Jump to content

Aktualizacja 15.8.0


[DE]Tomasz
 Share

Recommended Posts

Może Strata z góry była zapisana na strata? XD
No ale kto wie, mi też ta nazwa tak troche dziwnie się kojarzy strata na straty. Skoro mamy przekaźniki to tenno potrzebuje własnych okrętó wojennych! Mozę jeszcze ataki na dojo dal każdego klanu? I wiele więcej! W warframe może jeszcze tyle dodać ;P

Jak na razie czekam na możliwość walki w ramie w ramie z obrońcami Stalowego Meridianu ;P

Poczekajmy jeszcze 2 dni i zobaczymy jak będzie wyglądać sprawa z naszymi przekaźnikami.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze patrząc na godzinie jaką mamą to do 9 na Saturnie chyba rozwalą...a na plutonie? Jak ludzie na Saturnie sobie nie radzą to co na plutonie któremu dali czas twórcy tylko półtoraj dnia czego nie rozumiem...i jak Saturn padnie potem pluton...cóż...najwyżej na koniec zostanie tylko jeden przekaźnik i wtedy dopiero ludzie się obudzą i będą go bronić tak że jakiś fomorian się pokaże minie godzinka i go nie ma. Bynajmniej wtedy zawsze ktoś będzie na tym hubie jak będzie tylko jeden. XD

Nie chodzi o to, że sobie nie radzą, wręcz przeciwnie, radzą sobie i to za dobrze. Dobijają 1mln pkt i potem nie chce się im tego dalej robić, im trudniej będzie tym więcej ludzie będą powtarzać, żeby mieć ten 1mln

Link to comment
Share on other sites

Nie chodzi o to, że sobie nie radzą, wręcz przeciwnie, radzą sobie i to za dobrze. Dobijają 1mln pkt i potem nie chce się im tego dalej robić, im trudniej będzie tym więcej ludzie będą powtarzać, żeby mieć ten 1mln

Całkowicie zgadzam się z Tobą. Przyznam się, że sam nie widzę większego sensu w wielokrotnym powtarzaniu tych samych misji po osiągnięciu minimum czyli kolejnego punktu i kasiorki. Wolę czas przeznaczony na giercowanie (bardzo zresztą ograniczony w okresie przedświątecznym) poświęcić na skompletowanie novy, somy i vasto prime. Idzie mi to bardzo nędznie :( Czy tylko ja mam takiego mega pecha do dropa? (nie pierwszy raz zresztą).

Link to comment
Share on other sites

Warto bo bynajmniej dosyć ciekawa misja, albo by ratować te przekaźniki jak komuś zależy.  A poza tym ludzie robią ledwo te przekaźniki bo wielu nie grało wcześniej zbytnio archwinga i ma go na tym 7 leverze lub nie mają żadnych modów nawet. No ale trudno, jak będzie jeden hub też będzie fajnie ;P

Link to comment
Share on other sites

Całkowicie zgadzam się z Tobą. Przyznam się, że sam nie widzę większego sensu w wielokrotnym powtarzaniu tych samych misji po osiągnięciu minimum czyli kolejnego punktu i kasiorki. Wolę czas przeznaczony na giercowanie (bardzo zresztą ograniczony w okresie przedświątecznym) poświęcić na skompletowanie novy, somy i vasto prime. Idzie mi to bardzo nędznie :( Czy tylko ja mam takiego mega pecha do dropa? (nie pierwszy raz zresztą).

Nie tylko ty masz pecha. Pomijając już nawet nowe Primy. Od miesiaca próbuję dropnąć Velocitusa, zrobiłem już chyba ze 100-120 eksterminacja archwing na Corpusie i mam chyba 5 luf, 3 korpusy i 4 szkielety do Decuriona. I dalej nie mogę tej kolby dropnąć ;-;

Link to comment
Share on other sites

Ja ci polecam robić na ziemi przejcie tyle fal ile zdołasz, mi na 10 zdobyło części do dwóch różnych broni więc zgaduje że tam będzie. Albo ewentualnei sabotaże.

To tak nie działa, Velocitus dropi tylko i wyłącznie na eksterminacjach. A tych innych nie chce, bądź co bądź Velocitus ma 1800 bazowego dmg'a

Link to comment
Share on other sites

Ja ci polecam robić na ziemi przejcie tyle fal ile zdołasz, mi na 10 zdobyło części do dwóch różnych broni więc zgaduje że tam będzie. Albo ewentualnei sabotaże.

Zaskoczyłeś mnie nieco, z tego co pamiętam części do Velocitusa leciały tylko na eksterminacjach korpusu na Marsie i Wenus. Mnie jakoś udało się to poskładać po conajmniej kilkudziesięciu misjach i myślałem, że jestem pechowym mistrzem świata. Jak widać bardzo sie myliłem ..... Ogólnie mam małe problemy z misjami w kosmocie, gdyż mój kompan nie za bardzo za nimi przepada a ja coś nie bardzo lubię pogrywać randomowo. O ile misję przejęcia na ziemi można obskoczyć samemu to wyżej już za fajnie to nie jest. Na takim Uranie Grinerzy klepią już całkiem solidnie. Można zginąć w przeciągu sekundy.   Trzeba będzie nagiąć swoje zasady. Elytron i kilka rzeczy lecących tylko na wyższych lvl same się nie wyfarmią ;)

Edited by chudzienki
Link to comment
Share on other sites

No skoro pisze że robił esterminację 100 razy a mu nie wypadało to wiesz, ja na wiki mało wchodzę.

A jeśli chodzi o archwing to mi się na nim bardzo przyjemnie gra i zamierzam sobie rozwinąć tego archwinga. W końcu coś się na nim dzieje.

Link to comment
Share on other sites

 

A tak poza tym, Przekaźników zostanie tyle ile obronicie. O_o  

 

nie brzmi to zbyt optymistycznie. ciekawe jakie będziecie mieli plany jak nie uda nam się ich obronić... (no święta idą i macie szanse 50 na 50 że będziemy dłużej grać dzięki wolnym dniom)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem za bardzo gdzie umieścić temat, więc wrzucę go tutaj gdyż tyczy się ostatnich aktualizacji.  Nie wiem jak jest z innymi klanami, lecz ze swojej strony mamy tutaj mały problem z dojo.

 

Mówiąc konkretnie -  gra nie pozwala nam aby na jednym hoście znajdowały się dwie osoby.  Kiedy jedna wejdzie do klanowej siedziby to jeszcze w porządku, ale gdy próbujemy zaprosić drugą z tego samego klanu, tamtej automatycznie się wiesza gra. (Wyjątek stanowią gracze z innych klanów.) 

 

Stawia nas to w niezręcznej sytuacji, gdyż całkowicie odpada możliwość przeprowadzania transakcji, a po skonsultowaniu się z innymi Graczami regionu, dowiedzieliśmy się że nie tylko my mamy ten problem - Kilka osób również uskarżało się o to samo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...