Jump to content
  • 0

Potrzebne Eq


(PSN)oziii130
 Share

Question

Witam. Mój lvl 2, jesli chodzi o postać to Mag 30 Lvl, broń biała Orthos 13 lvl, broń główna Boltor 13 lvl. Miecz oraz Broń głowna jest nowa, lecz wiem że muszę zmienić postać, Nie wiem jaka będzie dobra bo jest ich wiele, a następne pytanko to jak zwiększyć pojemność pkt przy kartach bo widziałem że ludzi po 60 pkt mają i wchodzi im więcej kart.

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

Żeby podwoić ilość punktów do wykorzystania na mody, potrzeba katalizatora orokin dla broni, lub reaktor orokin dla postaci, skrzydeł, i towarzyszy.

Można też na którymś ze slotów w danej broni/postaci użyć formy by dodać polaryzację. Polaryzacja zmniejsza o połowę koszt moda, który umieścimy w slocie z polaryzacją.

Link to comment
Share on other sites

Katalizatory i reaktory (Orokin Catalyst, Orokin Reaktor) można dostać tylko jako nagrody z dosyć rzadkich alertów/inwazji, jako nagrodę za codzienne logowanie (jeszcze mniejsza szansa) albo kupić na markecie płacąc platyną. 

Edited by Goblin_Wizard
Link to comment
Share on other sites

Najlepiej na Katalizatory/Reaktory czekać, możesz zainstalować sobie na telefonie aplikacje informującą o aktywnych alarmach, po każdym DevStreamie są 24h alarm na Reaktor bądź Katalizator, ale zdarzają się też normalnie, ale trwają max 1h więc można je łatwo przegapić.

 

Na późniejszych etapach gry lepiej zacząć gromadzić przedmioty do handlu i sprzedawać za platynę, Katalizatory i Reaktory kosztuje zaledwie 20 platyn, a to cena przeciętnego zestawu do broni Prime lub lepszego moda

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...