Jump to content

Dark Sectors / Orokin Cell / Forma - Pytania


Goblin_Wizard
 Share

Recommended Posts

Chciałbym zapytać jak dokładnie działają podatki ustalane przez alianse kontrolujące DSy. Pojawiają się tam liczby nawet ponad 70% i w związku z tym ciekaw jestem jak to wpływa na zasoby, które otrzymujemy. Chodzi mi szczególnie o te rzadkie, które pojawiają się w ilościach 1-2 szt. jak np. Orokin Cell. Jeśli w czasie misji wydropi mi 1 Orokin Cell to go dostanę czy też wartość 70% zostanie zaokrąglona w górę i nie dostanę nic bo zabierze go podatek?

 

Jeśli ktoś ma doświadczenie gdzie w tej chwili najszybciej można wyfarmić Orokin Cell'e to będę wdzięczny za wszelkie sugestie. To samo jeśli chodzi o formę. Niedawno dropiło ich całkiem sporo, ale ostatnio zrobiłem ze 40-50 różnych misji od T1 do T4 i nie dostałem ani sztuki. Czy na ODD już w ogóle nie wypadają?

Link to comment
Share on other sites

jeżeli chcesz zdobyc orokin cell to najlepiej (jak dobrze pamiętam) jowiszu na bossie.

A jeśli chodzi o dark sectory to działa tak:

jeśli sojusz ustawał 70% podatku od kredytu to otrzymujesz jedynie 30%, gdzie 70% idzie na rzecz sojuszu/klanu

tak samo działa z surowcami, a jeśli chodzi o żadkie surowce to działa w taki sposób, że jeśli sojuszu ustawił na przykład 50% to(zalezy ile też wydropiłeś) a wydropiłes tylko jeden to masz 50% szansy że ty orzymasz właśnie ten orokin cell

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ktoś ma doświadczenie gdzie w tej chwili najszybciej można wyfarmić Orokin Cell'e to będę wdzięczny za wszelkie sugestie. To samo jeśli chodzi o formę. Niedawno dropiło ich całkiem sporo, ale ostatnio zrobiłem ze 40-50 różnych misji od T1 do T4 i nie dostałem ani sztuki. Czy na ODD już w ogóle nie wypadają?

 

Na Jowiszu nie polecam szukać ogniw orokin. Tam akurat chodzę raczej po czujniki neuronowe. Mój patent na szybkie wydropienie ogniw to booster podwajający ilość wypadających surowców (ten zwiększający szansę wypadnięcia nie działa w/g mnie) i Lephantis. Z dobrymi broniami można tę misję zrobić w 4-5 minut, a mój rekord to 8 ogniw z jednej misji. Lephantis może dropnąć ogniwa z każdej głowy i na końcu też jedno. Naprawdę rzadko mi się zdarzało wrócić z misji bez orokinów.

Opłaca się również zrobić destylujące ekstraktory i wysyłać je na saturna i ceres. Bywało, że zbierały mi po 6 ogniw na raz.

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi i bardzo pomocne informacje. O to mi właśnie chodziło.

 

 jeśli chodzi o żadkie surowce to działa w taki sposób, że jeśli sojuszu ustawił na przykład 50% to(zalezy ile też wydropiłeś) a wydropiłes tylko jeden to masz 50% szansy że ty orzymasz właśnie ten orokin cell

 

 

Kurcze, to robienie Dark Sectorów takich jak np. Gabii na Ceres mija się zupełnie z celem. Invictus ustawił tam teraz 75% podatku na wszystko. Jaki to ma sens? Nie dostanę ani kasy, ani surowców. Po co miałbym tam robić misje? Nie rozumiem po co oni coś takiego robią. Przecież w ten sposób sami podcinają gałąź na której siedzą. Podatek w granicach 20.. no może 30% jeszcze ujdzie, ale powyżej (szczególnie na surowce bo o kasę jest łatwiej) tylko odstrasza ludzi.

Edited by Goblin_Wizard
Link to comment
Share on other sites

Co do samych ogniw - polecam jeszcze farmienie Sargas Ruka, zrobienie go zajmuje około 2-3 minut razem z całą mapą. W ciągu godziny zebrałem 20 orokinów potrzebnych do dwóch broni prime bez żadnych boostów.

 

Co do Lephantisa (z mojego doświadczenia) dropi on więcej neurod niżeli orokinów, ale być może to mój "fart". Zazwyczaj wychodziłem z 2/3 neurodami i jednym ogniwem. ;_;

Edited by Nevzuavyer
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...