Jump to content

Aktualizacja 15 - Megatemat Błędów, Bugów I Innego Robactwa.


Dr_Someone
 Share

Recommended Posts

Właśnie zauważyłem, że w kodeksie w zadaniach, przy zadaniu The Archwing nie mam przycisku "Start". Nie wiem na razie, czy tak ma być, czy to jest bug.

 

Jesteś pewien? U mnie jest, trzeba kliknąć w obrazek zadania i w dolnym lewym rogu powinien być. Ew. sprawdź jaki masz poziom mistorzstwa, bo jest z tym jakiś bład teraz i może to zadanie ma blokadę.

Link to comment
Share on other sites

Myślałem, że nie będe musiał nic tutaj pisaćale jednak -.-

 

1.

Pierwsza sprawa dotyczy codexu i lvlu broni. Mam mastery rank 17 i do tego upa miałem wszystko powbijane na maksa, z tych itemów, które udało mi sie pozdobywać itd. Patrząc na nowy(redesign) codex to kilka broni melle, pistoli jak i głównych potraciło lvle. Zmiana nie jest duża bo z 30 na 29 i do wbicia na 30 brakuje mało. Pomijając fakt, że z cztery bronie miałem na maska wbite i je wywaliłem bo nie używam a codex pokazuje, że nie są wymaksowane, nie uśmiecha mi się ich budować i dobijaćod nowa na 30".

Teraz pytanie czy ktoś jeszcze coś takiego ma?

 

2.

 

Druga sprawa dotyczy mastery ranku i punktów do następnego. Po sprawdzeniu codexu i tego problemu z broniami sprawdziłem stan swojego mastery i było, że brakuje do 18"  41,360. Z ciekawości chciałem wbić pistola z 29 na 30 i zobaczyć czy coś się zmniejszy. Zrobiła się zmiana taka, że teraz do 18" brakuje mi 57,974 o.0

 

Link to comment
Share on other sites

Jesteś pewien? U mnie jest, trzeba kliknąć w obrazek zadania i w dolnym lewym rogu powinien być. Ew. sprawdź jaki masz poziom mistorzstwa, bo jest z tym jakiś bład teraz i może to zadanie ma blokadę.

Wyświetla mi w profilu normalnie 17 mastery. Co ciekawe - gdy odebrałem wiadomość od Lotus, w kodeksie pojawiła się ramka z aktualnym zadaniem i misja na Venus.

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

Mam tak samo z 41,300 zrobiło się 47,800, ale to tam da się przeżyć. 

Mam też inny problem przy misji Archwing, zrobiłem wszystkie cele misji, a ona nadal jest widoczna i nic nie da się z tym zrobić. Gdy klikam na tę exterminację to pisze, że muszę ukończyć quest, a to już zrobiłem skoro nie mam już innej misji do zrobienia. Nie wiem o, co chodzi.

Link to comment
Share on other sites

No to zakładam temat :)

Kupiłem w markecie schematy broni Corvas, Onorix i Halikar. W warsztacie widoczny jest tylko Halikar, pozostałych nie ma, chociaż na rynku pokazuje, że posiadam "sztuk 1".

Mam to samo. Te dwie bronie nie mają przypisanej żadnej klasyfikacji. Pojawiają się tylko na widoku "ALL". Ciekaw jestem gdzie dropią komponenty do nich.

Nieważne. Corvas i Onorix to bronie do używania ze skrzydłami więc komponenty pewnie będą leciały w misjach w kosmosie.

 

Miałem też problemy z przerwanym questem. Pomógł restart gry.

Edited by Goblin_Wizard
Link to comment
Share on other sites

drivery są najnowsze ale gdzieś na forum czytałem że póki co gra może się wogóle nie uruchamiać na komputerach z niektórymi typami kard Nvidi lub mogą wystąpić problemy z rozgrywką. Tak wiec nie mając innego wyjścia czekam na patcha XD

Link to comment
Share on other sites

Nie wszystko po hotfixie jest okej, choć był dość duży jak na hotfix. Problem z expem do następnej rangi nadal źle wskazuje. Przed U15 miałem 41,300, a teraz mam różnie .. raz jest to 47 z groszem, raz 35K, a teraz mam 59K. Co misję inaczej i na jednej z misji na jakiejś nisko levelowej eksterminacji wywala w trakcie gry, że misja ukończona i przenosi do menu i potem pisze, że misja nieudana.

Link to comment
Share on other sites

Poszedl jakiś fix ale pojawił się inny błąd u mnie. Skrzydła mam zbudowane quest zaliczony, terz pora na Limbo i problem jest taki, że jak chce rozpocząć misje gdzie lecimy na skrzydlach wyskakuje komunikat, że musze ukończyć tamtego questa i mieć skrzydła...

Link to comment
Share on other sites

1. Jak mamy normalna gre i pojawia sie "kosmos" czyli próżnia tracimy 1PS na sekunde, pancrz Ferrytowy Rhino blokuje ten efekt, teraz jak latamy Archwingiem to nie tracimy 1PS na sekunde, wiec albo bug wystapuje w wersji pierwszej bo tracimy tarcze albo drugiej bo jej nie tracimy.

2. Dlaczego z Archwinga nie mozna korzystac w normalnych misjach?

3. Nie można korzystac z nowych broni w normalnych misjach tylko w tych w kosmosie

4. Jak zmienimy energię Archwinga to te lampki "diody" sa ciągle niebieskie a powinny byc w kolorze energii

5. Nie mozna korzystać z umiejetności WF podczas misji w kosmosie

6. Mape ogranicza nie widzialna bariera przynajmniej w niektorych mapach jaki jest sens latania w takim razie

7. Palący się ogień w próżni kosmosu

8. Auto pozycjonowanie WF w misjach w kosmosie, w przestrzeni kosmicznej nie ma gory ani dolu i wolabym zeby tak pozostalo niz miec przymusowa stabilizacje do czegos czego co tworcy uwazaja poziomem.

9  Jak mam zalozony luk i odbywam misje w kosmosie i mam wyciagniey LMG to strzale nadal trzymam w ręku.

10. Jesli zalozomy cos co zwieksza efekt ferrytowej skory Rhino to statystyka w "Abilities" się nie zmienia wiec nie wiemy ile po zalozeniu moda np bedzie trwalo tąpniecie i ile pancerza wiecej bedziemy posiadac.

11. Mam zmieniony kolor np na zolty w jakiejs broni i chce go zmienic i patrze jak wyglada bez zatwierdzania to kolor i tak sie zmienia na jakis przypadkowy.

12. Okienko misji powinno byc wieksze zawarte w nim informacje nie mieszcza sie i w efekcie informacje są przesunięte.

-misja

-frakcja

-poziom

-oddzialy

13. Misja Archwing na Saturnie albo jest zbugowana, albo poziom trudnosci nie jest dostosowany do poziomów 17-19, jest nie możliwa do przejścia

14. Piersza umiejetnosc Archwinga tarcza nie chroni przed niczym po prostu sobie jest nie spelnia żadnej funkcji.

15. W misjach Archwing przejęcie, wrogowie pojawiaja się z nikąd a powinni być widoczni z daleka

 

Jak narazie to wszystko co znalazłem.

 

 

Jestem zadowolony z pokrycia broni metalem, teraz po pomalowaniu możemy uzyskac np kolor stali albo złota, wczesniej wygladało to troche jak plastikowa zabawka :P, jednak nie wszystkie bronie dostaly aktualizacje.

 

AKvasto i Soma pomalowane na zółto wygladajak jak Prime :) bardzo ładnie.

 

Czy warframe tez dostana stosowną aktualizacje żeby wyglądały jak z metalu czy nadal po pomalowaniu będą wyglądać plastikowo?

Edited by Balrogos
Link to comment
Share on other sites

1.Punkty nadal zbugowane,  

2.Kolejne problemy napotkałem na misji ziemia - przejęcie.

 -Nie widać wrogów i po chwili gdy strzela widać skąd. 

 - Kilku wrogów pod koniec buguje się i nie można ich zabić ponieważ są wewnątrz skały.

 - Czasem po dobiciu do przeszkody, frame się zawiesza i nie można od tego odlecieć bo można powiedzieć, że się "przykleja".

 - Mody czasem opadają bardzo szybko i nie można ich zebrać bo są jakieś 30000m pod nami. 

 - Problem przy przejęciu.. Nie widać wrogów, a oni przejmują nam cel.

 

Więcej obecnie nie spotkałem bugów, ale jest ich pewnie dużo więcej.

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem beta może posiadać błedy niedociągnięcia itp

ale wypuszczać kontent który dosłownie rozwala grę ? co jest nie tak z tym obrazkiem

 

2 dni ciągle czekam aby chociaż się zalogować, bez sukcesów na tym polu

 

edit

i tak gierka ma powyłączane co sie tylko da. Opcje weryfikacji oraz optymalizacji, reinstalacji również zostały przeze mnie wypróbowane gra po prostu nie działa nie jest to wina kompa, systemu tylko niestabilnego kontentu.

Edited by Anubias
Link to comment
Share on other sites

Jestem zadowolony z pokrycia broni metalem, teraz po pomalowaniu możemy uzyskac np kolor stali albo złota, wczesniej wygladało to troche jak plastikowa zabawka :P, jednak nie wszystkie bronie dostaly aktualizacje

 

DE mówili, że te efekty będą wprowadzane z czasem, pierwszy taki efekt dostał zdaje się Amprex, jeszcze przed U15

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...