Jump to content

Update 16.9


AstroLord
 Share

Recommended Posts

Ja się najbardziej ciesze że nie długo Aktualizacja 17 a wiadomo że najwięcej jest w Aktualizacji .0.

Najpewniej parkour 2.0, zapowiedziano nowego frama ying yang i dadzą (jak do każdego) 2 nowe bronie - może to być braciszek gamacora lub na temtą broń białą ale licze że bedzie miał ładne staty bo nie za bardzo mi pasowały dual swordy, i wcześniej była jakaś inna jakieś połączenie dark sword i dark dagger.

Ktoś wie co jescze mogło by być w tombs of the sentient - nowa frakcja, event(oczywiście że tak), jakieś info mile widziane.

 

Powodzenia Tenno

 

Link to comment
Share on other sites

Zacznijmy od tego. Mamy 16.9 tak? Coś komuś mówi 14.7 i 15.7? Gdzie jest kurde prime? :D

Na 100% będzie nowy RAID, większy (gdzieś słyszałem o rajdzie 24 osób, ale to nie w u17 chyba.

Możliwy powrót rapera, latrona i Frosta do drop tabeli.

Jak nowy event to i nowy badge (albo sigil, ew. Oba), nowe mody? (Ciekawe co teraz... Krytyki?)

No i chyba prime acces? Kaj on jest.

Edited by ElitarnyDuch
Link to comment
Share on other sites

Nowy Prime za około 11 dni. Za 4 dni powinniśmy dostać informację, że to ostatnia szansa na Volta P.

W U17 (albo może nawet przed) dostaniemy nowe augmenty do broni.

Możliwe, że wspomniany Raid to nowy J3-Golem z Archwing.

Może w końcu dostaniemy Cerate, przebijające glaive zainfekowanych. Mios dostaniemy dopiero po U17 (może 17.5). Mam sporą nadzieję na rapier.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...