Jump to content

O Becie (Wydzielone Z Wątku "aktualizacja 15 - Megatemat Błędów, Bugów I Innego Robactwa."


markus230
 Share

Recommended Posts

P.S. DE nieźle dało ciała. Bugów jest od metra. Odpuściłem już sobie ich raportowanie jak zobaczyłem co się dzieje w angielskiej części forum

 

Nie zapominaj, że to jest Beta i to my ją testujemy, to oczywiste, że bugów na początku jest dużo

Link to comment
Share on other sites

Nie zapominaj, że to jest Beta i to my ją testujemy, to oczywiste, że bugów na początku jest dużo

Teoretycznie, ale to naciągane usprawiedliwienie. Praktycznie, takie gry są ciągle rozwijane i cały czas są w stanie tzw. bety. Ja rozumiem jakieś pojedyncze niedociągnięcia tu czy tam, ale zauważ, że błędy pojawiają się właściwie w każdym aspekcie gry (w tym błędy krytyczne wieszające system na które pomaga tylko twardy reset). To już wyraźne olanie klienta i tzw. puszczenie sprawy na żywioł. Coś w stylu "Co się będziemy męczyć i marnować kasę na testy. Puścimy tak jak jest i te łosie same nam powiedzą co nie działa". Wg. mnie, nawet beta ma swoje granice.

Link to comment
Share on other sites

Ehh... nie dość, że za darmo dostajesz super grę to jeszcze narzekasz. Zapewniam cię, że wypuszczenie takiego bubla i naprawienie go po godzinie jest lepszym rozwiązaniem. DE mają znacznie mniej ludzi do testowania, a gracze grają na różnych sprzętach i jest ich wiele, wiele więcej. To co my znajdziemy po 10 minutach grania DE mogą szukać kilka dni, albo w ogóle tego nie znaleźć. Owszem w pierwsze dni po Update'cie ciężko się gra, ale na drugi czy trzeci dzień gra zazwyczaj już działa dosyć dobrze

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie. Gra jest tylko teoretycznie darmowa. Jeśli chcesz coś osiągnąć w sensownym czasie, a nie jesteś chińskim farmerem golda grającym 24/7, to musisz zapłacić.

Poza tym ta gra nie jest w fazie beta. Beta jest wtedy kiedy przed premierą wypuszczamy skończony lub prawie skończony produkt zawierający wszystkie przewidziane "ficzersy" po to żeby wyeliminować z niego błędy. W Warframe masa zawartości jest cały czas dodawana więc jest to co najwyżej alfa, a patrząc na ilość błędów krytycznych to jakaś wczesna alfa.

Link to comment
Share on other sites

Ludzie POMOCY !!! Po Update 15 mam straszne problemy z grą ,  po odpaleniu z launchera mam zawsze brak odpowiedzi , po za tym często gra się crashuje. Przed aktualizacją śmigało wszystko bardzo dobrze. Czy ktoś też ma takie problemy ? Czy to wina gry czy mojego komputera który nie ma problemów z grami typu BF3. Proszę o szybką odpowiedź !!!

Link to comment
Share on other sites

Ehh... nie dość, że za darmo dostajesz super grę to jeszcze narzekasz. Zapewniam cię, że wypuszczenie takiego bubla i naprawienie go po godzinie jest lepszym rozwiązaniem. DE mają znacznie mniej ludzi do testowania, a gracze grają na różnych sprzętach i jest ich wiele, wiele więcej. To co my znajdziemy po 10 minutach grania DE mogą szukać kilka dni, albo w ogóle tego nie znaleźć. Owszem w pierwsze dni po Update'cie ciężko się gra, ale na drugi czy trzeci dzień gra zazwyczaj już działa dosyć dobrze

Nie ma gier za darmo ktos inny placi zebys mogl grac, co lepsze nadal placisz a serwerow do gier nie ma ktos ma slabe lacze nie da sie grac

 

Dokładnie. Gra jest tylko teoretycznie darmowa. Jeśli chcesz coś osiągnąć w sensownym czasie, a nie jesteś chińskim farmerem golda grającym 24/7, to musisz zapłacić.

Poza tym ta gra nie jest w fazie beta. Beta jest wtedy kiedy przed premierą wypuszczamy skończony lub prawie skończony produkt zawierający wszystkie przewidziane "ficzersy" po to żeby wyeliminować z niego błędy. W Warframe masa zawartości jest cały czas dodawana więc jest to co najwyżej alfa, a patrząc na ilość błędów krytycznych to jakaś wczesna alfa.

 

F2P w WF raczej nalezy do tych uczicwych na pocztaku potrzebna jest tylko pomoc aby zdobyc rhino a potem idzie juz z gorki, akurat czas 30lvl WF mozna wbic w 1 dzien o jakim czasie mowisz :) W WF zawartosci jest malo dodawanej ostatnio duza aktualizacja z czyms sensownym to ta z kubrowem to bylo kilka miesiecy temu.

Link to comment
Share on other sites

(...) W WF zawartosci jest malo dodawanej ostatnio duza aktualizacja z czyms sensownym to ta z kubrowem to bylo kilka miesiecy temu.

 

Nie zgodzę się z Tobą absolutnie. Naprawdę mało jest produkcji w których tak często pojawia się nowa zawartość. Fakt, raz jest to duży update, a kiedy indziej jedynie nowa broń, ale chyba nie spodziewałeś się, że jakiś developer będzie co tydzień wypuszczał gigabajt aktualizacji?. A to, że jednym się te nowości podobają a innym nie, jest rzeczą całkowicie naturalną. 

Link to comment
Share on other sites

Nie o to mi chodzi te zmiany sa tak naprawde kosmetyczne i maja niski naklad pracy bo chodzi o to zeby zarobic a sie nie narobic :), jesli archwing by wniosl cos konretnego moglbym latac nim na noemalnych mapach albo zbic szybe na misji z corpusami i wyleciec w przestrzen uderzyc statek z innej strony zrobic duze mapy do odkrywania, przejmowania statkow itp a tutaj ide na misje archwinga z corppusami i magiczna bariera odgradza mnie od przestrzeni kosmicznej, albo na misjach z Archwingiem przymusowa ewakuacja jak za daleko polece w trakcie walki z grinnerami ;/

 

Podczas misji Archwing nasz WF wogole sie nie liczy nie zdobywa XP nawet nie mozna miec sentinela, gdzie jest tryb multi 16 vs 16 osob na jakiejs duzej mapie do tego np archwing ni ma :)

 

W takim DS3 latales sobie w przestrzeni i mozna bylo wejsc do tego statku spladrowac a potem wyjsc i jechac dalej.

Link to comment
Share on other sites

Heh, całe szczęście zawsze jest wybór. Jeśli komuś nie odpowiada "bycie darmowym testerem dla DE", to zawsze można wiecie... przestać grać? :) Co do tego, że trzeba być farmerem 24/7 albo płacić by coś osiągnąć to też naciągana teoria. Wszystko zależy od tego co chcesz osiągnąć. Jak płacę abonament w WoWie i gram 30 minut dziennie, to też według niektórych "nic" nie osiągam, prawda? Ja np. w Warframe'a gram tyle na ile mam ochotę. Prawda jest taka, że czy to Warframe czy jakakolwiek inna gra online, aby osiągnąć wiele i być "w topce", trzeba grać dużo. Jak ktoś wysnuwa teorie o tym, że trzeba płacić żeby coś osiągnąć, zawsze podaję ten przykład: Kupujesz Diablo 3, za które dajesz prawdziwe pieniądze. Albo grasz 24/7 i jesteś w top 10, albo grasz tyle na ile masz ochotę i cieszysz się z tego co udało Ci się osiągnąć. W każdym jednak przypadku za grę zapłaciłeś PIENIĄDZE. W Warframie możesz również grać 24/7 i mieć odblokowany cały content albo zapłacić prawdziwe pieniądze i bez wysiłku również wszystko odblokować. Jaka jest więc różnica? W Warframe masz wybór czy chcesz zapłacić czy nie, a nakład pracy jaki musisz włożyć by osiągnąć swój cel jest taki sam jak w innych tytułach. Ale jak to mawiają, punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia :)

Edited by Yavriel
Link to comment
Share on other sites

I tak, takie rozwiązanie jest lepsze dla graczy, bo co 3 miesiące dostajemy jeden duży update, a gdyby DE miało wszystko samodzielnie sprawdzać, a potem jeszcze łatać to takie Updaty były by raz na pół roku. To jest MMO, tutaj musi się non-stop pojawiać coś nowego, żeby gracz się nie znudził i sobie nie odszedł z gry.

Edited by SabreUr
Może darujmy sobie takie przytyki
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...