegranie misji Głębokich Archimediów, przy czym każdy poziom nagrody można zdobyć raz przed cotygodniowym resetem w poniedziałek o 0:00 UTC.

db0cfa576842d6771fb79d672f9ec2aa.jpg

Możecie wejść w interakcję z ekranem Głębokich Archimediów przed odblokowaniem ich w danym tygodniu, ale rozpoczęcie misji będzie możliwe dopiero po wykorzystaniu Markerów Netraceli.

Dodatkowe Markery Netraceli w związku z premierą Głębokich Archimediów: Wraz z premierą Głębokich Archimediów przyznaliśmy graczom dodatkowe 5 Markerów Netraceli na ten tydzień, aby każdy, kto spełnia wymagania, mógł wziąć udział w debiucie tego trybu gry! Zostaną one dodane do typowych 5 Markerów, co może dać Wam łącznie 10 Markerów, jeśli nie zostały one jeszcze wykorzystane w Netraceli w tym tygodniu. Te dodatkowe Markery wygasną podczas następnego resetu w poniedziałek, 8 kwietnia o godzinie 0:00 UTC.

2. Wybierzcie Parametry Indywidualne (jeśli chcecie) Możecie wybrać Parametry Indywidualne, które zostaną zastosowane we wszystkich trzech misjach – zwiększają one ogólny poziom trudności w zamian za Punkty Badawcze, które mogą odblokować pule nagród. Dowiedzcie się więcej o odblokowywaniu Nagród Głębokich Archimediów w sekcji "Punkty Badawcze i Nagrody" poniżej. Te Parametry nie są wymagane do rozpoczęcia Głębokich Archimediów, jeśli nie chcecie dodatkowego wyzwania.

Parametry Indywidualne składają się z Wyposażenia, Osobistych Modyfikatorów i Elitarnych Archimediów – każdy z nich szczegółowo opisujemy w osobnych sekcjach poniżej.

3. Wybierzcie przycisk "Rozpocznij Badania" Spowoduje to rozpoczęcie odliczania misji. Wejdźcie do Laboratoriów, aby rozpocząć misje ze wszystkimi aktywowanymi parametrami. Powodzenia, Tenno!

Ograniczenia Misji Podobnie jak w przypadku misji Netraceli w Głębokich Archimediach występują ograniczenia rozgrywki:

Wzmocnieni wrogowie:

 • Życie i Tarcze wrogów są zwiększone o 100% i kolejne 50% za każdego członka drużyny, do maks. 300%.
 • Zwiększona ilość jednostek Eximus.

Ograniczenia odradzania się:

 • Brak Samowskrzeszenia: Samowskrzeszenie jest wyłączone. Zamiast tego, 30 sekund po zabiciu Tenno, w misji pojawi się uśpiony Anioł Pustki noszący glif poległego Tenno. Obudźcie i pokonajcie Anioła, aby ożywić martwego Tenno. Każdy kolejny Anioł Pustki będzie znacznie silniejszy.
  • Te Anioły Pustki będą miały tylko jeden pasek Życia i nie będą miały poziomu Eterycznego Anioła Pustki.
  • Znany problem: Klienci nie mogą wejść w interakcję z Aniołem Pustki dwukrotnie w tej samej misji, aby uratować zabitego hosta — mamy nadzieję, że rozwiązanie tego błędu trafi do gry z następną poprawką!
 • Kara Ostatniego Tchnienia: Czas trwania Ostatniego Tchnienia został skrócony o 2 sekundy.
 • Krótszy Czas Wykrwawiania: Licznik czasu wykrwawiania skraca się po każdym wskrzeszeniu do minimum 5 s.
 • Kara Pośmiertna: Po upływie 3 minut od śmierci otrzymacie Karę Pośmiertną. Po uzyskaniu 3 Kar Pośmiertnych nie otrzymacie już żadnych nagród za tę rundę. Po śmierci wyświetlony zostanie licznik czasu, który da Wam znać, kiedy naliczona zostanie kolejna Kara Pośmiertna.
  • Wszystkie nagrody za misje zdobyte przed otrzymaniem 3 Kar Pośmiertnych zostaną zachowane, w tym nagrody za ukończenie misji.
   • Przykład: Jeśli otrzymacie 3 Kary w trzeciej misji, nadal zachowacie nagrody zdobyte w pierwszej i drugiej misji.
  • Czas Kary Pośmiertnej rozpoczyna się, dopiero gdy licznik czasu krwawienia gracza dobiegnie końca, a gracz jest całkowicie martwy.
  • Czas Kary Pośmiertnej postępuje, kiedy gracz jest martwy i oczekuje na wskrzeszenie. Licznik nie resetuje się po odrodzeniu, więc postarajcie się pozostać przy życiu, Tenno!

Ograniczenia Sprzętu:

 • Wydłużony Czas Odnowy: Każdy przedmiot posiada 3-minutowy czas odnowienia. Dotyczy on także wszystkich wariantów Uzupełnień.

Parametry Indywidualne Istnieją dwa rodzaje Parametrów Indywidualnych, które gracz może wybrać: Wyposażenie i Modyfikatory Osobiste.

Włączenie wszelkich Parametrów Indywidualnych zwiększa potencjalne Punkty Badawcze o jeden we wszystkich trzech misjach (w sumie 3 Punkty Badawcze) w zamian za uczynienie tych i tak już trudnych starć jeszcze bardziej zabójczymi. Zwiększenie Waszych Punktów Badawczych odblokowuje dodatkowe pule nagród. Więcej informacji na temat Punktów Badawczych znajduje się w sekcji "Punkty Badawcze i Nagrody".

Wyposażenie Parametry te są stosowane na podstawie posiadanego Wyposażenia. Dopasujcie swoje Wyposażenie Arsenału do dowolnego Warframe'a oraz Broni głównej, bocznej i białej wymienionych w interfejsie Głębokich Archimediów, aby zwiększyć Punkty Badawcze o jeden za wyposażenie na misję.

Aktywowanie któregokolwiek z parametrów Wyposażenia wymaga zmiany wyposażonych przedmiotów w Arsenale. Wybranie wskazanego Warframe'a i broni aktywuje związane z nimi parametry. Analogicznie mogą zostać one wyłączone przez zaopatrzenie się w przedmiot inny niż wskazany.

eb0272dacfff1027412a81a17474bfb1.jpg

Parametry Wyposażenia resetowane są co tydzień w poniedziałek o 0:00 UTC.

Modyfikatory Osobiste Modyfikatory te wpływają bezpośrednio na graczy i oferuję zwiększoną Wartość Badawczą w zamian za dodatkowe wyzwanie. Wpływają one na każdego gracza z osobna, pozwalając na zwiększenie wyzwania bez wpływu na pozostałych członków drużyny.

Osobiste Modyfikatory mogą zostać włączone/wyłączone przez wybranie ich w interfejsie Głębokich Archimediów.

92d79d4ff5c0341a4f9f11d6f2d9e408.jpg

Lista wszystkich możliwych Osobistych Modyfikatorów:

 • Embargo Sprzętu: Sprzęt nie jest dostępny podczas misji.
 • Bezsilność: Wszystkie Umiejętności są wyłączone, dopóki nie zabijesz 50 wrogów.
 • Rykoszet: Każde otrzymane obrażenia nakładają dodatkowo Efekt Statusu Obr. Przebijających.
 • Śnięte Tarcze: Opóźnienie ładowania Tarczy jest zwiększone o 500%
 • Deficyt Amunicji: Ilość amunicji zwracanej przez paczki z amunicją i przedmioty Sprzętu jest zmniejszona o 75%
 • Rozbity Pancerz: Użycie Umiejętności zmniejsza Pancerz o 10% na 10 sekund.
 • Nieuleczalny: Zbierane przedmioty nie leczą, a Kule Życia nie mogą być podnoszone
 • Skrócone Umiejętności: Czas Trwania Umiejętności zostaje skrócony o 75%.
 • Wyczerpujący Impet: Otrzymanie obrażeń przez Życie zabiera także 5% maks. Energii przy każdym trafieniu.
 • Zakłócenia Transferencji: Transferencja do Operatora i Włóczęgi jest zablokowana.
 • Zabójczy Pęd: Ataki zadane w bezruchu nie zadają obrażeń.
 • Zespół Samookaleczenia: Użycie Umiejętności zadaje 50 obrażeń.
 • Zespół Kolczatki: Utrata 2 Życia podczas ruchu. Skok wstrzymuje ten efekt.
 • Wyczerpanie Energii: Utrata 2 Energii na sekundę za każdego przeciwnika w zasięgu 10 metrów.
 • Niedobór Amunicji: Rezerwa amunicji maleje z czasem. Broń zasilana Baterią ładuje się wolniej.
 • Klątwa Odsłonięcia: Tarcze nie są dostępne w trakcie misji.
 • Syndrom Wykrwawienia: Wszelkie otrzymane obrażenia nakładają dodatkowo Efekt Statusu Wykrwawiania.
 • Zespół Wampiryczny: Utrata Życia z czasem. Zabicia wrogów przywracają Życie.
 • Piorunochron: Obr. Elektrycznych są zadawane co kilka sekund.

Dewiacje misji i Czynniki Ryzyka

Podczas każdej misji Głębokich Archimediów aktywne są modyfikatory Dewiacji i Czynnika Ryzyka, które znacznie podnoszą ich poziom trudności. Każda indywidualna misja Elitarnych Archimediów ma również własny dodatkowy Czynniki Ryzyka, z którym trzeba się zmagać.

7e9b45fdb8958c99e96d00c1e040e111.jpg

Dewiacje Dewiacje są zgodne ze swoją nazwą — stanowią odchylenia od standardowego przebiegu misji, wymuszając przystosowanie nowych strategii do panujących warunków. Są to wariacje elementów misji, z którymi możecie być już zaznajomieni, mające na celu stanowić wyzwanie nawet dla najbardziej doświadczonych z Tenno. Lista wszystkich możliwych Dewiacji:

 • Potop Nekramechów: Nekramechy pojawiają się częściej w trakcie misji.
 • Kaskada Szczelin: Szczeliny pojawiają się podczas misji i zwiększają poziomy wrogów o 1 co 10 sekund. Te szczeliny mogą zostać zniszczone.
 • Złączeni w bólu: Wrogowie w zasięgu 10 metrów od siebie współdzielą obrażenia. Wszelkie otrzymane przez nich obrażenia są równo rozkładane na wszystkich wrogów w grupie.
 • Luka w pancerzu: Wrogowie zyskują 90% redukcji wszystkich obrażeń, oprócz trafień w słabe punkty.
  • Słabe punkty zostaną podświetlone, gdy ta Dewiacja jest aktywna.
 • Pasożytnicze Kapsuły (Przetrwanie): Kapsuły Podtrzymywania Życia mogą zostać aktywowane tylko po zabiciu 20 wrogów w zasięgu 15 metrów od nich.
 • Wrogie Wsparcie (Przetrwanie): Kapsuły Podtrzymywania Życia nie pojawiają się podczas misji. Nekramechy pojawiają się co 90 sekund i upuszczają 6 Modułów Podtrzymywania Życia po śmierci.
 • Strefy Zagrożenia (Przetrwanie): Aktywuj Kapsułę Podtrzymywania Życia, by oczyścić Strefę Zagrożenia.
 • Szkodliwe Dobra (Próba Alchemiczna): Amfory zadają obrażenia, kiedy są noszone.
 • Alchemiczna Niewrażliwość (Próba Alchemiczna): 10% wrogów jest wyposażonych w nieprzepuszczalną Barierę Żywiołową, która może zostać zniszczona tylko przez Amforę o tym samym typie obrażeń.
 • Amfory Eximus (Próba Alchemiczna): Amfory są upuszczane wyłącznie przez jednostki Eximus.
 • Postradane Zmysły (Lustrzana Obrona): Auricula i Vitreum otrzymują obrażenia w czasie. Zebranie wymaganych Glifów Wosfenu zmniejszy ilość otrzymywanych przez nie obrażeń i częściowo je uleczy.
 • Inflacja Glifów (Lustrzana Obrona): Aktywacja systemów bezpieczeństwa wymaga dwukrotnie większej ilości Glifów Wosfenu.
 • Podstępne Glify (Lustrzana Obrona): Zebranie Glifu Wosfenu może teleportować gracza 250 metrów dalej. Ujawniony portal pozostaje aktywny przez 45 sekund.
 • Rozpad Radioaktywny (Lustrzana Obrona): Wrogowie mogą otrzymywać obrażenia tylko wtedy, kiedy znajdują się pod wpływem Efektu Statusu Obr. Radiacyjnych. Podczas misji pojawiają się Pręty Chyrinki, które nakładają Efekt Statusu Obr. Radiacyjnych.
 • Kaleczące Glify (Lustrzana Obrona): Każde z Brzemion zadaje niewielką ilość obrażeń przy podniesieniu.
 • Skoordynowany Front (Zabójstwo): Rozczłonkowana Horda i jej ostateczna forma są wspierane przez jednostki Eximus.
 • Nieustępliwa Horda (Zabójstwo): Rozczłonkowana Horda nie przestaje atakować.
 • Anielski Chór (Zabójstwo): Anioły Pustki towarzyszą ostatecznej formie Rozczłonkowanej Hordy.
 • Rozczłonkowany Duet (Zabójstwo): Podczas ostatniej bitwy pojawia się dwóch Rozczłonkowanych.
 • Przerośnięte Gruzzlingi (Zakłócenia): Wszystkie Gruzzlingi są jednostkami Eximus.
 • Pasożytnicze Bezpieczniki (Zakłócenia): Zegar Bezpieczników postępuje tylko wtedy, kiedy gracz znajduje się w zasięgu 10 metrów i przyśpiesza wraz z kolejnymi graczami. Bezpieczniki powoli wyczerpują Tarcze wszystkich graczy w zasięgu.
 • Podwójna Demolka (Zakłócenia): Każdy z Bezpieczników jest atakowany przez dwa Nekramechy Demolki, ale ich Życie jest zmniejszone.

Czynniki Ryzyka Czynniki Ryzyka są bardziej skupione na wrogach i broni, a ich celem jest uczynienie niekończących się fal wrogów większym zagrożeniem, niż kiedykolwiek wcześniej. Tenno powinni sprawdzić Czynniki Ryzyka przed rozpoczęciem misji w Głębokich Archimediach, aby upewnić się, że są przygotowani na czekających na nich wyzwania.

Lista wszystkich możliwych Czynników Ryzyka:

 • Wroga Regeneracja: Życie wroga powoli się regeneruje.
 • Wampiryczny Liminus: Podczas misji pojawia się powolny, nieśmiertelny Liminus, który wysysa Życie i Energię sojuszników w zasięgu.
  • Choć nieśmiertelny, pozostaje on podatny na efekty kontroli tłumów. Zadaje także zwiększone obrażenia graczom posiadającym Gardę.
 • Adaptacyjne Aberracje: Wrogowie zyskują odporność na zadane im Obrażenia od Żywiołów. Ta odporność zanika po 5 sekundach od otrzymania ostatniej instancji tych obrażeń.
 • Umocnieni Agresorzy: Wszyscy wrogowie mają Gardę równą 50% ich maks. Życia.
 • Związek na odległość: Podczas misji występują tylko wrogowie atakujący na odległość.
 • Bliskie Spotkania: Podczas misji występują tylko wrogowie atakujący wręcz.
 • Umocnieni Wrogowie: Podczas misji pojawiają się jednostki Strażników Eximus, w tym Strażnicze Nekramechy Eximus.
 • Krótkowzroczna Amunicja: Wrogowie otrzymają obrażenia tylko wtedy, gdy gracz znajdzie się w promieniu 15 m od nich.
 • Wybuch Pośmiertny: Zabici wrogowie eksplodują energią Pustki.
 • Żywiołowa Potęga: Wrogowie zadają +100% Obrażeń od Żywiołów i otrzymują 85% odporności na Obrażenia od Żywiołów.
 • Wsparcie Eximus: Podczas misji pojawia się więcej jednostek Eximus.

Dodatkowe mechaniki nieskończonych misji (Przetrwanie i Lustrzana Obrona): Redukcja czasu misji Przyzwanie i pokonanie Dzikiego Nekramecha Eximus skróci czas misji Przetrwania i Lustrzanej Obrony o 45 sekund. Dziki Nekramech może zostać przyzwany przez terminale, których używają Dzikie Kulweriny w misjach Laboratoriów Albrechta. Interakcja z tym terminalem pozwoli na przyzwanie Dzikiego Nekramecha. W połowie przypadków przyzwany może zostać Eximus! Po uruchomieniu Terminale Nekramechów nie mogą zostać użyte ponownie przez 60 sekund.

Elitarne Archimedia Gratka dla najodważniejszych z Tenno, Elitarne Archimedia to jeszcze trudniejszy wariant Głębokich Archimediów, w którym możecie napotkać jeszcze groźniejszych wrogów i dodatkowy Czynnik Ryzyka na misję.

Jak odblokować i rozpocząć: Ukończenie wszystkich 3 Głębokich Archimediów z 25 lub większą ilością Punktów Badawczych odblokuje Elitarne Archimedia na stałe. Rozpoczęcie misji Elitarnych Archimediów jest tak łatwe jak naciśnięcie przycisku "Elitarne Archimedia", by je aktywować.

7a6c84afab14420770e5cd9ad311d8e2.jpg

Punkty Badawcze i Nagrody Gracze mogą zdobyć do 5 nagród (w tym zasoby) tygodniowo z Głębokich Archimediów, w zależności od łącznej liczby Punktów Badawczych. W Głębokich Archimediach dostępne są 3 nagrody, a dodatkowe wyzwanie Elitarnych Archimediów umożliwia otrzymanie wszystkich 5 nagród.

Nagrody z każdej puli nagród można zdobyć tylko raz w tygodniu, więc jedynym sposobem na zdobycie większej ilości nagród jest zwiększenie liczby Punktów Badawczych przed wyruszeniem na misje.

Punkty Badawcze: Punkty Badawcze określają nagrody przyznawane na koniec każdej udanej misji Głębokich Archimediów. Ilość Punktów może zostać zwiększona przez aktywację Parametrów Indywidualnych i rozegranie Elitarnych Archimediów.

7e381b27fbd733fc12518eb8cb1e8074.jpg

Głębokie Archimedia mogą być wykonane nieograniczoną liczbę razy w ciągu tygodnia, Punkty Badawcze nie kumuluje się między próbami. Innymi słowy, wszystkie podejścia są od siebie niezależne. Nagrody są przyznawane na podstawie danego podejścia, nie ogółu misji rozegranych w tygodniu.

 • Ukończenie wszystkich 3 misji Głębokich Archimediów zapewnia 3 Punkty Badawcze.
 • Ukończenie wszystkich 3 Elitarnych Archimediów zapewnia 10 Punktów Badawczych, co daje łącznie 13.
  • Elitarne Archimedia są odblokowywane po ukończeniu Głębokich Archimediów z co najmniej 25 Punktami Badawczymi, co wymaga od graczy przejścia Głębokich Archimediów z włączonymi wszystkimi Parametrami Indywidualnymi.
 • Każdy Parametr Indywidualny dodaje dodatkowy 1 Punkt Badawczy, co daje maksymalnie 24 Punkty przy włączonych wszystkich Parametrach Indywidualnych.
 • Maksymalna możliwa liczba Punktów Badawczych wynosi 37 (13 z Elitarnych Archimediów i 24 z Parametrów Indywidualnych).

Pule nagród: Włączenie Elitarnych Archimediów i wszystkich Parametrów Indywidualnych daje maksymalnie 37 Punktów Badawczych do odblokowania nagród! Istnieje pięć pul nagród, które można odblokować za pomocą Punktów Badawczych, oraz trzy dodatkowe pakiety zasobów. Te pule nagród mają swoje tabele nagród podzielone na trzy różne poziomy: Srebrny, Złoty i Diamentowy.

5f6f55c055884c26a06d760a901fdcc6.jpg

Srebrne Nagrody Nagrody te dzielą pulę nagród z Netracelami, więc zdobycie obu Srebrnych nagród jest takie samo, jak użycie 2 Markerów Netraceli na 2 Netracelach.

INFORMACJA: Tabele nagród Netraceli zostały zmienione w aktualizacji Wyzwolenie Dantego. Pełny opis zmian możecie znaleźć w sekcji "Zmiany w tabeli nagród Netraceli" w Aktualizacji 35.5: Wyzwolenie Dantego.

 • Okruch Archona: Karmazynowy
 • Okruch Archona: Lazurowy
 • Okruch Archona: Bursztynowy
 • Adapter Arkanum Broni białej
 • Crescendo Broni białej
 • Podwojony Cios
 • Okruch Archona: Karmazynowy Tau
 • Okruch Archona: Lazurowy Tau
 • Okruch Archona: Bursztynowy Tau

Srebrne nagrody są dostępne za 5 i 10 Punktów Badawczych, co oznacza, że minimalna wartość uprawniająca do ich otrzymania wynosi:

 • 5 Punktów Badawczych: Ukończ wszystkie 3 misje Głębokich Archimediów z jednym Parametrem Indywidualnym.
 • 10 Punktów Badawczych: Ukończenie Głębokich Archimediów z włączonymi co najmniej 3 Parametrami Indywidualnymi lub Elitarnymi Archimediami.

Pakiet Latarni Entrati Ukończenie misji Głębokich Archimediów, uzyskując przynajmniej 15 Punktów Badawczych przyzna 15 Latarni Entrati.

 • 15 Punktów Badawczych: Ukończenie Głębokich Archimediów z włączonymi co najmniej 4 Parametrami Indywidualnymi lub Elitarnymi Archimediami.

Złote Nagrody Nagrody te zawierają te same przedmioty, co Srebrne nagrody, ale z większymi szansami na zdobycie najrzadszych nagród! Zmniejszono szansę na otrzymanie Adaptera Arkanum Broni białej, co zwiększyło współczynniki dropu Arkan Crescendo Broni białej i Podwojony Cios. Dodatkowo Okruchy Archona mają dwa razy większe szanse na bycie Okruchami z Tau w porównaniu do Srebrnych nagród!

INFORMACJA: Tabele nagród Netraceli zostały zmienione w aktualizacji Wyzwolenie Dantego. Pełny opis zmian możecie znaleźć w sekcji "Zmiany w tabeli nagród Netraceli" w Aktualizacji 35.5: Wyzwolenie Dantego.

 • Okruch Archona: Karmazynowy
 • Okruch Archona: Lazurowy
 • Okruch Archona: Bursztynowy
 • Adapter Arkanum Broni białej
 • Crescendo Broni białej
 • Podwojony Cios
 • Okruch Archona: Karmazynowy Tau
 • Okruch Archona: Lazurowy Tau
 • Okruch Archona: Bursztynowy Tau

Złote nagrody są dostępne za 20 i 31 Punktów Badawczych, co oznacza, że minimalna wartość uprawniająca do ich otrzymania wynosi:

 • 20 Punktów Badawczych: Ukończenie Głębokich Archimediów z włączonymi co najmniej 6 Parametrami Indywidualnymi lub Elitarnymi Archimediami.
 • 31 Punktów Badawczych: Ukończenie Elitarnych Archimediów z włączonymi co najmniej 6 Parametrami Indywidualnymi.

Zestaw Wosforu — Dostępny tylko w Elitarnych Archimediach Ukończenie misji Głębokich Archimediów, uzyskując przynajmniej 28 i 37 Punktów Badawczych, przyzna 20 Wosforu (28 punktów) i 50 Wosforu (37 punktów).

 • 28 Punktów Badawczych: Ukończenie Elitarnych Archimediów z włączonymi co najmniej 5 Parametrami Indywidualnymi.
 • 37 Punktów Badawczych: Ukończenie Elitarnych Archimediów z włączonymi wszystkimi Parametrami Indywidualnymi.

Diamentowe Nagrody — Dostępne tylko w Elitarnych Archimediach Ta ostatnia nagroda jest absolutnie najlepsza, gwarantując albo Okruch z Tau albo Arkanum Broni białej (Crescendo, Podwojony Cios)!

Diamentowa nagroda jest dostępna za 34 Punkty Badawcze, co oznacza, że minimalna wartość do otrzymania nagrody wynosi:

 • Ukończenie Elitarnych Archimediów z włączonymi co najmniej 7 Parametrami Indywidualnymi, aby osiągnąć 34 Punkty Badawcze.

Zmiany Dantego: Krótko po swojej premierze Dante szybko stał się on ulubieńcem graczy! Zdajemy sobie sprawę, jak świetną zabawą była gra tym władającym piórem czarodziejem Leveriana, co było dla nas priorytetem przy ustalaniu kolejnych zmian w jego balansie. Zmiany te nie mają na celu przerwania dobrej zabawy, ale utrzymanie naszej filozofii wyjaśniającej, dlaczego osłabiamy rzeczy w Warframe (gra automatyczna, destrukcyjne zachowanie w drużynie lub nadmierna dominacja).

Po zapoznaniu się z Waszymi opiniami i wewnętrznej dyskusji doszliśmy do wniosku, że problemem Dantego nie jest jego potencjał zadawania obrażeń, ale zdolność do generowania Gardy. Uważamy, że potencjał Dantego pozostał w dużej mierze nienaruszony, ponieważ naszym celem nie było osłabienie go do stanu bezużyteczności. Mając to na uwadze, do balansu nie prowadzą tylko osłabienia, ale i wzmocnienia! Odrobina miłości dotknęła Strażnika Słów i Triumf.

 • Zwiększono obrażenia broni Strażnika Słów strzeżonych sojuszników z 30% do 50%.
  • Efekt Strażnika Słów był zauważalnie mniejszy, niż pozostałe umiejętności Dantego, dlatego też zwiększamy efektywność tej umiejętności, aby zachęcić graczy do korzystania z niej.
 • "Tragedia" Wersetu Ostatecznego wpływa teraz tylko na wrogów w zasięgu wzroku.
  • Wydaje się to najrozsądniejszą zmianą Tragedii, która mogła być bezmyślnie rzucana na prawo i lewo. Teraz ta umiejętność wpływa tylko na widocznych wrogów, co wymaga bardziej aktywnego pozycjonowania ze strony graczy.
 • Zmniejszono ilość Gardy uzyskiwanej dzięki "Triumfowi" Wersetu Ostatecznego z 5000 do 2000 przy maksymalnej randze.
  • W ramach rekompensaty Regeneracja Gardy została zwiększona z 50 do 100 na maksymalnej randze (i jest zależna od Siły Umiejętności).
 • Zmniejszono ilość Gardy uzyskiwanej dzięki Wersetowi Światła z 500 do 250 przy maksymalnej randze (nadal może być modyfikowana z pomocą Siły Umiejętności).
 • Dodano maksymalną wartość Gardy do statystyk Triumfu, aby podkreślić przypadki, w których może się ona różnić między Wersetem Światła i Wersetem Ostatecznym (np. kiedy używano Moda Skupiona Intensyfikacja).
 • Premia podatności na Szansę Statusu nie jest już nakładana na wrogów zaatakowanych przez Nalot Paragrimmów.
  • Był to nieudokumentowany aspekt tej umiejętności i chcemy jasno poinformować Was o jego usunięciu. Wierzymy, że usunięcie tego zachowania pozwoli na osiągnięcie lepszej synergii i balansu z obrażeniami zadanymi przez Tragedię.
  • INFORMACJA: Nie oznacza to usunięcia Podatności na Status nałożonej na wrogów przez Nalot Paragrimmów. Usuwamy jedynie niezamierzone dodatkowe obrażenia zadawane przez Efekty Statusu.

Zachęcamy do dalszego pozostawiania opinii w dedykowanym temu subforum Aktualizacji Dantego.

Ogólne zmiany i poprawki Dantego:

 • Zaktualizowano filmy z umiejętnością Wersetu Ostateczny Dantego, aby lepiej prezentowały niestandardowy HUD.
 • Wprowadzono poprawki do animacji użycia Wersetu Ostatecznego Dantego, aby umożliwić płynniejsze łączenie zdolności.
 • Naprawiono Mod Archonowa Intensyfikacja aktywujący się po rzuceniu Wersetu Światła Dantego, niezależnie od tego, czy gracze zostali faktycznie uleczeni. Aktualnie Werset Światła aktywuje Archonową Intensyfikację tylko wtedy, gdy zostanie przywrócone Życie.
 • Naprawiono skórki Księgi, które po założeniu na Noctua były odwrócone do góry nogami.
 • Naprawiono Widmo Dantego aktywujące Werset Ostateczny, które zakłócało niestandardowy HUD Dantego, wyświetlający aktywne Wersety.
 • Naprawiono kilka awarii spowodowanych strzelaniem do wrogów z Noctua Dantego podczas jazdy na Kaithe lub K-Drive.
 • • Naprawiono niemożność użycia broni palnej po użyciu umiejętności Rażących Odłamków (wstrzykniętej w Dantego przez Helmintha) pod koniec Triumfu Wersetu Ostatecznego.
 • Naprawiono wyświetlanie Broni białej przez krótki czas po użyciu umiejętności przez Dantego, jeśli była wcześniej wyposażona.

Zmiany i poprawki Globalnej Iluminacji:

 • Zwiększono jasność Orbitera, aby lepiej uwzględniać cienie i Dekoracje.
 • Poprawiono oświetlenie w Arsenale Orbitera, aby cienie były mniej wyraźne.
  • Było to związane z częstymi opiniami graczy w sprawie wyboru kolorów w Arsenale, które były ciemniejsze niż w rzeczywistości i utrudniały dobranie pożądanej kompozycji.
 • Poprawiono oświetlenie w Komnacie Transferencji, aby zapobiec wyświetlaniu efektów niskiej rozdzielczości.
 • Poprawiono oświetlenie przejścia ze Statku Desantowego do Orbitera i Obozu Włóczęgi.
 • Naprawiono niedziałające oświetlenie w portalu między Statkiem Desantowym i Orbiterem w Obozie Włóczęgi.
 • Naprawiono problemy z odbiciami i szparami w obszarach Globalnej Iluminacji.
 • Naprawiono wyświetlanie granicy obszaru odbić w szklanych materiałach w pomieszczeniach Helmintha.
 • Naprawiono dekoracje z odblaskowymi powierzchniami przypominającymi szkło, wyświetlane jako jasne okręgi o niskiej rozdzielczości.
 • Naprawiono nieprawidłowe oświetlenie Arsenału, Komnaty Transferencji i pomieszczenia Helmintha, gdy w ustawieniach wyłączono dynamiczne oświetlenie.
 • Naprawiono kilka dekoracji, które były bardzo słabo oświetlone, gdy ustawienia grafiki były niskie:
  • Karty Prex
  • Argonowy Pegmatyt
  • Kamień Agkani
  • Ludoplex
 • Naprawiono przypadki przenikania obszarów Globalnej Iluminacji do innych pomieszczeń Laboratorium Albrechta.
 • Naprawiono nienaturalną barwę wody w Lecznicy Helmintha, spowodowaną nowym modelem oświetlenia.

Zmiany i poprawki premii "Trzaskający Kondensator" broni Arca Titron:

Po zmianach, które wprowadziliśmy do Ataków Obszarowych w Aktualizacji Wyzwolenie Dantego, Arca Titron w szczególności skorzystał na ogólnym wzmocnieniu Ataków Obszarowych dzięki swojej unikalnej właściwości "Trzaskający Kondensator". Biorąc pod uwagę, że Ataki Obszarowe zadają teraz pełne obrażenia obszarowe, dostosowują się do Modów i mają mnożnik 2x stosowany do wszystkich Broni białych, Ataki Obszarowe Arca Titron zadawały absurdalne obrażenia (sięgające miliardów).

Mając to na uwadze, wprowadziliśmy dwie poniższe zmiany, aby zapewnić bardziej zrównoważony stan:

1. Zmieniono wzmocnienie Trzaskający Kondensator obrażeń obszarowych z multiplikatywnego na addytywne.

 • Przed: Każdy ładunek Trzaskającego Kondensatora dwukrotnie podnosił obrażenia Ataku Obszarowego, do maksymalnie 10 ładunków, co pozwalało na zadanie do 1024x większych obrażeń. Kombinacja maksymalnej premii i zmian Ataków Obszarowych pozwalała graczom na zadawanie szalenie wysokich obrażeń w krótkim czasie.
 • Teraz: Każdy z ładunków Trzaskającego Kondensatora przyznaje addytywną premię obrażeń, do maks. 10 ładunków. Działa ona podobnie do Moda Fala Sejsmiczna, ale umożliwia zdobycie +1000% Obrażeń Obszarowych przy maksymalnej ilości ładunków.

2. Czas naładowania Trzaskającego Kondensatora został wydłużony z 20 sekund do nieskończoności.

 • Wcześniej: Ładunki wygasały po 20 sekundach, ale mogły zostać odświeżone przez zabicie wroga lub wykorzystanie ich.
 • Teraz: Ładunki są przechowywane permanentnie i mogą zostać wykorzystane w dowolnej chwili bez konieczności odświeżenia ich.

Podczas naszych prac nad wprowadzeniem powyższych zmian do broni Arca Titron, naprawiliśmy też następujące problemy:

 • Naprawiono zużywanie ładunków Trzaskającego Kondensatora Arca Titrona przy obszarowych atakach Kombo.
  • Te ataki nie mogły otrzymać tej premii obrażeń, wiec zużywały te ładunki bez powodu. Teraz zostaną one zachowane i możecie wykonywać Kombo bez obawy przypadkowego zużycia wszystkich ładunków.
 • Naprawiono przypadki wykorzystywania ładunków broni Arca Titron wszystkich członków drużyny, kiedy jeden z graczy wykonał Atak Obszarowy, używając tej broni.

Brakujące notki z Aktualizacji 35.5.0: Spostrzegawczy Tenno mógł zauważyć, że niektóre Umiejętności nie oddziałują już w ten sam sposób z przeciwnikami odpornymi na kontrolę tłumu. Jest to spowodowane zmianą, która została wprowadzona w Wyzwoleniu Dantego, ale niestety została pominięta w Notkach Aktualizacji. Te szczególne interakcje wykraczały poza zamierzone działanie odporności na kontrolę tłumu, więc usunęliśmy wartości, aby przywrócić oczekiwane zachowanie.

Wrogowie z odpornością na Kontrolę Tłumu (np. Garda) nie są już podatni na następujące efekty:

 • Modyfikacja Zlodowaciałej Fali Frosta (w szczególności zamarznięty szlak, który ich spowalnia)
 • Tąpnięcie Rhino (efekt spowolnienia)
 • Główna Przeszkoda (zacinanie broni)
 • Eksodia Zarazy (zawieszenie wroga)
 • Spowalniający Opór Zenurik (efekt spowolnienia)
 • Skrzące Wyładowanie Wisp (oślepienie)
 • Halikar (rozbrojenie)
 • Płomień Wylotowy Mesy (oślepienie)
 • Cernos Proboscis (ogłuszenie i przyciągnięcie)
 • Modyfikacja Kontry Pulsu Mag (unieszkodliwianie i rozbrajanie robotyki)
 • Kruszące Zmiażdżenie Mag (unieruchomienie)
 • Złośliwe Oprogramowanie (unieruchomienie)

Zmiany Gardy gracza:

 • Gracze z Gardą nie będą już przyciągani do Kleszczów Traumy w Podziemiach.

Dodatki:

 • Dodano akcję kontekstową "słuchaj" do Leveriana Dantego, która pozwoli na ponowne odtworzenie mowy Leveriana po podniesieniu karty Prex Dantego.
 •  

Zmiany:

 • Podwojono częstotliwość wypadania Substratu w Szczelinach Omnia misji Kaskady Pustki.
  • Otrzymaliśmy zgłoszenia, że niska częstotliwość wypadania Substratu znacznie zawyżała czas potrzebny do otwarcia Reliktu, w związku z czym została ona zwiększona.
 • Burza Piaskowa Inarosa może teraz zostać przerwana Atakiem wręcz!
 • Użycie Falujących Ostrzy przez Yareli nie zatrzymuje już w miejscu.
  • Ta zmiana została wprowadzona dla Wodnych Ostrzy wraz z Wyzwoleniem Dantego i teraz uwzględnia także Modyfikację tej umiejętności.
 • Wyposażenie Modyfikacji Święta Pomsta zmniejsza teraz zasięg umiejętności Święte Włócznie o 50% (na wszystkich poziomach Moda).
  • Nie chcieliśmy zmieniać tej Modyfikacji w sposób, który znacznie zmieniałby jej funkcję, dlatego zdecydowaliśmy się na redukcję jej skuteczności, aby utrzymać ją na rozsądnym poziomie.
 • Wrogowie uśpieni przez Zestaw Modów Powietrznych są teraz podatni na Dobicia.
 • Zmieniliśmy Polaryzację Aury Więź Bezsennego z Madurai na Uniwersalną, zgodnie z obietnicą w Aktualizacji 35.1!
  • Znaczy to, że ta Aura będzie przyznawać maksymalną premię pojemności Modów niezależnie od Polaryzacji gniazda Aury.
  • Ponieważ ta Aura jest przyznawana po ukończeniu Złącza Ziemi z Wenus, chcieliśmy zapewnić, że będzie ona przyjazna nowym graczom i użyteczna dla wszystkich Warframe'ów.
 • Zragdollowani wrogowie nie będą już nadziewani przez Kolce Pustki stworzone Ciężkim Uderzeniem w Ziemię broni Ruvox.
  • Rozwiązuje to wiele przypadków natychmiastowej śmierci wrogów związanej z interakcją Kolców Pustki z innymi efektami zragdollowania wroga (jak Święte Włócznie Nezhy i Rój Macek Hydroida).
 • Zmiany i poprawki broni Onos:
  • Zwiększono premię Wściekłości Palownika z +10% do +200% Obrażeń na 10 sekund.
   • Jest to stała wartość i nie jest już zależna od kumulacji, jak miało to miejsce w przypadku "+10% Obrażeń do maks. 10 kumulacji ".
  • Zwiększono premię prędkości pocisku Szybkiego Wyzwolenia z +30% do +50%.
   • Z tą zmianą naprawiliśmy także błąd, który sprawiał, że ta premia była uwzględniana tylko podczas celowania.
  • Naprawiono Ewolucję "Seryjna Dekapitacja", która nie resetowała zdobytych instancji przy nietrafieniu wroga.
  • Poprawiono położenie efektów wizualnych wystrzału formy Inkarnon broni Onos.
  • Naprawiono pozostający element formy Inkarnon broni Onos, kiedy została odłożona i używano opcji ukrywającej broń, kiedy jest odłożona.
  • Poprawiono synchronizację efektów dźwiękowych transformacji broni Onos.
  • Poprawiono pozycję broni Onos po jej odłożeniu, przez co była przyczepiona do uda zamiast do przedramienia.
  • Naprawiono niewyświetlanie broni Onos podczas jazdy na K-Drive / Merulinie.
 • Poprawiono opis Modyfikacji "Pancerz Strażnika" Chroma, aby wspominał "członków drużyny" zamiast "sojuszników", ponieważ uwzględnia on tylko graczy.
  • Nowy opis: "Życie Chromy pochłania 50% obrażeń zadanych członkom drużyny w Zasięgu Biegłości. Zabicia przez Drużynę przywracają 5% jego Życia w ciągu 3 s i wydłużają czas działania Pancerza Wściekłości o 1 s ".
 • Zwiększono ilość Biegłości przyznawanej po zabiciu Dzikiej Bonewidow Eximus, aby odpowiadała pozostałym jednostkom Eximus.
 • Zaktualizowano opisy Ewolucji Inkarnon, aby lepiej informować graczy, jak mogą podjąć się kolejnych wyzwań.
  • Nowy opis: "Wyzwanie ukończone. Wybierz ulepszenie, aby odblokować kolejne wyzwanie. "
 • Zaktualizowano filmy umiejętności Inarosa, aby przedstawiały najnowsze zmiany z jego Odnowy.

Poprawki:

 • Naprawiono przypadki dołączania do Zleceń Cavii / Zatrzymanych na niepożądanym poziomie trudności (np. wybrano zlecenie Ścieżki Stali i dołączono do misji na normalnym poziomie trudności).
 • Naprawiono niepowodzenie rzutu Glaive w powietrzu, jeśli przytrzymany był przycisk skoku.
 • Naprawiono możliwość zdobycia nagród ukończenia Zlecenia Lustrzanej Obrony Syndykatu Cavii przez klientów, jeśli opuścili misję po pierwszej fali.
 • Naprawiono zużywanie Osłony Dizometrycznej Qorvexa przez Efekty Statusu nałożone przez grę, kiedy ta uznała, że gracz był pod wpływem spowalniającego Efektu Statusu.
 • Naprawiono interakcję umiejętności Posiłków Protei z formą Inkarnon broni Onos, która pozwalała na przekroczenie ilości maksymalnej amunicji Broni głównej.
 • Naprawiono nieuwzględnianie Modów Wydajności przez koszty Energii w opisach ekranu Ulepszeń.
 • Naprawiono usuwanie Pancerza wrogów przez umiejętność Grom Dźwiękowy Banshee, kiedy Modyfikacja nie była wyposażona.
 • Naprawiono odtwarzanie dźwięku gotowości broni Inkarnon przy Transferencji z/do Operatora, kiedy Warframe trzymał broń Inkarnon.
 • Naprawiono utratę funkcjonalności gry i niemożność zakończenia zadania Ochrony Gatunku, kiedy podczas chwytania zwierzęcia użyto Transferencji do Warframe'a.
 • Naprawiono przedwczesne zanikanie efektu wizualnego obszaru umiejętności Skrzyżowane Promienie Calibana.
 • Naprawiono nieprzyznawanie nagrody Szczeliny Pustki w drugiej misji Railjacka (kiedy została rozpoczęta przez Nawigację Railjacka).
 • Naprawiono nienakładanie wybranego koloru Energii na wyświetlacz Syandany TennoCon 2024.
 • Naprawiono zatrzymanie postępów we wczesnym etapie zadania Szepty w Ścianach, kiedy używano Dantego.
 • Naprawiono wyświetlanie Schematów w Warsztacie jako gotowych do budowy, nawet kiedy nie posiadano wystarczającej ilości Kredytów.
 • Naprawiono możliwość jednoczesnego wyposażenia Modyfikacji Odwet Wściekłości i Pancerz Strażnika przez Chromę.
  • W danej chwili wyposażona może być tylko jedna Modyfikacja danej Umiejętności.
 • Naprawiono niemożność użycia broni po zastosowaniu umiejętności Szept Xata, która została wstrzyknięta w Dantego.
 • Naprawiono nieprzyznawanie Modów Dryfu przez Sale Wstąpienia na Lua.
 • Naprawiono zależność pozostałej amunicji Corintha w zadaniu Nowa Wojna od pozostałej amunicji broni Grakata, kiedy został podniesiony przez Kahla.
  • Teraz ta broń zostanie podniesiona z pełną rezerwą amunicji!
 • Naprawiono brakująca opcję zmniejszenia poziomu Klanu w ekranie Zarządzania Klanem.
 • Naprawiono odtwarzanie efektów dźwiękowych kombo Blok + Naprzód u wszystkich członków drużyny, niezależnie od dystansu, kiedy używano Kostura z Postawą Grzmiący Las.
 • Naprawiono wystający ponad schody obszar teleportacji w pomieszczeniu Laboratorium Albrechta. Prowadził on do zaczernienia ekranu po przejściu w pewnym miejscu.
 • Naprawiono pojawianie się wrogów pod ziemią w pewnym pomieszczeniu Laboratorium Albrechta.
 • Naprawiono klonowanie Meruliny po migracji hosta, kiedy Yareli używała Modyfikacji Lojalna Merulina.
 • Poprawiono wymóg wykonania 20 Skanów, aby ukończyć wpisy Kodeksu dla Dzikiej Bonewidow, Dzikiej Bonewidow Eximus i Bonewidow Demolki.
  • Teraz każdy z tych wpisów wymaga tylko 3 skanów. Jeśli wykonaliście więcej niż 3 skany przed tą poprawką, ich wpisy w Waszych Kodeksach powinny zostać automatycznie ukończone!
 • Naprawiono nieużywanie opisu "Zmienionej" umiejętności Żywienia w ekranie Ulepszeń, kiedy została wstrzyknięta.
 • Naprawiono błędny opis Ewolucji Pistolet i Ostrze i brakujący opis Wybuchowa Szansa formy Inkarnon broni Ceramiczny Sztylet.
 • Naprawiono używanie domyślnych kolorów Energii przez umiejętność Ostatniego Bastionu Styanaxa, kiedy używano skórki Tonatiuh.
 • Naprawiono brak wpływu dostosowanych kolorów na pióra tarczy Styanaxa Tonatiuh, kiedy odtwarzana była animacja bezczynności.
 • Poprawiono położenie pojedynczych i podwójnych pistoletów, kiedy używano skórki Tonatiuh Styanaxa.
 • Naprawiono wyświetlanie kwadratu u stóp Inarosa przy użyciu umiejętności Pancerz Skarabeuszy, kiedy używano Efemery Piaski Marsa.
 • Naprawiono nienakładanie wybranego koloru Energii na spodnią i tylną część hełmu Urushu Khory.
 • Naprawiono oddzielanie się hełmu Ezriel Sevagotha od reszty ciała w trakcie ruchu. Sprawiało to, że hełm mógł wnikać też w jego ciało.
 • Naprawiono rozmiar hełmu Batomorpha Yareli, który znacznie różnił się od pozostałych hełmów.
 • Naprawiono teksturę tylnej części hełmu Batomorpha Yareli.
 • Naprawiono wyświetlanie zadania Archwing u dołu Kodeksu, zamiast zgodnie z kolejnością ukończenia zadań.
 • Naprawiono znikanie trzymanej przez Kahla Grakaty w przerywniku filmowym pierwszego etapu zadania Nowa Wojna.
 • • Naprawiono wskazywanie błędnej drogi przez znacznik w zadaniu Serce Deimosa, który prowadził graczy z powrotem do Nekralisku w etapie "Zejdź do Serca".
 • Naprawiono nakładanie się elementów interfejsu przy próbie odzyskania Ekstraktora w menu Nawigacji.
 • Naprawiono nakładanie się nazwy węzła Mapy Gwiezdnej na jego interfejs, kiedy umożliwiał rozpoczęcie więcej niż jednego trybu gry (np. Szczeliny Omnia, Koszmar, itp.).
 • Naprawiono utratę funkcjonalności gry przy próbie usunięcia Klanu z Sojuszu.
 • Naprawiono duplikowanie lub całkowite usuwanie muzyki z misji Zakłóceń, kiedy miała miejsce migracja hosta.
 • Naprawiono wyświetlanie specjalnych znaczników dla wrogów będących celem misji (jednostki Demolki i Gruzzlingi) kiedy zostały przyzwane w Symulakrze.
 • Naprawiono problem z wyświetlaniem dekoracji Sadzonki Clatharc, kiedy została umieszczona na Orbiterze.
 • Naprawiono utratę funkcjonalności przy rozpoczęciu walki z Kullervo, jeśli gracz rozpoczął rozmowę z Naczelnikiem w trakcie teleportacji po użyciu Materlitu.
 • Naprawiono wyświetlanie ikony Nalotu Paragrimmów Dantego przez Kavaty Chmary Inarosa.
 • Naprawiono brakujące tłumaczenie obiektu "Kryształ Entrati" w pomieszczeniach Laboratorium Albrechta.
 • Naprawiono wyświetlanie Sarkofagu w animacji zakończenia misji, jeśli Inaros wszedł do strefy ewakuacji, kiedy aktywna była jego umiejętność pasywna.
 • Naprawiono awarię gry związaną z umiejętnością Grzmot Gaussa.
 • Naprawiono awarię gry powodowaną przez umiejętność Kuglarstwo Mirage pod koniec misji.
 • Poprawki związane z awarią gry spowodowaną przez umiejętność Piasków Khra Gruzzlingów.
 • Naprawiono rzadką awarię gry w misji Zakłóceń na Armatus, Deimos.
 • Naprawiono awarię gry związaną z użyciem Morskich Sideł Yareli na krótko przed śmiercią.
 • Poprawiono interpunkcję w kilku wpisach Dantego w Leverianie.

Listę znanych błędów można znaleźć w naszym dedykowanym wątku tutaj: https://forums.warframe.com/topic/1389606-wyzwolenie-dantego-znane-problemy/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
 • Create New...