Jump to content
Dante Unbound: Share Bug Reports and Feedback Here! ×

[Hun]Hali Srácok!:d


roach31
 Share

Recommended Posts

Ammm menyi a klán létszám? Mert ahogy mostanában elnéztem elég sok ember csatlakozott.

35, plusz 6 várólistán... meg kb még 5 embert nem vettem fel

jelenleg 18-an aktívak is ebben a minutumban :) :)

Edited by claci
Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Mára már elég nagyra nőtt a klánunk..több mint 35-en vagyunk
Itt az idő, hogy létrehozzunk egy olyan helyet magunknak ahol meg tudjuk beszélni a játékkal kapcsolatos dolgainkat, hiszen ekkora létszámnál a játék chat elég kaotikussá vált.
Erre várnék ötleteket, a meglévő mellé.. ha valakinek van ennél jobb ötlete jelezze...

Az első és ami már igazából kész állapotban is van az a már belinkelt steames csoport!

 

 

 

http://steamcommunity.com/groups/hungarian-tennos-warframe#

 

 

 

Ez tűnik a legkényelmesebbnek mindenkinek, és itt lehetőség van saját topic-ok nyitására is, a már meglévő csoporton belül!
Úgyhogy ha ez mindenkinek megfelel, arra kérnélek titeket, hogy lépjetek, be hogy a későbbiekben megvitathassuk, például a dojo építés következő lépését, vagy éppen könnyebbé tegyük a közös játék megszervezését!

 

ÉS aki még nem lépett be, nincs klánja, vagy váltana, szívesen várjuk!

Edited by claci
Link to comment
Share on other sites

még mindig nem jössz? :)

hát ami ezt illeti szerintem még maradok egy kicsit de szeretnék átmenni és ezt majd jelzem is. Remélem nembaj ha egy kicsit elhalasztjuk ezt a jelentkezős dolgot és késöbb is meglesz még a helyem a klánban ;D

(Megvan a Stalker ijja :D)

Link to comment
Share on other sites

hát ami ezt illeti szerintem még maradok egy kicsit de szeretnék átmenni és ezt majd jelzem is. Remélem nembaj ha egy kicsit elhalasztjuk ezt a jelentkezős dolgot és késöbb is meglesz még a helyem a klánban ;D

(Megvan a Stalker ijja :D)

mázlista! te akkor csak úgy jöhetsz, ha az íjat lepasszolod nekem! :D

Link to comment
Share on other sites

lol felvételi díj vagy mi? :D

Ez a stalker nagyon virgonc lett! Ma 2-szer támadott meg :)

Amúgy Roach fentszoktot lenni? Mert nemnagyon látom mostanában. >_>

remélem hogy jön majd, mert írtam neki privit is :)

Link to comment
Share on other sites

na holnap felmaxolom ezt az ijjat remélem lesz jelentkező aki eljön velem a Plutora (nem azért mert nincs meg nehogy valaki azt írja h majd én elviszlek ;) csak egyedül egy lvl0 bowwal nem lesz könyü)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Az idő múlik az emberek változnak.... Senkinek sem ajánlom ezt a klánt! A vezetők elvannak szálva maguktól és az embereket lehülyézik a hátuk mögött... ha van egy kis eszed és ellent mondasz a sok baromságnak amit kitalálnak akkor azonnal közellenség vagy és kirugnak! 

Viszont minden birkának akik zokszó nélkül követik a vezető utasításait csak ajánlani tudom! Ha egy olyan ember vagy akit nem érdekel ha szídnak, nem érdekel ha nem szólhat bele a dolgokba, nem érdekel ha csak egy vagy a sok birka közűl akkor itt a helyed!

Magyarok... mit is vártam tőlük... addig normálisak amíg nincs a kezükben egy kis hatalom mert akkor mingyárt ők itt a Janik...

(Akinek nem inge ne vegye magára, tisztelet a kivételnek.)

Link to comment
Share on other sites

Ne lepődj meg túlságosan, de nem sírta... sőt a szavaiból láttam hogy örül annak hogy elment onnan, hisz ti inkább beszélitek ki az embereket a hátuk mögött, mint sem hogy leírnátok neki/nekik hogy mi is a bajotok vele/velük... Lehet hogy te és az állítólagos "vezetőség" ahogy Brien írta egyszer azt hiszitek hogy amit ti mondotok az ott szent írás kőbe lesz vésve és mindenki megy utánatok... az igazság és a baj az hogy sajnos tényleg ez a gelyzet sok embernél a klánotokban, ezt le is írtam. Az viszont megint egy más téma hogy a klánotokban lévő tagok 80% tuti hogy nem használja a Steam forumot és ezért nincs eggyel sem semmi baj. Nehogy azt hidd hogy csak Lacit ismerem a soraitokból... sokakkal beszéltem és a dologban a meglepő hogy nemis kell a klánról kérdeznem mert szinte rögtön úgy kezdik hogy mondanak valamit róla... náha jót, néha rosszat (többségben rosszat) Nem fogom elmondani a konkrét neveket mert félő hogy kirugnátok őket mert velem egyáltalán szóba mertek állni. Azthiszed hogy te szartad a spanyol viaszt, mert te csináltad meg azt a klánt amit igazából Laci ápolgatott... persze lehet hogy te nem tehetsz róla hogy nem tudtál gép közelben lenni, de ez a klán akkoris azért ilyen mert Laci a gondját vieselte, amennyire tudta. Az meg megint egy másik téma hogy engem a Steam közösségből ami NEM A KLÁN MIATT LETT LÉTREHOZVA kidobtatok, elég érdekes indokok vagyis igazábol indokok nélkül, mert egy levelet nemtudtatok megereszteni vagy ilyesmi, hogy: Oké te gyökér ki vagy rugva mert x, y...stb. De ebbe most ne menjünk bele, különösebben nemis bánom. Én egy ilyen ember vagyok. Engem vagy imádnak vagy utálnak...

Szóval lényeg a lényeg... nagyon szép klán volt... és itt a hangsúly a volt szón van. Szóval Laci és a klánodban lévő magyarok értelmesebb, tudatosabb rétege nevében mondom, hogy: Köszönjük Emese!

Mellesleg, hamár a mondatot nem kezded nagy betüvel legalább egy nevet mint az Emese illik nagy betüvel írni... te a Magyart is kis betüvel írnád?

Edited by Xelosz
Link to comment
Share on other sites

ne tőlem kérdezd miért rúgtak ki a steam csoportból mert engem nem nagyon érdekel,hogy épp jó pofizol velünk vagy éppen próbálsz genyózni én az ilyen "embereken" csak nevetni szoktam^^,laci meg nyomorékságokat beszél én ennyit mondtam ott ts-en "hogy a sok hülye úgy is oda fogja pakolni,hiába írtam le nekik....."  ez lenne az nagy "hisz ti inkább beszélitek ki az embereket a hátuk mögött," és tudtommal Brien csak annyit kért lacitól, hogy  ők mint vezetők ne a  steamforumon veszekedjenek egymással.......aki ezen bevágja a durcát meg elkezd mártírkodni  azt inkább had ne jellemezzem ^^

Link to comment
Share on other sites

Sok sikert a klánodnak GhostWOlf995.

Nem is kértem hogy te magyarázd meg hogy miért lettem kidobva sőt külön meg is említettem, hogy ez más téma. Azt, hogy az ilyen "embereket" idézőjellel írtad nem értem miért írtad valószínüleg túlsok terminátort néztél, mert igen én ember vagyok ne lepődj meg túlságosan, de most remélem nem törtem szét az elképzeléseidet. Az elég szomorú, ha te nevetsz az ilyen ügyöken, nem mondom azt hogy légy ideges vagy szomorú, de elég nehezen tudom elképzelni hogy nevetve írod le ezeket a sorokat... Mindenki annak hisz akinek akar, én nem voltam ott, de nemhiszem hogy Laci mártírkodna vagy bevágta volna a durcát.

És látom azt eléggé figyelmen kívül hagytad vagy szándékosan vagy véletlenűl, hogy ez a kén Lacinak köszönheti azt ami... Egyébként meg miért is ne a steam forumon vitassák meg a gondjaikat? Mert ha talán Brien alul marad a vitában csökken a faszmérete? Attól fél, hogy nem fogják annyira tisztelni? Szerintem a forum épp azért van hogy megvitatsák, megbeszéljék a nézeteiket. (Ha az eltérő akkoris) Nem kibeszélni kéne az embereket, és nem elkergetni, kirugni vagy befogni a száját, hanem meghallgatni,hogy mit is akar mondani.

Link to comment
Share on other sites

én nem is tagadom,hogy sokat köszönhetünk lacinak ,amúgy meg ha ott van a TS is ami ugyebár "klán kettészakító" tényező(egyesek szerint)  akkor én inkább ott beszélek és nem könyveket írok kis szaros dolgokról és én kurva élet,hogy nem fogom leírni még egyszer azt amit már elmondtam.....

Link to comment
Share on other sites

Ezek a kérdések költőiek voltak, azthittem ez egyértelmű. Nemis vártam hogy megválaszold őket. Szerintem a témát le is zárhatnánk most kurvára nincs kedvem veszekedni se veled se a "vezetőséggel". Hogyis ne, az kell még nekem idehívd Brient meg Atezt... viszont az álláspontomon továbbra sem változtatok. "Az idő múlik az emberek változnak.... Senkinek sem ajánlom ezt a klánt!"

Link to comment
Share on other sites

Nincs túlzottan szükségem ilyen "emberek" (ahogy valaki leírta) társaságára. A klán tagjaival továbbra is fentfogom tartani a kapcsolatot. Remélem ezt az eggyet még megengeditek, hamár azt nem, hogy megmondjam a véleményemet.

Csak sok jót és sikerekben, élményekben gazdag játékot tudok kívánni, mert ez még mindig egy játék. Nem az a hely ahol veszekedni kéne bármiért is.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...