Jump to content

Rhino Prime Kalıp Satan Bi Insan Yokmu ! ?

Hnossa
 Share

Recommended Posts

rhino prime kalıp arıyorum 1 haftadır artık sinirlerim bozulmaya başladı
2 güne kadar bulursam bulurum bulamassam oyunu silicem milletin vurdumduymazlığı iyce sinir bozuyor.

adamlara
rhino prime kalıp karşılığında : braton prime kalıp- bronco prime kalıp - mag prime ana govde - braton prime stoğu - burston prime namlusu - burston prime stoğu -scarus prime namlusu - latron prime alıcısı - rhino prime kalıp - paris prime kabza - bo prime kalıp - veriyorum kimsede yokmu
diyorum deymez onlara diyen var

altı ustu oyun bu bunu oyun olarak gorun atla deve değil.

yada kule imha 3 - 4 anahtarların genel olarak cıktığı bi yer varsa onu soyleyin ben cıkartırım şemayı.

Edited by Hnossa

senin soylediklerin rahat bulunan ıtemler oyuzden degmez dıyenler olmustur o saydıkların herkeste fazlasıyla vardır buyuk ıhtımalle ama surada bı celıskı yasadım.Rhine Prime karşılığınden ;

rhino prime kalıp karşılığında : braton prime kalıp- bronco prime kalıp - mag prime ana govde - braton prime stoğu - burston prime namlusu - burston prime stoğu -scarus prime namlusu - latron prime alıcısı - rhino prime kalıp - paris prime kabza - bo prime kalıp 

rhino prime kalıp veriyosun :)

Senin verdiğin teklifleri insanların beğenmemesi nasıl vurdumduymazlık oluyor anlamadım? 

Ayrıca oyundaki insanları sevmediği için oyunu bırakanı ilk defa görüyorum. Bir sonraki oyununu inşallah seversin. Görüşürüz.

T4 Void Anahtarları! Onları Güneş Sistemindeki Engelleme görevlerinden aşağıdaki şekillerde elde edebilirsiniz.

- T4 Yok Etme, Yakalama ve Mobil Defans anahtarları Round 3 veya daha yüksek "Medium" Engelleme görevlerinden bulunabilir. (düşman seviyesi 10-20)

- T4 Hayatta Kalma, Defans ve Engelleme anahtarları Round 3 veya daha yüksek "Hard" Engelleme görevlerinden bulunabilir. (düşman seviyesi 20 ve fazlası)

• 10 months later...