Jump to content

Konkurs: Rozpętany Kubrow


[DE]Tomasz
 Share

Recommended Posts

JfOPFgS.jpg

 

Ślizgają się na tyłkach, szczekają na przelatujące Lisety i bezwarunkowo zawsze dreptają za tobą. Te małe (oraz niezbyt małe) puszyste kompani władają talentem, który daje zachęt naszym bezgłosym Warframes i powoduje, że coraz częściej wychodzimy z nimi na spacer po polu bojowym.

 

Ale każdy Kubrow nie tylko lubi być głaskany po brzuszku. W każdym z tych bojowych zwierzaków kryje się krwawe zażarcie i pragnienie, aby rozszarpać wszystkich wrogów Tenno na strzępy.

 

Chcemy zobaczyć bojowe zażarcie Twojego Kubrow, czas spuścić psinę ze smyczy!       

 

Jak Wziąć Udział

 

Zrób zrzut ekranu (F6) Twojego (lub z Twoim) Kubrow, podczas rozpętania jego/jej wściekłości!

 

Potrzebujesz Przykład?


R7fKqok.jpg


 

Grasz na Konsoli? Podaj link do Twojego zrzutu z XB1 OneDrive, albo podaj zrzut z konsoli PS4.

 

Reguły

 

-Jeden zrzut od jednego gracza.

-Nie photoshopuj/edytuj zrzutu.

-Twój Kubrow musi być widoczny w zrzucie, ale może znajdować się tam także drużyna albo dzikie Kubrowy.

-Tylko oryginał – nie używajcie prac innych graczy.  

-Nie rezerwuj/podbijaj tematu

-Trzymaj się reguł albo zrzut będzie zdyskwalifikowany.

 

Nagrody

 

Pierwsze miejsce – 1000 Platyn Twój zrzut będzie także dany na Twitter i Facebook!

Drugie miejsce – 750 Platyn

Trzecie miejsce – 500 Platyn

 

Konkurs zaczyna się dzisiaj i kończy się 21 maja o 20: 00 polskiego czasu. Zwycięzca pierwszego miejsca będzie oznajmiony/pokazany na social media! Każdy ze zwycięzców będzie także pokazany podczas stream’u Prime Time nr. 72!  

 

Wszyscy gracze mogą wziąć udział niezależnie na jakim systemie grają. 

 

Rozpętaj furię Kubrow, Tenno!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
 

                                                                                  http://zapodaj.net/2aff02c9fc4c0.jpg.html <------------- WIEM ŻE ZA PUŹNO DAŁEM                                                                                                                                  OPIS

 

                                                                                 Ja umieram  a kubrow dokańcza za mnie robotę

                                                                                                                                                                   ;P dzieło 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...