Jump to content
  • 0

Problem Z Klanem Łamigłówka :p Pomocy


xMichelle
 Share

Question

Witam, tak właśnie wygląda mój klan

 

http://i62.tinypic.com/33kwuvs.png

 

33kwuvs.png

 

1. Clan Great Hall

2  Konektor +

3. Reaktor

4. Clan Greater Hall

 

Problem polega na tym, że nie mogę usunąć ani 1 ani 4 pomimo, że do nich przylega tylko konektor.

Clan Greater Hall został wybudowany jako ostatni pomimo tego nie może zostać wykasowany

W pomieszczeniach jest pustka a ja założyłem klan.więc mam maksymalne uprawnienia.

 

Przed Clan Great Hall znajdował się jeszcze Clan Hall a jego bez problemu mogłem usunąć, więc nie rozumiem czemu nie mogę wykasować Great Hall

 

Jako, że z formami jest ogólna bieda z nędzą chciałem zaoszczędzić budując całość na kilku formach chyba było ich cztery. Chciałem po przeciwnych końcach konektora budować coraz to większe budynki klanu aż do największego kasując mniejsze Clan Halle aby zaoszczędzić na formie i w ostateczności mieć konektor + największy Clan Hall + reaktor i od tego największego Clan Halu zacząć zabawę a tu czały plan poszedł ......

 

Co robić, czy można zresetować Klan nie tracąc form ?

I czy dz się cokolwiek z tym zrobić ?

Edited by xMichelle
Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

Co robić, czy można zresetować Klan nie tracąc form ?

I czy dz się cokolwiek z tym zrobić ?

 

Witaj, sprawdź w jakim pomieszczeniu lądują generowani gracze i zmień miejsce generacji. Pomieszczenie, w którym członkowie klanu/dojo są generowani, jest oznaczone, jako ‘rodzicielskie’ i wszystkie dołączone pomieszczenia są ‘potomkami’ – to czasami uniemożliwia kasację pomieszczeń.

Link to comment
Share on other sites

Witaj, sprawdź w jakim pomieszczeniu lądują generowani gracze i zmień miejsce generacji. Pomieszczenie, w którym członkowie klanu/dojo są generowani, jest oznaczone, jako ‘rodzicielskie’ i wszystkie dołączone pomieszczenia są ‘potomkami’ – to czasami uniemożliwia kasację pomieszczeń.

 

dzięki pomogło przeniesienie spawnu

 

straciłem jedną formę bo zdecydowałem się ponownie wybudować pierwszy hall za który forma się nie zwraca jeżeli jest to pierwsze wyburzenie jednak szczęśliwie dostałem formę za logowanie :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...