Jump to content

Nowe Postacie Prime


BRODIXxFUL
 Share

Recommended Posts

Valkiria teoretycznie została stworzona/zmodyfikowana przez Corpus, więc Valkiria Prime nie miałaby zbyt dużo sensu. No chyba, że DE postanowią wytłumaczyć to tym, że przy tworzeniu zwykłej Valkirii Corpus posłużyli się blueprintami znalezionymi w Voidzie.

 

Ash, razem z Voltem, jest najlepszym kandydatem na otrzymanie Prime'owej wersji, jak tylko Prime Access Novy dobiegnie końca. W końcu i on i Volt należą do siedmiu oryginalnych frame'ów.

 

Co do Nekrosa - nie mam pojęcia. Nie wiemy o nim zbyt dużo, ale sam fakt, że pochodzi on z Derelicta już w jakiś sposób łączy go z Voidem.

Link to comment
Share on other sites

Oficjalne stanowisko DE jest takie, że każde Warframe może mieć wariant Prime.

 

Co do Valkyr, to bardzo jestem ciekaw jakby ją wprowadzili, bo ta którą mamy działa jak działa ze względu na tortury i demontaż. No ale tego dowiemy się dopiero za 4 Prime Accessy najwcześniej - teraz będzie baba i w sumie wszycy wiedzą pewnie kto (a jak nie, dowiedzą się we wtorek) i potem dwóch facetów - choć bardziej prawdopodobne jest, że dużo, dużo później.

Link to comment
Share on other sites

Teoretycznie z każdego frejma da się zrobić wersję Prime. Wystarczy napisać, że do zmodyfikowania oryginału użyto technologii Void'owej, form, itp.

Ja chyba nie chciałbym Necrosa w wersji Prime. Złote elementy na nim nie będą raczej wyglądały zbyt klimatycznie (mrocznie). Chociaż.. gdyby mu zrobili taki złoty Bone Armor to moze nawet, nawet.

 

Poza tym nie tylko wersje Prime moga zrobić. Patrząc na zmutowanego Alad V to mogą zacząć wypuszczać następną serię zmutowanych frejmów z nieco zmodyfikowanymi zdolnościami (np. nowa seria corrupted modów zmieniających zdolności - tylko dla zmutowanych frejmów), żeby fajnie trzymały klimat. Ewentualnie mógłby to być jakiś syndykat kierowany przez Alada, który by takie frejmy rozdawał. Zresztą Grineer też kombinują z technologią Tenno i Voidową więc możliwości są nieograniczone.

Link to comment
Share on other sites

Każdy Warframe może dostać wersję Prime. Choć co do Valkyr... mi się zdaje, że jako taka wersja Valkyr Prime już jest, tzn Valkyr z przed demontażu, Mesa nieco przypomina Valkyr, Mesa także jest w posiadaniu Alada itd. tak więc taka wersja Orokin, ze złotymi częściami i wgl. to moim zdaniem będzie Mesa Prime, czyli ta pierwsza wersja Valkyr.

 

Nie jestem jednak pewien co do Vaubana, to czy będzie wyglądał fajnie czy nie to inna sprawa, ale jeśli dodadzą Vaubana Prime do Voida, to będzie on łatwiejszy do zdobycia od zwykłej wersji.

 

Co do Warframów Prime ogólnie, to moim zdaniem powinny być dostępne tylko poprzez zakup Prime Access'a. Zanim wyjmiecie widły, zastanówcie się. Warframy Prime to relikty pozostawione przez Orokin, Orokin wymarli, a mimo to w Wieżach możemy znaleźć tysiące schematów, po co oni tego tyle narobili? No i konsekwencją tego jest fakt, że częściej widzimy np. Frosta Prime niż jego normalną wersję, po planetach biega więcej reliktów niż zwyczajnych framów, reliktami zaczynają być te zwykłe wersje, o ironio :p

Link to comment
Share on other sites

Co do Warframów Prime ogólnie, to moim zdaniem powinny być dostępne tylko poprzez zakup Prime Access'a. Zanim wyjmiecie widły, zastanówcie się. Warframy Prime to relikty pozostawione przez Orokin, Orokin wymarli, a mimo to w Wieżach możemy znaleźć tysiące schematów, po co oni tego tyle narobili? 

 

Wg mnie nie ma co szukać sensu w grze z tak szczątkowym lore. Teoretycznie można by zrobić z Primów wersje "tylko za żywą gotówkę", ale trzeba by pousuwać im zmiany w statystykach bo by się podniósł straszny krzyk, że Pay2Win. Poza tym misje Void straciłyby wtedy mocno na znaczeniu.

 

Wydaje mi się też, że z marketingowego punktu widzenia byłby to strzał w stopę. Z własnego doświadczenia widzę, że jak dostanę rabat na platynę to co jakiś czas ją sobie kupię, ale jak widzę Prime Access w którym wali mnie w oczy tekst "dawaj sto dolców albo spływaj" to ręce z automatu składają mi się w tzw. olimpijski gest Kozakiewicza. Niby i tu i tam wydaję żywą gotówkę, ale wydawanie jej na platynę (szczególnie z rabatem) przychodzi jakoś łatwiej. Nie bez znaczenia jest też to, że jak kupuję części prime to mogę się potargować, poczekać na lepsza ofertę, itd. Po prostu czuję, że coś ode mnie zależy, że moja cierpliwość i zdolności handlowe mają jakiś wpływ na to co robię i za jaką cenę kupuję.

 

Osobnym problemem Prime Access'a jest to, że zawiera on masę, bezużytecznych (z mojego punktu widzenia) dodatków. Mnie najbardziej irytują boostery, a właściwie sama ich mechanika. Działają 24/7 i żeby wykorzystać je w pełni trzeba by właściwie cały czas grać. Dwa czy trzy razy miałem już taki kilkudniowy booster dawany z okazji różnych eventów. Nawet wtedy miałem niemiłe uczucie, że coś tracę gdy nie gram. Gdybym za coś takiego zapłacił to by mnie chyba cholera wzięła bo ciągle bym myślał jak to bezużytecznie marnują mi się moje pieniądze. Do tego dochodzą jeszcze dodatki kosmetyczne, które w większości są po prostu brzydkie w związku z czym i tak bym ich nigdy nie użył (czyli kolejna zmarnowana kasa). Jednym słowem Prime Access tak, ale nie w całych pakietach tylko na kawałki. Mogę zapłacić nawet więcej, ale dokładnie za to co chcę i za to co mi się podoba, a nie za masę bezużytecznych pierdółek.

 

Przepraszam, że trochę zdryfowałem z tematu. Jakoś tak wyszło ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak, następne Primy powinny być jak Excalibur, Mag, Frost i Ember (bez zmiany jakichkolwiek statystyk). Czy ja wiem czy voidy straciłyby na znaczeniu? Wciąż można by było tam dropnąć bronie, a tabele dropu nie byłyby aż tak przepełnione. Myślałem, nad czymś takim, że zamiast boosterów dostajesz np. 1000 platyny (wartość boosterów z PA to około 2k platyny, ale wiadomo, nie gra się 24/7 więc dla dużej części graczy to i tak się lepiej opłaci) i duperele za te 50$, za pierwszy Tier Warframe'a Prime, a wyższe Tiery miałyby jeszcze bronie i te ikonki.

 

Jakby nie patrzeć to każdy patrzy na takiego Excalibura Prime i chciałby go mieć, a dlaczego? Bo jest ekskluzywny. Na pewno nie każdy kupi każdy PA, ale jak ktoś uwielbia np. Volta to pewnie zaoszczędzi te 50$ np. nie kupując platyny przez jakiś czas i go kupi i będzie miał uciesz, ze ma coś niepowtarzalnego.

 

A co do wyglądu akcesoriów to... jak śmiesz XD Noru Prime i Targis Prime są super

Edited by markus230
Link to comment
Share on other sites

Tak, ale nie ma żadnych głosowań. Po prostu DE patrzy na jakiego Warframe'a liczą gracze (to jest: płaczą, że lubią jakiegoś frame'a i chcą żeby był pokolorowany na złoto), ale priorytet mają (miały, bo teraz pokazała się Nova Prime) starsze Warframy. Następny Warframe Prime (po Novie) to prawdopodobnie Volt, był jednym z tych pierwszych w grze, jest jedynym starterem który nie ma Prime'a i ludzie go lubią. Chociaż nie wiadomo czy następny nie będzie Ash (też jest dosyć stary)

Edited by markus230
Link to comment
Share on other sites

A co do wyglądu akcesoriów to... jak śmiesz XD Noru Prime i Targis Prime są super

No dobra, wymieniłeś 2 rzeczy, które są w miarę ładne. Właśnie dla Targisa poważnie zastanawiałem się nad zakupem tej małej paczki, którą zawierał, ale ostatecznie jej nie wziąłem bo były tam też te 90 dniowe boostery i jakieś kutasiki do zawieszenia na broni. Co do syndan (syndann/ syndanów?) to mam mieszane uczucia bo większość wygląda jak zbyt długi krawat i to noszony po niewłaściwej stronie. Jedyna, która mi odpowiada to Iliac. Lubię wszelkie "living weapons", a ta mimo, że nie jest bronią to ładnie się z nimi komponuje. No i świetnie pasuje do Saryn, której ostatnimi czasy używam najczęściej. O, właśnie! Mogli by Saryn dać prime'a. Wtedy, przy PA miałbym się nad czym zastanawiać.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Na 100% teraz będzie facet, inni niż ASH są mało prawdopodobni, ale jednak od długiego czasu gracze płaczą o ASH'a

To zależy od tego co Mynki chce zrobić, chce zrobić Asha to zrobi Asha, nie chce to zrobi coś innego

Link to comment
Share on other sites

Co to tego Vaubana to wątpie w to bo było by to zaprzeczeniem tego podstawowego. Wersja prime była by łatwiejsza do zdobycia niz oryginał. Zawsze zostaje Banshee.

Chyba, że dadzą Alerty do Voida/Baro będzie nim handlował. Ale szczerze, po Volcie Prime to już mnie nie obchodzą Warframe'y, teraz bardziej zainteresowany jestem Akcesoriami, bo bronie też mnie już nie specjalnie interesują

Link to comment
Share on other sites

Co to tego Vaubana to wątpie w to bo było by to zaprzeczeniem tego podstawowego. Wersja prime była by łatwiejsza do zdobycia niz oryginał. Zawsze zostaje Banshee.

Odpada, mamy gwarantowanego faceta, ktoś tam mówił że po novie będzie 2 facetów.

 

 

Chyba, że dadzą Alerty do Voida/Baro będzie nim handlował. Ale szczerze, po Volcie Prime to już mnie nie obchodzą Warframe'y, teraz bardziej zainteresowany jestem Akcesoriami, bo bronie też mnie już nie specjalnie interesują

Tagrisa się ma... szkoda że nie grałem kiedy była syandana w pakiecie z rhino... albo nie kupiłem akcesoriów strażnika...

 

Po ostatnim armorku z pakietu volta... wątpie w coś tak pięknego jak Tagris...

Link to comment
Share on other sites

Tagrisa się ma... szkoda że nie grałem kiedy była syandana w pakiecie z rhino... albo nie kupiłem akcesoriów strażnika...

Targis był w PA z Nyx, w pakiecie z Rhino była Noru (też żałuje, że tego nie kupiłem, chyba najładniejsza syadana w grze), a Samus (akcesoria do strażnika) taki sobie, tego akurat nie żałuje, ale marzę o Armorze a'la Misa czy Daman Prime (taki jakby hologram czy coś takiego)

Edited by markus230
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...