Jump to content

Jaki Jest Twój Ulubiony Warframe ?


AstroLord
 Share

Recommended Posts

Chciałbym się dowiedzieć jakie są wasze ulubione aby podsumować odpowiedzi i sie zastanowić kto (Z dziewczyn) mógłby być Primem.

Wpisz dlaczego go lubisz lub dlaczego chchiałbyś go jako prime - (Omijamy Asha prime - who next).

Link to comment
Share on other sites

Tak jak mój przedmówca tez postawię na Trinity. Jest jednym z popularniejszych WF dodatkowo jednym z najstarszych który nie ma jeszcze wersji prime. Zarówno Banshee jak i Saryn nie są chyba zbyt popularne wśród graczy. Natomiast Mirage i Mesa są dosyć nowe, szczegulnie ta ostatnia. Pozostaje jeszcze Valkyria ale jako wynik "szalonych" eksperymentów raczej nie nadaje się na prima.

Link to comment
Share on other sites

Pozostaje jeszcze Valkyria ale jako wynik "szalonych" eksperymentów raczej nie nadaje się na prima.

A niby dlaczemu?

Ten temat był przerabiany wiele razy. Valkyr nie została stworzona przez Corpus, tylko eksperymentowano na niej. Była wcześniej "normalnym" framem, czyli miała swój odpowiednik Orokin. Poza tym DE potwierdziło, że zamierzają zrobić wszystkie frame'y Prime.

BTW: Saryn niepopularna? Widzę, że ludzie na zmianę chcą jako następnego frame'a Trinity albo Saryn.

Ja stawiam na Trinity, potem Saryn lub Banshee i Nekros.

Link to comment
Share on other sites

Skandujmy TRINITY, TRINITY, TRINITY, TRINITY.

Ale w sumie Banshe(mimo wg mnie THE WORST POWER 4 EVER) nawet mi sie w miare podobała i nadal bym ją miał gdybym nie był wiśnia i miał więcej slotów. A Saryn, chetnie ale tylko prime.

Ale trzeba pamiętać Ash jest Next i długo będziemy czekać na następnych więc chętnie bym sobie zrobił małą przerwe gdyby nie to że ta gra jest tak wciągająca.

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

największe szanse na prima z dziewczyn mają Trinity, Banshe, Valkyr, Saryn.

Ale wiadomo że wpierw trzeba odczekać naprawdopodobniej bedzię w Święta - Bożego narodzenia. a szkoda

Wg mnie najprawdopodobniejsza jest trini pod względem że jest jedna z pierwszych a valkyr ze swojej popularności natomiast saryn i banshe no nie wiem na pewno coś jest ale wiele o nich słyszałem

Link to comment
Share on other sites

Lore? W Warframe? A co to?

Dzięki magii piniendzy DE zmieni lore tak, że i Mirage Prime będzie. 

 

Trinity, czy innego żeńskiego Prime'a, dostaniesz we wrześniu. Ash Prime wyjdzie 30 czerwca albo 1 lipca, a potem 3 miesiące do następnego.

Edited by MrDar1o
Link to comment
Share on other sites

Problemem Saryn jest to, że bez modów(Voidowych) jest dość useless jako caster, a robić z niej typowego tanka nie chcą(takie kształty mają tankować, phi). Ja używam jej w roli tanka i tak chciałbym ją zobaczyć jako Prime, but first, Trinity Prime, sama Trini to mój pierwszy Frame(13mln expa i wciąż rośnie) i oddam wszystko za nią.

Link to comment
Share on other sites

Lore? W Warframe? A co to?

Dzięki magii piniendzy DE zmieni lore tak, że i Mirage Prime będzie. 

 

Trinity, czy innego żeńskiego Prime'a, dostaniesz we wrześniu. Ash Prime wyjdzie 30 czerwca albo 1 lipca, a potem 3 miesiące do następnego.

Lore is a four letter word (Couting stars, my friend), nie wszystko... Valkyr prime nie będzie na przykład nigdy. a do tego nowe warframe raczej nigdy Prime mieć nie będą.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...