Jump to content

Aktualizacja 15 - Megatemat Błędów, Bugów I Innego Robactwa.


Dr_Someone
 Share

Recommended Posts

Dokładnie tak jest, potwierdzam. Właśnie podchodziłem pięć razy do misji nightmare i za każdym razem po wybraniu wskrzeszenia pojawiał się napis "Misja Nieudana". Alert się skończył i diabli wzięli mój czas, Lodową Burzę i ponad 32k kredytów. A hotfiksy po 250 mega wypuszczają. Dobrze, że nie piszą przy tym: "Kupcie Kochani Gracze platynę, żebyście mieli sloty na nowe bronie i postaci i zapraszamy do testowania naszej wiecznej bety. Alleluja"

Link to comment
Share on other sites

O! Właśnie mi się przypomniało. To stary bug, ale ciągle obecny. Na Infested Chargers nie do końca działa efekt Shock (po trafieniu elektryką). Dostają drgawek i jakby zastygają (czyli tak jak być powinno), ale nadal się przemieszczają. Wolniej, ale jednak. Wygląda to tak jakby się ślizgały po lodzie. Ktoś jeszcze to zauważył?

 

Drugim starym bugiem jest tragiczne AI Rollerów, zarówno tych dużych jak i małych (co je Seeker puszcza). Blokują się bardzo często na różnych elementach krajobrazu, a schody to dla nich przeszkoda nie do pokonania. Wiem, że AI ogólnie ma braki w różnych miejscach no, ale dla tych kul jest po prostu beznadziejne.

 

EDIT

 

Jeszcze coś. Bardzo często tak mam, że po kucnięciu warframe zostaje w tej pozycji i trzeba np. podskoczyć, żeby znowu się wyprostował. Toggle Crouch nie używam (sprawdziłem w opcjach) więc to nie to.

Edited by Goblin_Wizard
Link to comment
Share on other sites

Drugim starym bugiem jest tragiczne AI Rollerów, zarówno tych dużych jak i małych (co je Seeker puszcza)

 

Jest dobrze XD nawet z tym tragicznym AI Rollery są jednymi z najbardziej irytujących przeciwników w grze... poza tym Grineer nie wydają się być genialnymi inżynierami więc mamy wytłumaczenie dlaczego ich roboty są defektywne. Jeśli ulepszą ich AI to będzie... koszmar, wszystko tylko nie to ;-;

Edited by markus230
Link to comment
Share on other sites

Teraz natrafiłem na niezłe combo.

1. Robiłem sabotaż dla syndykatu, na którym z jakiegoś powodu pojawiły się skrytki grineer, nie miałem jednak informacji o tym ile już ich znalazłem

2. Zaatakowali mnie G3 zabiłem dwójkę, nagle wyświetlił mi się komunikat "Misja Nieudana", Lotus mówiła tak jakby G3 mnie pokonało

W tle widać, że jeden z nich jeszcze na mnie biegnie

93QvYcM.jpg?1

3. Po powrocie na statek nie miałem jednak bełtu O.o

4. Nadal mam Death Mark od G3

Edited by markus230
Link to comment
Share on other sites

Podobne zdarzenie z G3, tyle że na Eksterminacji: Animacja i komunikat, że "idą po mnie" pojawiły się kiedy zostało dwóch ostatnich wrogów. Zanim G3 się zjawili kolega zabił tych dwóch "normalnych". Efekt był taki, że G3 nie pojawili się w ogóle i nie można było się ewakuować (po dojściu na ekstrakcję nic się nie działo).

 

Z ciekawości sprawdziłem wczoraj ten nowy myk ze Stalkerem: pojawił się jego komunikat i animacja, ja schowałem się celowo w pewnym pomieszczeniu przy otwartych drzwiach. Stalker się pojawił, ja zdążyłem z pomieszczenia wyskoczyć, a on zamknął się w nim sam. Była to misja przejęcie i po zakończeniu rundy i wybiciu wrogów nie pojawiła się żadna opcja z tych "zakończ" lub "kontynuuj". Czekaliśmy baaardzo długo, aż Stalker zdecyduje się opuścić to nieszczęsne pomieszczenie. Nie wiem, może nie mógł sobie poradzić z nowym szyfrem Grineerów? :)

Link to comment
Share on other sites

Ja się w ogóle zastanawiam po grzyba wprowadzali to blokowanie drzwi przez Stalkera? Co to ma właściwie dawać? Przecież koleś ma Slash Dash'a i teleportacje i może dopaść każdego. Po co mu jeszcze to zamykanie drzwi? Szczególnie, że jak widać nauczyli go tylko je zamykać. Z otwieraniem już sobie nie radzi.

 

A nie dało się go stuknąć przez drzwi? Ktoś chyba miał broń z Punch Through?

Link to comment
Share on other sites

Teraz trochę poważniejszy bug, po otworzeniu jednego z rzadkich pojemników gra nie zapisuje informacji o koncie, co prawda mi się to przytrafiło w przypadku pojemnika grineer więc nie czuje się jakoś strasznie poszkodowany, ale gdyby to samo stało się z pojemnikiem z Pustki to nie byłbym zadowolony (zbudowana forma, to już coś)

Link to comment
Share on other sites

Po ostatnim hotfixie pojawiły się duże opóźnienia przy wczytywaniu misji. Tzn. samo wczytywanie jeszcze ok, ale później występuje przez 2-3 sek biały ekran, nic się nie dzieje, a dopiero po chwili staruje misja. Te krótkie animacje/filmiki przed misją też mają nieco wyblakłe kolory. W czasie misji jest już wszystko w porządku.

 

Druga sprawa występująca już od jakiegoś czasu to, jak ja to nazywam, strzały znikąd. Problem występuje w Voidzie i dotyczy głównie Corrupted Lancerów. Goście chowają się za przeszkodą tak, że nie widać ani skrawka ciała, a strzelają. Pociski pojawiają się im z powietrza jakiś 1-1,5m nad głową i oczywiście bez problemu nas trafiają. Nie chodzi mi o momenty kiedy wystawiają samą broń i strzelają na oślep (wtedy widać, że pociski pojawiają się z broni). Nie dzieje się to zawsze, ale wystarczająco często, żeby irytować.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy to są błedy czy nie ale o tym napisze. 
1. po zginięciu w misji na archwingi odradzasz się w miejscu w jakim nie masz 1% sansy aby już przejść level ...
2. będąc martwym ekranu nie da się ruszać i stoi w 1 punkcie podążając za graczem
3. czasami jak przybliżam na snajperce kamera blokuje  mi się trochę wyżej nuż lewy barek( około na wysokości ucha). 
4. z 2 razy już wypadłem z mapy ... jest to naprawdę wkurzające
5. dochodząc do gry(już moment trwającej) wszystkie drzwi które były już wcześniej przez kogoś otwarte(tak podejrzewam że były) mają szarą/czarną ''pelerynę '' w miejscu drzwi (tyczy się tylko tych szerokich).

6. boty bugujące sie w podłodze.
7.raz miałem grę w której biegałem bez głowy :/

Jak na tydzień gry to chyba sporo.Więc to chyba wszystko mam nadzieje że wstawiam to w dobrym miejscu na forum. 
   Oraz taka mała prośba abyście może zrobili okienko dla znajomych łatwiejsze do obczajania np pod jakimś skrótem klawiszowym czy coś, jeśli coś takiego jest to fajnie by było wiedzieć .

Link to comment
Share on other sites

1. po zginięciu w misji na archwingi odradzasz się w miejscu w jakim nie masz 1% sansy aby już przejść level ...

 

Nie za bardzo rozumiem, wielokrotnie wskrzeszałem się w tym trybie i wszystko było normalnie

 

2. będąc martwym ekranu nie da się ruszać i stoi w 1 punkcie podążając za graczem

 

To normalne, lepsze oglądanie poczynań naszego towarzysza niż gapienie się na zwłoki swojego Warframe'a

 

3. czasami jak przybliżam na snajperce kamera blokuje  mi się trochę wyżej nuż lewy barek( około na wysokości ucha).

 

Tego w ogóle nie zrozumiałem

 

6. boty bugujące sie w podłodze.

 

Moby, nie boty, bot to "gracz" sterowany przez sztuczną inteligencję

 

7.raz miałem grę w której biegałem bez głowy :/

 

To wina słabego hosta, nie gry

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie wiem czy to jakieś chwilowe ale mam założoną relige, a po misji i tak nie dostaje punktów dla syndyku i nie wyświetla mi tego drugiego okienka z punktami. Restart gry nie pomógł a boost się marnuje...

Edit:

Teraz wyczytałem o tych punktach, ktore mozna nabic na dzień. Jaka jest ich liczba i od czego ona zależy? Pewnie to o nie chodzi więc nie było tematu, z góry sorki.

Edited by Paszti
Link to comment
Share on other sites

Robiłem właśnie Orokin Derelict Sabotage gdy wpadłem na "monolity":

Warframe00121.jpg

Te czarne sześciany można obejść lub przejść pod nimi, ale nie przez nie. Wydają się czarne, ale gdy strzelamy obok nich i błysk ognia oświetla je to pokazuje się jakaś rozciągnięta tekstura. W tym pomieszczeniu były trzy. W pomieszczeniu za drzwiami w tle jeszcze jeden.

 

EDIT

 

Następny bug dotyczący Orokin Derelict Sabotage. Na końcu jako boss są dwie babki. Jedna walczy wręcz, druga strzela. No więc zabiłem tą co walczy wręcz. Na mapce pojawił się na kilka sekund znacznik gdzie jest druga. Po chwili zniknął i dostałem komunikat żeby wziąć klucz i wracać. Oczywiście klucza nie było bo nie zabiłem tej drugiej. Znacznik na mapie pokazujący gdzie jest klucz też się nie pojawił. Próbowałem mimo wszystko skorzystać z portalu, ale niestety bez klucza nie dało się wrócić. Musiałem przerwać misję i robić jeszcze raz.

Edited by Goblin_Wizard
Link to comment
Share on other sites

Moda Niszczące Przedłużenie nie da się zastosować w pistoletach Gammacor i Gammacor Synoid, chociaż powinna być taka możliwość.

 

Niszczące Przedłużenie brzmi jak nazwa kuracji powiększającej penisa. Przepraszam, musiałem ;) . To wszystko przez to Niszczące Tłumaczenie konkursu zaserwowane nam przez Tomasza :D .

Edited by Goblin_Wizard
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...