Jump to content

Rhino Iron Tank


Balrogos
 Share

Recommended Posts

Chciałbym was zapytać co sądzicie o takim bulidzie dla Rhino:

 

http://warframe-builder.com/Warframes/Builder/Rhino_prime/t_30_040004302_2-1-10-5-6-5-6-3-5-12-7-10-19-2-10-37-8-5-55-5-5-59-0-3-411-4-10_59-9-2-6-19-14-6-11-411-16-55-14-5-5-12-16-37-5_67/en/1-0-23/33611/0

 

W zamysle zmaksymalizowane przetrwanie 3408 pancerza ferrytowego rezygnacja z osłon poniewaz nie stosuje się do nich armor utrata 82hp spowoduje otrzymanie energii ktora wystarczy do powtornego uzycia iron Skin. EHP bedzie wynosilo okolo 1600-1700 + podstawowe oslony

Link to comment
Share on other sites

no powiem że jestem pod wrażeniem.

co prawda roar w tym buildzie jest bezużyteczny (osobiście zdarza mi się zapomnieć o tej umiejętności)... a i  stomp jest też nieźle podrasowany pod dmg.

 

pytanie tylko ile żelazna skóra będzie teraz wstanie wytrzymać przy 50 lvl mobach.

Link to comment
Share on other sites

pytanie tylko ile żelazna skóra będzie teraz wstanie wytrzymać przy 50 lvl mobach.

 

Rhino słabo sobie radzi powyżej 50lvl. Próbowałem nim robić T4 Survivial, ale już w okolicach 20 min cały Iron Skin starcza dosłownie na kilka sekund (to jeszcze było bez Transient Fortitude, ale te dodatkowe 600-700 hp wiele nie zmieni). Nawet jeżeli będziemy mieli wystarczającą ilość energii to częste odpalanie IS staje się mocno uciążliwe. Powyżej 50 lvl bardziej zaczyna się przydawać te 8sek stun'a ze Stompa. Oczywiście dużo zależy jeszcze od broni której używamy i stylu gry. Poza tym bez Vanguarda Rhino będzie sporo wolniejszy co też nie będzie mu pomagało w przeżyciu.

 

Natomiast do 50lvl ten build będzie spoko, tyle że wtedy Rage będzie b. rzadko działał bo czas pomiędzy kolejnymi IS będzie na tyle długi, że spokojnie nazbieramy energii z orb'ów. Pod znakiem zapytania stoi też wtedy sens stosowania aury odnawiającej życie, samego Steel Fiber i Vitality.

 

Hmm.. mam trochę mieszane uczucia. Trzeba by to jednak przetestować. :)

Link to comment
Share on other sites

To wychodzi ze valkyr najlepszy :| ja jednak gram tylko męskimi Warframe. Co do stompa ma dla mnie 1 wade dopoki wrog w dzialaniu stompa nie zostanie zabity nie mozna uzyc ponownie umiejetnosci do czasu ponownego zaladowania. Co do Roar szczerze w zyciu tego nie uzywalem w sensie w walce do jasno okreslonego celu zapewne z powodu krotkiego bufa i duzej konsumpcji energii.

 

Co do Rhino nie pasuje mi ze ma 450 oslon i 300 zycia powinno byc na odwrot skoro to taki defensywny frame w wygladzie widac cos ala pancerz rycerski a taki  Saryn Oberon maja wieksze EHP niz Rhino jesli nie liczyc iron skina, Valkyr moze sobie regenerowac sama zdrowie jak i oberon.

 

Ale z drugiej strony Valkyr ma prawie 3960 EHP+osłony

Rhino z Iron skinem

3075.6 EHP

3408 Iron Skin

450 Osłony

=6933.6 totalnego EHP

  Edited by Balrogos
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...