Jump to content
  • 0

Pytanie O Kubrowa


POLONUSX
 Share

Question

9 answers to this question

Recommended Posts

Nie dość, że jajka wcale nie tak łatwo dostać to jeszcze szansa na lotusa jest mała. Szybciej chyba pofarmić jakieś prime parts w stylu Bo handle, sprzedać i za to kupić sobie wymarzonego pieska. Mnie osobiście znak Lotusa się nie podoba no, ale jest rzadki więc ludzie płacą jak by to był 8 cud świata.

Link to comment
Share on other sites

Nie dość, że jajka wcale nie tak łatwo dostać to jeszcze szansa na lotusa jest mała. Szybciej chyba pofarmić jakieś prime parts w stylu Bo handle, sprzedać i za to kupić sobie wymarzonego pieska. Mnie osobiście znak Lotusa się nie podoba no, ale jest rzadki więc ludzie płacą jak by to był 8 cud świata.

według mnie wygląda jak 8 cud świata :D szczególnie jak jest purpurowy ;/ czy ktoś miał kiedyś purpurowego psa w domu? Nie? Tak myślałem xd więc to jest 8 cud świata :D

Link to comment
Share on other sites

A w czym jest różnica między kubrowem zwykłym a kubrowem z znakiem lotus (poza wyglądem)?????

W niczym, to tylko skórka/pattern. Mi osobiście się ze znakiem Lotus nie podoba, chociaż to już zależy od preferencji i guścików - nie mniej jednak bardzo rzadki, co powoduje takie wysokie ceny.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...