Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Recommended Posts

Arkadaşlar yurtdışı forumlarına baktım bir çok klan var ps4 te. Oyun yeni çıktığı için ps4 te pek Türk klanı yok pcde çok Klanımız mevcut.Başlangıç için bende ps4 te bir klan kurdum.İsteyen arkadaşlar klana katılabilir. Oyun içinde bana mesaj gönderebilirsiniz. UGURHAN-177.Hep beraber klanı yükseltebiliriz.

En kısa zamanda klana Max power Oberonumla adayım!Ps4 ü aldığımdan beri oynadığım tek oyun warframe.

Beklerim kardeş zaten kurucu üye olursun daha 2 kişi var klanda:)

Beyler Prime silah ve warframe yapımına başladık,ben(EMBER PRİME),uğurhan(RHİNO PRİME),emirhan(FROST PRİME) yanımıza en azından bizim gibi takım oyununa önem veren ve yardımlaşmayı seven arkadaşları bekliyoruz.

Beyler kolay gelsin dun itibari ile ps4 ile warframe'e basladim acikcasi cok anlamadigim icin cozemiyorum.Klaniniza katilmak istiyorum.Sonrasinda bana birazcik yardimci olur musunuz ?

Bir de sunu sormak istiyorum oynarken kulaklik ile konusma imkanimiz var mi klan icinde..bir de klavye ve mouse baglayarak oynayabiliyo muyuz?

Arkadaşlar alımlar devam etmekte bütün klan odaları yapılmış durumda bütün arkadaşları bekliyoruz warframe seviyeniz önemli değil maksat muhabbet :)

Bana istek göndermiştiniz ama klanın adını unutup farklı bir isteği onaylayınca silinmişti. Klandan çıktım amaistek silindi diye gelemiyorum. Zahmet olmazsa ve mümkünse tekrar klan isteği atabilirmisiniz? 

@blathugi bugün tekrar davet gönderirim. Bütün Türk arkadaşları klanımıza bekliyoruz Bütün odalar yapıldı . Markette bulunmayan silahların blueprintlerine klanımızdan ulaşabilirsiniz.

• Create New...