Jump to content

Rekrutacja Do Blacksquadd - Atmosfera, Klasa, Nowoczesność I Pomoc Początkującym


CuteFoxyFox
 Share

Recommended Posts

Zapraszamy do klanu BlackSquadd w naszym dojo posiadamy:                                                                                      

 

Uv7ZJWB.jpg

 

Wszystkie pokoje,

 

Wszystkie badania w labolatoriach,

 

Pracujemy nad koleją solarną.

 

Jest Całe piętro dla klanowiczów gdzie można budować swoje własne pokoje przystrajać je dowolnie itp.

 

Całe piętro do zabaw typu parkour itp.

 

Atmosfera jest miła i wszyscy sobie pomagają. Staram się załatwiać każdy mod lub część jeśli jest taka potrzeba, tak samo jak inni klanowicze. Ogólnie staram się aby atmosfera była niepowtarzalna i przyjemna.

 

Są u nas również testy na rangi, nie mają one wpływu na to co możesz robić w dojo poprostu mają one nadawać tytuł.

Możliwe rangi:

1.Black White (To ranga która jest przydzielana TYLKO członkom którzy pogwałcą zasady naszego klanu) .

2.Black Warior (Ranga startowa i każda następna ranga ma takie same uprawnienia w dojo oprócz "Black Hauntera")

3.Black Killer (Ranga dostawana po pierwszym teście)

4.Black Thief (Ranga dostawana po drugim teście)

5.Black Assasyn (Ranga dostawana po trzecim teście)

6.Black Shadow (Ranga dostawana po czwartym teście)

7.Black Haunter (Ranga z większymi uprwanieńami dostawana po piątym najtrudniejszym teście)

(Zadania przesyłam od razu przez skype lub przedstawiam je dokładnie osobie podchodzącą o rangę)

(Testy na rangę nie są wymagane są tylko dla urozmaicenia naszego klanu i nie są one jakieś super trudne są dopracowywane aby były możliwe do przejścia)

 

Są organizowane małe turnieje klanowe o np. Mody i platyne. Jeśli ktoś wymyśli jaki można by było zrobić event wysłuchuje go i jeśli ten pomysł jest dobry staram się go zrealizować.

 

Warunki dołączenia:

Warunek jest tylko jeden: Posiadanie Skype! Cały nasz klan posiada Skype'a.

Jeśli ktoś jest zainteresowany dołączeniem niech pisze wiadomość na Forum lub zaprosi od razu na Skype.

Mój Skype:

Nazwa konta: czejz6.

Nick Skype: Raptor - (i jakaś dopiska zależy jaki mam kaprys :) )

Kiedy zapraszasz na komunikatorze w treści wiadomości o dodanie do przyjaciół proszę o wpisanie "Black Squad" inaczej mogę nie przyjąć. (Akceptacja zaproszenia jest szybka max opóźniona o 1 dzień chyba że wyjadę)

 

Zapraszam do naszego klanu!

 

Do zobaczenia na polu walki Tenno!

Edited by SabreUr
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...