Jump to content

Recommended Posts

83BfF6b.jpg

 

Nowy Event: Operacja Tubemen of Regor

 

Tenno,

 

Masz okazje zaatakować sedno sekretnych podwodnych laboratoriów Tyl Regor’a, ale ta okazja przybywa z trudnym wyborem.

 

Alad V myśli że te laboratoria kryją lek który oczyści jego zniekształcone ciało od infekcji Plagi. Nef Anyo nienawidzi Alad’a i zrobi wszystko co w jego mocy aby przeszkodzić mu w nagromadzeniu leku, niszcząc nawet lek który szuka. Obydwa oferują nam drogę do laboratoriów. 

 

Twoim zadaniem jest wybrać najmniej szkodliwe zło.

 

- Lotus

 

 

Co Potrzebujesz Zrobić

 

Zlokalizuj Ocean Grineer na Uranie

Zdecyduj się czy pomożesz Alad’owi V czy Nef Anyo. Jeśli pomożesz Alad’owi V, Twoją misją jest wykradnięcie leku. Jeśli pomożesz Nef Anyo, musisz zniszczyć lek.

Zlokalizuj Stację Pompową: musisz zalać pomieszczenie, używając infiltracji.  

Rozwal rury aby zalać pomieszczenie pompowaną wodą, uaktywnij konsole pomp znajdującą się w pobliżu. 

Po uaktywnieniu konsoli, czekaj aż woda zostanie wypompowana. Uważaj Tenno! Wróg może w każdej chwili zaatakować. Odeprzyj jego atak aby zakończyć pompowanie.

Po zakończeniu procesu pompowania, zjedź windą w głębiny laboratorium. Wróg może nadal czyhać, bądź ostrożny/na.

 

Następna faza zostanie zadecydowana Twoim poprzednim wyborem:

 

Unicestwij (pomóż Nef Anyo)

- Zlokalizuj Genetyczny Eksperyment. Wyeliminuj go.

- Podążaj do Ekstrakcji.

Wykradnij (pomóż Alad’owi V)

- Zlokalizuj dwie Konsole w Pomieszczeniu DNA. Odnajdź Toksyczne Komórki i wstaw je do obydwu konsol, aby wykraść ważną informację i unieszkodliwić proces klonowania.  

- Idź do Ekstrakcji

 

Co Potrzebujesz Wiedzieć

 

Twój wybór: Pomóż Nef Anyo aby zniszczyć Komponenty Badań Grineer. Albo pomóż Alad’owi V wykraść Komponenty Badań Grineer.

 

Operacja zaczyna się dzisiaj i kończy się w środę, 20 maja o 18: 00 polskiego czasu.

 

Broń Eventu – Pomóż Nef Anyo albo Alad’owi V w co najmniej 4 zwarciach regionalnych.

 

DERA VANDAL: Spersonalizowana wersja strzelby Dera z metalową powłoką i znakiem Lotus (jeśli Nef Anyo wygra). 

KARAK WRAITH: Odimienna wersja szturmowego karabinu Grineer, unikatowo ustylizowana (jeśli wygra Alad V).

 

Zwiastun Nowej Planszy: Podwodne Laboratoria Grineer

 

Genetyczne Laboratoria Tyl Regor’a, ukryte pod toksycznymi Oceanami Uranu. Wbudowane w olbrzymie filary rafy koralowej, głębiny Urany są doskonalą kryjówką najnowszych osiągnieć genetycznych Grineer.

 

Operacja Tubemen of Regor jest zwiastunem nowych podwodnych plansz, chcielibyśmy wiedzieć co o tym rozbudowaniu myślicie?! 

 

Nowe Koszmarne Wyzwania

 


Zgrupujcie się z innymi Tenno i sprzeciwcie się Vay Hek’owi w pierwszym Koszmarnym Wyzwaniu w grze Warframe. Silniejszy wróg, ulepszone pułapki i bardziej intensywne zwarcia z bossami, które przetestują wasze zgranie grupowe. Czekają na was lepsze nagrody, ale tylko, jeśli przeżyjecie walkę przeciw tyrani Grineer.

 

Gracze mogą kupić Klucz Koszmarnej Próby Vay Hek’a na Rynku gry za 100, 000 Kredytów. Budowa klucza kosztuje 5000 Kredytów, 18000 Nano-zarodników i 2 Gale.

 

hR3FrzV.jpg

 

Wzmocnienie dla Tenno

 

Tenno, dodaj trzy nowe bronie do Swojego Arsenału i zawładnij polem walki: Tonfa Boltace, łuk Daikyu i armatę cząstek Atomos.

 

BOLTACE: Dopasuj ten specjalnie zaprojektowany zestaw Tonf do karabinu Boltor.

DAIKYU: Daikyu wymaga wielkiej siły do naciągnięcia cięciwy, ale zapewnia dodatkową siłę i zasięg przy każdym wystrzale.

ATOMOS: Ta armata cząstek generuje wiązkę skondensowanej przegrzanej plazmy przeznaczonej do topnienia skał do rudy i topienia wrogów na żużel.

 

Nowa Personalizacja

 

SUGATRA CAGGRO: Odwzorowana od ubioru Grineer, Sugatra Caggro ujawni Twoją finezję podczas zażartego zwarcia.

KOLEKCJA SKÓREK ADVENTUS NA STRZAŁY: Kolekcja unikatowych skórek na strzały, kompatybilnych z każdym łukiem. Zawiera skórki, Cattaril, Sylus i Meer Arrow. Możesz także kupić każdą z tych skórek pojedynczo.

 

Znajdziesz ten nowy sprzęt na Rynku gry!

 

Rozbudowa PvP

 

Dołącz do Konklawe wraz z towarzyszącymi Tenno aby przetestować Twoje ‘skille’ w naszym najnowszym trybie, Anihilacja. Zdobądź punkty podnosząc składnik Oro – wewnętrzną esencje pokonanych wrogich graczy. Udowodnij Twoje opanowanie nad pancerzem Warframe grając przeciw lub z innymi graczami wśród czterech nowych plansz stworzonych do parkour’u i gunplay’a.

Nowe Plansze

Oto cztery nowe mapy dodane do rotacji Konklawe, w trybie Anihilacji Solowej oraz Grupowej! 

Osada w Kanionie

Fracht

Pomieszczenie Kontroli Nawigacyjnej

Hangar

 

Zmiany Konklawe

 

Valkyr, Ember i Oberon są teraz dostępne w Konklawe.

Nowa Odznaka, Huragan, jest dostępna w Syndykacie Konklawe.

Kanały Czatowe i Punkty Nawigacyjne są teraz tylko dla Drużyny.

Mod Tempo Królewskie został tymczasowo usunięty z PvP.

Następująca broń jest dostępna w Konklawe: Dera, Dera Vandal, Boltor, Boltor Prime, Tonfa, Miecz Żaru, Podwójny Miecz Żaru, Glaive, Glaive Prime, Kestrel, Fragor, Wraith Karak.

Nieaktywni gracze zostaną usunięci po jednej minucie z zwarcia Konklawe.

Zwiększono obrażania Szarży Rhino.

Zwiększono czas trwania Pancerza Wściekłości Chromy.

Gracze pod Kontrolą Umysłu Nyx Kontrola lub Chaosu, nie będą teraz widzieli efektów wizualnych ich Warframes’ów. 

Zwiększono obrażenia broni MK1 Braton, Karak, Grakata, Gorgon, oraz obrażenia broni typu, Magnus, Sicarus, AKLato i Skana w PvP. 

Zabójczy Magnetyzm działa tylko w postawie Broni Białej. 

Mnożnik Krytyczny strzałem w głowę nie będzie teraz częściom obrażeń obszarowych.

Buff’y zwalniające ‘zwalniają’ teraz szybkość ataków broni Białych.

Zmniejszono ilość XP nabitych za zabicie gracza w przejęciu Cephalona.

Zwiększono ilość zdobytych XP za przechwyt Cephalona do 5000 XP. Każdy gracz w drużynie dostanie teraz XP.

Dostaniesz teraz 2500 XP za zwrócenie Cephalona Twojej drużyn.

 

Mody Konklawe

 

Valkyr: Histeria – Histeryczna Obsesja – Zmniejsza początkowy czas trwania Histerii, jednocześnie zwiększając jej czas trwania o 5 sekund za każde zabójstwo.

Ember: Ognisty Podmuch – Oczyszczające Płomienie – Sojusznicy, którzy wejdą w ogień natychmiast zostaną oczyszczeni z negatywnych efektów.

Oberon: Rozliczenie – Splugawione Rozliczenie – Kule życia stają się niezdatne do użycia przez wrogów przez 10 sekund.

Przeładowanie Detektorów: Odsłania wrogów w zasięgu 30 metrów, którzy osiągneli maksymalny poziom energii.

Rozdzielacze Nadwyżki: Zyskaj 6 punktów energii, po kompletnej odnowie po ich deaktywacji.

Odzysk: 20% szansy odzyskania życia, jeśli zabijesz pistolem.

Wyliczone Zwycięstwo: 20% szansy odzyskania tarcz, jeśli zabijesz pistolem.

Utrzymanie Pozycji: Blokowanie zmniejsza obrażenia spowodowane mocami wroga o 60%.

Odnowa: 20% szansy odzyskania życia, jeśli zabijesz karabinem.

Zwyciężona Zdobycz: 20% szansy odzyskania tarcz, jeśli zabijesz karabinem.

Chwilowa Przerwa: 20% szansy odzyskania życia, jeśli zabijesz strzelbą.

Cenna Zdobycz: 20% szansy odzyskania tarcz, jeśli zabijesz strzelbą.

Za Ciosem: Zdobędziesz 6 kul energii za każde zabicie.

Szybkie Ładowanie: 20% odnowienia tarcz.
Link to comment
Share on other sites

sądząc po postach na międzynarodowej grupie WF na FB oraz szału na forum/ w grze ludzie rzucą się na karaka (razem ze mną)

Eh... powtórka z Gradivusa, dostane coś czego i tak nigdy nie będę używał. Co ludzie widzą w tym Karaku? Karabin jakich wiele. Ludzie chyba lubią wyglądać tak "edgy" jak to możliwe

Edited by markus230
Link to comment
Share on other sites

Eh... powtórka z Gradivusa, dostane coś czego i tak nigdy nie będę używał. Co ludzie widzą w tym Karaku? Karabin jakich wiele. Ludzie chyba lubią wyglądać tak "edgy" jak to możliwe

proste... nie lubią Dery. i wolą wroga którego znają a nie guru sekty

Link to comment
Share on other sites

Na razie Alad wygrywa.

 

@markus230 - tak samo można zapytać: co ludzie widzą w Derze? Ja podstawową wersję użyłem tylko do zdobycia 3k mastery i schowałem głęboko do szafy :)

 

A co do Gradivusa - nie używałeś nigdy Brakka?

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

Na razie Alad wygrywa.

Nie żeby mnie to dziwiło

 

 

@markus230 - tak samo można zapytać: co ludzie widzą w Derze? Ja podstawową wersję użyłem tylko do zdobycia 3k mastery i schowałem głęboko do szafy :)

Czymś się wyróżnia spośród innych broni w tej grze i ogóle z pośród broni w innych grach

 

 

A co do Gradivusa - nie używałeś nigdy Brakka?

Wolę Detrona, Brakka nigdy nie zdobyłem, bo gdy zobaczyłem, że Grineer wygrywają wszystko jak leci, to zatrzymałem się na Maczecie. To samo jest tu, nie ważne co będziesz robił, Alad i tak wygra, już teraz ma 87% na pierwszej "bitwie"

Link to comment
Share on other sites

Eh... powtórka z Gradivusa, dostane coś czego i tak nigdy nie będę używał. Co ludzie widzą w tym Karaku? Karabin jakich wiele. Ludzie chyba lubią wyglądać tak "edgy" jak to możliwe

 

A ja wam powiem, że mi Karak przypomina karabin M4A1-S z CS:GO i w ogóle taki typ karabinu z gier FPS, mało takich w Warframe.

 

Z Karakiem Warframe wygląda jak żołnierz... z Derą jak klaun.

 

Dla mnie (i pewnie tylko) dera przypomina każdą inną plastikową zabawkę Corpus, karak? nic z WF mi nie przypomina.. może początek gry.

Link to comment
Share on other sites

No ja nie wiem... Jakby to Salad V miał derę to walka byłaby równa... A tak to jak mecze Virtus.Pro i Fnatic (anyo)... Jadą ich do 0,

Czyli dere. Jeśli Alad przegra to wygra Nef, są tu tylko dwie opcje. Nef daje dere.

Daje Dere... Ale nie daje rady :)

Link to comment
Share on other sites

DE i tak sztucznie "balansuje" rozgrywkę. 25 rzadkich rdzeni od Nef vs. 20 od Alada, 150k od Nef vs 75k od Alada itd. W końcu schow must go on :)

Dlaczego sztucznie? Tak działa gospodarka, przegrywasz, płacisz więcej, wygrywasz, to logiczne. No i gdyby DE nie dało Anyo dużo lepszych nagród to Event skończyłby się z wynikiem 100:0 dla Alada

Link to comment
Share on other sites

100:0? chyba przy całkowitym braku zainteresowania ze strony graczy.

 

żeby to było równe to Anyo musiałby dawać 500k przy 100k od alada... albo alad nie mógłby dawać rdzeni...

Cóż Alad w ciągu jednego dnia zwyciężył 6 razy i każdą kolejną bitwę wygrywał szybciej, Alad na początku zaczął wygrywać, a ludzie zaczęli siać ferment. Np:

 

-Jak nie grasz po stronie zwycięzcy nic nie dostajesz

-Jak nie grasz po stronie zwycięzcy to dostajesz tylko BP, a nie zbudowaną broń

-Jak nie grasz po stronie zwycięzcy to dostajesz broń, ale bez Katalizatora

 

I wszyscy zaczęli grać dla Alada, do tego jeszcze chyba ktoś się bawił Wiki i dał Karakowi jakieś staty z kosmosu (co do tego nie jestem pewien), teraz pewnie Anyo będzie miał przewagę aż będzie 6:6, potem znowu nagrody będą wyrównane

Link to comment
Share on other sites

 

No wiecie jak to Tenno mówią: "Każdy zdobyty rdzeń równoważy obciążenie Twojej duszy."
 

3e85XnP.png
Kredyt picu: rysunek tajemniczego artysty z Hiszpańskiej strony Facebook’owej.

Mnie tam głównie Dera obchodzi, ale rdzeniami nie gardzę

Link to comment
Share on other sites

1. Nowy łuk jest zaprzeczeniem jakiegokolwiiek luku ktory jest bronia szybko strzelna chyba ze chodzi o ciezkie dlugie luki z ktorych i tak strzelano szybciej i to na dalekie dystanse

2. Grot strzały co to jest jak ma przebic wroga to tnie czy przebija?

3. Prędkość naciągania to rozbój w biały dzień to może teraz dodać statystyki siły róznym Warframe?

4. Nie mozna puścić nie dokońca naładowanej strzały??????

5. Nawet zmaksowany Paris Prime jest kiepski biorąc pod uwage bardzo długi czas naciągania cięciwy.

Link to comment
Share on other sites

1. Nowy łuk jest zaprzeczeniem jakiegokolwiiek luku ktory jest bronia szybko strzelna chyba ze chodzi o ciezkie dlugie luki z ktorych i tak strzelano szybciej i to na dalekie dystanse

Aha... I co? Kto powiedział, że to ma być szybkostrzelne?

 

2. Grot strzały co to jest jak ma przebic wroga to tnie czy przebija?

Sądząc po kształcie i typie obrażeń, ewidentnie przebija

 

 

3. Prędkość naciągania to rozbój w biały dzień to może teraz dodać statystyki siły róznym Warframe?

Nie lubisz twoja sprawa, nikt cię nie zmusza do grania tym, masz 200 innych broni do wyboru

 

 

4. Nie mozna puścić nie dokońca naładowanej strzały??????

Tak

 

 

5. Nawet zmaksowany Paris Prime jest kiepski biorąc pod uwage bardzo długi czas naciągania cięciwy.

Nie mam pojęcia o co w tym punkcie chodzi

 

To, że broń nie jest reskin'em nie znaczy, że jest zła, nie chcesz, to nią nie graj, nikt cię nie zmusza

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...