Jump to content

Aktualizacja 14 - Megatemat Błędów, Bugów I Innego Robactwa.


SabreUr
 Share

Recommended Posts

Ludzie, ludzie.

 

Wpisujecie poniżej bugi na które się natknęliście w czasie gry (które pojawiły się po A14), ja będę ten temat na bieżąco aktualizował i dodawał do mojego postu. Potem przekażę (albo Tomasz to zrobi) to zbiorczo do DE.

Link to comment
Share on other sites

CO chwile mi ścina gra i muszę ją resetować jak na razie nie udało mi się zrobić żadnej misji. A na u13... specjalnie formatowałem kompa aby wszystko było dobrze i obecnie mam tylko warframe na dysku. Gdy pojawiło się u14 gra się zacina jak na u13 wszystko było płynnie i na full detalach  

Link to comment
Share on other sites

Cóż nie mogę kontynuować rozbudowy statku, quest kazał dodać koordynaty dla Wenus, niestety zrobiłem to gdy Lotus właśnie zaczynała coś mówić, teraz nie mam kolejnych celów do wykonania, a statek nie ma wszystkich funkcji (nie mogę nawet wejść do dojo)

Link to comment
Share on other sites

1. Żelazna skórka Rhino Prime jest taka jak na zwykłym zamiast złotej

2. Po prologu nie mogłem nic zrobić na statku - relog pomaga

3. W zakładce "arsenał" przy rhino prime(nie wiem jak inne wf) wf odwraca się dupą i nie można go obracać ^^

Link to comment
Share on other sites

Dobra, polskie megathread'y nie są tak popularne jak myślałem :P

 

Ale przekazałem wszystkie błędy, łączeni z błędami UI - prośba, jeśli macie screeny błędów polskiego UI (za dużo liter, za mało miejsca) - wrzucajcie je tutaj z krótkim opisem.

Link to comment
Share on other sites

Podczas gry na Wenusie>Fossa>Zabójstwo Jackal minimapa mi się zacinała i stała w miejscu, grałem 3 razy tą misje i ciągle tak było nie wiem jak jest na innych bo mi zacięła się gra jak chciałem zrobić misję na Elara miałem przez 5 min informację Proszę Czekać wyłączyłem grę i nie mogę się zalogować.

Link to comment
Share on other sites

problem z dołączaniem do gry napis proszę czekać nie da się nic zrobić tylko restart gry

mapa gwiezdna co jakiś czas jest czarna pomaga restart gry

ładowanie gry tylko słychać wystrzały pomaga restart gry

sory za błędy 

Edited by HARY241
Link to comment
Share on other sites

Na napisy konfiguracji niewielę poradzą w tej chwili - screeny tego i jeszcze kilku innych baboli przekazałem Megan, obiecała pchnąć sprawę do gości od UI. Można by to zmienić na A, B, C po stronie tłumaczenia, ale póki co wolę zostawić - jeśli Pablo i Dorian będą potrzebowali sprawdzić co i jak.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chcę fuzjować mod, który mam dodany i który przekroczyłby limit dostępnych punktów, gra pyta czy odłączyć fuzjowany mod. Gdy się zgodzę, zwiesza mi się możliwość jakiejkolwiek interakcji z grą. Pomaga alt+f4...

Link to comment
Share on other sites

A w ogóle były jakieś 10lv fusion core? Były zwykłe i rzadkie 5lv, oraz legendary, ale o 10lv nie słyszałem.

 

Okazuje się, że były - po U7 gracze dostali je jako rekompensatę za stracone mody z starego systemu. Sam o nich zapomniałem :D

Ma być naprawione w dzisiejszym hotfixie.

 

Jeżeli chcę fuzjować mod, który mam dodany i który przekroczyłby limit dostępnych punktów, gra pyta czy odłączyć fuzjowany mod. Gdy się zgodzę, zwiesza mi się możliwość jakiejkolwiek interakcji z grą. Pomaga alt+f4...

 

Ma być naprawione w dzisiejszym hotfixie.

Link to comment
Share on other sites

Dobra.

 

Fobos* jest zepsuty - nie wyszukuje graczy z matchmakingu.

Czasami jak klikam zaakceptuj (gdziekolwiek) żeby znaleźć jakąś grę, wyskakuje czarne okienko "Proszę czekać" i tak już zostaje. Pomaga alt+f4...

I opisy modów dla Kubrowa nie są przetłumaczone, przynajmniej nie wszystkie :)

Edited by Elfiries
Link to comment
Share on other sites

tomasz znalazłem buga w dojo gdzie toczysz pojedynky tzn. kiedy walcze z kimś w dojo to z osobą którą walcze, nie działają ataki w walce wręcz tzn. nic mu nie robie natomiast przeciwnik może móglbyś to zgłosic to DE. Dzięki z góry

Link to comment
Share on other sites

tomasz znalazłem buga w dojo gdzie toczysz pojedynky tzn. kiedy walcze z kimś w dojo to z osobą którą walcze, nie działają ataki w walce wręcz tzn. nic mu nie robie natomiast przeciwnik może móglbyś to zgłosic to DE. Dzięki z góry

poza tym kubrow nie atakuje przeciwnika podczas pojedynku.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś wie coś o ewentualnym bugu transmutacji? Zrobiłem ją dwadzieścia kilka razy przy użyciu wyłącznie rzadkich modów i dostałem same witalności i magazynki bębnowe.

Poza tym problem z kluczami Wrak Orokin - Zabójstwo nadal nie został rozwiązany.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...