Jump to content
Dante Unbound: Share Bug Reports and Feedback Here! ×

[Hun]Hali Srácok!:d


roach31
 Share

Recommended Posts

Ahol Magyarok vannak, ott veszekedés is széthúzás is van. Az szép elképzelés lenne, hogy legyen pár összegző klán a játékban, de sok más játékban is kijött, hogy igazából értelmetlen, mert ha nem jön ki valaki a másikkal ki meg nincs egyetértés, akkor valaki mindig elkezd uszítósat játszani és egymás ellen hangolja az embereket. Nem tisztem beleszólni a dolgotokba, meg nem ismerem az előzményeket, kifejezetten csak azért írtam ide, mert honi téma és ha már van ilyen, akkor írok ide is. Aki szeretne belépni a klánomba és érdekli a dolog, az írjon nekem itt és mérlegelem a dolgot. Nem használunk teamspeaket és nincsenek kiemelt szabályok, csak annyi, hogy egymást tartsuk tiszteletben és játszunk a dojo és a saját szórakozásunkért. 

Link to comment
Share on other sites

ez így igaz és teljesen igazadvan csak tudok amikor  vagyunk vagy 70-en a klánban és akkor kezdi el az már egy kicsit gázos....amúgy nem érdekelne ha csak 5en lennék na de így .......

Link to comment
Share on other sites

animafan10 hallottam a klánodról, eddig csak jót. Remélem sok jó játékost fogsz begyűjteni.

Roach szerintem te tévedésben élsz.... tudod te egyáltalán mit jelent az hogy kétszínű?

Miért volnák én kétszínű? Oké hogy lezártuk a témát, de ezt attól függetlenűl meg szeretném tudni? Egyáltalán nem értem miért mondtad pont te ezt... montha nemis tudom olyan nagy cimborák lettünk volna meg mindent válvetve megtettünk volna egymásért vagy bármi szívügy húzott volna engem ahoz a magyar klánhoz és elárúltam volna vagy ilyesmi.... de ilyesmi pont nem történt... egyszerüen most kifogtál rajtam... na mond miért volnék én kétszínű?

Link to comment
Share on other sites

animfan csak óvatosan,nehogy véletlen valaki a te klánodat is ezzel a szöveggel illesse ^^ Az idő múlik az emberek változnak.... Senkinek sem ajánlom ezt a klánt!" (most ,hogy ezt így leírtam biztos nem így lessz :D)

Link to comment
Share on other sites

Először is annyit mondanék, hogy ne veszekedve vitassátok meg a témát, mert a mai fiatalabbak, de néha öregebbek is hajlamosak elmenni virtusokba és ezekre van a legkevésbé szükség, hiszen józan embereket feltételezünk és azok nem egymás torkára mennek. Másik része a dolognak, hogy a klánomat én és a többiek közösen formáljuk, hiszen a klán közösség nem csak a főnökből áll, hanem a tagok és a közakaraton. Akinek nem tetszik valami a klánban, az vagy tegye szóvá, vagy lépjen ki, ha nem képes azt az alapvető dolgot megtenni, hogy elmondja mi a baja, volt már egy két ilyen ember, aki nem volt képes válaszolni, de ők nem találták meg itt a számításokat, akkor azok elmennek máshová, ha nagyobb klánt akarnak ahol többen vannak fenn egyszerre. Nálunk nincs kötelező megjelenés és akkor játszunk, amikor van rá lehetőség vagy tudunk jönni, de kényszerből nem várom el másoktól, hogy legyenek a sorakozón, mert ez csak internet és itt mindenki azt mond amit akar, de a bizalom az mélyebbről jön.

Link to comment
Share on other sites

Na épp ez kellene, mint ami animafan10 klánjában van. Látod roach ott el lehet mondani, hogy mi az ember baja vagy mivel nem ért eggyet. Nálatok, ha valaki piros helyett kéket mond agyből kidobjátok, letiltjátok vagy egy életen át megvetitek... na itt van az elsőszámú gond nálatok.

animafan10 klánjára nem tudnám és nemis fogom ezt kiírni, mert oda nem ajánlottam be senkit, oda nem toboroztam az embereket és valószínüleg nemis fogom.

Pont ez a lazaság és közösség hiányzik tőletek.

Köszönöm hogy ezt leírtad animafan10.

Link to comment
Share on other sites

Hali Grekkatarq.

Szilvia a tiéddel együtt 4 aktív Magyar klánról tudok.

roach31 nem azt mondtam hogy te hanem hogy ti... ezalatt értem azt hogy akinek nem inge ne vegye magára. Persze nem azt mondom hogy te nem vagy ebben hibás, mivel te is jól ellenem fordúltál amikor véleményt nyílvánítottam egy dologról. Szóval annak ellenére hogy nem te dobtál ki, és tudomásommal te senkit sem dobtál ki, viszont meg sem védtél senkit vagy legalábbis nem állítottad le a veszekedéseket, sőt inkább olajat öntöttél a tűzre.

Most nem azt akarom mondani hogy miért nem védtél meg mikor épp ketten-hárman ellenem írtak, de igazán közbeszolhattál volna hogy hé azért van igazság abban amit mondok, hogy legalább egy kicsit visszarántsd az embereket és nem lettek volna ehez hasonló viták.

Link to comment
Share on other sites

Hogy őszinte legyek nemtudom és nincs sok kedvem visszanézegetni, keresgélni a kommentjeidet. Nem mondtam hogy mindig te voltál a fő vitatársam vagy hogy mindig csak szídtál. A lényeg abban amit az elöbb írtam hogy nem voltál képes visszafogni ezt a vitát, nem úgy, mint Laci. Laci is csak egyszer fogta vissza a gyeplőt rögtön fel lett hívva TS-re ott pedig nem tudhatom hogy miket mondtatok, mert nem voltam ott, de ennek hatására elment. Ez itt a baj. Hogy ha valaki kiáll egy másik ember döntése mellett, és az nem tetszik egy-két embernek akik mellesleg hatalmi pozíciót töltenek be a klánban akkor egyből ilyenek történnek. Ez a szomorú.

Most nehogy magadra vedd, ha te nem voltál benne a Lacis dologban.

Link to comment
Share on other sites

én őszintén meg mondom,hogy kurvára nem kedvem vissza olvasni főleg,hogy minden írásotok kb  2oldalas volt,kb csak az akkori legutolsót postodat olvastam ahol volt az a  TS-es faszság, én a lacis dologhoz csak annyit tettem hozzá " a vitáitokat ne a közönség elött játszátok le vezető létetekre" és ezt is csak azért,hogy ne az legyen hogy ez emellé amaz meg amellé áll......

Link to comment
Share on other sites

Nem mondtam hogy nézd vissza. Aztmondtam hogy én nem fogom visszakeresni. Az mondjuk teljesen jogos, hogy ne mindenki elött vitatkozzanak, de az sem valami jó, ha felhívja egyik a másikat és ott már várják páran és szépen kiosztják ésszel. (ne vedd magadra) De látom hogy a lényeget pont elkerülte a figyelmed. Nem kéne hagynod,hagynotok hogy ilyen kissebb,nagyobb viták legyenek. Meg kéne közbe kéne lépni a vezetőknek akár egy másik vezető az egyik vita kezdeményezője, akár valaki kissebb rangu. Laci ezt megtette, láthatod mi lett a végeredménye. Pont az amiről mindigis beszéltem. Nálatok nem lehet az embernek saját véleménye. Ha nem ért a vezető réteggel eggyet, akkor repül.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok

Látom jó rég óta vitáztok itt. Én csak annyit fűzék még a dologhoz, hogy szerintem itt túl sok mindent nem tudunk tenni ezzel a dologgal, csak annyit hogy békén hagyjuk egymást, és mindenki megy a maga kis klánjába. Én is keresek magamnak egy másikat oszt csőő.. ahogy el nézem van is már választék. Én személy szerint egyébként úgy éltem meg a dolgot, ha már ilyen sokszor szóba kerültem, hogy én két dolog miatt szólaltam meg steamen.. az egyik a ts a másik a dojo volt.

a ts-hez eleinte nagyon negatívan álltam hozzá, hogy biztos szét fogja sakítani a klánt. Én attól féltem, hogy akik használnak ts-t csak ts-esekkel fognak játszani, de szépen rámcáfoltatok, és ezt be is ismertem az utolsó hozzászólásomba a topicban.

a másik a dojo volt, amiben úgy érzem, hogy igazam van, vki elbaszta, ennyi... a steam sem régóta volt bevezetve, és gondolom még most is kéne még reklámozni kicsir, hogy ott legyen a köztudatban, de rossz ötletnek tartottam hogy egy lift miatt kizárjunk mindenkit a dojobol a vezetőségen kívül. Egy jópár klántag meg is keresett hogy hát ez mi..

Ami miatt én kiléptem az az volt, hogy miután megírtam azt a regényt ami olyan hosszú lett mint kb ez lesz, és amiben úgy érzem nem álltam senki oldalára, mert mindenkinek címeztem, azután Brien behívott engem "elbeszélgetésre". Majd én ott kaptam egy felymosást, amit a mái napig nem tudom hogy miért.. ugyanis ő is azt mondta hogy az utolsó hozzászólásommal nem volt baja..és maga a hangneme nem tetszett az egésznek.. mert az nem megbeszélés volt, hanem lebaszás, az ő részéről, ráadásul én voltam aki még promotálta őt egy magasabb rangra. Nekem úgy tűnt hogy én ott inkább xelosz miatt lettem lebaszva, egy elég lekezelő hangnemben a részéről.

Az miatt hogy kiíírtam roach a hülyés dolgot chatre elnézést kérek, gerinctelen dolog volt, főleg, hogy az gondolom csak egy ilyen komolytalanra vett elszólás volt, azért tényleg bocsánatot kérek és szégyellem

Link to comment
Share on other sites

Mondtam egy szóval is hogy ki lett rugva? csak azt mondtam hogy a TS beszélgetés után hagyta el a klánt. Azt én jól tudom hogy nem rugta ki senki. De végeredményben mégis pár ember tehet róla, amikor sokkal inkább érdemelte volna meg ő az elismerést és azt hogy kiálljanak mellette mint bárki abban a klánban. Én így látom.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...