Jump to content
  • 0

Nie Mogę Grać Ze Znajomymi


xMichelle
 Share

Question

Mam problem z niektórymi graczami, gdy oni mnie  lub ja ich zapraszamy do Dojo wtedy gry się wieszają, wygląda na to, że działa to tylko na niektórych graczy, próbowałem zmienić im uprawnienia w Dojo, żeby każdy miał inną rangę a nie Leadera i nić, próbowałem zmieniać język gry na taki zam jak u znajomego, jeden z nich jest w znajomych drugi nie, wiec nie tu problem
i nic nie działa

Jedna ciekawostka, żeby grać razem on musi założyć grę i dodać mnie z odwrotnie nie działa bo nas wywala

 

Czasami wyskakiwał mi komunikat w grze dotyczący portów ale go zignorowałem może to to?

Robimy jeszcze Zweryfikuj/Optymalizuj (to nic nie dało)

Ustawiłem limit pingu na bez limitu i nic:D

UPNP nic nie dało

Edited by xMichelle
Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

wynikiem tego są problemy związane w Twoim łączem. może pomóc wyłączenie UPnP w opcjach ale niekoniecznie. polecam też kontakt z dostawcą neta i uzyskanie informacji na temat blokowania portów

Specjalnie dla jednej gry kombinować, to jest problem z grą a nie łączem, poza tym nie możliwe, mam dobry net nigdy nie miałem problemów z innymi grami na dodatek moi znajomi mają ten sam problem i innych dostawców niż ja, więc proszę bez takich

 

UPNP nic nie dało

Edited by xMichelle
Link to comment
Share on other sites

wynikiem tego są problemy związane w Twoim łączem. może pomóc wyłączenie UPnP w opcjach ale niekoniecznie. polecam też kontakt z dostawcą neta i uzyskanie informacji na temat blokowania portów

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...