Jump to content

Aktualizacja 16 - Megatemat Błędów, Bugów I Innego Robactwa.


SabreUr
 Share

Recommended Posts

To jadziem :D

 

Znane bugi:

 

- W nowym trybie PvP pojawiają się "nielegalne" (czyt. niezbalansowane) Warframe i Broń.

 

- Problemy z kolorami/wzorami Kubrowów.

 

- Generał Sargas Ruk zamiast demolowania waszych Warframe demoluje stabilność gry.

 

 

Witam was serdecznie.

 

Dziękuje wam za czuwanie nad stabilnością naszej gry.

 

Chciałbym was poprosić abyście podwali zrzut problemu w post/ścisłe i jasne określenie/oraz potwierdzenie replikacji buga podczas gry.

To ułatwi nam wykrycie robactwa w oprogramowaniu.

 

Czołem Tenno!

Link to comment
Share on other sites

Problem z zalogowaniem się :/

 

Widziałem kilka raportów o tym na angielskim forum, prawdopodobnie serwery dostały w kość jak nagle tłumy zaczęły ściągać aktualizację. Jak DE zacznie dzień pracy, to dowiem się co i jak.

Link to comment
Share on other sites

Na PVP pojawia się też problem z przejęciem tego pierdzidełka. U przeciwnej drużyny w ogóle go nie ma, a jak przeciwnicy u mnie go zabiorą to i tak na koniec nie mogą zapunktować u siebie w bazie. I tak wynik stoi w miejscu cały czas, nie da rady zakończyć gry.

Link to comment
Share on other sites

Helios nie skanuje Uzywajac nowych skanerów. A jesli skanuje zwyklym to tym nowym recznie niemozna przeskanowac ponownie celu.

 

Zgłosiłem, choc część z tych rzeczy (Helios używający skanerów Syntezy) może być planowana.

 

Strasznie ciemna gra mi się zrobiła. PvP zbugowane ponad miarę.

 

Screeny by pomogły.

 

Na PVP pojawia się też problem z przejęciem tego pierdzidełka. U przeciwnej drużyny w ogóle go nie ma, a jak przeciwnicy u mnie go zabiorą to i tak na koniec nie mogą zapunktować u siebie w bazie. I tak wynik stoi w miejscu cały czas, nie da rady zakończyć gry.

 

Coś powinno się poprawić po ostatniej łatce. Czy dotyczy to tylko Cefalona Słońca? Bo takie raporty głównie widziałem.

Link to comment
Share on other sites

Witam was serdecznie.

 

Dziękuje wam za czuwanie nad stabilnością naszej gry.

 

Chciałbym was poprosić abyście podawali zrzut problemu w post/ścisłe i jasne określenie/oraz potwierdzenie replikacji buga podczas gry.

To ułatwi nam wykrycie robactwa w oprogramowaniu.

 

Czołem Tenno!

 

Ja już złapałem jednego (niesmacznego) kartofla!

 

d9m1wOD.jpg

Link to comment
Share on other sites

W PvP nie można wybrać dowolnego sigila, rozumiem że syndykaty odpadają ale inne ozdobne też nie są do wyboru.

 

Wpływa to na normalny ekwipunek, trzeba poprawić ozdoby tam i wrócić do PvP. To kłopotliwe.

 

 

 

Ruk nie zawiesza gry jak to miało miejsce po aktualizacji ale dalej zacina się w ostatniej fazie. 

 

Nie daje dropów, nie daje się zeskanować, misji nie da się ukończyć.

 

VdgULVO.jpg

Edited by Sannidor
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy można to nazwać bugiem...

Po wejściu w arsenał w sekcje z modami do PVP i wybraniu z panelu na dole "Mody", pokazywane są mody ze zwykłej gry wraz z modami z PVP. Po wyjściu ustawienie modów się resetuje. Dzieje się tak za każdym razem. 

Link to comment
Share on other sites

Wracając jednak do tematu, nie mogę grać w Conclave. Klikam "Graj Teraz" i nic się nie dzieje

 

Nie próbowałeś włączyć gry na ustawieniu tworzenia rozgrywki "Solo"? Bo miałem tą samą sytuację i pomogło zmienienie gry na publiczną.

Link to comment
Share on other sites

w misjach syndykatów NIE ZAWSZE jest 8 medalionów - właśnie wróciłem z misji gdzie były 4/4 (steel meridain - mobile defence/ dla generała)

 

W tych Syndykatowych misjach nie zawsze jest określona liczba medalionów, może być od 0 (min) do 8 (max).

 

Wygląda to na buga, przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

W tych Syndykatowych misjach nie zawsze jest określona liczba medalionów, może być od 0 (min) do 8 (max).

zacytuje główny angielski temat o U16

 

 

Changes

  • 8 Syndicate Medallions are now guaranteed to appear in any Syndicate Mission.

 

w wolnym tłumaczeniu:

gwarantowane pojawienie się 8 medlaionów w dowolnej misji dla syndykatu.

 

Jesteś na 100% pewny że pojawienie się niepełnej liczby (mniej jak 8) medalionów nie jest błądem ?

Edited by Cracken
Link to comment
Share on other sites

Przelaczalem tryby arsenalu, po wyjsciu z niego znalazlem sie w takiej oto klatce:

 

35wva4b.png

Vr7dAw5.png

3DebEt4.png

Nq0wtJl.png

XUCzKLq.png

 

Nie dalo sie z niej wyjsc, nie sprawdzalem czy poprzez menu pod esc da sie wyjsc, ale po restarcie gry wrocilo do normy.

 

edit:

 

Nowe kwestie Ordisa na polskim kliencie nie sa przetlumaczone. Nie pamietam, ale mozliwe, ze nowe kwestie piramidoglowego po zakupie dokonaniu zakupu tez byly nie przetlumaczone, ale moze mi sie wydaje.

 

Po ponownym ukonczeniu testu na mistrzostwo z przekaznika wraca sie na przekaznik tak jakby sie dopiero co do niego przybylo, przypuszczam, ze powinno sie wracac do pomieszczenia z Simarisem.

 

Darvo:

mxmFvtq.png

 

Cefalon Simaris:

o7TRKGa.png

0WpqxFA.png

6cJfrA2.png

csks1cy.png

Edited by Minakowski
Link to comment
Share on other sites

gwarantowane pojawienie się 8 medlaionów w dowolnej misji dla syndykatu.

 

Jesteś na 100% pewny że pojawienie się niepełnej liczby (mniej jak 8) medalionów nie jest błądem ?

 

Masz rację, wygląda to na buga. Dzięki za upomnienie!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...