Jump to content

Torid - Błąd Z Amunicją

Dr_Someone
 Share

Recommended Posts

Nie, żeby mi to jakoś specjalnie przeszkadzało, ale Torid powinien korzystać z amunicji karabinowej i teoretycznie tak jest, biorąc pod uwagę jaki mutator można do niego wsadzić. Jednak w grze podnosi się amunicję snajperską nie wiedzieć czemu.

probujecie doszukiwac sie logiki w grze w ktorej:

-mozna odbijac pociski mieczem

-jestesmy kierowani przez (aktualnie) popiersie jakiegos dziwnego stworzenia (space mom)

-mozemy skakac i spadac z niewyobrazalnych wysokosci i z predkoscia

-itp.

Moim zdaniem, gdyby zostaly dodane nowe typy amunicji do dropu mogloby to naruszyc i tak juz dziwny system losowych liczb ktory czasem moze cie obdarzyc a czasem nawet jak cos chcesz przez pare dni nie wyleci :D

wiec aktualnie jest dobrze ze niektore bronie maja przez takie dzialanie lekkiego nerfa (penta)

zgodze sie z tym ze powinni wiele rzeczy naprawic z tymi mutatorami do niektorych broni albo laczaca sie amunicja paris+angstrum

Ja myślę, że to raczej amunicja wybuchowa powinna mieć zmienioną nazwę na >amunicja specjalna<

Ale wtedy co ze strzałami i amunicją sniperską? Najłatwiej wpakować to do jednego wora, ewentualnie zmienić Sniperki tak aby korzystały z amunicji karabinowej (w końcu to jest karabin snajperski) a wszystko inne co z amunicji sniperskiej również korzystało wpakować do "Amunicji Specjalnej"

A tam ogniwo od razu, takie wielkie słowa... mi to wygląda na baterie duracell, ale mogę się mylić.

No powiedziałbym że masa podobna, objętość też... kształt inny... nie zadziała

Bateria to nazwa potoczna na ogniwo