Jump to content

Aktualizacja 15 - Megatemat Błędów, Bugów I Innego Robactwa.


Dr_Someone
 Share

Recommended Posts

Rozumiem beta może posiadać błedy niedociągnięcia itp

ale wypuszczać kontent który dosłownie rozwala grę ? co jest nie tak z tym obrazkiem

 

2 dni ciągle czekam aby chociaż się zalogować, bez sukcesów na tym polu

 

edit

i tak gierka ma powyłączane co sie tylko da. Opcje weryfikacji oraz optymalizacji, reinstalacji również zostały przeze mnie wypróbowane gra po prostu nie działa nie jest to wina kompa, systemu tylko niestabilnego kontentu.

 

Skontaktuj się z supportem. Jeżeli to błąd po stronie gry, to musi być wina jakiegoś połączenia Twojej konfiguracji i gry, bo np. na moim kompie nie było żadnych problemów z logowaniem, z tego co widzę, to inni też już grają.

Link to comment
Share on other sites

Saturn (Pandora) Extermination. Już 5 razy próbowałem skończyć misję i 5 razy mnie ewakuowali. Czasami w połowie, czasami przed końcem, a przed chwilą zaraz na początku misji. Strasznie mnie to wkurza, bo przez nie ukończoną misję nie mogę postawić ekstraktora na Saturnie, nie dostaję żadnych nagród, modów wydropionych na tej misji, expa itd.

 

P.S. DE nieźle dało ciała. Bugów jest od metra. Odpuściłem już sobie ich raportowanie jak zobaczyłem co się dzieje w angielskiej części forum.

Właściwie nie ma chwili żeby coś się nie waliło. Menusy, misje, AI, animacje, bronie, itd. Jeden wielki Buggerfall. Mam wrażenie jakby sami w ogóle nie testowali tego przed wypuszczeniem. Przypomina to premierę Diablo 3. Jest lepiej, ale niewiele lepiej.

Link to comment
Share on other sites

@Balrogos

U mnie po przejściu Archwing planety się odblokowały od razu i mogę ekstraktory wysłać.

 

Ale zauważyłem coś nowego: po zdobyciu 5000 pkt dla syndykatu dostałem 3 misje do wykonania. Po zrobieniu pierwszej obrony mobilnej na Merkurym pozostałe dwie misje zniknęły. Kilkanaście restartów nic nie dało. To jakiś bug, czy tak ma być? Robiłem tę misję z kolegami (wszyscy z tego samego syndykatu) ale tylko ja miałem aktywne zadania. 

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

Ktoś mi możesz powiedzieć czy misja interception na uranie taka jest czy to jakiś bug z otrzymywanym dmg? Dla większości ta misja nie jest do zrobienia, a co dopiero wydropienie partów.. Gdzie tam do 8 rundy skoro przy 4 zazwyczaj jest jakiś klucz  T4 Def albo inter..  

Link to comment
Share on other sites

dnień 5 dalej nie moge się nawet zalogować po 3-4 próbach gra powoduje blue screen

 

w razie jak ktoś był by zainteresowany to dałem ticketa do supportu 4 dni temu 0 odpowiedzi póki co.

 

pytanie:

Jestem zainteresowany skinem halloweenowym kronena ale, że nie moge się zalogować i go kupić moje pytanie jest następujące. Czy można napisać do supportu aby obciążyli platyne konta i dodali tą skóre ?

Link to comment
Share on other sites

Tylko grając solo mogę wykonać wszystkie trzy misje dla sydykatu. Jeżeli gram z przyjaciółmi (ja jestem hostem) po wykonaniu pierwszej misji dwie pozostałe znikają. Dodam, że za tę pierwszą misję dostajemy jakieś śmieszne punkty - zamiast 220-230 pkt zostaje jakby sama końcówka - po 20kilka punktów

Link to comment
Share on other sites

Ktoś mi możesz powiedzieć czy misja interception na uranie taka jest czy to jakiś bug z otrzymywanym dmg? Dla większości ta misja nie jest do zrobienia, a co dopiero wydropienie partów.. Gdzie tam do 8 rundy skoro przy 4 zazwyczaj jest jakiś klucz  T4 Def albo inter..  

 

Buga nie ma. Zwalony jest tylko balans czy też skalowanie obrażeń wraz z levelem.

Części można dostać już w 4 rundzie. Szansa jest taka sama w 4, 8 itd. Tak jak Survivalu.

Link to comment
Share on other sites

Już to mniej-więcej opanowałem solo. Gram sobie sam, nie zabijam wrogów, używam tylko 4 umiejętności żeby ich "odgonić". Trzeba być w ciągłym ruchu żeby nie zginąć i gdy mam 100% to oni mają zazwyczaj 8-25% max. Mam 3-4 punkty cały czas. Oni zazwyczaj skupią się na jednym celu lub po prostu na mnie wtedy mogę spokojnie mieć cały czas te 4 punkty moje. Nie można zapomnieć o zapasie energii i  oczywiście hp. Dopiero po 6 razie (6 x 4 rundy) Dostałem part Elytron Harness. 

Edited by DresiK.
Link to comment
Share on other sites

News z najnowszego patcha - jeżeli gra wywala się na XPku, spróbujcie skasować plik Warframe EE.cfg  znajdujący się tu: %USERPROFILE%\Local Settings\Application Data\Warframe

 

Może to skasować wam wasze konfiguracje klawiszy. Jeśli nie chcecie tego robić, to następny fix jest w produkcji.

 

https://forums.warframe.com/index.php?/topic/335717-hotfix-1508/

Link to comment
Share on other sites

Ktoś mi możesz powiedzieć czy misja interception na uranie taka jest czy to jakiś bug z otrzymywanym dmg? Dla większości ta misja nie jest do zrobienia, a co dopiero wydropienie partów.. Gdzie tam do 8 rundy skoro przy 4 zazwyczaj jest jakiś klucz  T4 Def albo inter..  

 

Ogolnie problemem sa rakiety naprowadzajace ktore nas ciagle gonia i robia knockdowna, do dodatek sa strzelane z bardzo bliska i nawet jakby byl jakis alrm typu LOCK A to moglibysmy na czas nie wyrzucic flar ;o

Link to comment
Share on other sites

Potrzebny byłby np. mod w stylu Sure Footed tylko ze skutecznością ok. 90% bo przy tej ilości rakiet i ich szansie na knockdown to nic słabszego nie pomoże. Ewentualnie automatyczny wyrzut flar jeśli w okolicy pojawią się jakieś rakiety. Oczywiście najprostszym rozwiązaniem byłoby zbalansowanie tych jednostek. poprzez zmniejszenie szans na knockdowna, zmniejszenie ilości pojawiających się jednostek rakietowych, itp. No cóż, zobaczymy co z tym zrobią.

Link to comment
Share on other sites

Z ciekawostek - pracuję dla Perrin Sequence więc Steel Meridian właśnie przed chwilą zrobił mi wjazd swoją drużyną mścicieli. Wysłali chyba 5-6 Rollerów w wersji Eximus i zaraz po pojawieniu wszystkie zablokowały się na schodach. Myślałem, że padnę ze śmiechu. :D Aż żałuję, że nie zrobiłem screena.

Link to comment
Share on other sites

Witam. Mam bardzo dziwny problem z moimi postaciami, mianowicie każda moja postać podczas normalnej gry (strzelania, biegania itd.) bardzo często odwraca głowę w lewą stroną lub patrzy do góry :D Jest to dość śmieszne a zarazem irytujące, ponieważ w przypadku Nyx czy Lokiego, ich hełmy potrafią nawet zasłonić celownik :P Dodam również, że moja znajoma ma ten sam problem :D

Link to comment
Share on other sites

Nie mialem jeszcze takich bledow, czasami udalo mi sie przejsc przez sciane i wypasc z gry (po kombinowaniu z parkurem), ale najgorszym utrapieniem po ostatniej aktualizacji stalo sie to ze gra zaczyna sie zacinac, Czasami wyzuca z gry a nawet nagle gasnie gra jak gdyby nic. Nie jest to wcale przyjemne.

Link to comment
Share on other sites

Za to ja mam problem z questem na archwing odonata. Kończe misję wydobycie na wenusie i wywala mnie z gry loguje się, mam info ze zbuduj odonate w warsztacie tylko fajnie ale nie mam komponentów gdyż po wywaleniu nie dodało mi go do ekwipunku i nie mogę z powrotem tej misji na części zrobić. Trzeci dzień czekam na odpowiedź z supportu i cisza. Czyli ogólnie o archwingu mogę zapomnieć jak rozumiem?

Link to comment
Share on other sites

Pisałeś do supportu Polskiego czy Angielskiego (po Polsku czy Angielsku?) Lepiej pisać na Polski, jest mniej obciążony, na Angielski wpływają zgłoszenia z całego świata, a do Polskiego nawet wszyscy Polscy gracze nie piszą bo nie wiedzą, że w ogóle można i wysyłają zgłoszenia po Angielsku

Link to comment
Share on other sites

Właśnie poszedłem sobie nowo zbudowanym Zefirem na T1 Survival no i gdzieś około 30 min w końcu 4 eximusy mnie stuknęły. Nie o to jednak chodzi. Użyłem opcji Revive i dostałem Mission Failed. Nie dość, że 30 min poszło się... to jeszcze zjadło mi klucz (jestem tego pewien bo specjalnie sprawdziłem ich ilość przed startem misji) . Do tej pory przy nieudanej misji zawsze klucz zostawał. Aż odechciewa się grać.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...