Jump to content
Dante Unbound: Share Bug Reports and Feedback Here! ×

[Hun]Hali Srácok!:d


roach31
 Share

Recommended Posts

ááá végre egy magyar klán!!! én is jönni akarok!! anno csináltam egy Tenno3hun nevű klánt, csak mivel haverok nem játszák nem nagyon jött be, szívesen csatlakoznék :)

Edited by claci
Link to comment
Share on other sites

Abban benne vagyok, hogy felvegyük egymást és játszunk mint egy csapat, de ahoz hogy egy komoly klánt alkossunk, ahoz kicsit kevesen lennénk...

 

ahhoz tényleg kevesen.. egyenlőre.. :)

Link to comment
Share on other sites

én mindenben benne vagyok... igazából pont most keresgéltem egy klánt mert ugyebár az update 8 nagy hangsúlyt fektet majd erre a klános dologra, meg jön az a dojo-s dolog,amire elég kíváncsi vagyok, úgyhogy elkezdtem keresgélni egy társaságot. Nézelődtem magyarok után is de nem nagyon találtam semmit..

Link to comment
Share on other sites

Én rátok bízom. Xelosz meg roach31 csak valahova gyűjtsük össze a meglévő magyar játékosokat. Ahol lehet dumálni egymással stb. Ha jól látom roach31 már csinált 1 klánt is.  

Link to comment
Share on other sites

Guest Minimano84

Kösz.

Nálam mindenki offline de lehet a hálózattal  van a gond. a rendszergazda blokkolja a portokat szóval nem mindenkivel tudok direktben játszani. ismerőseim közül is csak 1 az aki lát és tud is velem játszani. majd ha nem itt lesz a gépem valószínűleg előkerülök az árnyékból. 

Addig is jó gamet mindenkinek.

 

Amugy az orokin catalyst meg a reactor csak egyszer használható és duplázza a skill pontokat? vagy többször is meg lehet vele duplázni?

 

Addig nem próbálom ki amíg nem tudok meg róla többet, de még a tervrajza sincs meg szóval még gyártani sem tudok. azt a kevés platinumot meg nem erre fogom elherdálni :)

Link to comment
Share on other sites

Nálam is mindenki offline van amúgy, szal lehet nincs blokkolva semmi... el van tűnve mindenki :(

Az orokin cucc pedig pontosan azt csinálja amit írtál, ha rányomod mondjuk a 30-as karakteredre akkor kapsz plusz 30 skill pontot.. tehát lesz 30 pontod további modokra...összesen 60...

Edited by claci
Link to comment
Share on other sites

Én elég sűrűn online vagyok, szóval ha kell valami tanács, vagy segítség akkor nyugodtan írjatok rám.

A klánnal kapcsolatban éreztem hogy nem lesz valami hosszú életű dolog... lehet hogy lenne jövője ennek a csak magyar klán dolognak, de az tuti hogy nem mostanában. Talán majd ha már előre találsz egy 30 embert. Másrészről pedig az hogy csak magyar eléggé leszűkíti a felvételi határokat, így elég kevés esélye lenne hogy akár egy normális Dojot összetudnánk hozni.

Nekem ez a véleményem, de nem erőszakolom rátok azt hogy keressetek egy külföldi klánt, ahol eltudtok helyezkedni.

Edited by Xelosz
Link to comment
Share on other sites

jelenleg 14-en vagyunk, és várunk két ember ami már annak a fele ami szted kéne...pár napja írtam két másik fórumra, és azóta napi két ember simán csatlakozik. Még ne írjuk le a dolgot sztem :)

Link to comment
Share on other sites

jelenleg 14-en vagyunk, és várunk két ember ami már annak a fele ami szted kéne...pár napja írtam két másik fórumra, és azóta napi két ember simán csatlakozik. Még ne írjuk le a dolgot sztem :)

És mind magyar ? Hát oké ha összetudsz szedni 30 embert, akkor az már eredmény.  ;)

Link to comment
Share on other sites

És mind magyar ? Hát oké ha összetudsz szedni 30 embert, akkor az már eredmény.  ;)

Ahham! eddig mind az! ha te is jönnél akkor már egyből 15! Plusz most írt at35z, az máris 16! ;)

Link to comment
Share on other sites

Én is benne vagyok a klánosdiban, majd vegyetek be :))

 

Csináltam egy Steam csoportot is, ahol még tudunk így beszélni:

 

http://steamcommunity.com/groups/hungarian-tennos-warframe

Igen láttam, hogy felvettél, csak még nem tudtalak megkeresni a játékben, hogy megnézzem magyar vagy-e, de természetesen akkor már bent is vagy, és már ránéztem a steam csoportodra is, és nagyon tetszik, fel is iratkozok majd, meg szólok a többieknek is! Üdv nálunk! ha tudsz bárkit aki még jönne, hívd nyugodtan :)

Link to comment
Share on other sites

Ahham! eddig mind az! ha te is jönnél akkor már egyből 15! Plusz most írt at35z, az máris 16! ;)

Sőőőt, most léptem be, és megint volt két ember! XD

Max egy hét és meglesz az a 30 ;)

Remélem, hogy akkor már csak be lépsz te is :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...