Jump to content

Problem Z Łączeniem Się Do Gry


Tenno63926002
 Share

Recommended Posts

Mam problem z grą gdy zaprasza mnie kolega nie mogę dojść i pisze mi "Utracono połączenie z hostem"

Gdy ja tworze lobby i zapraszam kolegę jego wywala i pisze mu to samo o co tu może chodzić ?

Zmieniałem już maksymalny ping nic mi to nie dało.

Edited by BinLadenPL
Link to comment
Share on other sites

Matchmaking się buguję, teoretycznie to wybiera najlepszego hosta z lobby, w praktyce ustawia to losowo albo rzadko zostawia ciebie jako hosta.

 

Ale nasz matchmaking nie jest idealny, najbardziej zepsuta rzecz w grze, spróbujcie ustawić te same porty (dużo ... bawienia się w opcjach, może wam jeszcze nie wyszukać portów/mogą być zablokowane).

 

Opcja 2: znajdź sobie hosta który będzie z tobą latał i hostował co popadnie.

 

Śmieszne, DE wprowadza dużo fajnych rzeczy do gry, ale połączenie z grą to już najtrudniejsze wyzwanie:

qoeqv.gif

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy dokładnie o te porty chodzi ale mamy porty UDP oboje ustawieni na 4950&4955 i jeszcze zapomniałem napisać że jak robię lobby to za pierwszym razem kolega nie może dojść ale za drugim razem wchodzi. Problem z tym że tylko jeżeli misja jest już włączona

Link to comment
Share on other sites

Możesz mi powiedzieć jak to zrobić ? nie znam się za bardzo w takich rzeczach.

Start > Uruchom > cmd.

Wpisz ipconfig

Zobacz jaki masz adres bramy domyślnej. Wpisz go w oknie przeglądarki. Login i hasło to pewnie admin, admin.

Reszta zależy od posiadanego routera. Najlepiej jak sprawdzisz w google.

Link to comment
Share on other sites

Mi też czasem potrafi wywalić błąd odblokuj porty... czasem się wtedy da grać w miarę normalnie a czasem gra potrafi się sp..... konkretnie. Na szczęście sprawę ratuje reset(off/on) routera.

Zresztą problem z wywalaniem nie leży tylko po stronie DE. Za słaby sprzęt, badziewne połączenie internetowe.

 

Zauważyłem, że u mnie utrata połączenia z hostem występuje na akranie ładowania gdy pozostałej części zespołu misja już się wczytała a mi jeszcze się wczytuje. Po prostu gra nie potrafi poczekać tych kilku sekund i daje kopa. Pomijam te rzadkie sytuacje gdy w trakcie gry host dostaje DC/ sam wychodzi.

Edited by peger
Link to comment
Share on other sites

Cholera, znowu te wywalanie z gry i "Logowanie nie powiodło się, sprawdź swoje dane". Apdejty, srejdy a od dwóch lat nie mogą rozwiązać problemów z serwerami. No chyba DE, że już Wam kasy za platynę i prajmakcesy wystarczy i teraz już luzik...

Mało co jest mnie w stanie wyprowadzić z równowagi, ale chyba trzeba zacząć szukać innej gry...

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

Cholera, znowu te wywalanie z gry i "Logowanie nie powiodło się, sprawdź swoje dane". Apdejty, srejdy a od dwóch lat nie mogą rozwiązać problemów z serwerami. No chyba DE, że już Wam kasy za platynę i prajmakcesy wystarczy i teraz już luzik...

Mało co jest mnie w stanie wyprowadzić z równowagi, ale chyba trzeba zacząć szukać innej gry...

Spokojnie. Taka informacja z oficjalnego twittera Warframe "Tenno - we are investigating connectivity interruptions, thanks for your patience!"

Link to comment
Share on other sites

Cholera, znowu te wywalanie z gry i "Logowanie nie powiodło się, sprawdź swoje dane". Apdejty, srejdy a od dwóch lat nie mogą rozwiązać problemów z serwerami. No chyba DE, że już Wam kasy za platynę i prajmakcesy wystarczy i teraz już luzik...

Mało co jest mnie w stanie wyprowadzić z równowagi, ale chyba trzeba zacząć szukać innej gry...

O mój bosz! Jak im mogły siąść serwery, przecież serwery są zasilane pieniędzmi wystarczy wrzucić trochę banknotów i bum, działa! Skończcie ludzie linczować za takie bzdety, bo zaraz i tak będziecie dziękować i komplementować DE jakie to dobre nie jest jak dostaniecie Katalizator na alercie...

 

Jestem nadzwyczaj spokojny...

mhm...

Edited by markus230
Link to comment
Share on other sites

@markus230

A Ty ciągle eksponujesz swoje bezkrytyczne uwielbienie dla DE? Uważasz, że notoryczne  problemy z serwerami (w grze która jest rozgrywką wyłącznie sieciową) to bzdety? Ogarnij się człowieku. Widać grasz tylko 5-cio minutowe misje i nie zależy ci na tym, co farmiłeś przez kilkadziesiąt misji i co - kiedy już ci wypadło - diabli wzięli, bo taki jeden "bzdet" >nie udało się zaktualizować informacji o koncie< wszystko zepsuł?

Dla wyjaśnienia: nie musisz być sarkastyczny. Nikt słowa by nie powiedział, gdyby w tej grze problemy z łącznością były sporadyczne. Ale niestety, są codziennością niemal. 

Link to comment
Share on other sites

To chyba nigdy nie widziałeś gry która miała by problemy z serwerami. Ciekawe co byś powiedział gdyby serwer padł i przez trzy dni nie było by komu go "zresetować". Raiderz się kłania. O lagach podczas raidów nie ma nawet co wspominać.

 

A tak swoją drogą DE w końcu mogło by rozejrzeć się za jakimiś dedykowanymi serwerami.

Link to comment
Share on other sites

@markus230

A Ty ciągle eksponujesz swoje bezkrytyczne uwielbienie dla DE?

Bezkrytyczne? Uważam, że gra niestety padnie bo DE ją zabije. Powercreep, brak balansu (bronie OP zostają całkowicie bezużyteczne, a bezużyteczne stają się OP), porzucenie starych broni w stanie nieużywalności (Embolist, Supra, Ogris, Flux Rifle itd.), strach przed community (itemy całkowicie ekskluzywne są do niczego, są bezużyteczne, tylko dlatego, że ludzie by przez tydzień sobie pokrzyczeli) itd. ale kogo to obchodzi?

 

Gdyby mi to aż tak przeszkadzało to bym przestał grać, a te problemy zostały już zauważone przez wielu ludzi, nie ma potrzeby powtarzania w kółko tego samego. Miejmy tylko nadzieje, że DE w porę to zauważy

 

 

Rozmawiamy tutaj o grze, która kosztuje realne i to niemałe pieniądze.

To, że kupujesz platynę/PA nie znaczy, że od razu kupiłeś całą markę, nie kupujesz gry, kupujesz opcjonalne udogodnienia i nic poza tym

 

Tak czy inaczej. Temat nie jest o tym. Serwer działa

Edited by markus230
Link to comment
Share on other sites

"Zauważyć w porę" - pół roku temu?

U mnie to wygląda tak: tydzień grania, 2 dni CS:GO, ban 7 dni, WarFrame tydzień i tak w koło (z odstępem, czasem ban bo miesiącu), dlaczego? W WF nic się nie dzieje. Chociażby Open World tak by urozmaicił grę jak cholera. Porównując np. AION do WarFrame, obie gry polegają poniekąt na grindowaniu. WarFrame używa misji żeby ten grind umilić, AION wciela fabułę. Ulepszenie ekwipunku? Grind, PVP? W WarFrame porażka, 0 myślenia, nie to co MMO/FPS

I ten za..... Action House, każdy by go chciał, od wieków płacz o zły handel, co tam! Niech się gracze męczą, co im szkodzi taki Action House postawić, zyskalivy + u 99,9‰ ludzi.

Link to comment
Share on other sites

"Zauważyć w porę" - pół roku temu?

U mnie to wygląda tak: tydzień grania, 2 dni CS:GO, ban 7 dni, WarFrame tydzień i tak w koło (z odstępem, czasem ban bo miesiącu), dlaczego? W WF nic się nie dzieje. Chociażby Open World tak by urozmaicił grę jak cholera. Porównując np. AION do WarFrame, obie gry polegają poniekąt na grindowaniu. WarFrame używa misji żeby ten grind umilić, AION wciela fabułę. Ulepszenie ekwipunku? Grind, PVP? W WarFrame porażka, 0 myślenia, nie to co MMO/FPS

I ten za..... Action House, każdy by go chciał, od wieków płacz o zły handel, co tam! Niech się gracze męczą, co im szkodzi taki Action House postawić, zyskalivy + u 99,9‰ ludzi.

Jest taki bardzo mały detal... Warframe to jest Shooter, a Aion to MMORPG.

 

Action House byłby dobry dla graczy, owszem. Ale wiesz jakby poleciała w dół sprzedaż platyny? I tak powinniśmy się cieszyć, że w ogóle można wymieniać się za walutę premium. Jak się chce to się zarobi, jednego dnia można zarobić nawet 1000+ platyn

Link to comment
Share on other sites

Wiadomo - Action House im się nie opłaca, DE szuka pieniędzy wszędzie. przy wyjściu nowych prime, drop tego właśnie prime jest niemożliwy (% zmniejszony), gdy wychodzi kolejny prime, to ten poprzedni wart jest 30p... dropią go MR2-3(% zwiększony)

 

Widzisz... są cechy które pasują do każdej gry, nie ważne czy to jest MMO-RPG, shooter, FPS czy nawet po prostu RPG,

 

Ale co im szkodzi jedno, phashed syandany są możliwe do trade'owania na steam, jednak jeśli włożysz do takiej arcane, po czym oddasz ją komuś to ta osoba nie będzie miała bonusu arcane, dlaczego?

 

Dziwie się że nie da się kupić dodatkowych możliwości handlu na dziś (nawet o tym nie myślcie xD)

 

 

 

Action House byłby dobry dla graczy, owszem. Ale wiesz jakby poleciała w dół sprzedaż platyny? I tak powinniśmy się cieszyć, że w ogóle można wymieniać się za walutę premium. Jak się chce to się zarobi, jednego dnia można zarobić nawet 1000+ platyn

 

1k platyny dziennie? chyba w karty tyle wygrać, albo sprzedać tygodniowy zbiór arcane'ów

Link to comment
Share on other sites

Widzisz... są cechy które pasują do każdej gry, nie ważne czy to jest MMO-RPG, shooter, FPS czy nawet po prostu RPG,

Do Warframe'a Open World by nie pasował, nie potrafię sobie tego wyobrazić

 

 

1k platyny dziennie? chyba w karty tyle wygrać, albo sprzedać tygodniowy zbiór arcane'ów

Oczywiście nie jest to łatwe i trzeba mieć sporo szczęścia, ale się da

Link to comment
Share on other sites

Action House byłby dobry dla graczy, owszem. Ale wiesz jakby poleciała w dół sprzedaż platyny? I tak powinniśmy się cieszyć, że w ogóle można wymieniać się za walutę premium. Jak się chce to się zarobi, jednego dnia można zarobić nawet 1000+ platyn

Raczej aż takiego drastycznego spadku by nie było. Gracze dalej by kupowali platynę. Jedynie ceny niektórych przedmiotów w handlu by spadły. Więcej sprzedawców i więcej towarów na rynku.

 

 

Wiadomo - Action House im się nie opłaca, DE szuka pieniędzy wszędzie. przy wyjściu nowych prime, drop tego właśnie prime jest niemożliwy (% zmniejszony), gdy wychodzi kolejny prime, to ten poprzedni wart jest 30p... dropią go MR2-3(% zwiększony)

 

Mity. Jakoś wszystkie nowości mam wyfarmione w max kilka dni(brak czasu) po premierze. Wart jest 30p? To chyba jest zrozumiałe. Wchodzi nowy prime, wszyscy się na niego napalają. Niektórym nie chce się farmić(z różnych powodów) wiec kierują swe kroki na czat handlowy i zaczynają działać zasady rynku. Mało dostępnego towaru+wielu chętnych do kupna=ceny wyśrubowane w kosmos.

Po miesiącu gdy szał przeminie ceny spadają bo i nie ma aż tylu chętnych klientów(Ci co chcieli już dawno wyfarmili/kupili).

 

DE szuka pieniędzy, tak jak każda firma(brak zysku=game over). Grafik czy programista za dziękuje nie będzie pracował.

 

 

 

Dziwie się że nie da się kupić dodatkowych możliwości handlu na dziś (nawet o tym nie myślcie xD

Jedynym w miarę rozsądnym na dzień dzisiejszy wyjściem było by powstanie zewnętrznego (fanowskiego) serwisu aukcyjnego. Odpowiednika allegro czy ebay. Była już nawet na ten temat dyskusja na ENG forum.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...