Jump to content

Fundator?


ElitarnyDuch
 Share

Recommended Posts

 

Jest szansa na powrót? Albo re-make? Coś na podobnej zasadzie?

I drugie. Widuje czasem napis "Fundator od Planeta:Mapa", co to ma być? Jeden z graczy którego o to spytałem powiedział, że jest fundatorem planety...

 

Jeśli pytasz o powrót Excala prime, lato prime i skana prime to nie, one nigdy nie wrócą. DE powtarzało to już wiele razy, nie ma umowy przez nich podpisanej która im tego zabrania ale takie dali słowo fundatorom i tego się trzymają i będą trzymać.

 

Natomiast jeśli chodzi ci o tytuł to tak samo, nigdy już nie będzie możliwości uzyskania go.

 

Ale za to jeśli chodzi ci o członkostwo w Design Council (które było częścią zostania fundatorem) to jest obecnie otwarta rekrutacja: co miesiąc 15 najbardziej aktywnych forumowiczów zostaje zaproszonych do Desing Council i w ten sposób można do niej dołączyć.

 

Co do "Fundator od Planeta:Mapa"  mógłbyś powiedzieć gdzie to widziałeś? Screenshot by się tu przydał. Może to achievement za ukończenie wszystkich misji na danej planecie? 

 

Program Fundator było ekskluzywny i wola mot być dokonanie zwrotu. Przepraszam za mój polski.

 

 

Devoid ty się uczysz polskiego? D:

Link to comment
Share on other sites

Jest szansa na powrót? Albo re-make? Coś na podobnej zasadzie?

I drugie. Widuje czasem napis "Fundator od Planeta:Mapa", co to ma być? Jeden z graczy którego o to spytałem powiedział, że jest fundatorem planety...

Gdzieś mi poprzednią odpowiedź wcięło.

 

Nie nie wróci. Excalibur Pr. też nie wróci choć by nie wiem jak ludzie d...e DE truli. Nawet nie wiem co w nim wszyscy takiego widzą.

 

Coś na podobnej zasadzie? Przecież jest Prime Acces.

 

Te napisy chyba są nie tyle na planetach co na ich poszczególnych misjach. To taka "dodatkowa nagroda" dla tych co kupili najdroższego Fundatora.

Link to comment
Share on other sites

Prime acces jest, ale po zakupie 1.... masz 1. Fundator ma to do siebie że jest ciągle, jest to taki jakby VIP na stałe, o to mi bardziej chodziło.

 

A te napisy to nazwy dark sectorów chyba.

Edited by ElitarnyDuch
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...