Jump to content

Zmiana Do Broni.


Dedal007
 Share

Recommended Posts

Witam. Chciałbym złożyć propozycję na przemianę broni o nazwie "cernos" chciałbym zauważyć że ten łuk na grocie strzały ma hak dlatego na drugi atak jak na przykład w quanta by cernos mógł przyciągnąć wroga lub gracza do obiektu wystrzelonego oczywiście żeby ten strzał zabierał więcej amunicji albo by miał specjalny wskaźnik ładowania a sam strzał  miał by średni zasięg. Mam nadzieję że propozycja was zainteresuję.

Link to comment
Share on other sites

Niestety obecnie posiadanie drugiego trybu ognia przez broń powoduje, że noe można dobrze nią celować. Noe ma w takich broniach możliwości przybliżenia. A brak tego w łuku to duży problem. Choć sam pomysł całkiem spoko jednak nie chciałbym tego w Cernosie. Dodanie nowego łuku z taką opcją byłoby znacznie lepsze moim zdaniem.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Niestety obecnie posiadanie drugiego trybu ognia przez broń powoduje, że noe można dobrze nią celować. Noe ma w takich broniach możliwości przybliżenia. A brak tego w łuku to duży problem. Choć sam pomysł całkiem spoko jednak nie chciałbym tego w Cernosie. Dodanie nowego łuku z taką opcją byłoby znacznie lepsze moim zdaniem.

Kojaże 2 bronie co tak działają Paracyst i nowy Harpak oba mają pociski wielostrzałowe (czyli jeden przycisk kilka pocisków) i jak mówił przedmówca dodanie tego do łuków lub jednego nowego było by super
Link to comment
Share on other sites

Dla mnie zbędne. Mamy już dwie bronie z taką możliwością i jakoś super nie są.

ja też nie mam takiej pary do nich dla mnie one po prostu są i tyle. Więc gdyby w łukach były w przycisku 3 myszy to może czasem używał ale nawet łuków nie używam więc to też mogło by tylko być.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...