Jump to content

Sposób Płatności Za Platynę


Carcu
 Share

Recommended Posts

 W trakcie instalacji wybrałem sposób płatności przez Steam a teraz chciałbym to zmienić jednak nigdzie nie widzę gdzie to zrobić. Wie ktoś jak/gdzie to zmienić.

Z góry dzięki za pomoc.  

Link to comment
Share on other sites

No problem w tym że nie mam tych innych opcji. Instalowałem grę przez Steam i teraz na tej stronce WF z platyną wyświetla mi się takie logo z Steam. Jak kliknę w zakup platyny to zaraz przenosi mnie do logowania w Steam a tam po zalogowaniu automatycznie do realizacji płatności w portfelu Steam nigdzie nie pyta się o inną możliwość zapłaty :(

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli na tej stronie:

 

c88664dc4495.png

 

klikniesz >Buy Platinum< to przeniesie cię na tę stronę:

 

8191c3c3b693.png

 

Sposób płatności zmieniasz po lewej stronie. Ja też instalowałem grę przez Steam i żadnych problemów z płatnościami nie mam.

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

Nie wchodź na stronę WF podczas gry przez Steam, bo wtedy będziesz miał właśnie tylko ten jeden rodzaj płatności. Wchodź przez zwykłą przeglądarkę. 

BTW: Polecam poczekać na obniżki cen jako nagroda za logowanie.

Link to comment
Share on other sites

MrDar1o ma rację :-) gra rozpoznaje czy platforma Steam jest aktywna czy nie. Jak działa Steam to tylko jest płatność przez platformę a jak się wyłączy Steam i ponownie zaloguje na stronie WF do pojawiają się inne loga płatności jak na fotce od Dr_Someone. 

Jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Znaczy nie musisz wyłączać Steam. Po prostu jak wchodzisz na stronę podczas gry poprzez przeglądarkę Steam (domyślnie po wciśnięciu Tab+Shift) to wtedy masz tylko możliwość kupna platyny poprzez Steam. Na zwykłej przeglądarce (Chrome, Mozilla) masz wszystkie formy płatności.

Link to comment
Share on other sites

Sprawdzałem trzy razy, ja muszę wyłączyć Steam (nie wystarczy tylko grę WF albo inna przeglądarka ) bo jak działa w tle to obojętnie jaka przeglądarka Chrome, Mozilla IE to jest tylko płatność Steam. Po wyłączeniu Steam i ponownym zalogowaniu na stronce WF wyświetlają się inne płatności.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...